• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Vero,tak vstávat v 6 to musí být fakt něco,ale už bych si asi měla začít zvykat :grinning: koukám,že tu spim jak dudek akorát já :slight_smile: akorát se teda co hodinu budim,ale většinou mrknu na hodiny nebo záchod,otočim a spim dál...
25. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Zuzzie, ja spim taky jako dudek, ale na dnesek to nejak neslo :frowning2:
25. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
aronku :grinning: :grinning: já dnes taky škubala obočí... :wink:
25. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
zuzi, taky se bojíš, že by se lek :grinning:
25. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
jasně :grinning: včera jsem si i oholila nohy,ale to pro změnu kvuli panu Dr,aby se nelek :grinning:
25. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ani, jj něco takového mi říkala, ach jo, z toho tedy nemám radost, no snad se elence zadaří na termín
25. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
vy špiníte nebo krvácíte teď po normálním vyšetření?Zajímalo by mě co mi tam dělal,protože teď ze mě vylez zase nějakej krvavej cucek :confounded: vůbec to nebolelo,ale hlavně když jsem se ho ptala jak to vypadá,tak by mi řek,že se tomu snažil pomoct,ne?a navíc jsem teprv 38+3,což je na Hamiltona ještě brzo,co?
25. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
zuz, nohy si holím vytrhávacím strojkem a tam se fakt tak dlouho neudržím :angry: takže půjdu asi se zimní srstí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
zuz, já nikdy nekrvácela ani nešpinila, takže neporadím :confounded:
25. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
zuzzie, na hamiltona v zacinajicim 39 tt neni brzo :slight_smile: Ale pokud se ti neco nezda, tak mu zitra zavolej, nebo zajed do porodky..... radeji 10krat zbytecne, nez jednou vubec....
25. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
velké gratulace ke Klárce. To je ale prďůšek malučký.
Takže do zítra je to zatim 2:2.
Měli jsme návtěvu,tak jsem se tu neukázala. Jdu na ordinačku,zítra ráno ahoj.
25. únor 2010 ve 20:18  •  1 dítě  • Odpověz
Taky se připojuju ke gratulaci Rintyn ke Klárce! To je ale opravdu drobek malinkej. Fotku ještě asi nemá cenu hledat, co?

Jinak, zítra držím Zuzce moc palečky, aby byli klučíci rychle venku a byli všichni v pohodě, snad se brzo ozve, jak to dopadlo :slight_smile: a určitě dejte vědět, kdyby se někomu ozvala.. :wink:
25. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
No jo, Zuzka nám zvedne skóre na 4:2 ve prospěch chlapečků, co?
Ani, asi se ptám jako trouba (a to rodím potřetí), ale když přiroste placenta k děloze, nemá to pak nějaký negativní vliv na další těhu - riziko potratu nebo tak něco? Přijde mi to jako dost velká komplikace.... :confounded:
25. únor 2010 ve 20:35  •  3 děti  • Odpověz
Tak se dnes holky bavily, proč je mrkvička zdravá a ptaly se mě, jaký je tam vitamín. tak pátrám v paměti a říkám, že beta karoten, Ańa na to, že ví, jaký je vitamín v kiwi, práý C, pochválím ji a Noemi, že zase ví, kde je vitamín D. Říkám, tenhle vitamín máme taky hodně ze sluníčka a ona, že to nemyslela. Že je ho hodně v Kostících, úplně zblblá z reklamy :grinning:

A Aňa se mě ptala, proč mi nelezou pravé peníze z bankomatu. myslela si, že papírové jsou jen jako a pravé jsou jen mince....
25. únor 2010 ve 20:39  •  3 děti  • Odpověz
Lucisa, cituji z techto stranek: http://www.porodnice.cz/nepravidelnosti-placenty

"Způsob zakotvení placenty na stěně děložní dutiny se projeví až ve třetí porodní době poruchami jejího odlučování a krvácením. Vazivové lišty vybíhající z děložní sliznice mezi kotyledony placenty mohou být vysoké a bránit jejímu odlučování. Taková placenta adheruje a musí být vybavena z dělohy rukou porodníka. Závažnější je placenta přirostlá, kdy její klky vrůstají do děložní sliznice, nebo dokonce až do děložní svaloviny. Taková placenta se nedá odloučit ani rukou a je třeba provést hysterektomii, odnětí dělohy i s placentou. V průběhu těhotenství se tyto anomálie neprojeví. "

Ale dle tehle diskuze: http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=95564 to nema vliv na dalsi tehu....
25. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
Ani, díky, ale ta poslední věta, že je třeba provést hysterektomii, odnětí dělohy i s placentou........., je dost příšerná.... :unamused:
25. únor 2010 ve 20:58  •  3 děti  • Odpověz
když odejmou dělohu, tak přeci nemůže mít další děti, ne????
25. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
Aron, já to taky tak pochopila, akorát to vytáhnutí pod placentou asi není vždycky podmíněno hysterektomií. Ono se to možná podaří i bez toho, jen by to bez narkozy maminku asi dost bolelo....

Holky, je po Ordinaci, kde jste?
25. únor 2010 ve 21:31  •  3 děti  • Odpověz
Hoklky, já myslím, že jí dělohu snad nevzali :cry:
Lucis máme řeku dost daleko. Ale jak byly záplavy, tak jsme měli spodní vodu ve sklepě, normálně nám tam vyvěral takový malý gejzír.
Dnes jsem si tak říkala, že všechny holky co porodily, měly nějaký malý problém. Sluni, předčasný porod, Markéta císař kvůli nějakému problému, Michell nějaké problémy s průtokama a po porodu jí dávali krev, Rintin placentu. Zítra to Zuzka určiltě zlomí a bude to úplně v pohodě
25. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
Ne vzdy dochazi k odneti cele delohy.... jsou 4 druhy srustu s delohou a tedy i 4 zpusoby jak postupovat.... Odebrani cele delohy je to posledni :slight_smile:
25. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Jůůůů další miminko, také se přidávám ke gratulacím Rintin, Klárinka je teda drobísek, ale to rychle doroste :wink:
25. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Já jdu spát, dnes jsem byla už 6,15 u doktora a neusnula jsem přes den, což se divím.
25. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
Jakel, tak dobrou a pěkně se vyspi, ať zítra nezaspíš, když tak se tam zpiju do němoty, ale počkám na tebe :grinning:
25. únor 2010 ve 21:42  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky,
jsem jedna z loňských březnovek :wink: moc gratuluju k miminkům a přeju rychlé a co nejmíň bolestivé porody :wink:

koukám, že tady řešíte indukci. já po svojí zkušenosti musim říct, že budu u dalšího miminka běhat třeba hodiny okolo baráku, hlavně abych se indukci vyhnula :slight_smile:

je to hrozný, jak to utíká. užívejte si to!!!!!!!! i ty hrozný poslední dny těhotenství, to k tomu prostě patří :wink:
25. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
No ja taky mizim do pelechu, krasne sny a zitra nove prirustky :slight_smile:
25. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
seba, vim, co je to vyvolavany porod a radeji bych prirozeny a nez vyvolavat, to je radeji presvedcim o CS!!!!
25. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
Holky, taky se loučím, zase mě pálí žáha jak cyp, bolí nohy a mimčovi se asi nelíbí to hrbení u kompíku, tak se jdu natáhnout. Jo a přišla mi dnes nová Maminka, tak se podívám, co nového ve světě těhu a miminek :grinning:
25. únor 2010 ve 22:01  •  3 děti  • Odpověz
rin moooooooooooooooc gratuluji ke Klarince :wink:
26. únor 2010 v 06:10  • Odpověz
zuzzie no me pri minulem tehu delala dr hamiltona vic jak 15 dnu pred terminem delala mi ho nekolikrat a kdyz nic delala mi porad nejake vysetreni treba plodove vody ze mi tam strkala hadicku se svetylkem atd a vzdy jsem krvacela nakonec jsem toho mela dost chtela mi to i vyvolat tak jsem podepsala reverz a sla jsem domu a za par dnu na to jsem porodila sama pred terminem takze mi to asi prostouchla ja mela vse v poradku jen meli plno tak mi to chtela udelat hned jinak pry pak nebudu mit kde lezet :stuck_out_tongue_closed_eyes: pri normalnim vysetreni jsem nikdy nespinila to je vetsinou po jejich prostouchnuti
26. únor 2010 v 06:50  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: ,

prosím vás co je to ten Hamilton :confused: ????????????? Já vůbec nevím o co jde :sweat_smile: . Vysvětlete mi to prosím některá.
26. únor 2010 v 07:53  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.