• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
ahoj holky, tak jsme včera s mamkou douklízeli, nakoupili drobnosti v Ikea a teď už jen příští týden ty skříně a můžu začít balit a vybalovat zbytek věcí.
Rin velká gratulace, ještě pošlu sms.
26. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
Ahoj, holky.
janule, hamilton je takový speciální obrat, kdy se ti dr. pokusí otočit miminko ještě v děloze do správné polohy pro porod.
Nevím přesně, jak se dělá, ale předpokládám, že ti asi strčí do pochvy většinu ruky (dlaně) a pokusí se nějakým způsobem mimčo otočit. Co jsem slyšela, tak je to dost bolestivé, už to mnoho dr. ani neumí, páč už se to na medině snad neučí. ale navíc jsem slyšela, že se to spíš používá až při samotném porodu, když se mimčo nějak šprajcne nebo jdou dvě, a to druhé se těsně před svým porodem otočí KP.
Aspoň tak to chápu, možná ti to někdo vysvětlí líp :wink:
26. únor 2010 v 08:07  •  3 děti  • Odpověz
Holky tak teď psala HAJDUŠKA :
"Danielek se narodil včera ve 14:34 císařem, měří 54 cm a váha 3810g. Oba jsou zdraví."

Takže Hajdušce móóóóóóc velikánská gratulace k Daňulkovi a ať krásně roste :slight_smile:
26. únor 2010 v 08:08  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky,tak Hamilton:je to úkon prováděný v konečném stádiu těhotenství pro vyvolání porodních kontrakcí, kdy lékař či porodní asistentka vsune prst do vagíny a prstem provede oddělení membrán děložního čípku je to krouživý pohym uvnitř středu čípku.

Rin obrovitánská gratulace K holčičce :slight_smile:
26. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
Ani : šupinky s Danielkem do tabulky :wink: !!!
Tedy ale "chlapáci" nabírají dost převahu nad princeznama :angry:

Musím říct, že Danielek je pěknej macek :grinning: :grinning: :grinning:

lucis: au au au, tobych tedy nechtěla, aby mi to dělali :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Bolí mě už jen ta představa :confounded:
26. únor 2010 v 08:13  •  3 děti  • Odpověz
Jejda Hajduško, moc gratulujeme. Janul ty máš na ni telefon???

Já jdu dnes s Luckou a snad i Katy na kus řeči, tak kdyby jste začala některá rodit, tak mi pište na mobil. Na Zuzku myslím, ta musí škytat. :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
Janul, někdy to doktoři udělají a ani to neřeknou. Myslíš, že tě jenom vyšetří a pak se divíš, že krvácíš.
26. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
jake : teď už na ni telefon mám :slight_smile: . Poslala mi před chvilkou zprávu
26. únor 2010 v 08:17  •  3 děti  • Odpověz
Tak jestli jí budeš psát, tak že ji všichni zdravíme a ať jsou brzy doma.
26. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
jake : neboj už jsem jí písla a za všechny pogratulovala :wink:

Jůůůůůůůůůů já chci už taky miminko, tady se to tak krásně rozrodilo, že se už nemůžu dočkat
26. únor 2010 v 08:25  •  3 děti  • Odpověz
Hajduška velká gratulace, už se to tu pěkně rozjíždí. Dnes ještě Zuzka, ale za chvíli by to mohla mít za sebou, tak držím palečky
26. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
aha, tak kackap to vysvětlila jinak, já měla za to, že se to provádí s celým mimčem, no nic, jsem za blbca..... :grinning:

velká gratulace hajduš k daňulkovi, zuzku ani neuspí, jak na ni všechny myslíme a ona se uškytá :grinning: a ta ještě zvedne ty klukany na + další 2!!!

Teď se loučím, protože máme srazíka s jakel a možná s katy, tak papa a ne že někdo odrodíte :grinning:
26. únor 2010 v 08:29  •  3 děti  • Odpověz
holky, myslíte, že je ještě dobré si dávat magnezium. Ráno mě chytla křeč do nohy, ale bojím se, abych se tím neoddálila porod
26. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Luci,holky pozdravuj :slight_smile:
Dobré ránko.
Na Zuzku jsem myslela o půl 8 a říkala jsem si,ať chuďato neškytá.
Hajdíííí,Verčoo,obrovská gratulace. Danielek je chlapák :slight_smile: Snad je vše ok.
janule,nevíš jestli rodila do té vody,jak chtěla?¨
Já už chci taky miminko :frowning2:
Kdepak je Maja?
26. únor 2010 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz
brouči,myslím,že jedno magnesko by ti nic neudělao. Ale zkus třeba jen šumivé,jestli máš. A nebo Magnesiu
26. únor 2010 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj přeji odbré ráno :grinning:
Hajduško, moc a moc fratuluji k malému :grinning:
26. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Dobre ranko,
tak Hajdus gratulace obrovska!!!!

Hamilton spravne vysvetlila kackap.....

Uz jdu plnit tabulku :grinning: a pridala jsem kolonku - zpusob porodu....
26. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Aha,až teď jsem si pořádně přečetla,že Hajdi měla císaře. Snad nebyly nějaké velké komplikace.
26. únor 2010 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz
Tak taky moc gratuluji Hajdušce k mimisku,je to spíš dlouhán teda :slight_smile: hlavně že jsou v pořádku.To jsem zvědavá za jak dlouho je pustěj domu po císaři,když po normálnim pouštěj za 24hod.To by tam měli zůstat taky určitě dýl,ne?
Broucku,mě taky chytali křeče a snažila jsem se jen pít minerálky a za pár dní to bylo v pohodě.
Jinak dneska už ani nešpinim,ale trošku mě pobolívá podbřišek.A to spaní jsem včera zakřikla :slight_smile: spala jsem z večera hrozně slabě a pořád se budila a nad ránem jsem padla zas jak dub,že mě nevzbudilo ani dítě :grinning:
Luci,o přetáčení jsem taky slyšela,ale že se to dělá takhle,to je celkem brutus...
26. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
doorko: hajdušce dělali císaře
26. únor 2010 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz
ani: hajduška myslím psala, že malý bude mít dvě jména a to Daniel David (ale budou mu říkat jen Daniel). Tak jí to oprav v tabulce :wink:
26. únor 2010 v 09:24  •  3 děti  • Odpověz
tak v tabulce u "pupíků březňátek" má Hajduška napsáno, že budou oslovovat David :dizzy_face:
26. únor 2010 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj kuřátka,
předně mooooc gratuluju Hajdušce. Ona neměla naplánovaného císaře, co?
Na Zuzku taky moc myslím :wink:
Já jsem po kontrole,monitor dobrý, mám ale bílkovinu v moči,tak jsem se ptala, co to pro mě znamená s tím vyšším tlakem, tak prý to zatím řešit nebudou, že tlak mám jen hraniční...
Zašpuntovaná jsem totál, čípek dlouhej. Tak mi to tam doktorka dle jejích slov trošku pošťourala, aby tomu pomohla.Takže to vypadá, že asi dělala toho Hamiltona. JInak hlavička těsně naléhá. A prý to bolení v podbřišku, co mám skoro nonstop jsou slabí poslíčci a chystá se děloha.
26. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
zabka tak snad tě už malý nebude dlouho trápit a půjde rozumně na svět
26. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Brouči snad, ale zatím to moc nevypadá, asi je u mě spokojený :slight_smile:.
26. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
ahojte :slight_smile:
nemam silu vsechno docitat, videla jsem jen tabulku s novyma miminkama, tak rin a hajdusce moooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a na zuzku strasne moc uz od rana myslim a tesim se na zpravicku o miminkach!!!!
26. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Pěkné ranko, jé Hajduška už má chlapáka u sebe - je to prostě kus chlapa.
jinak Zuzko, držíme a těšíme se na další 2 kluky a pak zas nějakou holčičku jooooooooooooo
žabi já jsem taky total zašpuntovaná a to ještě nemám ani ty slabé poslíčky, taky jsem zvědavá kdy se ta naše Elenka přestane šlechtit a bude se jí chtít už mezi lidi.
26. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Holky, dneska jsem spala jak zabita na wecku jsem byla jen dvakrat a ted zadelam pizzu a nez mi vykyne, tak pujdu jeste zalehnout :grinning:
26. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Taky budu dneska dělat pizzu, ale jen z listového těsta....
Já to mám s tím čůráním nejhorší než jdu spát to jdu snad 6 X.
Jinak dneska jsem šla na záchod ve 4 a pak jsem se převalovala a pak se mi zdáli nemocniční sny takové hatla matla, všechno se mi tam prolínalo, hlavu ani patu to nemělo , ale vydržela jsem s nima až do půl 10 ráno,ale guláš to byl šílenej :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Moc gratuluju k novým miminkám a koukam že hajduška má podobnýho obříka :slight_smile: . jsem zvědavá jestli nás někdo váhově předběhne nebo tady budem za obříka sami :wink:

Ani tak pizzu už jsme dlouho neměli, tedy domácí. většinou si jí objednáme tak že bych taky někdy zadělala, v pekárně na přání Vikína te´d dělam jen sladký tak že bych udělala i ěnco na slano :wink:
26. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.