• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahoj, přeji dobré ráno, jedem s přítelem na velký UTZ a pak se podívat na nějaký koberec do obýváku :wink: Kouknu odpoledne :wink:
18. led 2010 v 08:20  • Odpověz
Aronku, tak držíme palce ať je všechno OK.
18. led 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahojte, na kolik stupňů perete mimi oblečky?
18. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Michel, podle údajů na oblečení. Snažím se to dodržovat. Většinou je tam 40-60°C. Povlečení a látkové pleny se můžou vyvářet.
18. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Aronku, ať kontrola dopadne dobře. :wink:

Michelle, já peru něco na 40, něco na 60. Jak co. Plíny a bílý oblečení určitě na 60.
18. led 2010 v 10:18  • Odpověz
ahoj holky, jsem zpet po vikendu :slight_smile: jaky jste meli vikend? U nas super :slight_smile: :slight_smile:

ja peru oblecky na 40, ja teda peru vsechno na 40 :slight_smile:
18. led 2010 v 10:20  • Odpověz
ahoj, kuřátka,
tak u nás jemně sněží, tak romanticky :sweat_smile: i když odlízení pak není žádná romantika.
přišla jsem tady už asi před půlhoďkou, ale než jsem vás stihla dočíst, stránka mi úplně spadla a nedala se znovu načíst. taky vám to blblo?

já peru taky všechno na 40, dětské mimi oblečky budu prát asi taky na 40, uvidím, jak to bude vypadat, max. plíny a osušky asi na víc. ale když se to pere na moc vysoko a není to třeba, rychleji se to oblečení ničí.
18. led 2010 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz
jakel, s dětma jsou vánoce super, když věří, ale já myslím, že to letos bylo naposledy, co věřila Noemi. nějak moc letos spekulovala a přemýšlela nad tím, jak to může Ježura všechno stihnout a proč některé děti dostávají dárečky od rodičů a podobné úvahy. navíc nám dnes pošta dovezla dvě encyklopedie, které byly původně plánovány pod stromeček, tak jsem teď Aničce bulíkovala nějaké pohádky, ona tomu uvěřila, jen nevím, jestli to vezme Nena, až přijde odpo ze školy :confounded:
holky, teď se loučím, jdu udělat pořádek v těch mimi oblečcích a konečně to roztřídím, abych co a jak prát a ještě budu muset obvolat kámošky,které měly něco půjčené a ještě nevrácené.

mimochodem, zuzi, včera jsme s manžou skákli doglobusu a koupili ten fusáček, taťkovi se líbil, řekl, že za ty prachy ho to nebolí. sice máme taky khaki, ale jak jsem studovala ten obal, myslím, že ani jiný nedělají. i velikost už měli jen jednu, ale ta nám vyhovuje.
18. led 2010 v 10:33  •  3 děti  • Odpověz
omylem jsem to odklikla dřív. ještě jsem chtěla napsat, že ta khaki je taková univerzální, obrázek může být pro holčičky i pro kluky :wink:

jenom trojbalení bodýnek za 100 kč jsem nakonec nevzala, byly buď do modra nebo do růžova, tak jsme to nechali být, že stejně ještě nemám probrané věci doma, když tak potom vezmu ty modré, kluk by v růžovém asi vypadal blběji, než holka v modrém :slight_smile:
18. led 2010 v 10:36  •  3 děti  • Odpověz
vidím, že si píšu sama, stavím se odpo, zatím všem přeji dobrou chuť k obědu :wink:
18. led 2010 v 10:37  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky. Hodila jsem do alba aktuální fota pupenda :grinning: ale ten stojí za to..jsem zvědavá jak to bude vypadat za dva měsíce :sweat_smile:
18. led 2010 v 10:41  • Odpověz
Ahojky
U nás dneska jenom prší a tak je tu pěkná břečka :unamused:
18. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Luci-no za tu cenu, no nekup to. :slight_smile:
Zuzule-pěknej pupík, už ti trošku sestupuje dolů. že? Já mám fotící den zítra, ale na to se netěšte, to vás šokuje. :angry:
18. led 2010 v 11:07  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi, já ho mám tak dole pořád, nevím proč.. snad neporodím už dnes :sweat_smile:

Zuzi, tak pak hned hoď fotky, jsem zvědavá :slight_smile: :dizzy_face:
18. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Dobré dopo. Koník se mi dnes od rána nechtěl otevřít :angry:
U nás napadlo přes noc tooolik sněhu a padá pořád. :slight_smile:
Požehlila jsem,dala prát plenky,tak čekám na další várku na žehlení.Plenky jsem dala prát na 90. Bylo tam napsané,že první praní se to tak má. Jinak oblečky na 40.
Muža mám dnes doma,(byl darovat krev),tak jsme spolu uhrnuly sníh(já se jen dívala) :slight_smile: a budem
asi odpočívat. Chtěli jsme jet do Brna pro kočár,ale v takovám počasí se nám nechce.

zuzule,dobrý pupíček.Ještě musíš necelé dva měsíce vydržať.
aronku,ať to dobře dopadne.
18. led 2010 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz
Doorko, já poprvý na Kačenku taky prala plíny na 90, ale teď už to peru jen na 60, protože plíny jsem průběžně používala celou dobu, co máme Kačenku.

U nás chumelí od rána. Ale je to takový mokrý sníh. Manžel je dnes taky doma, tak šel s malou před půl hodinkou ven postavit sněhuláka. Ta bude zas zmáchaná. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
čau kočky, omlouvám se, že nedočítám, ale asi bych vše za poslední dny nedala, tak akorát dnešek jsem proběhla. Hlásím, že už konečně máme kočárek, akorát je u tchýně, takže zatím nemám foto. Nakonec jsme ho pořídili na mimibazaru, ale je fakt jako nový. Taky jsem si dovezla od tchýňky nějaké plínky, tak teď namáčím, pak vyvařím a vyperu v Lovele. Aronku, tak ať je vše v poho, určitě nám pak písni :wink: všem krásný den!!!
18. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
vero pupik pridanej v albu, kde mas to mimi schovany :wink: ja musim dodat svou uz jsem take ve 34t vecer napravim

ja jsem dneska uplne bez energie :frowning2: premyslim o tom ze asi zajdu za ridou a zmenim datum odchodu na MD na konec ledna uz fakt melu z posledniho :unamused: jo a zacala me prepadat deprese z porodu, zacinam si cim dal tim vic uvedomovat ze mimis se musi nejak dostat ven :confused: vcera jsem poprve masirovala hraz a bylo to takovy divny :confounded: musim kouknout jestli tady prodavaji take to epino
18. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Holky, jak jste hlasovali pro Klarku v Taborskem deniku, tak to vyhrala... DEKUJEME.

PS: Dnes mi neni moc dobre, jen doufam, ze z toho predcasne neporodim (myslim psychicky).
18. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Rin a jaký jste nakonec pořídili? X-lander?
18. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
mohla byste mi prosim nektera napsat jak se presne ten balonek jmenuje a kdo to vyrai? ja to nemohu nikde najit :confounded:

ani drz se: zalehni a odpocivej, me take neni zrovna 2x do zpevu :wink:
18. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
Hajduško, já mám Epi doma a taky bych ho už nejraději zkusila. Musím ještě vydržet měsíc. Nějak mi připadá, že se ten porod hrozně rychle blíží. Dneska si vypňuju porodní plán a chci si nachystat všechny papíry co se potřebujíl do porodnice.
18. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Jakel - kdy přesně chceš s tím epi-nem začít? Mě se zdá dost pozdě začít tři týdny před porodem, bojím se, že porodím o dva týdny dřív jak u Kubíka a nebudu mít zvládnutých těch 10 cm..tak asi začnu dřív...třeba ve 35.tt a uvidím
18. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Tak mě taky koník blbnul, ještěže už fakčí, co bych si bez našeho klábosení celý den počala! :wink:
No já vybalila všechny oblečky, třídím na bílé a barevné, ani jsem netušila, že je toho tolik! :grinning: Ale většina je vel. 62, tak to snad stihnem vynosit. Aspoň jednou :grinning:
Plínky perete na 90? Z jakého důvodu? :confused:
Jo a perete i ty "plyšové" hračky? Píšou na nich, že se prát nemají, ale přece si to dítě nestrčí do pusy nevyprané! Ti výrobci snad nepřemýšlí.
18. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Hajdus - tady je odkaz na epi-no.
http://www.epino.cz/
18. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Hajduš-mě ty deprese z porodu už drží týden a taky si říkám, že to musí ven a že mě to nemine, mno snad to ustojím.
Vero-tobě se to bříško zmenšuje, ne? :slight_smile:
Ani-tak to je super.
Jinak u nás nemá cenu ani odmetat, já jsem už byla 3x a než dojedu na druhý konec, tak začátek je zasypaný, tak jsem rezignovala a shazuji to jen ze střechy, kde je altán a motorka. :frowning2:
18. led 2010 ve 12:48  •  4 děti  • Odpověz
Zuzul, já to taky plánuju asi od toho 35 týdne. Začnu úplně pozvolna a raději budu používat pět týdnů a dělat pokroky pomalu, než epinovat týden a nakonec skončit na nějakých 7 cm a na víc se nedostat , kvůli porodu o něco dřív. Četla jsem diskusi a spousta holek začínala dřív. Ani nemám představu na kolikati centimetrech začnu, ale bojím se, že to nebude nic moc.
18. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Holky dnes mazinkám opět do školy-mě se tááák nechce, ale musím, čtvrtletka z matiky volá... :pensive:
18. led 2010 ve 12:57  •  4 děti  • Odpověz
dekuji za odkaz, ja to epino tady nemohu najit :frowning2: a objednavat z cech nema smysl, nez by to sem doslo tak bych ho uz asi stejne nepotrebovala asi budu muset pokracovat v masirovani hraze bez epina :unamused: je to teda dost neprijemne vcera jsem to zkousela poprve :unamused:

my uz jsme tady zase v normalu bez snehu +6 stupnu :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jakel - já se taky dost bojím..máš to obyč nebo delphine plus? já mám obyč...ale paní, od které jsem ho koupila byla moc spokojená a moc doporučuje, tak není možné. Jo, a říkala, že nejdřív ty pokroky moc nejsou vidět, ale že se má vytrvat, a najednou hop - a dostaneš se o hodně dál..a prostě vydržet, že výsledek stojí za to. Jo, a hlavně to pak v porodnici říct, že máš tolik a tolik cm nacvičené a aby nestříhali, jen kdyby to bylo akutní a hrozilo natržení.
18. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.