• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
hlavně, že si to tak hezky naplánujem a rozeberem termíny :grinning:
26. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
no nic holky, neprislo to ani podruhy, komu dalsimu muzu preposlat mms? :rolling_eyes:
26. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
Jéje. Na chvilku jsem odjela do práce a už tu máme 2 mimi.
Zuzce posílám gratulaci. To je paráda. Kluci jsou velcí,takže ve středu jdou domů,ne?
Mě se taky líbí 1.3.,ale klíďo ti ho Maji přenechám. Jsi na řadě,tak nebudu předbíhat. :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:45  •  1 dítě  • Odpověz
autor
jdu uspavat, tak zase za chvili, ne ze nekdo mezitim porodi :wink:
26. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
maji, poslala jsem i ani, tak to neřeš, ale že je krásná :grinning:
26. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
aronku, je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dori, tak muzem rodit klido pido obe :grinning:
26. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
Velikánská dvojitá gratulace zuzce k chlapečkům :grinning: .

Už aby začali holky dávat fotečky těch svých drobečků do albíček, ať se taky můžeme pokochat :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:26  •  3 děti  • Odpověz
Maji,tak jo. Já to mimísovi dole řeknu :grinning:
26. únor 2010 ve 12:31  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzzie - no, my ted budem bydlet u tchýně v Praze dokud nepostavíme v Šumperku :wink: Takže tak do června, července. Stavíme montovaný dům, je postavený na 3 měsíce na klíč..my ale na klíč nechceme, takže to bude trvat malinko dýl..jen pro vysvětlení, abyste si nemyslely, že kecám :grinning:

Jinak - velká gratulka Zuzce k chlapečkům :dizzy_face: :dizzy_face: Na to, že jsou dva, maj parádní váhu, většinou jsou ty dvojičky malinké a rodí se dřív, ovšem Zuzka vydržela fakt dlouho, šikulka jedna! Už se těším na fotečky! :slight_smile: JInak, co Hajduska? Asi ještě fotku nemáme, co?
26. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
aronku, me nic neprislo :frowning2: to si posilala na vodafone nebo kyslik?
26. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
ahoj kuratka tak moooooc gratuluji Hajdusce a Zuzce k mimiskum :slight_smile:
tak ja dnes byla naposledy uklizet myslela jsem ze snad asi nedojedu domu :confounded: jsem uplne mrtva a vsechno me boli a bricho teda fest tak jsem rada ze uz tam mam za sebe nahradu i kdyz korunky budou chybet :frowning2: a jak se mate vsichni?
26. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
Marti, neboj ta doba utece a zase budes behat uklizet.... ted je prednejsi prcek :slight_smile:

Pece se mi pizza v troube, za chvili mame obed a pak se pujdu natahnout, jsem fakt nejaka utahana a nedostatkem zeleza uz by to byt snad nemelo, kdyz jsem posledni dny byla uz fit.... No uvidime.... Ale pristi tyden se mi zrovna nehodi rodit :grinning: Manzel jde v pondeli na UP, takze bude pak obehavat vsechny ty instituce, co musi, ve stredu kontrola u dr. a nekdy pristi tyden si jede vyzvednout nase nove auti :slight_smile: Tak uz vidim, jak si to prcek vybere zrovna na ten "nejvhodnejsi" den :grinning: No co, kdyztak prej se mnou rodi mamka :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
ani, vsak mas jeste mesic do terminu, to jeste s porodem vydrzis :wink:
26. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Maja, kdyz ja bych chtela porodit tak ve 38 - 40 tt, hlavne nechci vyvolavany porod, v tom mam jasno!! To jim tam sehraju takovy divadlo, ze mi udelaji cisare....
26. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ani,to vydržíš. Je sranda,jak si říkáme kdy se nám to hodí a nehodí :grinning: Miminka si stejně vyberou,to co jim vyhovuje.
Poobědvala jsem květák a brambory,mlaskla jedno nealko a jdu zalehnout.
Těším se na fotečku.
26. únor 2010 ve 12:56  •  1 dítě  • Odpověz
maji ja mam termin 19 ale dr rikal at s tim nepocitam ze mam pocitat zacatkem brezna ze i placenta je pripravena k porodu tak oni ten termin maji fakt jen orientacni a muzeme rodit kdykoliv a co ty jak to s tebou vypada?udelaji ti toho cisare?
26. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
Gratuluju k nově narozeným mimískům :slight_smile:
Já už chci taky. Zítra první termín a ani náznak že by se mu ven chtělo :frowning2:
26. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
26. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Gratuluju Zuzce, myslely jsme na ni s Lucis a Katty. Hezky jsme probraly porody a děti a vše kolem toho a bylo skoro 12 hodin a sraz jsme měly v 9 ráno. No ženské. :slight_smile:
Katy i Lucis obrovské sympaťačky, tak jsme si snad padly do oka.
26. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
Ahojda holky,
koukala jsem a myslím, že to tu ještě nevíte
vero se dnes ráno v 8.55 narodila holčička Zuzanka váha 3130g
26. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
jééé tak už se nám miminka rozjely? :sunglasses: Gratuluji všem maminkám a přeji hodně zdraví jim i mimískům! Jdu dočítat, snad to stihnu dřív, než se Laurinka vzbudí.....noc byla krušnáááááá
26. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
tak teda velká gratulace jak Zuzce, kluci mají super váhu, tak Vero.
Nějak se nám to tu rozjelo, za chvíli budeme mít všechny děti doma a to ještě nezačal ani březen
26. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
Jéjda Vero už má taky mimi u sebe? Moc gratuluju.
Zuzce taky moc gratuluju, to je úroda dneska :dizzy_face:
Ahoj Michelle, tak jakýpak to je doma s Laurinkou? Sžíváte se?
26. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Holky já nestačím gratulovat k miminkům.
Chechta a nějaké podrobnosti nevíš????
26. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Do svého alba Náš miláček jsem dala fotky ze srazu, tak nakoukněte kdo chcete.
Lucis pošli mi pak i fotky co jsi fotila ty.
26. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Holky moc vám to sluší :slight_smile: . Super, že se srazík vydařil.
26. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
jakelina krom toho co jsem psala tak vím, že to byla rychlovka a že porod trval 2.5hod - jinak nic :wink:
26. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
Jeje,vero má Zuzanku,juchůůůůůůůůůůůůů,ať to jede,ať to fičí.....
Ani,stačíš to zapisovat? :grinning:
26. únor 2010 v 15:10  •  1 dítě  • Odpověz
Tak tu kadeřnici dnes ráno,Vera nestihla :grinning:
26. únor 2010 v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz
Mimochodem-na srazíku jste byly samé krásné maminky.Muselo to být super. Kdyby jste byly trošku blíž,frčím za váma :slight_smile:
Maji,teda nejde to na tebe? Jaksi se tu neukazuješ??Nebo se snažíš moc vyležet tu nemoc?
26. únor 2010 v 15:13  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.