• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Maja tu byla, ale nějak to flákááááááá
26. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
je hezké, že když tu někdo není, tak se bojíme, že předbíhá :grinning:
26. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
Maji nebylo dobře,tak možná léčí tu virozu. Snad by nám dala vědět,že jedou.Ale taky na ni myslím.
26. únor 2010 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz
Gratulace Vero k Zuzance :slight_smile: :slight_smile: je krásná jak panenka :wink: A závidím tak rychlý porod.

Mě asi odešla hlenová zátka,tak aspoň nějakej pokrok :slight_smile:
26. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
Jé,Káťo,tak to bude coby dup. Nachystej tašku,zítra rodíš :grinning:
26. únor 2010 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz
kackap to se ti to fakt krátí, možná pojedete už v noci
26. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
kackap, takže už se to chystá :grinning:
26. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
Holky, já chci taky rodit :grinning: celý den mě píchá v podbřišku, ale to už je celkem klasika a ten hlen ze mě teče tedy hodně..a nic :frowning2:
26. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
Holky, čau...Nějak nestíhám...

Tak Zuzku jsem čekala, nepředpokládala jsem, že by dnes neodrodila, tak velká gratulace k takovým chlapům, ti půjdou z porodky rovnou do školky, ne? A v šoku jsem z vero, taky obr gratulace k Zuzance. Ona měla nějaké náznaky, že rodí? Jsem už z toho zblblá, nejdřív všechny čekáme a pak je to takový fofr, že se v tom ztrácím :grinning: :grinning:

Jakel, dík za komplimenty, sympatie je vzájemná - vč. katy, al ekurňa, ty jsi rychlá, já se až teď dostala na net a ty už tady máš i ty fotky. A jako obvykle, na té, co jsem fotila já, vypadá fakt nejlíp ten chlap za Vámi :grinning:
Vás jsem přesvítila, za to se omlouvám, snad fotky z mého foťáku vyjdou líp. Jen nevím, kdy je tady dám, však jsem říkala, že je to takový digi dinosaurus a kde je kábel si za boha nevzpomenu - to až po víkendu přifičí manža, ju?

A co se týče termínů, tak mě by se jich v nejbližších dnech hodilo víc. v neděli 28.2. slaví teta, 1.3. mají naši 35leté výročí svatby a 3.3. je takové souměrné datum - já bych si tedy vybrala...... :wink:
26. únor 2010 v 19:24  •  3 děti  • Odpověz
Snubák nenosím už asi 3 měsíce, taky mám nateklé prsty.

Doma jsme s Aňou samy, Nelka má dnes ve škole karneval s nocováním ve škole, tak jsem ji tam v 17,30 vezla, teď už tam děcka řádí jak černá ruka, ti kantoři mají nervy se s nimi otravovat, asi jim to nestačí přes týden ve dne :grinning:
26. únor 2010 v 19:26  •  3 děti  • Odpověz
Velikánská gratulace Vero k Zuzance,to byla teda velká rychlovka...
možná že už působí ten úplněk.u nás ani píchnutí :unamused: takže to taky asi jistí duben :fearful:
26. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Luci,pro ty děcka to musí být super zážitek,přenocovat někde s kamarádama... :wink:

Jak ty miminka tady přibývají,tak mám pocit,že se snad nedočkám.
A dnes,jak jsem byla nakoupit,potkala jsem známou z těhucvíča,co před 14 dny porodila a byla tam i s malým. Neměl ještě ani 3 kila,ale byl tak nádherný :dizzy_face: Tak jsem si říkala,že mám něco tak krásného v břichu :slight_smile: a už bych to chtěla držet v náručí
26. únor 2010 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz
zuzzie,jak jsem byla teď se psem,tak jsem si taky říkala,že už ten úplněk asi působí
26. únor 2010 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz
dori, zuzzie, já si kvůli blížícímu se úplňku musela dnes v noci vstát a stáhnout si do půlky žaluzie, bo mi to svítilo přímo do kebule :sweat_smile:

dori, no to pro ně asi zážitek bude, ale starší děti už to znají, mívají to tak 2x rok, ale naše je prvňačka, tak je to premiéra, byla z toho nervní, abych ji něco nezapomněla přibalit.....
26. únor 2010 v 19:58  •  3 děti  • Odpověz
Holky, kde jste při pátku? To už všechny chrníte nebo co se dělá ještě v pátek? Jedině pařit, ale mám obavy, že to asi v našem stavu je dost nereálné :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 20:38  •  3 děti  • Odpověz
Tak ja tu mam tchana, musim jeste obskakovat, takze zamestnavam i manzu, uz se nemuzu ani ohnout..... Kez by na me ten uplnek taky pusobil!!! Ale ja necitim vubec nic, krom toho, ze je silene tezkej. U prvniho ani nevim, kdy mi odesla hlenova zatka, ale uz asi mesic mam na slipovce takovy jakoby tvarohovy vytok, mozna je to ono, ale to jsem mela i na zacatku obou tehu a dr. rikal, ze je to zvysena vaginalni sekrece.... :grinning:
26. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
ani, tenhle výtok mám taky už asi 2-3 týdny a taky jsem přemýšlela, co by to mohlo být. někdy to teče docela dost, úplně cítím, jak to ze mě vytéká....
a včera na poradně jsem to dr. říkala, tak mě hned šolíchala vatičkou a dělala výtěr, ale nevím, jestli se to nedělá standardně. Bavily jsem se o tom i dnes s jakel, jestli to nebylo na toho streptokoka..... či co...
26. únor 2010 ve 20:51  •  3 děti  • Odpověz
lucisa, no me delal na GBS a uz jsem to mela a nerikal nic, takze si myslim, ze je to ta vaginalni sekrece, nebo ze by to byla hlenova zatka postupne?
26. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
Já taky vůbec netuším, nevybavuju si to z minula... blbiny si člověk pamatuje furt, ale to, co je teď důležité, nevím :grinning:
ani a holky vůbec, dnes končím, jak je tu se mnou Aňa sama, tak mě pořád láká do pelíšku, nechce hajat sama, tak se s ní jdu mazlinkovat, když jsme slaměné.
a rovnou přeji pěkný víkend, asi se tady moc nedostanu, ráno fičím pro Noemi, pak jdu dopo chystat ten karneval, na který jdeme po obědě. a v neděli na další karneval zase ke známým a odpo slavíme s našima to výročí svatby, takže fakt nabyto.....
jsem zvědavá, co se tady za ten úplňkový víkend urodí, papa :wink: :wink: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 21:00  •  3 děti  • Odpověz
lucis, ta vatička je právě na toho streptokoka, mně to taky minule dělal :wink:
26. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Hezký večer těhulky :slight_smile:
koukám, že přibyla Vero se zuzankou, tak se taky připojujeme s gratulací a přejeme hlavně zdravíčko :wink:
Holky no jooo, co si tu budem povídat do dubna :sweat_smile:
Dori s tebou doufám, že se potkám v porodnici, tak moc nepředbíhej a nespěchej :grinning:

Brou noc, už půjdu nakutě :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
já se v porodce chtěla potkat s Verou a nějak se mi předběhla :grinning:
26. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
taky jdu do hajan, přeji dobrou noc :wink:
26. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
Lucis,dojela jsi dobře?? Já jsme se ještě stavila do lékárny a vystála si frontu. :cry:
26. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
Ahojky :wink:
Zase vůbec nestíhám PC, tak jsme jen letmo přelítla a jukla k ANi do albíčka. Gratuluji všem novopečeným maminkám a miminkům přeji hlavně zdravíčko :wink:. To je krásný, jak se nám to tu rozjíždí :grinning:

Já byla dneska na monitoru a ko. Monitor dobrej, oproti minulýmu týdnu, už jsme tam občas měla nějakej kopec, jak mimís dráždí dělohu. CS 4/5, podle dr. bych ještě chvíli měla v pohodě vydržet a já se teď cítím vcelku dobře, zvládám tolik věcí, únava minimální, dneska jsem po ko šla plavat a pořád zvládám ten 1 km uplavat bez problémů, myslím, že ještě příští týden a pak už s plaváním končím :grinning:
26. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
Nikit, ty budeš u porodu jak laňka, proplaveš bolestma a udýcháš to v pohodě. Já jsem nějaká líná a navíc mám z bazénu skoro vždycky zánět, tak se tomu vyhýbám.
26. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
Dobrou a pozor na úplněk :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
Holky, tak jsem si zavzpominala na casy v italii, pokroutila boky na italske pisne az mi manza rikal, at uz toho necham, ze funim jak slon :grinning: No malej ani nedutal :slight_smile: Asi taky vzpominal na svuj prvni tyden po poceti :grinning:

Jdu spinkat, dobrou..... a zitra dalsi prirustky do tabulky!!! Ja budu prcka nosit snad az do toho dubna :angry:
26. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
jakel: naši říkají, že jsem se narodila s žábrami a blánami mezi prsty, já su prostě vodní tvor :grinning: Já doufám, že mi to u porodu zase hodně pomůže :wink: Já zase na mykózy netrpím (ťuk,ťuk) a to jsem v bazénu 2x týdně.

Jdu taky do postýlky. Dobrou :slight_smile:
26. únor 2010 ve 23:12  • Odpověz
Takže čekáme až přijede babička a razíme do porodnice,bolesti jsou v krátkých intervalech,řekla,bych ani ne po 3 minutách a horká sprcha nepomohla
27. únor 2010 v 05:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.