• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Kačce moc gratuluju k holčičce a teda docela rychlovka :wink: . Takový porod se dá jen závidět a pokud nebyla moc šitá tak to je nejlepší varianta porodu :slight_smile:

My si včera užili, malej se celý odpoledne kroutil jak ho bolelo bříško :unamused: , tak jsem opět nasadila kapičky do mlíka a je klid. Jo a včera se z bříška otáčel už na záda, to je docela rychlovka ne když TP mam až za týden :grinning:
27. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
cori, já sice řídím, do auta teď, jak už nejsou ty závěje, lezu taky líp. ale kdybych občas nemusela, tak nejezdím. mám strach, že do mě vletí nějaký trouba a airbag mi rozmasakruje mimčo (je to divné, takhle o tom přemýšlet, ale já myslím na nejhorší - v tomhle).
takže pokud to jen trochu jde, jezdím městskou...

my dneska dojídali kuřecí a opékané brambory, zítra jsme na oběd zvané, tak nedělám nic. dost se mi to i hodí, páč máme fakt zaneprázdněný celý víkend
27. únor 2010 ve 12:46  •  3 děti  • Odpověz
jo, kočky, ještě jsem vám nenapsala, co naše slečna po nočním nocování ve škole.

přijela jsem pro ni v 8 dle dohody, ještě snídala, protože vstávala mezi posledními. když jsem rozbalila spacák, abych se koukla, jestli má všechno, našla jsem tam cizí pyžamo - pak se zjistilo, že bylo spolužáka Honzíka - a její punčošky. Tak se ptám, co má pod manšestráky, že prý nic, že punčochy nemohla najít. chápete, ona do rána zapomene, že si je dala na hromádku s maskou a pak to všechno zamotá do spacáku?
a vyvrcholením všeho bylo doma zjištění, že jí chybí spodní kalhotky.... tedy na sobě měla čisté, které jsem ji nabalila na ráno, ale ty ze včerejška prostě chybí. tak se na ně musíme v pondělí zeptat, jestli se tam někde neválejí... doufám, že je aspoň měla čisté a nebyly uprcnuté :confounded:

hlavně, že byla nadšená, spokojená... :grinning:
27. únor 2010 ve 12:50  •  3 děti  • Odpověz
Tchan je tu az do nedele.... ted se mi porval pes, ja ho nevodim v tomhle stavu na voditku, vzdycky poslechne, jenze ted sel proti nam pes bez pana, bez voditka a dovoliloval si, tak mu to nas vysvetlil. Nejaka krava na me hulakala, abych si toho psa vzala na voditko, asi je na hlavu, s pupkem, sotva se ohnu a jeste se budu "srat" mezi psy, ktery se rvou.... Nastesti jsem toho naseho odvolala a doma jsem dostala od manzela jeste dalsi vynadani, ze ho mam vodit na voditku. On je sice malej, ale kdyz zabere, tak ma silu, stejne bych ho pustila a dej se vule bozi, copak kvuli psum prijdu o dite?? Hlavne, ze jsou tu vsichni aktivni a chodi s nim ven..... :angry:
27. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Lucisa, co se v mladi naucis ve stari jako kdyz najdes :grinning:
27. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Hezké odpoledne :slight_smile:

Kackap veliká gratulace k Aničce :slight_smile: , supr rychlej porod - já chcííííííííí takýýýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky kdopak je teď na řadě :dizzy_face: ??????
A copak Maja, nemáte o ní někdo info jak jí je, jestli už také náhodou nemá mimíska ?

U nás je nádherně. Po týdnu mám opravenou pračku, tak jsem se pustila do praní (3 chlapy v baráku, dovedete si představit, že už nemají co nosit :wink: ). Dávám to na sušáku ven, ať se mi to hezky provětrá a navečír to šoupnu doschnout domů. Bude nám to krásně vonět prvním "jarním" sluníčkem.
27. únor 2010 ve 13:11  •  3 děti  • Odpověz
Ani,mě taky všechno bolí.Neni nějak blbej tlak?My máme rozbitou meteo tak jsem teď mimo :wink: Já jdu dospat deficit :wink: My byli na obědě u tchánovců,tak mám dneska taky naštěstí klídek...
27. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Lucis, tak doufej, že ty její kalhotky nenašla nějaká maminka ve spacáku svého syna :grinning: :grinning:
27. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
koukam, po dobu me nepritomnosti se zrejme nic zvlastniho nestalo....co Maja????
27. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
ani, taky nakukuji, jestli se nerodí :grinning:
27. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Tak co klid před bouří?
Maja napíná.
Jinak s tím spánkem, jsem si taky musela dáchnout a ted jdu na bramboráky už se na ně tak tším............
27. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
tak jsem odpoledne pěkně vytuhn¨la, chtěla jsem si lehnout na 20 min a myslím, že jsem spala snad 2 h
27. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
jdu se obléci, jedeme s manželem na menší nákup, za chvíli mě po cestě z práce vyzvedne
27. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
Co ta Maja? Nic? Máte na ni někdo číslo?
My jsme byly u tchána a u našich. Asi napustím vanu,bo mi jak si není dobře. Mám poslíčky a je mi pěkná kosa.
Mám pocit,jako by mi někdo nakopal pipinu :confounded:
27. únor 2010 v 18:39  •  1 dítě  • Odpověz
holky ja se snazim celej den maju uhnad, co se teda deje (sme segry) tak sem se jeste chtela mrknout jestli nanodou tady nevykecava a jak vidim tak ne. No sem ji rekla ze az pojedou do nemocnice at napisou, ale rekla mi za se ozvou az bude po vsem at je neotravujem, tak jak budu chytrejsi tak dam vedet :grinning:
27. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
bouncig : určitě dej vědět, až něco zjistíš. Maja nás tu všechny napíná :confused: :fearful: . Snad jsou oba s prckem v pohodě :unamused: . Určitě jóóóóó :wink:
27. únor 2010 v 18:48  •  3 děti  • Odpověz
bouncig-Jéje,tak přece se asi něco děje. Dej nám prosím určitě vědět. Budeme čekat. Díky.
Držíme jí všechny palce,ať to naše nejmladší zvládne. :slight_smile:
27. únor 2010 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj, tak jsem zpět z vyjauchaného karnevalu....

dori, to je přirovnání.... :grinning:.....

Já jsem úplně kantáre, nakonec jsem to celé i odmoderovala, i když jsem hned na začátku řekla, že letos si dám pauzu, že nevydržím tak dlouho stát. no a co myslíte, nakonec jsem dostala mikrofon a všichni zdrhli...
a nela to korunovala větou: no vidíš, že to zvládneš i s břuchem :angry:
ale nohy tedy necítím, půjdu si lehnout, jestli trochu splasknou....
27. únor 2010 v 19:03  •  3 děti  • Odpověz
Holka, já zatím nic :frowning2: asi budu ten poslední louda..Přitom se tak snažím.. Mějte krásný večer :wink:
27. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
Lucis tak to si holka šikovná, mě dát mikrofon , tak asi nepípnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak pak dej fotečky až budeš mít čásek

No tak že by Maja fakt rodila? ty jo, no jsem holky na to zvědavá, hlavně na zítřek a popozítřek
27. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
Pajcul, neboj, zatám s tebou taky držím basu
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Tak koukám, že si to tu všichni odrodíte v únoru aby někdo zůstal do března :grinning:
Jj dneska byllo nádherně.
Lusic to moderuješ každý rok? Já bych taky nepípla, ač bych měla být zvyklá mluvit před dětmi, tak vylézt na podium a moderovat, oj to bych nedala, tak poklona :wink:
Pajcul neboj nebudeš :wink: ještě nás tu je, které jistí ty zadní termíny :sweat_smile: ale je fakt, jak to tu tak čtu, tak už bych to taky chtěla mít za sebou :grinning:
27. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
aleninininka . moc by mě nepřekvapilo, kdybych sem ráno jukla a zpráva dne
aleninininka rodííí :grinning: :grinning:

Ale co, taky se dočkám :slight_smile: akorát si říkám, že kdyby to přišlo dřív než to vyvolávání, bylo by to snad lepší a víc rozjeté než po té tabletě.. Uvidím zítra.. v pondělí valím do porodky, tam bych měla dostat termín vyvolání..
27. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Cori: hodně se tu rodí před termínem :grinning: takže se tu na časovky nějak "nehraje" :grinning: :grinning:
27. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
No jo, děti už se tak těší na svět :grinning:
Pajcul a kdy jsi se domlouvala na vyvolávání? S tvým gyn. nebo v porodnici?
27. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Cori: jak už jsem tu nejednou psala - porozeno jsem mohla mít už tento týden - u pondělní prohlídky se doktorce zdálo, že už jsem docela dost otevřená a taky jsem měla podezdření na cukrovku, takže by mě nenechali přenášet, brala to jako hotovou věc - že se mi dá tableta a začnou kontrakce. Ještě volala doktora, aby dopilovali termín a on mi to odsunul :angry: že sice ano, ale ještě dáme čas - že se ještě v po na mě juknou a domluvíme se. Termín - oficiální mám 4.3. takže by to do toho dne MĚLO být.
27. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Pajcul no vidíš a já nejsem otevřená ani na malíček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
aleninininka : co Ty víš.. :grinning: ono se to hrozně mění, fakt. Minulý týden jsem měla jen měkký čípek a toto pondělí už bylo "otevřeno" :grinning: Nebo jsem tam šla s tím, že mám miminko zadečkem dolů a ta potvůrka se během týdne otočila :grinning: Takže samé překvapení :grinning: Jinak mě píchá hodně v podbřišku, nevím, ani jestli to jsou poslíčci. Nebo tvrdnutí břicha - spíš cítím jen část, takže asi nic. Ale je fakt, že hlavičku cítím už hodně nízko.. Pořád prcka hecuju, aby už to nenatahovala, ale asi se jí tam líbí :grinning:
27. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Pajci,to víš,že se jí tam líbí :grinning:
Já jsem vylezla z vany a trochu to povolilo,tak jdu raději zalehnout.
Těším se na ráno a Maji držím palce,kdyby náhodou. :slight_smile:
Uvidíme,co s náma udělá úplněk. Ale zase se všechno hůř hojí,tak bych ještě počkala.
Dobrou noc,kuřátka
27. únor 2010 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz
Doorko: tak příjemné sny :wink: snad máš dnes odposlíčkováno :slight_smile:

Taky se loučím, to jsem zvědavá na zítřejší novoty :grinning:
27. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.