• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Niki, tak to jsi měla něco ostrého. Mňam to já můžu. :grinning:
27. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz
ahoj holky, rada bych vas docetla ale pisi z porodnice a klavesnice a net nic moc ale lepsi nez nic. ja i danielek jsme oba v poradku i prsto ze byl porod komplikovany, budu vypravet. jsem strasne zvedava kdo dalsi ma uz mimiska, ppa a pusu
27. únor 2010 ve 23:55  • Odpověz
Hajduško, moc gratulujeme. Pak nakoukneš do tabulky a budeš se divit, kolik jich už je.

Holky v 4,20 mě psala Maja, že jí praskla voda a je v porodnici. Miminko hlavou dolů, zatím nemá bolesti a čeká se do rána a pokud se porod nerozjede, tak v pondělí jde na vyvolání.
Tak jsem z toho už neusnula a teď tu čumákuju a nevím co budu dělat až do rána. Je teprve po páté hodině. :frowning2:
28. únor 2010 v 05:23  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 07:38  • Odpověz
rin, krásný popis porodu :wink:
28. únor 2010 v 07:46  • Odpověz
jakelin díky za zorávy, tak se maja konečně dočkala, moc jí přeji rychlý porod s dobrým koncem :wink:
28. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
Broucku, to cekas kotatko ne? :grinning: (rikal manzel) ja jsem tipovala tak zabu :slight_smile:

Jeeee Maja nam rodi.... Jsem ji to vcera privolaly :slight_smile:
28. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahojky,
tak měla Maja aspoň dostatek času dojet do porodnice.Snad to bude mít rychle za sebou.Vy jste se tu teda vážně rozjeli.Mě včera párkrát ztvrdlo břicho a tim jsem zas skončila... :wink: dnes jsem vychrupkávala do 9 a stejně jsem pořád jak praštěná...zatim,dneska tu moc nebudu
28. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Zuzzie, ja jsem taky jak pitoma a pritom jsem v noci spala dobre :slight_smile: Dneska jsem ani nerodila :slight_smile:
28. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Holky, jeste bych rada rozvazala tema, ktera z vas pouzivala pri porodu homeopatika a jake byly ohlasy s u personalu.....
28. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Dobré ráno,
koukám, že Maja přeci jen rodí, držím moc palečky :slight_smile:
Rin, Hajduš,ještě jednou gratuluju. Závidím, že už to máte za sebou a mimča u sebe.
Tady je to teď adrenalinový,co? :grinning:
28. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Zabka, ja vzdycky rano rikam, ze jdu provozovat adrenalinovy sport :grinning: a manzel jako co a v mem stavu ze? a ja na to, ze jdu zjistovat kolik nam pribylo kuratek :slight_smile:

Uz jsem si natahla do mobilu hudbu z italie, strasne me uklidnuje, tak budu v prvni dobe porodni poslouchat :grinning:
28. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Gratuluji k novým miminkům :wink: :grinning: za chvíli tu bude jen jedna těhu a to já :sweat_smile:

Večer jsem trpěla - příšerné píchání - řezavé v podbřišku. Jsou to poslíčci? :confused: PA říkala, že je to stav, kdy je žena schopna vařit, já bych teda vše spálila, protože to byla "kua bolest", jako by mi tam nožem někdo něco napichoval :confused:
28. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
ani nevím, kde se malá schovává, ale máme normální váhu i velikost.
rin a hajduska ještě jednou velká gratulace a užívejte se s miminky.
pajcula mě včera taky hodně řezalo do spodu, ale ta bolest nebyla tak nesnesitelná, jak popisuješ ty. Uvidíme, co z toho bude, ale porod bych neřekla
28. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
majo přeji krátký a pohodový porod
28. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
tak to rezani do spodu mam uz mesic, uvolnuje se stydka spona a pripravuje se k porodu a nekdy me to strili az ke kolenum......
28. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
ani, psala mi Vera, že homeo nestihla ani rozbalit, jak to měla rychlé. Zítra se za ní budu stavovat v porodnici :wink:
28. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Jejda, tak to je super, ale ona brala i tu arnicu predem ne? Jo a mocinky ji pozdravuj!!!!! Ja chci taky, malej je tak tezkej....
28. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Maja píše. Posílám pozdrav z porodnice. Snídaně byla výborná, počasíčko jedna báseň, pod okny mi běhá zajíc. Už to začíná trochu bolet, ale zatím mě neopouští optimismus, zase se ozvu :slight_smile:
28. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
ani, já tam jdu na monitor, tak to spojíme :wink:
28. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Dobré dopolko.
Rin,hezký popis porodu,Tak přeju,ať se rozkojíte co nejdříve.
Hajdi,držte se. Už se těším,až nám to všechno napíšeš.
Maja je v porodnici? No huráááá. I když si zamlouvala zítřejší termín.
28. únor 2010 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz
Jé dobré ranko, tak další mimčo na cestě.
intintinko, děkujem za hezký popis porodu, no jsem na sebe taky zvědavá jak to bude probíhat
Já měla dnes na toaletáku rano asi kapinku krve, trošku hnědýho, ale jen pidi midi - tak že by hlenová zátka, ale musela by být asi tak od mravence , bylo toho málo, ale jinak nic
Takže Pajcul stále 2 v 1 a já bez poslíčků
Maje držím pěstičky - ty jo takovou přírodu kolem sebe :wink: :wink:
28. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Maja je taky někde na hotelu :grinning:
28. únor 2010 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz
Ani, díky za info, já snad ty poslíčky nezažiju :grinning: :grinning:

Maju pozdravuji a tiše závidím. Snad bude mít taky fofr porod jako Vera.

vyvolávaný porody se spíše vlečou, že :confused: :sweat_smile:
28. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Tak asi mi fakt odešla ta zátka dle popisů co jsem našla na netu, ale stejně to může znamenat i porod za několik týdnů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Maja má asi interkontinental :grinning: :grinning: :grinning: Doori
28. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Pajcul já se toho vyvolávaneho taky bojím, zažily to moje dvě kámošky a teda nic moc, moc hezky na to nevzpomínají, nicméně ale ta jedna šla do toho i podruhý rodí za měsíc :sweat_smile: :wink: :wink:
28. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Aleni,a nebo to může bý dnes :wink: Jak se cítíš?
28. únor 2010 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz
ahojte, tak už jsme se doma pěkně zabydlely, malá je hodňoučká, kojím tak co 2-3 hod a odpoledne hurá na procházku. Máte někdo zkušenost s pístovou odsavačkou mléka? potřebuju koupit a vůbec nevím jakou :unamused:
Aninam můžeš mi do tabulky dopsat přirozený porod. A gratuluju novým maminkám a miminkům! Kluci zatím v převaze :slight_smile:
28. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Doori, úplně skvěle právě, nic mě nebolí, včera dopolko chvilku podbřišek, ale jinak fakt nic - opravdu to k porodu vůbec nenasvědčuje
28. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
ichell neboj až to s Pajcul vyprdnem tak budem dorovnávat :wink: :wink: :wink:
S odsávačkou vůbec :frowning2: žádná zkušenost, švagrovka měla elektrickou
28. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.