• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
michalle nám říkali v Podolí, že si je u nich můžeme vyzkoušet, ale jak je to u vás, budeš muset zjistit
aleni no většinou to po zátce jde rychleji, to jsou spíše výjimky, že to trvá týdny
28. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
vyvolávaný porod má silnější kontrakce a znám hodně holek, co jim ho museli vyvolat a nějak to zvládly
28. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
aleninininka: já tu tabulku u Ani jistě uzavřu :sweat_smile: :rolling_eyes:

Zatím pa, kočky, večer se zase přihlásím. Zítra mě čeká kontrola, už aby to bylo :grinning:
28. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Michell, doplneno :slight_smile:
28. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Pajcul, neboj, ono to bude rychle :grinning:
28. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Broučí tak uvidíme, 1.3. je hezký datum :wink: :wink: :wink: a 28.2. taky :wink: :wink: :wink:
Pajcul nenenenene neuzavřeš, neboj
28. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
No já vyvolávaný porod měla, ale "bohužel" nemám možnost srovnat s klasickým porodem. Bolest byla teda ukrutná, ale zas bylo fajn, že to rychle proběhlo....od podání prášku na vyvolání až po samotný porod 8,5 hod.
28. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Chvilku jsem tu nebyla (mám chřipku a mužíček mě nepustí z postele :confounded: ) a už tolik mimísků!! Velikánská gratulace všem. Koukala jsem na fotky, jedno krásnější než druhé. Docela závidím, už bych to taky chtěla mít za sebou, ale radši ještě počkám, kašlu tak, že bych určitě nemohla tlačit a taky by mi v tomhle stavu asi nedali mimi na pokoj :frowning2: . Chjo, a to jsem byla celé těhotenství úplně zdravá :unamused: .
Holky opavačky, škoda, že jsem tam nemohla být s vámi, další sraz asi už s kočárky, co?? :slight_smile:
28. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Jirčo určo se sejdeme s bobkama někde na Ostrožné v kavárně venku.
Já jsem u Jakuba taky kašlala při porodu a šlo i tlačit, ale bolely pak spíš stehy po šití. A rychle mě pak ten kašel přešel, jak to břicho tak neutlačuje ty plíce.
28. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Tak mi razíme ke tchánovcům za chvilku na oběd a odpolední kávičku, nakouknu večer jestli už Maja nemá mimíska u sebe a kdo bude další?
28. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Michell, tak to ja mela vyvolavany od podani prvni tablety nic jen poslicci, ktere nebyly otviraci a silena bolest to trvalo 24 hodin do podani druhe tablety, ta uz zabrala a za 2 hod jsem se zacala otvirat, bohuzel se to seklo na 6 cm, takze me 8 hodin od podani druhe dali treti tabletu a od te jsem porodila po za 9,5 hodiny.... ono zalezi jak kdo....
28. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Ani, no tak to jsi měla dost krušné.
28. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Jakelin a to nemluvim o druhe dobe porodni, kdy jsem sla na sal ve 23:35, maly se narodil v 1:30 klestema a pak cekani na sanitu, ta prijela ve 4 hodiny rano.....
28. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Holky, manzela chytlo zahnizdovani, takze dneska stavime postylku :grinning:
28. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Maja má holčičku Beatku 3200g a 50 cm. Teď mi přišla sms.
28. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Maji velká gratulace k Beatce :slight_smile:

Koukám, že to byla taky rychlovka, co :wink:
28. únor 2010 ve 13:40  •  3 děti  • Odpověz
28. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
Tak nam uz stoji postylka a ted jeste lepim takove ty svetelkujici hvezdicky a usmevy :slight_smile: Ale povlecu ji az prijdem, nebo manzel az budeme v porodce :slight_smile:
28. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
jakelin, děkujime za zprávu :wink:
maji, veliká gratulace, ať jste v pořáku obě :grinning:
28. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
Holky mě přišla zpráva po čtvrté hodině od Maji a já jsem dnes z toho pitomá. Ještě jsem pak v 6 usnula, ale jsem jak praštěná.
28. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Jéé,moc gratuluju k Beatce :slight_smile:
28. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
Jéje,tak to byla docela rychlovka. Moc gratuluji k Beatce. Budou mít krásný páreček. Tobík bude velký brácha.
28. únor 2010 v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz
Maji, gratuluji :grinning: krásný jméno jste vybrali..

Ani, já bych se přihlásila hned oběma rukama, ale.. :frowning2: asi to vypukne až začátkem dubna :sweat_smile: :sweat_smile: Včera se mi zdálo, že mi na kontrole řekli v červenci :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
pajci :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 15:33  •  1 dítě  • Odpověz
doorka: nějak mi z toho začíná hrabat :grinning: Jsem dnes jako na jehlách, co mi zítra řeknou..

Snažím se pořád uklidňovat, že tohle přece není nějaká soutěž a že i přes to, že jsem jako parní válec, je to krásné období, tak proč se upínat na to, aby už to skončilo :sweat_smile: Jenže se už nemůžu dočkat.. Miminko jsme chtěli už v roce 2008, hned na začátku, ale nedařilo se.. měla jsem problémy s vaječníkem a rozhozené hormony po antikoncepci.. Možná proto jsem teď jako posedlá :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
28. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
Na FB má Hajduš už fotky Danielka,je hezounkej.Jsou slaďounký ty mrnousci.Už chci taky :slight_smile:
Máje gratulace k Betynce,já tipovala klučinu podle bříška,tak velký překvápko.Holky co nevěděli co čekaj zatim trochu dorovnávaj skore s holčičkama :wink:
28. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
Pajculo,do 4.3. máš mimíska v náručí. Uvidíš :wink:
28. únor 2010 v 16:04  •  1 dítě  • Odpověz
Pajcul, tak to jsme na tom stejne.... Ja rodila v listopadu 2008 a ted se na to dite tesim snad jeste vic. Uplne te chapu.... Neboj, vsechno dobre dopadne :slight_smile:
28. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
Kukla jsem na Danielka. Je to prďůsek nádherný.
Já už se tak těším. Pokaždé,když se tu nějaké mimi narodí a nebo ho vidím na fotce,mám pocit,že se snad nedočkám. :wink:
Aničko a ty se musíš těšit jednou tak
28. únor 2010 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.