• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Holky, moc děkuji za podporu :wink: jste zlatíčka :*. Nemám se komu pořádně vykecat, tady (v Olomouci) jsem si žádné kamarádky nenašla :frowning2: a ne všechny stesky obracím na přítele :sweat_smile:

Ani, u Tebe je to více logické. Tvoje černá žvotní etapa mě vždy rozpláče :frowning2: Z celého srdce Ti přeji, aby Tě čekaly jen slunné dny :*
28. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
Doorka: já jsem z každého miminka poslední dobou na měkko :grinning: Jsem zvědavá na stav, kdy se mi hormony vypnou.. Sestřenice měla tu poporodní depku, byla až na zabití. K miminku byla chladná, jen brečela a nechtěla chodit ven. Trvalo to docela dlouho, pak to nějak rozchodila. O doktorovi nechtěla ani slyšet..
28. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
Ta depka musí být hrozná. Nedovedu si to představit. Snad nás to ani jednu nepotká.
28. únor 2010 v 16:22  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka: v nejhorším případě matka i dítě zabije, což vážne NEPOCHOPÍM :angry: :angry: :angry: nebo jej odloží, ale alespoň drobečka nechá žít..

Brrrrrr!

Holky, dnes to zabalím. Kdybych se náhodou zítra neozvala, tak si mě tam nechali, ale ta pravděpodobnost je nulová :sweat_smile:
28. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
Pajcul, na muj pribeh ani nemysli!! Tebe se netyka, vybrala jsem si to tu za nas za vsechny a ted budeme jen stastne maminky jako vsechny do ted!!! Hormony jsou logicky. Kdyz prebirala sablikova zlatou, tak jsem taky bulila. Me taky staci hrozne malo a jsem cita....

Doorka, moje kamoska ji mela jen v 6ti nedeli nez si navykly na nejaky system s malou. Dokonce me jednou psala, ze uz to asi nevydrzi. Mala furt rvala a zabiral jen manzel na chovani. Dokonce jednou sla pro nej do hospody a nechala malou placici doma (maji to kousicek). Pak se to srovnalo a ted by svoje zlaticko nedala za nic!!! Bylo to cca 3 mesice po mem porodu. Pak mi brecela na rameni, ze je pitoma, ze ja prozivam tohle a ona si toho, co ja bych tak chtela nevazi..... vicemene, depkou muzeme projit kazda z vicerpani....
28. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
Já se dneska probudila taky s blbou náladou a byla na zabití :wink: kéž by zas vylezlo sluníčko,to fakt dokáže dobít.
Já jsem dneska zase malinko špinila a bolí mě břicho,ale tak nějak divně(mám ho spíš citlivý než nějaký stahy),že mám spíš strach,jestli se mi nemoh udělat nějakej zánět nebo něco.Do toho ten žaludek pořád.Uvažuju,že bych fakt zajela radši zejtra na KO,když to nepřejde.
28. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
Zuzzie, radeji zajed, uvidis, ze te to uklidni.....
28. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
ahoj holky vsem novym miminkum mooooooooc gratuluji to se nam to rozbehlo ze by uplnek?:grinning:
28. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
Hezký podvečer, tak jsme přijeli od tchánovců, byla jsem chvilku venku a popoběhla asi 15 m s pejskem, a nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzzie tak uvidíš jak bude a radši si zítra zajdi, pro svůj pocit.
Jinak Maje moc gratuluji, taky krásná rychlovka, to je parádička
28. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
Marti já taky spoléhám na úplněk že mi pomůže, mno uvidíme. Jdu prokoumesit ještě tašku do porodky jak jí mám sbalenou přes měsíc tak jestli je tam všechno :slight_smile:
28. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Zuzi, taky bych se raději zajela nechat zkontrolovat.
Já jsem šla na chvilku ven a to ještě svítilo sluníčko a teď začalo pršet, tak mám z toho depku a prý má fakt být hnusně a sněžit :frowning2:
Od zítžka si říkám za tři týdny asi rodím, je to ještě doba. Nakonec bude víc únorátek než březňátek :grinning:
Možná ještě dnes někdo porodí. Ani tu nebyla Lucis, Katy a Aleninka myslím. Tak možná někdo rodí.
28. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
Aleninka už je tu :grinning:
28. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
ten úplněk je dneska, že??? Kdo všechno na něj čeká?
28. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
Tak na uplnek ceka:

Pajcul, Zelvinka, Flapi, Aleninininka a Zabka :slight_smile:

Tak holky sup sup :slight_smile:

Jo ted se me to pise, ale az to prijde na me :slight_smile:
28. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
já bych toho 3.3. :grinning: do té doby to tu snad dám trochu do kupy :wink:
28. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
Aronku, jestli je to jako u nas :slight_smile: Nevim, kdo je vice nervozni.... Manzel se dal do uklidu decaku, zatim to bylo takove skladiste a prej to musi dat do pucu, co kdyby nahodou :grinning: Kvuli tomu se stavela i ta postylka :slight_smile:
28. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
Aronku, tebe v tabulce cekatelu mam az po vyplate :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak nepredbihat :grinning:

Me by se libil datum 9.3.2010 :slight_smile:
28. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
Jakelinko, jj jsem
Ted jsem si dovařila další maliník, jdu si dát vahničku, pěkně teplou a děj se vůle boží :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
Vy dvě zlobidla, Aronku, Ani, vy hezky do fronty joooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,
28. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
Jakelin, no abys nás taky nepředběhla....... :astonished: :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
Jakelin, to se ma ten tyden akorat oteplovat a nastalo!!! Tak si pockame ne? :sunglasses: :dizzy_face:
28. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
JJ jen si počkejte, berušky......
28. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
Gratuluju k novým přírůstkům :grinning:
U nás se stále nerodí :frowning2: Včera jsem myla okna, pak byla dlouhá procházka a sklenka červenýho, dneska vytřená koupelna a kuchyně, popíjím maliník, večer si dám koupel a snad úplněk zapůsobí. I když 3.3. je pěkný datum... :grinning:
28. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
Flapi :slight_smile: Jeste mas 2 tydny rezervu :slight_smile: Ono se to rozjede....... Ikdyz to cekani znam :slight_smile:
28. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
Flapi, tak to asi bude holčička a ještě si dělá culíčky. :grinning:
28. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
Já budu rodit a Štěpánek od Sluni bude mít 2 měsíce. :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
Flapi,jaktože ti to píše 41tt,když máš termín až 3.března?To bys měla být teprve 40tt,ne?
Mě zejtra odjíždí dítě až do středy,tak přemejšlim co budu jako dělat,to se bude táhnout.Už nejsem zvyklá mít čas pro sebe :grinning:
28. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
Zuzie, užij si to volno, je to na pár měsíců určo naposledy :grinning:
28. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
já nechci předbíhat, však jsem vám ještě nechala tři dny pro ty kdo jsou přede mnou :grinning:
28. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
Holky, to ja si nechala jeste vyvolat fotky z lonske dovolene, tak bych rada do porodu udelala album :grinning: Takze tenhle tyden vam necham a pristi utery rodim :grinning:
28. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.