• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Hajdus - nebo ještě odkaz tady: http://www.epi-no.de/
18. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
holky dneska je děsný tlaka, teda nevím jak v UK :sweat_smile: v noci jsem se probudila spocená jak myš a dnes mě každý pohyb zmáhá. s tou psychikou se to tady pěkně rozmnožuje, dávám to na vrub hlavně tomu počasí :pensive: Zuzi je to Inglesina Magnum 2008 barva Safari.. Jinak mám někdy chvilky, že je mi daleko více líto toho mimina, že se bude muset protáhnout takovejma úzkejma cestama, než abych myslela na to, že to budu muset nějak zvládnout já sama. Ale je to tak na střídačku. Každopádně to bude o spolupráci nás obou, jak říkala PA :confused:
18. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
ani,to je teda fajn,že Klárka vyhrála.
hajdi,věřím,že už toho máš plné brýle. Jak to máš do práce daleko?
michelle:Na tom obalu od plenek bylo napsané,že se má první praní dát na 90,tak jsem to dodržovala :slight_smile:
Jdu chvilku spočnout,pak dočtu.
18. led 2010 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz
diky zuzul, ja myslela ze nastrihavaj jedine v krajnim pripade, ze poznaji kdy maji nastrihnout a ne abych je na to musela upozornovat :confused: :confused:
18. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
tak mám první pračku naplněnou....moc toho z hromady neubylo :grinning: Peru už rovnou všechno, zavinovačky, věci do postýlky, deky atd.
Mám 2 deky z polyesteru, krásně nadýchané, můžu to vyprat normálně s gelem Batole?
18. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Jo, jasně, že nenastřihávaj vždy, ale pokud řekneš, že to chceš zkusit, že máš nacvičeno, tak to můžeš zkusit, a kdyby viděli, že to nepůjde, tak samo, že fiknou :sweat_smile: ale většinou, když máš natrénováno, tak není potřeba. Víš je tam u toho balonku taková tabulka, podle které zjistíš kolik cm odpovídá jakému obvodu hlavičky...snad jsem to nenapsala nějak blbě..
18. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
michelle já v tom nevidím problém, jen bych to možná dala na syntetiku, tak mám nějaký takový flaušový asi je vyperu s pletenejma svetříkama a podobným :wink:
18. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
bych řekla, podle příběhu, které už mám načtené a příspěvků, že někde berou nástřih jako neodmyslitelnou část porodu :unamused:
18. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
No, mě to tak bohužel teda taky přijde..tak snad nebudou stříhat jen tak..to by mě teda naštvali :angry: Jako, když jsem byla v porodnici, tak se mi zdálo, že jsou šité snad všechny maminy..podle toho sezení mamin při obědě v jídelně...ale snad doktoři vědí co dělaj..doufám.
18. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
jj já peru všechno na syntetiku, zbytečné prát čisté věci o půl hodiny dýl si myslím. A jako aviváž jsem dala trošku octa
18. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
No u nas nastrih jako samozrejmost nebrali a reknu vam, ze to je to nejmensi..... Ja i pres nastrih popraskala az ke konecniku a kamaradka praskla bez nastrihu a to je teprve bolest......
18. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
A už máte koupený kruh na sezení? Já byla u nás v hračkárně, tak pan prodavač znalý, že to často lidi shání na sezení.... :grinning: Ale neměl, prej na to ale myslí a bude tento týden.
Akorát došla pošťačka s baličkama, říká: už se objednává na miminko že? :slight_smile: Přitom jeden balíček je pro maminku - kojící košile :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Tak mě nastřihávali 2x a šili to potom a musím říct, že o tom ani pomalu nevím, to bylo z celých porodů to nejmenší. :wink: Takže nástřihu se nebojím. :wink:
18. led 2010 ve 13:41  •  4 děti  • Odpověz
autor
zuzu, jakel, taky uz mam epi na ceste :grinning: zacnu asi hned jak prijde, ten prvni tyden trebva obden a pak na to najedu naplno :grinning:
jo a me nenastrihli, natrhla jsem se sama a teda je to pro me prijatelnejsi pocit nez ze me jen tak fikli :sweat_smile:
18. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
no s tím nástřihem mi to připadá jako být či nebýt od Hamleta :sweat_smile: určitě je lepší být nastřihnutá, než roztržená od ucha k uchu, na druhou stranu brát nástřih jako automatiku taky nebude asi ta nejlepší cesta, však uvidíme, jak dopadneme. Michell tak nám přišel balíček pro tatínka a prý 3000 a něco dobírka, tak jsem šla telefonovat a sprdla drahouše, že nejsem dostatečně informovaná
18. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
No, tak mě stříhání nebolelo, ale to šití fakt stálo za to, proto už neeeeechci a porod byl brnkačka, takže pro mě bylo fakt nejhorší to šití :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže udělám vše pro to, aby se to už neopakovalo :wink:
18. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
A vo tom to je, každej má tu zkušenost jinou a nikdo neví, co ho čeká, takže jsme na tom holky asi stejně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 ve 13:50  •  4 děti  • Odpověz
mě je nějak líto honit ty kurýrní služby, když jsou cesty teď tak nebezpečné, takže tu matraci a věci do postýlky objednám asi až začátkem února, snad to bude stačit :confused:
18. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
rintin, oni ti to dopravi i ted :slight_smile: Navic by opravdu ta postylk a dalsi nabytek mel nejakou dobu vetrat.... Ja postylku slozenou nemam a slozi ji tatka az bude po porodu......
18. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Zuzul, já mám to Delphine plus, nebo jak se to píše. Dostala jsem nové od ježíška, pak prodám. Zkoušela jsem nafouknout naprázdno a přišlo mi to teda dost velké na ten obvod 30cm.
Mě se taky nikdo neptal a střihli mě automaticky a asi to bylo potřeba, tak jsem to neřešila. Ale pokud to bude teď trochu pružnější ta hráz, tak snad nebudou muset, nebo jen minimálně.
18. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Hajduš, mě přijde, že na fotce to bříško vypadá menší, než co vidím v zrcadle. :grinning: Ale nestěžuju si. Nemám žádný extra velký břicho, tak to jde. :sweat_smile:

Michelle, já teda po nákupu peřinu a polštář, mantinel do postýlky, nebesa a zavinovačky neprala. Teď to přemáchnu po Kačence, ale na první použití mi to přišlo docela zbytečný. Povlečení jsem teda vyprala určitě. Vidíš, to ještě budu muset taky přemáchnout peřinku a polštářek. Na to jsem nějak zabudla. Jinak já měla asi 5 narvaných praček pro mimíska. Jsem ráda, že už to mám i vyžehlený a schovaný v komodě. :sweat_smile: A plyšáky bych měla taky ještě vyprat. Tuším, že se říká, že na 30 na nějaký kratší program plyšáky vyprat můžeš. Ale já jsem to taky pro Kačenku neprala. Jen pokud jsem dostala nějakýho plyšáka použitýho jako dárek v balíčku z MMB.

Nevím, jestli v JI nastřihují automaticky, ale já jsem nástřih měla. A vůbec to nebylo cítit. Jen mi PA oznámila, že mě nastříhne. Ale i tak jsem byla dost potrhaná. Ale spíš vevnitř. A abych pravdu řekla, tak šití bylo pro mne asi horší než samotný porod. Zašívali mě asi hodinu. :confounded: Masáž hráze jsem před porodem kvůli zánětům neprováděla.
18. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Vero - no, ty máš to bříško úplně pidi :slight_smile: Jinak, s tou masáží hráze jsem na tom byla stejně jak ty a taky mě šili dlouho, au au a fakt mě to bolelo :frowning2: A snad se na mě za to nebudete zlobit, ale jít po porodu na velkou...to bylo fakt něco :zipper_mouth: :sweat_smile:
18. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
anim, já vím, že by mi to dovezli, ale prostě nechci prudit, já už jsem taková nátura :sweat_smile: postýlku už máme, jen teda musíme naolejovat, takže se jedná fakt jen o matraci, peřinky, povlečení atd. Určitě to teda vyperu, i kdyby to přišlo zalisované, nebo kdoví jak, už jen pro ten pocit :dizzy_face:
18. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
holky nestrasteeeee me se sitim!!!! ja z toho ted tady silim, jsem myslela ze ten porod je nejhorsi a vy tady pisete ze siti je jeste horsi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: bojim bojim :frowning2:
18. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
hajduš neboj, neboj, ono je to opravdu individuální a navíc všechny bolesti pak přetrunfne radost z miminka :wink: no kecá se mi to pěkně, sama jsem ale taky takhle malinkatá...
18. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
holky, myslíte, že bude hodně vadit, že mi obvoďák neměřil EKG a v podolí je asi chtějí? Mám to k obvoďákovi 200km
18. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
brouči :confused: snad ho můžou naměřit v tom Podolí ne?, když bude potřeba, toto je fakt průda, už jsem to psala, nechápu k čemu můžou být dobré výsledky EKG, které bylo měřeno třeba před několika týdny, to mi fakt hlava nebere :rolling_eyes:
18. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
me zadne EKG nikdo nedelal a ani jsem neslysela o tom ze by mi ho meli delat :unamused: k cemu to je dobre?
18. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Broucek - myslím, že pokud jsi nikdy problémy se srdcem neměla, tak to snad neva. Jak psala Maja, tak ona ani nebyla u obvoďačky a já bych se na to asi taky vyprdla, nebýt sestřičky na gyndě, která se tvářila jako, že bych teda měla, tak jsem nakonec šla a stejně to bylo ok..

Hele, myslím, že pokud ti na gyndě nic neřekli, tak jim to asi neva :wink:
18. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Hajdus - jestli je v pořádku srdce..bo u porodu je jaksi víc namáhané, že..ale třeba se v UK ekg v těhotenství nedělá..
18. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.