• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Aronku, fákt díky moc :grinning: :grinning: :grinning:
No jo Flapi, nějak ti to koník přidává......
28. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Ani jako toho 9.3. jo, tak doufám že to s Pajcul a Flapi zvládnem před tebou............
28. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
zuzzie: první termín byl včera, takže vlastně už jsem 41tt
28. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
Čusík, byli jsme s manžou na dlouhé procházce, jediné co, že mě z toho bolí záda a málem jsem nedošla,protože se mi začalo chtít hrozně čůrat :grinning: .
Koukám žádná nová mimča. Ale že už jich máme požehnaně, na to,že jsme březňátka :slight_smile: .
Dneska jsem si říkala, že bych se měla hodit trochu do klidu a né se tak pozorovat...cítím takový vnitřní neklid, jak vím, že to může každou chvíli přijít. Máte to taky?
28. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
Koukám na fotečky Klárky od Rin, je hezoučká a má mega dlouhý nožky. To bude manekýnka :slight_smile:
28. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
Ahoj, kočenky, už jsem tady, ale nevím, na jak dlouho. Tenhle víkend mě totál dorazil, ještě jeden takový a mám odrozeno natotata..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ta maja je ale opica, nejdřív nás napíná a přitom si bužíruje, pak z toho má bžundu a objedná si pondělní termín po úplňku a nakonec si to odrodí už v neděli. To je vidět, že nebyla na vojně, žádná disciplína :grinning: :grinning: :grinning:
Ale teď vážně, obrovská gratulace k Beátce!!!!!

Jakel, já bych tě klidně odvezla, tenhle víkend si připadám jak taxíkář pro své děti, pořád je vozím na karneval a z karnevalu.
Ráno jsem sotva lezla a kdybych to známým neslíbila, že se tam objevíme, tak jen ležím. Takhle jsme o půl desáté vyrazily a přijely skoro ve 4. Byly jsme ke známým pozvány na oběd, tak jsem se zdržely, pak mamce pro kytku a pak k nim popřát, páč mají zítra 35leté výročko veselky, tak se trochu slavilo......

Tady se zatím rodí o 106.....Ale to je príma.

Ten článek o sněžení v březnu mě pěkně naštval, kdyby to vydali v listopadu, tak jim to nevyjde, ale teď, jak už chci jaro, tak začně sichr chumelit. Šlak to tref :angry:
28. únor 2010 v 18:27  •  3 děti  • Odpověz
Holky ještě jednou moc díky. Velká gratulace dalším narozeným miminkům, ani jsem nastačila valit kukadla, jak rychle se to rozeběhlo :confused: číhám, jestli dnes nepraskne porodnice ve švech :fearful: a dala jsem nové fotečky :wink:
28. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
ahojky holky tak majatob už porodila dneska před obědem se jí údajně narodila holčička Beátka:slight_smile: zdroj je její sestra, teda moje spolužačka ze základky:slight_smile:)
28. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
Lucis, tak se trochu šetři. Já mám zítra poradnu a odpol kadeřnici a to všude sedím a večer nebudu vědět jak se narovnat. Vždycky mě z toho bolí záda.
Rodiče mají krásné výročí :slight_smile: Taky bych chtěla takové jednou slavit. Kdybys někdy courala po městě, tak se můžem zase domluvit na pokec. Ať nám to utíká. Já jdu ve čtvrtek za holkama do práce, tak se těším.
28. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
Psala Zuzka72:

"Rodi nekdo? Ted uz muzete. Kluky mam furt i v noci u sebe, kojim je. Jsou moc hodni. Maji zloutenku, ale tu ma skoro kazdej. Ze spinalu jsem chytlazada a hlavu - au"

Tak jsem ji psala nove zpravicky o mimcach :slight_smile:
28. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
ani, díky za zprávu. Zuzka to supr zvládá, tedy kojit dva je fakt dobrá :grinning:
28. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
Jakel, to já bych chtěla se šetřit, ale s opicama to moc nejde, přes týden to bude zase trochu lepší.

A to si ještě představ, že se zhádaly jak koně, protože včera byly 4 výhry, ale začala chodit Nelka, takže nakonec 2:2, dnes pro spravedlnost začala chodit první Aňa, a jak na potvoru byl lichý počet, takže Ani šla 3x, ale Noemi jen 2x, tak kravál, že je to nespravedlivé a kdesi cosi. S nervama na krajíčku jim vysvětluju, že je to hra a nemají být hamižné, že si poslední cenu rozdělí (byl to balíček nafukovacích balonků - taková blbina!) a že můžou být rády, že jsem jim losy koupila, taky nemusely mít nic. Vůbec to výchovně nezabralo.

A dovršení všeho bylo venku, když jsme šly k autu a každá si nesla 2 obyčejné nafouknuté balonky a jeden takový ten tvarovací. Plantají se, nepohnou a fouknul vítr a jeden balonek Nelče uletěl. Tak jí říkám, kašli na to, zalez do auta, je velký vítr, ať ti neuletí další. Máš rozum? Začala ho nahánět, když ho téměř měla, tak prasknul o něco na plotě a do toho ji vyklouzl ten tvarovací, který vzápětí taky praskl. Jak letěla, tak ještě zakopala a spadla, na rïflích díra jak blázen a rozbila si koleno.
Takže další kravál, Anina se jí posmívala, tak jsem zdrbala obě.......

Na pokec bych klidně šla, ale teď ti nepovím termín. sice mám taky cestu ve čt do města, mám poradnu, ale zítra nebo pozítří by měl přijet chlopek a většinou se tak 2 dny zdrží, tak asi budeme vyřizovat nutnosti a nerada bych ti slíbila sraz a pak to rušila.

Dám ti vědět dopředu, kdy budu mít volněji, ju? Ale neboj, těch setkáníček ještě bude, už se těším, až udeří jaro a my vyrazíme s mimískama krosit opavské ulice.... :wink:
28. únor 2010 v 19:10  •  3 děti  • Odpověz
rinti,Klárka je nádherná a malinká. Takový malý krteček.
Luci,vydechni trochu. Baráky už neděláš,tak si dej pauzu,ať nabereš sílu.
petrasek: Děkujeme za zprávu. Už to víme. Maja psala. :wink:
jakel,ty se chceš Eliáškovi líbit
28. únor 2010 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz
Rintin,moc krásný fotečky,přijde mi,že ti je malá zatim hodně podobná,ale oni se ty děti rychle měněj :slight_smile:
28. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
ani, super zprávy....

aron, já se u zuzky už nedivím ničemu, pomalu přenáší, pak porodí takové obříky a ještě se v poho rozkojí, je cool :wink: :grinning: kdyby mohla, tak u toho v porodce možná i vaří ty její lehčí večeře, jako obalovaný květák apod.
28. únor 2010 v 19:13  •  3 děti  • Odpověz
dori, já baráky nedělám, to je myslím martinka :grinning: ale já to beru, taky už v tom mám guláš, co kdo dělá, kolik kdo má děti, kdo je na cestě a kdo už porozený....
až se všechno odrodí, bude to zase přehlednější, jak si na to zvykneme.....
28. únor 2010 v 19:14  •  3 děti  • Odpověz
ani,díky za zprávu. Zuzka je machr
A s těma jejíma lehkýma večeřema jsi to uhodla. Pěkně jsem se nasmála :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 19:15  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzko, taky jsem tak vnitrne neklidna a hlavne jakmile me nekde trochu jinak pichne, tak se mi to u srdicka tak nejak sevre, asi si vezmu dnes uz i homeopatika na stres pred porodem......
28. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
Luci,promiň. Já su trouba. No jo, se mi to plete. No a Martinka tu taky přes víkend nebyla.
28. únor 2010 v 19:17  •  1 dítě  • Odpověz
ani, že by? máš tušení?

dori, to je v pohodě.... :wink: já takové motanice svádím na hormony, kolikrát si připadám jak mantinel, že jsem furt mimo.....
28. únor 2010 v 19:18  •  3 děti  • Odpověz
holky, sledujete telku? na čt2 jede Lukáš Bauer 50 km volně, doufám, že urve medaili, to by bylo super......

dnes mi bylo líto bratrů Slováků, jak jim Finové otočili zápas a přišli o bronz. ti suomáci jim udělali to, co nám, potvůrky finské..... beztak jeli na nějakou finlandiu :grinning:
28. únor 2010 v 19:21  •  3 děti  • Odpověz
luci :grinning:
28. únor 2010 v 19:23  •  1 dítě  • Odpověz
Lucisa, spis si myslim, ze pristi tyden by se nam to nejmene hodilo tak, ze to prijde. Jinak nic :slight_smile: Ale vis jak, jak se to proste blizi, kdyz si vezmu, ze nam tam pristi tyden skoci 38 tt :slight_smile:
28. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
Jdu do sprchy a k telce. Pokud bude někdo rodit,tak hodně štěstí. Pokud já,napíšu :slight_smile:
28. únor 2010 v 19:33  •  1 dítě  • Odpověz
no právě, já mám pocit, že když jsem byla tak 33-34 tt, tak se to táhlo a já si říkala, už aby to bylo za mnou a já měla bobíška v náručí a měla jsem pocit, že se nedočkám. a teď jak se pomalu blíží 38 tt, tak nějak nestíhám, spousta akcí, povinností, nějakých zařizování, občas nějaký problém, který se musí súrně řešit a dny letí jak blázen... a já si říkám, ještě to a tohle a nedovedu si představit, že to nestihnu zařídit a najednou pojdu do porodnice.
ale na druhou stranu, co je důležitější, než odrodit? ostatní může počkat a dořešit později, stejně - těžko budu na úřadu a mezi nohama už držet hlavičku, no ne?
28. únor 2010 v 19:36  •  3 děti  • Odpověz
pojedu, ne pojdu :slight_smile:
28. únor 2010 v 19:37  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, tak to máš pravdu. Já kolem těch našich tří dětiček mám tolik běhání, třídní schůzky, doktory, taneční, kolony, brigády a tam to a tam ono, že mám každý den v kalendáři pořád nejmíň jednu věc co zařídit.
K tomu pořád dělám, sice jen pár hodin denně, dnes teda asi pět a kolem domácnosti, ani nemluvím. A někdy si říkám, ty bláho jak já to stihnu ještě s jenním????????????
28. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Chudák Bauer spadl :frowning2:
28. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
jakel, tak domácnost dostala tenhle víkend na frak.... od pátku se chystám vysávat, bohužel, snad zítra.
myčku mám zpola plnou, ale musím udělat pořádek v ledničce a všechno na talířkách a v miskách zkontrolovat, co je ještě poživatelné, zbytek dát slepicím a nádobí do myčky a pustit.
prádlo z pátku jsem ještě nesundala ze sušáku a teď mi jede pračka, tak ještě musím sundat to suché a za chvilku pověsit mokré....
koupelnu je třeba uklidit a vytřít. Aňa mi opět na všech zrcadlech v domácnosti, kam dosáhne, zanechala své otisky prstů, jak dnes zasvitlo slunko, na černé elektronice to byla síla... no ani nemluvím, myslím, že pondělí a úterý je program jasný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a to jsem přitom tak unavená, mám pocit, že jsem fakt úplně zdechlá lenora....
doufám, že to pár hodin spánku spraví :wink:
28. únor 2010 v 19:48  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, tak si užij manžela, jenom to tak navrhuju, když někdy budeš autem v Opavě, můžeš přijet i k nám a ušetříme za kavárnu. Jenom musíš dát vědět předem, ať někde nelítám a nebo nevařím nějakou lehčí večeři. To já u toho nadělám takový bordel, že to pak dávám dvě hodiny do kupy. Zuzka by to měla za deset minut uvařené i uklizené. :slight_smile:
Já už všechny návštěvy dopředu varuju, že máme doma v čurbes, ikdyž já jsem hodně pořádkumilovná. Na dětské pokoje jsem už rezignovala a jenom občas kontroluju, jestli tam nějaké zbytky jídla, nebo špinavé oblečení už nežijí svým vlastním životem. Jednou tam už málem vyklíčil ohryzek z jablka a na peckách z broskví se občas líhnou už druhé generace vinných mušek. :wink:
28. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.