• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
kurník, jakel, už zase? já to teď přepla na chvilku na zprávy na novu. a on před chvilkou už jednou žuchnul....
28. únor 2010 v 19:49  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, nemá cenu odklízet sníh, dokud ještě sněží.
Tady tí se řídím, když mi někdy tečou nervy a říkám si. Já snad žiju na smetišti.

Dokud jsou doma děti, tak je prostě pořád co dělat. Já si někdy připadám jak ten brouk hovnivál, pořád před sebou valím tu kuličku povinností a věcí co se ještě musí udělat a čím dýl jí valím, tím víc povinností se na ni navaluje.
28. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Tak to spadnutí bylo asi to první, podruhé snad nespadl.
28. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
no, užij si manžela, :unamused: jak přijede, tak zase prádlo, spousta vaření, a uklízím nejen po dětech, ale i po něm - klasika...
ale co nadělám, je holt můj a měnit se mi ho tedy nechce.... :grinning: samo, že kecám, už se na něj těším, počítám, že tak druhý den po příjezdu se k němu přes holky dostanu a konečně něco vyřídíme

a neboj, určo dám dopředu vědět, co a jak, když by byl čas...

je to dobré, bauer je osmý na nějakém 33 km....
28. únor 2010 v 19:53  •  3 děti  • Odpověz
Lucis a ty mu vaříš sebou nějaké jídlo??? Kamarádka takhle vždycky zavařuje a chystá pro manžela celý víkend a pak si stěžuje, že se ani nevidí.
28. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Víš, já si třeba nemyslím, že by byl u nás až takový svinčík, ale když si představím, že aby bylo uklízeno pořádně, tak bych potřebovala aspoň jednou za měsíc odsunout sedačku, páč pod ní se toho vždycky najde...
povysávat nejen koberce, ale taky plovoučky a ty nejlépe hned vytřít....
sporák bych zase potřebovala vydrhnout, okna umýt...
ale já jsem s tím pupkem teď tak neohebná a neohrabaná, že si říkám, že to teď musí stačit jen tak na rychlovku to nejnutnější a nejviditelnější...
naštěstí chlopek je v tomhle v poho, spíš se diví, co furt řeším uklízení, že on nic nevidí... ale jak ke mě přijde mamka, tak občas rýpne, nemůžu si postěžovat, že třeba nestíhám, to hned nadhodí a to budeš mít za chvilku třetí... atp.

já si myslím, že nejsem zdechlá jen tím těhu, ale celkově, počasí a tak... jakmile se udělá fajn, já se vlezu do oblečení, do bot, nebudu funět při vyšlapání pár schodů, nebudu muset holkám oblíkat hafo oblčení a stejně to dokola prát.... tak mi zase bude fajn...
28. únor 2010 v 19:59  •  3 děti  • Odpověz
Tak ono, kdyby slo do tuheho, tak se vsechno da vyresit.... Koukam holky, ze je to vsude stejny :grinning: Ja sice nemam doma deti, ale schranclivou maminku, takze sice u ni nic neroste svym vlastnim zivotem, ale nekdy si v jejim pokoji prijdu jak na smetisti, schrancuje takove ty pixly od masa (zlute vanicky apod.) a kelimky od jogurtu :grinning: Takze pak vzdycky musim nabehnout a uklidit ji pod tim pojizdnym stolkem, aby se s nim dalo vubec hnout. Ale co, mit jednou jeji vek....v dubnu ji bude 72 let....
28. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Lucisa, neves hlavu!!! Ja nemam myta okna rok, proste co jsem tehu, tak na ne prdim. U nas luxuje chlap v rozmezi 7-10 dni, sporak jsem gruntovala nedavno a neboj, je to jak tim pocasim, tak tim pupkem. Vzdyt ja ani neobejmu chlapa!!!! To se k nemu musim tocit bokem :frowning2:
Az to vyprdnem a trochu se aklimatizujem, tak to vemem z gruntu :wink:
28. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
Jakel, vařím, ale nějak extra to nehrotím. já mu třeba maso zavařím i přes týden a nechám v ledničce. o víkendu pak vařím ve větším množství a ty "zbytky" si on bere s sebou, upeču, to je rychlovka. a on je jinak nenáročný, má auto plné těstovin, pár takových těch hotovek omáček, něco si uklohní i sám - má v autě lihový vařič.
potom nějaké sladkosti, on je sladká tetka - takže piškotky, oplatky, .....

ale on sám říká, že když jede, tamk raději nejí, že se pak špatně soustředí, max. ďube piškoty. každý mu říkal, že jak bude jezdit a bude jíst nárazově a z nudy, že přibere a on zatím od září zhubnul kolem 8 kilo.....
28. únor 2010 ve 20:03  •  3 děti  • Odpověz
Ani, buď ráda, že ji máš. Může být i hůř a pokud to schovává čisté, tak to neřeš :slight_smile: :slight_smile: Třeba se to může někdy hodit. :grinning:
Lucis, já si taky říkám, jak se do toho pustím až porodím a vím, že budu ještě zdechlejší, nevyspaná a tak.
Tak to prostě neřeším a snad mě za to nadávání na bordel jednou děti nestrčí do domova důchodců. Určitě jim s tím lezu na nervy.
Mám výhodu, že jsou už velcí a třeba vysávat, vytírat a mýt okna to nemusím. To dělají oni. Zase musím vařit v kotlích a kupovat všechno jídlo v maxi balení.
28. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
Lucis tak já s ním budu asi měsíc jezdit, abych taky zhubla. Jestli mi dá jenom semtam piškotek :grinning: :grinning: tak to umřu hlady ne. :frowning2:
28. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Nějak už nemůžu sedět, tak jdu k telce, pa a pak ještě nakouknu.
28. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
aninam, to má mamka pěkný věk, měla tě asi pozdějc, že?

já si právě nechci moc před mamkou stěžovat. ona je z té generace, kdy baby doma všechno oddřeli. a to můj taťka nebyl nějaký povaleč, co přišel z práce, lehnul k novinám a mějte mě rádi.
doma udělal, co bylo třeba (ale spíš takové ty chlapské), úlohy s námi dělal. vždycky jsme měli slepice, králíky, bylo třeba je obstarat...
ženské neměly myčky, automatky, papírové pleny, ale zase neměli jiné rozptýlení, tak jim to nepřišlo...

a co moje mamka byla vážně nemocná a hrozilo, že by mohla ochrnout a postupně se zase dostává do všech činností, byť omezeně, tak si nějak netroufnu před ní si postěžovat. ona by to prostě brala tak, že já nemám nárok být utahaná, když jsem mladá a zdravá, co by měla říkat ona. ona to nemyslí nijak zle, jen to bere tak, že je normální, když je ženská utahaná, že je to její úděl....

ale jinak je fakt zlatá, nevím, co bych dělala, kdybych ji tady neměla, s holkama mi hodně pomáhá. můžou k ní kdykoliv zajít, když potřebuju, pohlídá, do práce jsem se musela vrátit a neměla pro Aničku školku, tak mi ji rok hlídala, o prázdninách obě, protože tak dlouhé dovolené jsme prostě s manžou neměli... takže si raději nestěžuji...
28. únor 2010 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz
Jakel, já mám taky na talíři, tak zapřáhni holky, už jsou dost velké, ale na to má mamka nervy, já ne. Stejně to udělají tak, že to po nich musím udělat znovu, ještě se nervuju, když se u jedné činnosti zhádají. Třeba obalování řízků - to je pak další práce navíc s úklidem celé kuchyně i koupelny, kam se jdou umýt...

Ale vím, že Nelka v 7 letech už by mi mohla pomoct víc, ale s čím? Úklid bytu po ní opravuju, na nádobí je myčka, na prádlo pračka, max. poskládat suché prádlo. Já bych byla nejraději, kdyby si udržovaly pořádek ve svém pokojíčku, tím mi pomůžou nejvíc....

Jdu uložit holky a na Bauera......
28. únor 2010 ve 20:17  •  3 děti  • Odpověz
Luci, mamka me mela ve 42 letech.... Ja mam mamku moc rada, jsem rada, ze ji tady muzu mit, ikdyz jsou nekdy rozbroje, ale zensky v jejich letech jsou i horsi.... Ja vzdycky zautocim na jeji pokoj a uklidim, aby o tom nevedela. Sice pak "drzkuje", ale co na chvili je klidek a ty pixly spis roznasi pes a pomalu je likviduje :grinning: No mam tu veselo, ale nestezuji si, alespon to tu zije :slight_smile:
Taky cucim na Bauera....
28. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Tak jo, holky, jdu dokoukat Bauera, dojela mi pračka, tak to musím pověsit a pak se natáhnu, jsem hotová...
Mějte pěknou noc a zítra páček :wink:
28. únor 2010 ve 20:35  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, to máš ještě Nelinku malou. Matyáš, tak ten tak akurát vyloží nádobí z myčky, vyndá prádlo z pračky a pověsí ho a utře nádobí když se myje. Jinak nic moc. Spíš podává co je potřeba a motá se pod nohama. :grinning:
28. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
Ten Bauer ten konec nezvládl. Škoda, ale i tak je dobrý. :slight_smile:
28. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
To teda je.... Za 4 roky bude nejlepsi :slight_smile:

Tak ja pockam do 9ti na homeo a pak zalezu do pelechu. Malej tam dneska skyta jak kdyby jel s Bauerem a bouli se tam fest....
28. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Tak brou!! A zitra dalsi prirustek!!! A uz breznovy :slight_smile: a kdybych nahodou rodila, tak pisnu :slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
taky jdu do pelíšku. přeji dobrou noc
28. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
tak jsem se sem celý den nedostala, dělala jsem do práce. Posílala jsem to teď šéfovi a kolegům.
Maja velká gatulace.
Dnes máme nějaký taneční večer. Břicho mi teda hopsá na všechny strany a mám pocit, že mi brzy praskne a vyleze z něj nožička.
28. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz
ahoj holky, konecne se hlasim z domova, dneska jsme dorazili v poledne domu konecne, nevim ani jestli vam tady mam popisovat porod, nechci strasit ty co jeste nerodili :wink: jen ve zkratce jsem rodila 34 hodin a nakonec mi udelali ciisare :confounded: kdybych si mohla vybrat tak bych pro priste na 100% volila cisare, nez prochazet tim cim jsem musela :cry:
citim se skvele, sice me trosku boli bricho a chodim jak pripos..... ale myslim kdyby malej prolezl normlane takze bych na tom byla hur
gratuluji vsem k mimiskum, se nam to pekne rozjelo :slight_smile: :slight_smile:
vsem co jeste neporodili preji bezproblemovy porod :slight_smile:
28. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz
ahoj hajdusko tak to me moc mrzi hlavne ze uz jsi doma a mas mimi u sebe a jste v poradku jinak me to mrzi cim jsi musela projit a ze te nachali trapit se tak dlouho :frowning2:
tak kuratka uz mame brezen tak to muzeme rozjet :grinning: ja jeste vcera byla na uklidu dorazila jsem domu uklizela jsem jeste doma lezla po ctyrech makala jsem tady jak sroub poradne jsem vygruntovala a nic :confused: to bude tim ze telo je na to navykle ale uz me poboliva spodek mam ho dost citlivy a v noci poslicci takjsem zvedava a co vy?jak se vam dari a jak se mate?
1. bře 2010 v 07:28  • Odpověz
Martinko, asi se tam malému ještě líbí a tak ho ještě u sebe nechej. :grinning:

Hajduško, já jsme tak dopadla při prvním porodu taky, dlouho bolesti a potom pro komplikace císařský řez. Ale hlavně, že jste zdraví a na bolest za chvilku zapomeneš. :slight_smile:
1. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
Hajdi a přidej nám nějakou fotečku malého, jak mu vůbec říkáte??? Nevím které jméno víc používáte. :slight_smile:
1. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
Dobré ranko kuřátka :slight_smile: , u nás od rána svítí sluníčko, tak by to mohlo vydržet celý den :wink:

Hajdi to jsi si asi "užila", ale stálo to za to, no néééé :slight_smile: ? Danielek je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!!!!!!!!!!!!

Já jdu za chvilku na KO. Pořád mě zlobí ten podbřišek a dost mě i bolí stydká kost, když musím vstát z postele, tak jsem jak stará bába. Trvá mi to jak dlouho a hekám u toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pak mi od toho prostřeluje bolest do třísel a do bederní páteře. Vůbec nevím od čeho to je, ani si neuvědomuju, jestli jsem tohle měla u kluků :fearful: . Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Jsem zvědavá, jestli mě dneska MUDr. bude prohlížet, nebo se jenom zeptá co a jak a já půjdu. No uvidíme.
1. bře 2010 v 08:08  •  3 děti  • Odpověz
Janul, já to mám taky, když lezu z postele, tak jsem jak 80 letá babka a pak to rozchodím.
1. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Dobré ranko, koukám, že úplněk nezabral...
Hajdi moc gratuluju, jsi statečná. A jak se máte doma s malým? Manža je s tebou doma?
1. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
ahoj, kuřátka...

janul, já myslím, že ta bolest je od toho, jak se roztahuje děloha a porodní cesty a chystá se to tam dole všechno na porod.... povolují vazy, tak to víc bolí, já to mívám taky, ale naštěstí mi to ještě nejde do zad. ale u první dcerky jsem měla při porodu křížové bolesti a ty byly snad horší, než samotné kontrakce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jakel, čusek.. ty dnes taky valíš na kontrolu, že?
1. bře 2010 v 08:18  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.