• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Jé a ahoj hajdus, zapomněla jsem tě pozdravit doma, zmátlo mě, že už jsi psala z porodky. a oprav si v pasu, že už máš trpajzlíka venku :wink:

úplněk asi moc neměl šanci zabrat, byl jen málo vidět, schovaly ho mraky, aspoň u nás....
1. bře 2010 v 08:20  •  3 děti  • Odpověz
Lucis valím za chvilku, jdu se ještě ospršit a pádím.
1. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
Dobré ránko, tak tady byl úplněk úžasný, ani jsem při kojení nemusela svítit :slight_smile: Včera jsem chtěla konečně na první procházku, ale tak fučelo, že jsme to vzdali. Vyrazím dnes, sluníčko už sice nesvítí, ale je bezvětří.
Mám úplně trapný mateřský dotaz - chápu, že bych měla vyrazit s kočárkem, jak malou nakojím a přebalím. Ale co když ona zrovna spí v době, kdy chci vyrazit? :grinning: A není blbé nechat ji v kočárku před obchodem??? Mě to přijde divné :unamused: Tak mi prosím poraďte, nezkušené matce :confused:
1. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
Lucis já u kluků při porodu křížové bolesti naštěstí neměla, ale bojim bojim abych je neměla teď u Elli. Slyšela jsem že je to brutus :frowning2: .

Jakel tak ať KO dopadne v pořádku :wink:

Jdu také do sprchy a mažu. Tak pa pa :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:30  •  3 děti  • Odpověz
Přišla mi sms od Maji:
Zdravíme všechny kuřátka. Máme za sebou první noc. Beatka je mooc hodná holčička, akurát jsme ji musela furt houpat s poltýlkou aby spinkala. Zkoušíme přikládat, chytá se pěkně, tak jen aby se udělalo mlíčko. Dnes přijde na návštěvu velký bratr a nabíráme síly na tu slavnou událost, snad se bude sestřička líbit.

Pozdravovala jsem ji a možná už není poslední. Uvidíme co dnes po úplňku, jestli už někdo v noci nejel do porodky.
1. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Michel, na procházku většinou po kojení a přebalení. Jestli ji vzbudíš a oblečeš, tak může za chvilku dostat hlad a bude ti plakat. Vyzkoušej, poprvé tam stejně budeš jenom chvilku. Jestli nevleze kočár do obchodu, musíš nechat venku. Nic jiného se nedá dělat :frowning2:
1. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
michelle, je to blbé, pokud se nevlezeš s kočárem... ale já mám z takových situací strach, takže se snažím najít obchod, kde to jde.... za ten stres mi to nestojí...

a u nás tedy i dnes dost fouká, holkám jsem nedala rukavičky a obě mě na zastávce zpucovaly, že je jim zimáááá....

já to dělala tak, že je nakojila, přebalila, oblékla, hodila do tašky nebo kočárku a pak se šla chystat já. a když mezitím usnuly, tak mi to nevadilo...
1. bře 2010 v 08:37  •  3 děti  • Odpověz
Pěkné ranko kuřátka, tak úplně nezabral, stále 2 v 1 :grinning: :grinning: :grinning:
Hajduško super že jste doma, mrzí mě tvůjddlouhý porod, hlavně když je nakonec císař - z toho mám taky strach, když po všech těch bolestech co si vytrpíš a pak šmik a je to venku. Ale to bohužel nikdo neví jak to dopadne.
Tak hlavně že je vše v pořádku a snad na to brzy zapomeneš..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Ještě jsem zvědavá co Pajcula, má jít dnes na KO, tak jestli taky nezabral úplněk?
1. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
jakel, tak ať je to ok!! pakpodej raport, a kdybys začala rodit, tak mi zahřej v porodce sál a postýlku na šestinedělí, ju?
1. bře 2010 v 08:38  •  3 děti  • Odpověz
Jakel taky držím pěstičky a´t je vše OK.
1. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
no jo, tady se s kočárem vlezu maximálně do alberta :frowning2: nic mi asi nezbyde, než být odvážná, přítel je navíc až do večera v práci. Já jen, ať nevypadám jak krkavčí matka s dítětem před obchodem!
1. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
Loučím se. Letím na kontrolu a ještě něco dokoupit, chybí mi album na fotky a Davča potřebuje nějaké boxerky, tak to obejdu ještě bez kočárku. :grinning:
Lucis, to víš, že budu držet flek, já bych chtěla ležet s tebou, my bychom furt kecaly, já už to vidím :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
Jo jinak s tím kočárkem, je to blbé, ale já osobně nebudu nechávat kočárek venku s mimčem, když se tam holt nevejdu tak tam nepůjdu. Tady ani nejde o krkavčí matku, já prostě v téhle době nevím nevím - dřív to bylo běžné nechávat kočárky venku, ale já bych se bála, že bych pak vyšla a kočárek tam nebyl :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Dobré ránko. Netrpělivě jsem dočetla.
Hajdi,tak super,že jste doma. Porod jsi měla teda pěkně těžký,chuďato. Ale na to se rychle zapomene-snad.
Teď už si budete jenom užívat. :slight_smile:
Michelle,já ti moc neporadím,ale mimi bych před obchodem nenechala. Nemohla by ti ho tam pohlídat nějaká kamarádka? Já jsem v tomhle asi divná,ale mám strach.
Jsem zvědavá,co bude říkat malý Tobiáš-velký brácha na Beatku :slight_smile:
Jakel,ať kontrola dobře dopadne.
Aleni,já jsem myslela,že už budeš rodit. Včera jsem v chytré knížce četla,že když odejde zátka,může být porod do 24hod. A taky nemusí,ale...
1. bře 2010 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a dnes se mi zdálo,že mi nějaká mudr řekla,že budu rodit 23.-26.května!!!. :grinning: Jsem jí řekla,že se asi zbláznila a že to jdu zkusit do jiné porodnice :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz
Jakel, já taky a naše mimča by v půlroce přednášela básničky, jak by byly zvyklé od narození:slight_smile:))

michelle, pokud to jinak nejde, tak s tím nic nenaděláš a neboj, spousta maminek je ve stejné situaci. já jsem taky musela párkrát nechat kočár před obchodem, ale snažila jsem se to eliminovat, jak to jen šlo...
časem to taky vychytáš :wink:

jo a album pro prcka taky ještě pořád nemám, fotečky z UZV mám pořád v průkazce....
1. bře 2010 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ranko,
tak u nás zabral úplněk leda tak na mojí žáhu,takže dneska jsem spala v sedě,vypila snad litr mlíka a až k ránu už to bylo dobrý,takže toho nemám moc naspanýho.Před chvilinkou mi odjel Filda,tak mi ukápla slza už teď a pacholek se pomalu ani nezastavil,cestovatel náš...takže program dne asi jasnej.
Jinak já jezdila nakupovat autem a vajičko šup do košíku.Kočár před obchodem bych taky nenechala,taky se toho bojim.
Hajdus prdola je moc krásnej a já teda zvědavá jsem :wink: tak by mě zajímalo info o porodu,jaký maj postupy v zahraničí,tak kdyžtak napiš do alba a kdo chce tak si to přečte.
1. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno, tajk u nás úplněk taky nic :frowning2: Chystáme se na první monitor, tak pak dám vědět
1. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Doori, jj já vím, co jsem ještě na jedné diskuzi, tak říkala holčina že jela do 3 dnů. mno každopádně uvidíme, zítra KO tak se třeba dovím že jsem už aspoň nějak otevřená, nebo něco podobného.

Jinak já měla teda sny hatla matla, proběhlo tam i pár holek tady s koníka, miminka, porody, ale souvisle to vyprávět nedokáži..

Jinak Doori dobrý termín porodu, tzak snad to do té doby nosit nebudeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
Dobre ranko, v noci jsem ponocovala, nejdrive tlak na spodek, ten pak ustal a spustila se mi ryma, posmrkala jsem 3 pleny behem hodiny, z nosu teklo jak z odpadovy roury a ted uz je to zase dobry....

Hajdus, na porod, resp. na tu bolest rychle zapomenes a bud rada, ze mas maleho vedle sebe :slight_smile: Ted si uzivej Danielka, co to jen pujde. Za chvili nam ty deti vyleti z hnizda :grinning:

Jinak album na fotky taky jeste nemam :grinning: Udelala jsem malemu krabicu a tam hazim fota z ultrazvuku, video na DVD apod. album koupim jak se znam az tak za rok :grinning:, kdyz teprve ve stredu ci ve ctvrtek si pujdu pro fotky z dovoleny, kde jsme prcka pocali....
Tak manzel sel na UP, jsem zvedava na jeho dojmy.....
1. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
Jdu do práce a nakoupit do DM,dočtu později. :wink:
1. bře 2010 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj kuřátka, tak úplněk nezabal, já jsem teda áda, zíta budou montovat skříně. Jedu do práce odevzdat práci a snad po cestě seženu banánové kabice. V sobotu žádné neměli a potřebuji je na stěhování. Dnes chcci sbalit kuchyni
1. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
Zdravím vás všechny, sice sem moc nepíšu, ale čtu vás každý den, jenže než vás dočtu, tak musím zas letět něco dělat. Naše fena má štěňata, furt lítám přikládat do kotle atd. atd.a je mi líto, že mě tím pádem neznáte, snad vám nebude vadit, když se mezi vás občas připletu a na něco zeptám. Je fakt, že když chci položit nějakou otázku, tak už jí některá z vás položila a tak nemám pak potřebu. Tak se mějte krásně, teď pro změnu letím na kontrolu :grinning:
1. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
dobre ranko, vitam nove "kuratko" moc gratuluji

mam dotaz ohledne kojiciho polstare, jestli si ho poridit ci ne. Mam problem najit vhodnou pozici na kojeni a malej se porad smrdoli nez se prisaje

zuzzie pridam popis do alba a jak rikas kdo bude chtit tak si to precte :wink: ja mam manzu doma, tak ted konikovat uz tolik asi nebudu a hlavne uz nebude tolik casu jako driv :angry: mate pravdu s tim ze na bolest se rychle zapomene, ale na zazitky moc ne :frowning2: hlavne se bojim toho abych do dalsiho tehotenstvi nesla uz predem s psychyckym blokem, hlavne to byla na jednu stranu vina moje a ne doktoru, protoze jsem chtela rodit do vody a tak jsem radeji trpela nez abych si rekla o injekci a nakonec se bazenek nekonal takze vse bylo zbytecne, ale kdo to mohl vedet :frowning2:

jinak musim rict, ze mam uzasneho manzela, obdivuji ho to co pro me vsechno delal, videl to co by asi chlapi videt nemeli a i u cisare byl statecne semnou i jsem ho dokonce videla poprve brecet jak se o me bal

fotky pridam hned jak to bude mozne, dneska sem prijde poprve "detska asistentka" ta co mi sem bude dochazet kazdy den, tak si musim jit nachystat vsechny veci mejte se zatim krasne paaa
1. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
Hlásím, že na nás úplněk taky nezabral...
1. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
holky nezoufejte ucinky trvaji jeste tri dny po uplnku :grinning: a do toho vseho uz mame brezen :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
Prave, pri uplnku to byt nemusi, ten pusobi 3 dny pred a 3 dny po :slight_smile: Proto se to tu tak rozjelo, ted je jen klidek pred bouri :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
michelle1 ja bych teda v dnesni dobe kocarek venku bez dozoru nenechala mela bych hrooooozny strach :fearful:
1. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
ani to bylo dobre :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
Tak já pořád čekám, no datum 3.3. je hezký, ale nakonec jsem si řekla že i ten můj správnej datum je good 4.3.2010, to je jak odpočet 4,3,2,1,0, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.