• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
aleni to je fakt dobry datum :grinning: moji segre se libi 3.3. taky protoze ja jsem 10.10. tak pry by to bylo hezke me rikal dr ze mam pocitat zacatek brezna ale ja urcite budu jak slonice :grinning:
1. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Ali třeba se trefíme do toho 4.3. :slight_smile:
Já jsem teď postavila přebalovák a narovnala do něj věcičky, vyžehlila a nemám co dělat. Uklizeno mám ze včerejška, tak se dám asi do vaření. (až porodím, tak určitě budu vzpomínat na zlaté časy, kdy jsem se takhle nudila :grinning: )
1. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
marti, 10.10. je i můj švagr. Já bych tedy brala dnešek (naši se brali), 03.03. je takové zapamatovatelné, pak třeba i 13.03. (13. jiného měsíce mám jmeniny), 17.03. (šťatsné číslo, narozky), 19.03. má svátek manža, ale už bych to taky chtěla mít za sebou.
nejlepší je, že my si tady můžeme vybírat, jak chceme, ale mimčo se rozhodne samo. když jsem čekala druhou dcerku, měla jsem termín 07.11. na výročí VŘSR, dělali jsme si legraci, že to bude buď Vladimír nebo Aurora, nakonec mi praskla voda 01.11., tak jsem si říkala, no to je pěkné datum, ale žádné kontrakce, takže jsem na sále ležela až do druhého, kdy se malá vlastně na Dušičky narodila. Ještě jsem jí říkala, buď ráda, že nemáš rodiče, kteří dají dětem takové jméno, které je zrovna v kalendáři, to by se chudák jmenovala Památka zesnulých..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 11:22  •  3 děti  • Odpověz
Luci :grinning:
1. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
A já jsem 7.7 :grinning: :grinning: :grinning:
Luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
žabi jsem na to fakt moc zvědavááááá :wink: kdy ty mimísky vyprdnem
1. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
lucis jo manza ma taky 19 svatek to mam termin tak snad se chudak narodi driv aby nemel narozky i svatek v jeden den :grinning:
na dusicky to je taky hezky :slight_smile:
aleni to je dobry koukam ze same krasne datumy tu litaji umeli jsme si vybrat uz v brisku pekne datum :grinning:
taky mi to uz propada jako venost ty posledni dny se tahnou a jeste ta nervozita z porodu ja jsem horsi snad jak prvorodicka fakt jsem hysterka co svet nezazil az se sama kolikrat stydim a to budu rodit po treti asi jsem padla na hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
Já už rezignovala i na datum,mě už to je jedno :slight_smile:
Marti,tak nakonec zůstalo u Pepíčka?Moje mamča je taky 10.10. akorát asi nějakej pátek před tebou :grinning:
1. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Taky se mi líbí 3.3. Ale už je mi to fuk, hlavně aby to bylo za mnou a všichni se přestali ptát. Teď mi přišla SMS od mámy - "Pořád nic?" Už me to fakt unavuje. Nevím co si všichni myslí. Asi že jim to řeknem až když prckovi bude 15 :unamused:
1. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
Taky miluji otázky typu, tak kdy porodíš?
a jak to mám asi vědět? :angry: :angry:
1. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
Marti asi, my jsme si to uměly vybrat, tak ted si to vybírají miminka.
Jinak já taky začínám být trošku nervozní jako tedy kdy to bude, jak to asi bude bolet, jak dlouho to bude trvat, a pak co s tím miminkem budu dělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No tříská se to ve mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
Flapi přesně tak, taky říkám že určo až to vyprdnu tak dáme určitě vědět..............
1. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
Tak já si jdu ohřát lasagne, sundat prádlo, pak s Ajinkou na prochajdu a pak jedu s kámoškou do nově otevřeného dětského centra.
Je to parída, je tu docela uděláno dost takových center, tak mám radost, aspoň vím kam budu chodit až bude počásko nic moc. Jinak přes léto budu pořád vytelená na zahrádce
1. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
Ja uz taky rezignovala na datum. Dneska jsem si byla pro fotky na obcanku s manzelem prochazkou a sla jsem jak valici se balvan do kopce, pomalu me musel tlacit a to bylo celou dobu po rovine nebo jako kachna, jsem mu rikala, ze jeste zacnu vydavat ty skreky a bude :grinning: U malyho jsem behala jako lanka do posledni chvile, ted si ani nedokazu predstavit vychazet ty schody v porodnici :grinning:
1. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
zuzi jo jo zustalo u Pepicka mala je tim uz posedla nechce jine jmeno porad rika ze to bude Pepicek a hotovo :grinning: takze uz je vybrano ta nejstarsi si vybrala Natalku a Natalka ted Pepicka
jo holky to znam me vola segra nekolikrat denne jestli nerodim taky uz toho mam plny zuby a kazdy den vola mamka a pta se tak co?ja uz myslela ze rodis :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky me stresujou vic nez jsem vystresovana ja sama pak mam depku
aleni neboj urco budes vedet co s miminkem :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
jdu povesit pradlo na balkon :slight_smile:
1. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Martinko, snad jo, tak ještě že je koník abychom si navzájem pomohli a td a naštěstí je kolem mě docela dost kámošek s mimískama, takže nějak to určo zvládnu, ale to víš trošku se to ve mě stejně tříská :wink:
1. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
aleni neboj ono to půjde samo ze zacatku nez na vse prijdes to bude tezsi ale pak ti to půjde jak po masle a důlezite je ze se mas kde ptat a s kym se poradit budes super mama uvidis :wink:
1. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
To snad ani neni možný komentovat:
http://www.novinky.cz/domaci/193494-vlckuv-bic-na-absentery-poslancum-platy-zvysuje-vlada-jej-odmitla.html

já už to chci mít taky hlavně za sebou a při představě,že se tu budu kachnit taky ještě aspoň 14dní mi vstávaj vlasy hrůzou :slight_smile: aleni,i mě přepadaj depky,jestli ty 2 děti zvládnu a u Fildy jsem to měla taky.Mezi mýma kamarádkama jsem zase jediná,takže od okolí jsem toho moc nepochytala. :unamused: :wink:
1. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
holky nechte toho kdyz jsem prisla manzelova dcera a bylo jasny ze tu bude bydlet jsem myslela ze me klepne treti dite jsem nechtela ale manzel si nedal rict tak jsem kyvla ze ano a tak jsem mela depku jak zvladnu 4 deti a jeste k tomu pubertalni nevlastni dceru ale pomalu to ustupuje rikam si ze musim a jina cesta neni takze zenska musi zvladnout vse takze holky my to zvladnem od toho jsme zenske ne? :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Vrátila jsem se z poradny. Jsem na 1 cm otevřená a hlavička naléhá, tak to může být každým dnem :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
a i kdyz to zni dost hnusne a vedela bych co se stane ze tu budu mit jeste jedno dite a v takovem stavu jako je jeho dcera tak bych nikdy nekyvla na miminko je to dost tezke i tak a nevim co me jeste ceka ale je to osud a ted se tesim na toho chlapecka i kdyz obcas se bojim jestli ho dokazu taky tak milovat jako treba Natalku, taky mi uz dost hrabe :frowning2:
1. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
jakelin tak to vypada dobre :wink: muzu se zepatat jaky byl tvuj druhy a treti porod?
1. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
flapi, alen, to je dobré s tím ptaním... asi jste se maminkám málo svěřovaly, když teď mají strach, jestli jim miminko náhodou nezatajíte :grinning:

jakel: no to je bomba, když tak si spolu zaběháme, ať je to v jeden ryc , jo?

marti, ale Pepíček je pěkné jméno, u nás by ho taky moc chtěla Andulka, jen manža Pepa ne, říká, že to jméno celý život nenávidí, že jemu se takhle pomstili sourozenci... :slight_smile: Aňa se nakonec smíří i s Maxíkem, myslím, že teď toho Pepu chce, aby pozlobila taťku. Jen mám strach, že když to bude holčička, aby nebyla moc zklamaná.....
1. bře 2010 ve 13:06  •  3 děti  • Odpověz
Jakelin, tak paráda to se máš.
Martinko jj, tě taky obdivuji.
1. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
holky, jsem úplně vyřízená a tojsem si na dnešek naplánovala odpočinkový den. jen to uklízení mi nedalo, takže prach utřeny, vyluxováno, plovoučky vytřeny, komplet uklizená koupelna (dokonce jsem vyklízela i všechno, co stojí volně na podlaze, musela jsem to fakt vzít pořádně) - kdo ví, kdy se k tomu zase dostanu...

teď se mi vaří na sporáku guláš, to udělám chlopkovi a Anince radost, zase nebudou jíst dva dny nic jiného, udělala jsem toho kotel - 5litrový hrnec:slight_smile:

a zítra fakt ležím, vlastně i dneska už budu odpočívat...
1. bře 2010 ve 13:09  •  3 děti  • Odpověz
a v břichu mám po úklidu nějaký hříšný břišní tanec, či co... tak buď chce mrňous lepší polohu, než sezení u kompu, nebo mi tím hlásí, že se mám najíst, bo tam má moc místa na lumpárny. tak si asi dám oběd...
1. bře 2010 ve 13:13  •  3 děti  • Odpověz
Marti no nic moc, po tom císaři jsem musela hodně být připojená na sledování ozev, ale oba se narodili do 12 hodin od prvních bolestí doma.
1. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
jakel, oba se narodili doma? nebo jsi myslela ty bolesti, které začaly doma? :confused:
1. bře 2010 ve 13:13  •  3 děti  • Odpověz
Holky já tomu moc nevěřím, že to bude každým dnem, protože já nemám žádné příznaky. Já jsem vždycky před porodem měla trochu špinění a takové tlaky na močák, že jsem chodila i v noci co dvě hodiny a teď zatím nic a v noci chodím jednou. :frowning2:
Nakonec ještě budu přenášet.
1. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.