• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Myslela jsem jak mi začaly první bolesti doma. Ještě to tak, abych rodila doma!!!!!!!!!!
1. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Tak jsem se šla schválně kouknout do zrcadla, jestli už mi náhodou nejde pupek aspoň trochu dolů a prdlajs - trčí mi jak telegrafní sloup dopředu :confounded:
1. bře 2010 ve 13:18  •  3 děti  • Odpověz
Jakel,já chodim taky na záchod jednou ale za hodinu :grinning: dneska se mi podařilo pokaždý vzbudit manžu a mžoural vždycky na hodiny,jestli už musí do práce :slight_smile: tak jsem ho jen ubezpečila že má ještě čas.Já už takhle blbnu ale delší dobu.
1. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Já si to myslela, jen že jsi to napsala tak obojetně :grinning:

Já se musím přiznat, že dokonce občas v noci nejdu vůbec.... divné, že? a přitom přes den běhám jak Alík několikrát denně značkovat a vždycky pár kapek i přesto, že mám pocit, že tam mám snad litr.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 13:20  •  3 děti  • Odpověz
Já mám taky puštěnej hříšněj tanec ale v TV :slight_smile: a kupodivu mi do toho nikdo nekecá,že chce pohádku :grinning:
1. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
Zuzzie, ty ho tak utaháš, že tě pak ani neodveze do porodnice. :slight_smile:

Lucis já mám břicho trochu níž, ale asi mi ještě netlačí na močák a nebo pomáhají ty Homeo co na to užívám. Jdu si udělat maliník a trochu se natáhnout. Dnes jsem s doktorem vyplnila ten dotazník na pupečníkovou krev a byla jsem tam půl hodiny, to musely mít ty ženské za mnou radost.
1. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
aleni jen jsem tim chtela rict ze to zvladnem proto jsme zensky ty zvladnou vsechno :wink: byt to na chlapech tak ani neodrodi :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Lucis, zato si to vynahrazujeme ve dne, to čurání. :grinning: Já jsem asi tak utahaná, že to raději celou noc držím, jenom abych se nemusela zbírat z postele a jít na záchod. Ráno už zvedám noční košili jak otevírám dveře při odchodu z ložnice, abych to stihla. :grinning:
1. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Myslim,že to už jistě dospává v práci :slight_smile: asi už začnu zkoušet taky nějaký ty blivajzy jako Mája,už mě to neba...
Já jsem chtěla u Fildy taky darovat pupečníkovou krev,ale všichni se v porodnici tvářili co je s tim otravuju,že je s tim spousta papírování a tak,takže jsem to už nezkoušela ani teď.
1. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
holky ja mam pocit ze mi ten mocak malej protrhne jak mi tam stoucha a stoura pak to boli picha tlaci je to des a v noci chodim ted taky porad :frowning2:
1. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky,
jakel koukám, že jsme s tím čuráním na tom podobně :grinning: taky se dycky přemlouvám abych nemusela vstávat...
Tak u nás úplněk nic, jen malá nechtěla moc spát :angry: , ale možná chtěla spíš sledovat olympiádu :sweat_smile:
Holky mně už je z teho pálení žáhy až špatně - na zvracení, to už snad není možné :angry: noci bývaly klidné, ale ted už se budím s pálením xkrát za noc, chjoooo

Tak se těhulky opatrujte a maminky odpočívejte - v rámci možností :wink: :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
Jakel, no tak to máme stejné, já už taky za pochodu stahuju pyžamové kalhoty a sedám na záchod v otočce :grinning:

holky, ženské zvládnou všechno, no to si pište, chlapi by neodrodili.... a to máš, zuzzi, ještě štěstí, že je tvůj chlap tak lehký spáč a probudíš ho, to se možná vzbudí i když bude mrně plakata a pomůže ti občas v noci... to vedle mého chlopka můžou střílat kanony a já ho ještě nohou kopat a on se nevzbudí. a když konečně po nějaké době, je tak zblbnutý, že neví, kolik bije.

jednou byla některá z holek nemocná, tak jsem si ji vzala už večer do postele, že ji budu hlídat. uprostřed noci začala zvracet, tak já jednou ruku pod pusou, druhou jsem ji přidržovala, ať se nekácí a nohou budím manžu. když konečně rozlepil oči, tak na něj volám: dělej, malá zvrací, přines rychle ručník nebo tak něco....
a on po nekonečné době, kdy jsem měla pozvracenou celou postel přinesl nočník!!! prý mi blbě rozuměl a ještě se divil, co jsem myslela tím nebo tak něco, jestli prý má vzít celý záchod..... :grinning:
1. bře 2010 ve 13:32  •  3 děti  • Odpověz
já teda lítám hlavně odpol,večer a pak v noci.Dopol to celkem ujde.
Marti,zrovna mi ted řikala tchyně,že si chovala měsíční miminko holčičku a že se vzbudila po 5hodinách spánku a 6hodinách jídla a ani neřvala,prostě v klidu a že náš Filip otevřel vždycky oči a řval jak protrženej,jak kdyby nedostal rok najíst,tak jsme konstatovali,že to je prostě chlap :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
manža vstává v práci na výjezd tim,že jim rozsvítěj světla,takže je zvyklej.Být tam já tak všechno shoří :grinning: to by mě fakt nevzbudilo...
1. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s těma chlapama svatá pravda.....

Holky tak přeji hezké odpolko, já byla vyvenčit trhače a pěkně to tam teda fouká, ale já razím za tou kámoškou, tak se mějte krásně a pá večer.

1.3. tedy nikdo rodit nebude ?????:sweat_smile: :astonished: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
Aleni ty, ale ještě to nevíš. :grinning:
Můj manža slyší taky až na popáté, když ho v noci budím a pak na mě hledí jako by spadl z višně a musím mu 3x říct co po něm chci. Děs, kdyby chlapi měli vstávat k mimčům, tak řvou asi celé noci v kuse. :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
Holky, jdu se na chvíli natáhnout, za hoďku fičím pro holky, pak úkoly a povinnosti, tak se ukážu večer... možná... jestli budu schopná :wink:
zatím pa
1. bře 2010 ve 14:01  •  3 děti  • Odpověz
Tak hlásím, že monitor v pořádku, malému se tam líbí, takže to nevypadá, že by se mu zatím chtělo na svět. Na monitoru spinkal, tak teď si to užívá a kope pořád.
mluvila jsem v Verou, všechny vás pozdravuje a zítra již možná půjde domů :wink:
1. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem dorazila z práce, podklady a vše předáno, líbí se mi, že už poznali, že jim tam chybím, že mají práce až nad hlavu. Předtím si toho nevážili, ale ono se na to rychle zapomene. Banánové bedny zase nemám, fakt nevím, do čeho budu balit, to je děs, snad do večera nám nějaké schovají, abych aspoň zítra měla zase možnost něco nabalit a převést. Večer přijde bráška přenést s manželem jednu skříň, abychom měli, kam zítra postavit vestavěnou skříň. Dnes jsem nějak unavená
1. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
Brouči není se čemu divit. 39 týden je znát. U nás strašně fouká, tak jsem málem neušla venku proti tomu větru k autu. Taky se loučím a nakouknu večer.
1. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
jake tady taky pěkně fouká, ale jinak je venku celkem hezky
1. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
Jdu zase dočítat. Snad od rána nikdo neporodil :wink:
1. bře 2010 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, já jdu zítra rodit :grinning: :grinning: jsem natolik otevřená a hlavička dole, že není nač čekat. To šílené bodáníí v podbřišku - prý to zahrnovalo i to otevírání. V 5 hodin ráno nástup, prý bych mohla mít už okolo 15 odrozeno, když jsem tak načatá. :sweat_smile: Zuzku v porodce ještě zastihnu :grinning: :grinning:

Já jsem tak nervózní.. :sweat_smile: , ale tak nějak krásně :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
pajcul, tak to gratuluji a na zítra držím palečky :wink:
1. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
pajculetak to se máš a dobré je, že víš, kdy to bude
1. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
Pajčul, držíme pěsti. At vám to zítra dobře dopadne a nervozitu hod za hlavu - to se lehko řekne,co :sweat_smile:
A fakt začal březen a miminkům se moc nechce :sweat_smile:
1. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
pajcul,tak to je paráda. Budou ti něco dávat na vyvolání nebo co? Takže bude první březňátko??? Juchůůů. Musíš být nervozní,ne? Já bych asi nedospala. :slight_smile:
aronku a jaká byla kontrola? Dozvěděla ses něco víc než od tvého bystrého mudra :wink:
Brouči,to potěší,když tu tvoji absenci už poznali. Aspoň si toho budou vážit :slight_smile:

Já jsem se pěkně prošla do města,ani jsem si nedala zimní bundu jen svetr a pléd či pončo. Je tam nádherně a já se dnes cítím naprosto skvěle. Kdybych neměla břicho a kila navíc a nešla v noci 8-krát!!! čůrat,ani bych si nemyslela,že už budu rodit.Žádná únava,nic nebolelo...až mi to přijde podezřelé :slight_smile: Ale teď na chvilku spočnu a pak možná umyju okno-poslední,co mi zbývá :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz
Hezké odpolko :slight_smile:
Broučku a jak to vypadá v novém bytečku, co vám ještě chybí dodělat?
Pajcul tak to je skvělý, zítra bude další miminko. To se nedivím, že jsi nervózní, taky bych byla. Pozdravuj od nás Zuzku.
Aronku náš Toňas na tom monitoru taky pořád spí, teď v pátek se ho povedlo probudit, ale minulý týden vůbec :grinning: :grinning:
Tak mi zase volala babička, kdy si myslím, že porodím. Tak jí povídám, jak to mám asi vědět. A ona na to, ať jí to řeknu alespoń zruba... Na tyhle dotazy od ní už fakt nemám, dneska jsem to ještě ustála, ale jestli jí tenhle typ otázek vydrží, tak nevím, co ze mě příště vypadne. Už takhle volá přes týden.
1. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
Holky, díky moc :*, myslete na mně. Zuzku pozdravovat budu :wink: :grinning:

Doorka: dají mi tabletu :wink: nervózní jsem, zítra budu maximálně.., ale už jsem tak natěšená, že.. se bojím, nebojím.. Zítra budu posránek :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
doorko, byla tam moc milá doktorka a ještě zaučovala nějakou mladou, takže na mně byly dvě :grinning: Fakt milé a dokonce se ptaly jestli se chci na něco zeptat :wink: takže supr
1. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.