• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Pajcul blahopreji to je sen kazde z nas :grinning: treba se ti povede ten pytel s miminkama roztrhnout a půjde to tady jak po masle :grinning: holky to nam to ale uteklo co uz je brezen :wink:
1. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
Marti taky mi to šíleně rychle všechno uteklo :sweat_smile:
1. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
zabka no zítra a pozítří budou montovat vestavěné skříně a skříň do pokoje a osadí televizi, pak už jen balit a stěhovat. Naštěstí všechno nemusí být hned přenesené. Máme strašných věcí. Taky se zítra chci domluvit na skříňce pod umyvadlo a ještě na jedné na jednu zeď, aby bylo, kam dávat další věci, ale to už nebude tolik spěchat.
taky mi každý den volá mamka, jestli jsme ještě 2 v 1 a jak mi je, ale celkem se tím zatím bavím. Zítra mám zase kontrolu, tak uvidíme, třeba už budu něco aspoň s termínem tušit.

aronek po minulé zkušenosti to musel být oddych, že konečně normální doktoři, co?

martinka no letí to strašně
1. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Která mě dnes předběhne? :grinning: :grinning:

Nevím, jestli mi hodně nepomohl ten maliníkový čaj, když jsem ho začala pít, začalo se s čípkem něco dít :sweat_smile:
1. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
Pajcul, tak to je super... to bych se teda taky mela otvirat, no uvidime co na to dr. ve stredu :grinning: Posledni dve kontroly kontroloval jen prutoky na ultrazvuku a monitor :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
pajcul tak maliník piji už 5 týdnů a nic
1. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
Ani: mně tam chmatali už od druhé kontroly :grinning: a každý týden byla změna.. :sweat_smile:

v papírech jsem vyčetla čípek na 3/4 falagnu. Jdu se juknout, co to je :grinning:
1. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
Broucek2: 3x denně? :wink:
1. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
Tak my byli s manzelem se psem na ockovani, aby to bylo z krku. Ten nas kanec se tam zase predvedl!!! V cekarne jsem ho musela chovat, 12 kg prasatko, pak prisla pani s fenkou a nez jsem ho stacila pustit, tak mi poskrabal bruch a za to se mu pomstili v ordinaci :grinning: Sundavali mu zubni kamen, ockovali a cistili pachove zlazy a pak mazal domu jak kulovej blesk a jeste ted se s nami nebavi, je u mamky v pokoji a jak ji to musel vsechno vyzalovat... :grinning:
1. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
Tak na 3/4 prstu, podle slovníku cizích slov..

Ani: :grinning: jako dítko, že?
1. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
Pajcul, to je opravdu dite..... a taky bych ho za nic nevymenila!! Hodne mi pomohl, vytahaval me ze dna. Nenechaval me samotnou, spal se mnou, nutil me chodit ven mezi lidi.... Proste nas milacek :slight_smile:
1. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
broucku, fakt úplně jiný přístup, vše vysvětlili :grinning:
1. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
Holky, neni tady zadny vzruso!!!! Ja chci plnit tabulku :grinning:

Tak se jdu natahnout.....
1. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
Ahoj holky. :slight_smile: Dnes jsem byla v Motole a děs..čekali jsme 3 hodiny, hrůza. Blbý je, že se mnou byl i manžel s Kubíkem, takže je to tam moc nebavilo, teda stejně jako mě..navíc doktorka tam zas byla úplně jiná než minule, zase taková mlaďoučká a ani mě vnitřně nevyšetřila, byla jsem zvědavá, jestli se třeba už nějak neotvírám nebo něco a vím tak akorát prd..změřili mi tlak...minule jsem měla jen 100/50 a dnes 126/85 - moc to nechápu..vždy jsem celé těhu měla 120/70 a ted takové změny :sweat_smile: no, a pak teda poslechla malého srdíčko a prý ok..tot vše..takže na to, že jsme tam tak dlouho čekali, tak mě docela naštvala...ale co se dá dělat..ani na monitoru jsem nebyla, půjdu prej až příště...jestli do té doby teda vydržím..

od včera mi není nic moc, bolí mě břicho, všechno mě bolí, nemůžu spát, no nic moc... nevím, jestli se něco už neděje...dnes jsem byla už dvakrát na velké,prostě mi není dobře :frowning2:

Blbý je, že mi ještě furt nedali dotazníky na jméno a podobné potřebné formuláře, tak snad to nedopadne jak minule, že jsem je musela vyplnovat při největších bolestech až při příjmu :angry:
1. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
pajcul 2x
1. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
Ani, vydrrž, já už zítra :grinning:

Aronku: brrr, to nezávidím :angry: . Já si nemůžu Šternberk vynachválit, takové domácí prostředí a úžasný personál. I když jsem z Olomouce, tady ve fakultce jsem rodit nechtěla. Nemáme auto, ale těch 18 km se dalo autobusem celkem pohodlně odjezdit. Ale na Maju nemám :grinning: ta to projela mnohem dál :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
Zuzule,to byla fofr prohlídka. To by mě nazlobilo. A monitor ti měli udělat v každém případě. Spěchala nebo,co?
Aronku,no vidíš. Tak to má být. Takže pomalu myslím pátrej po druhém doktorovi. :slight_smile:
1. bře 2010 v 16:27  •  1 dítě  • Odpověz
Já mam zase žravou :grinning:
Pajcul a zítra pofrčíš taky busem?
nějak mi přijde,že tu těhule aspoň z poloviny prořídli :slight_smile: na to že je teprve 1.březen.
Zuzle,to je divný,že ti nedělali ani monitory.Mě teď začal tlak klesat na normál.Tak si o ty tiskopisy řekni,mě to minule taky zapoměli dát.
1. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
Zuzule, mně dělají ozvy i 2x, když se jim to nějak nezdá, to mé uspinkané dítko. :confused: K tomu tlaku - děsně se to mění, já měla nejvíc 135/88 a za chvíli mi to kleslo. Dnes bylo 123/80, minule 120/70. Dotazníky jsem dostala už při první návštěvě. Brr, aronek a Ty to nemáte "pohodové" :unamused:

Zuzzie: ono nic tak brzy ráno nejede, tak nás tam hodí kamarád, po 4 vyjíždíme, aby se v 5 začaly dít věci :grinning: Prý tak okolo 8 by se mohly rozjet kontrakce.. Jojo, těhulky "březnovky" se rozjely už v únoru :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
Takže 4.15 vyrážíme, jéjé, snad večer usnu.. :grinning:
1. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
tak jsem si z vas sla udelat malinikovy caj vcera jsem na nej zapomela tak snad pomuze :wink: ja minulou stredu byla na spicku prstu tak snad jsem udelala pokrok jdu zas tuhle stredu ted me kontroluje spodem od 32tt kvuli predcasnemu porodu ze pry to se uz musi po 30tt tak aspon vim na cem jsem
taky se tak bojite? :frowning2:
1. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
zuzle to muze znamenat ze to brzy prijde telo se zacina pripravovat ja mam dnes bolesti a tahne mi to az do trisel :frowning2: treba to prijde kazdou chvilku to ze se chodis vypraznovat je znamka toho ze se telo pripravuje :wink:
1. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
Marti taky se bojím, raději bych byla prvorodička a nevěděla co mě čeká. :slight_smile:
Já mám dnes dobarvenou hlavu, minulý týden pedikůru a nehty si stříhám nakrátko každý týden, co kdyby a furt nic. Přitom mě celé těhu strašil doktor, že starší maminky rodí předčasně.
Ještě dnes měřil malého a má určitě přes 3 kila, tak jsem ráda a nechci mít obříka, kdo to má tlačit.
1. bře 2010 v 16:56  • Odpověz
No, oni v motole totiž prej monitor dělaj až od 38 plus 0 a já jsem dnes 37 plus 4..takže příští pondělí už mi ho udělaj, snad, teda pokud se ho dočkám..minulé těhu jsem si na první monitor musela počkat až na příjem

:sweat_smile:

Marti - bolí mě všechno, mě to zas jde jakoby do zad...ale kontrakce žádné, to ne, to bych poznala..
1. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
jo to mas pravdu taky bych radeji rodila poprve abych nevedela do ceho jdu , tak to ja mela blond ale co jsem otehotnela dala jsem si hnedou abych to nemusela barvit a nechavam to dokud neporodim u kadernice jsem byla za celou dobu jen jednou vubec mi ty vlasy nerostou u Natalky narostly hrozne moooc mela jsem krasne dlouhe vlasy a ted mi to ten kluk vsechno bere tak snad bude aspon krasnej :grinning:
jakelin a kolik ti je jestli se muzu zepatat?mamaka nas ma ctyri holky ja byla posledni mela me ve 38 letech a jsem hroznej mamanek :sweat_smile:
1. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
Marti mě je 39 let :grinning: Jsem už taková babička :slight_smile:
1. bře 2010 v 17:04  • Odpověz
je to bude pristi rok manzovi :wink: to je nejlepsi vek moji nejstarsi segre je 49let :grinning:
1. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
Pajcul, tak přeju ať alespoň na chvilku usneš a zítra ten nezapomenutelný zážitek zvládneš co nejlíp. Malá ať je zdravoučká a ty samo taky. :slight_smile:
1. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
tak to mas jak moje mamka se mnou :slight_smile:
1. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
Marti :grinning: :grinning: . Myslím, že to zvládám celkem dobře a čekala jsem, že to bude horší. Jsem pořád v pohybu a zápřahu, tak ani není moc čas se pozorovat a pro kondici je to asi nejlepší. Ještě uvidíme co porod a šestinedělí . :wink:
1. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.