• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
jakelina: díky :*

Holky, nestraště, že byste raději nevěděly, do čeho jdete :sweat_smile: :sweat_smile:
1. bře 2010 v 17:12  • Odpověz
pajcul neboj zas tak hrozne to neni to by jsme do toho jinak s jakelin nesli tolikrat :grinning: pak se to neda porovnat kdyz je mimi u tebe
1. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
zuzule v podolí mi dělali poprvé monitor taky minulý týden, jinak teda na to, jak dlouho člověk na KO čeká, tak bývám taky během 5 min z ordinace pryč.

vlasy jsem si nechala dobarvit před 5 týdny a na nehty uvidíme, kdy půjdu, protože mi to vychází přesně na termín porodu, tak nevím, zda bude ještě možnost.
1. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
Pajcul přesně jak píše Martinka a celou dobu si říkej, že každý stah tě posune blíž k miminku. Tak se na něj i můžeš těšit. :slight_smile:
1. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
Pajcul,já si vždycky říkám,zvládly to všechny,tak já taky.
Aničko,kolik nás tu ještě bude rodit? Ty to určitě víš. Muž se mě ptal,kolik nás tu vlastně je,protože mu pořád říkám,kdo všechno rodí...
1. bře 2010 v 17:25  •  1 dítě  • Odpověz
tím, že by jste raději nevěděli do čeho jdete dost stresujete :confounded: Já nevím do čeho jdu, tak si pořád říkám, že to nemůže být tak strašné, když do toho jdou lidé opakovaně, ne????
1. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
A tak už jsem to našla u Hajdi. Pokud jsem to dobře spočítala,tak nás má rodit ještě 13 :grinning:
1. bře 2010 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz
Tak 15,když nepočítám zítřejší Pajculu :grinning:
1. bře 2010 v 17:30  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, tak podle tabulky tehulek (nejsou tam vsichni) nas je jeste 16 tehulek a 9 maminek, dle evidence porodu :slight_smile:

Pajcul, aronku, holky nebojte!!! Ta bolest je vykompenzovana miminkem, verte mi. Ja mam od porodu 15 mesicu a kdyby to bylo tak strasne, tak si decko hned neporizuji a jeste po takove udalosti :wink:
1. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
Doorka, Pajcul je jeste 2 in 1 :slight_smile: Ikdyz to cekani ji nezavidim, ale ta predstava, ze bude mit malou Nelu zitra u sebe ji docela zavidim :slight_smile:
1. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
Já měla jít s vlasama zítra v 8 :grinning: , už jsem to přeobjednala.

No proto, holky, potřebuju podpoeru, kolínka mi o sebe cvakají už teď :grinning: :grinning: Mamina mi zase pomohla názorem, že jsou lidé, co mají nemoci, během kterých jsou léčení nesnesitelně bolestivě..že jsem na tom vlastně s tím "bolením" pořád nepředstavitelně lépe..a ještě získám krásnou holčičku
1. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
O víkendu bych měla být teoreticky doma, mám se některé z vás ozvat dříve přes mobil? :wink:
1. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
Pajcul, nebudu lhat, ze to neboli. Boli, ale je to bolest, na kterou rychle zapomenes. Zazitky budes mit do smrti, ale bolest polevi az zmizi, nicmene to dite v naruci nebo v mem pripade pred ocima, ti celou udalost posune do pozadi......
1. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
Pajcul, urcite!!!!! Chceme vedet udaje do tabulky a hlavne, ze jste v poradku!!!
1. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
Ani, ta sladká nevědomost :grinning: Zítra už budu chytřejší :sweat_smile: Já si nedokážu představit, jak jsou kontrakce bolestivé. O porodu miminka jsem četla přirovnání, jako by se z těla snažil dostat malý tank :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
Ani, pošlu Ti přes zprávu tel. číslo, tak mě prozvoň :wink:
1. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
Pajci,no přece bys nás nenechala čekat do víkendu!!! To by jsme nevydržely :angry:
A Anička by nemohla doplňovat tabulku :grinning:
1. bře 2010 v 17:39  •  1 dítě  • Odpověz
Pajculo, zvládneš to.
1. bře 2010 v 17:40  •  1 dítě  • Odpověz
pajcul, no super. porod bolí, o tom žádná, ale každá bolest je vykoupena něčím krásným. a říkej si, jak je to super, že si to můžeš prožít, chlapi neví, o co přicházejí (kdyby jo, někteří by se pak nechovali jak idioti)...

dori, zuzul, nebo kdo ještě nemá ktg, to je fakt divné, všude píšou, že se to dělá standardně od 36 tt.....
1. bře 2010 v 17:41  •  3 děti  • Odpověz
Pajcul, cislo na me mas ne? Ja ho nemam.... To vis, ze ti poslu zpravicku zpet, jakepak prozvaneni!!! :slight_smile:

Doorka, presne tak, pak by v tom byl bordel :grinning:
1. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
Pajcul, tak prozvoneno. Ja to zas pochopila jinak :grinning:
1. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
Tak, zpráva odeslána :grinning: a Ani prozvonila - super :slight_smile:

Doorka: přece vás a Ani - "tabulkářku" nebudu trápit :grinning: :grinning:

Půjdu se ještě ujistit, že mám vše nachystáno. Držte mi palce, prosím :wink: Mějte se krásně. Určitě do soboty bude v tabulce ještě další jedno jméno :wink:
1. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
Pajcul, neboj, vsechno dobre dopadne a budes nejstastnejsi mamou na svete!!! :slight_smile:
1. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
Ani, v pohodě :grinning: UŽ číslo mám. A zítra pošlu zprávu :wink: To jsem zvědavá, jakou bude mít prcek váhu, mělo by to být jen chloupek za 3 kg.

Papa, kuřátka :*
docela mi přijde šílené, že by se měla Pajcul pořádně vyspat, aby měla dost sil, ale třeba jak znám sebe, tak bych neusla, to bycj to už raději měla za sebou
Pajcul, to je uplnej ideal..... tak pohodovej porod a mysli na neco krasneho a usmivej se, at nema Nelinka zamracenou maminku :slight_smile:
1. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
Broucku, ja to mit jako Pajcul, tak to jisti geisemium sempervirens 15 CH jako vcera, pak jsem teprve zabrala :slight_smile:
1. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
PAJCUL POŘÁDNĚ SE VYSPI A NABER SÍLY
1. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
pajculo,už jdeš? Tak držíme palečky a ozvi se. Budeme čekat. A zkus se vyspat.
1. bře 2010 v 17:53  •  1 dítě  • Odpověz
no, jak si představit bolest při porodu? před prvním porodem mi někdo řekl, že to je asi jako tak chtít protalčit meloun dírou na citron...
a navíc, šlo to dovnitř, ven to jít musí...
moje zubařka mi vrtala zub a u toho mi říkala, že si u svého porodu uvědomila, že je blbé, že už to nejde zastavit. když třeba skáčeš bungee, tak se můžeš na poslední chvíli zastavit a vykašlat se na to, aleu porodu to dost dobře nejde :grinning:

teď z jiného soudku, až se tady objeví zuzka72, tak že jí děkuju za recept na kynuté knedlíky, dnes jsem ho vyzkoušela a knedle super... nebo to může vyřídit pajcul, až budou u kojení dřístat :grinning: díky :wink: pokud se tady ještě objevíš...
1. bře 2010 v 17:53  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.