• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
holky to jsem asi zacla blbe tema tojsem nechtela vas tak strasit je to jako kdyz mate průjem o trochu silnejsi ale je to takova bolest az mimi vyleze uz o tom nevite a je vam nadherne takze se nemate ceho bat je to uzasny pocit takze jsem vas nechtela vystrasit za to se omlouvam neni ceho se bat to bych nemela treti miminko a jekelin ctvrte driv to zenske porodili na poli a sli zase makat a nic se nedelo to my s toho ted delame tragedii jsme zhyckane :sweat_smile:
1. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
Já šla do prvního porodu s tim,že to zvládli ostatní,proč bych to neměla zvládnout já.Teď když by to probíhalo stejně tak jsem spokojená,akorát bych si navíc řekla o umrtvení při šití,tak doufám,že to pujde tak hladce i teď :slight_smile:
Pajcul,držim palečky,at to máte rychle a hladce za sebou.Já se toho našeho dítka fakt asi nedočkám,přijde mi to jak věčnost...
1. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
ještě by mě zajímalo,jaký to je když nejdřív praskne voda,ale zase se stahama je to asi rychlejší porod.jestli jako z ničeho nic nebo třeba bolí břicho předtim.prtě se tam kolikrát tam mydlí,že si myslim,že ty plodový vaky to nemůžou vydržet :slight_smile: a nic
1. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
zuzzie, mě u druhého těhu praskla voda a kontrakce žádné, po asi 3-4 hodinách takové záchvěvy, které poznal jen ktg, mě ani nepřišlo, že by se něco dělo... a asi až po 19-20 hodinách bez bolestí se to sestře nezdálo (dávali mi oxytocin a kdo ví co ještě), tak do mě strčila prst, zjistila, že se mi blána protrhla na straně a ne dole a mimčo vlastně tlačí hlavičkou na blánu. tak mi to proškubla i dole, hned se rozjely kontrakce a malá byla na světě za 2,5 hodiny....
ale nevím, jak by to pokračovalo, kdyby se ty vaky protrhly hned dole a ne na straně.....
1. bře 2010 v 18:21  •  3 děti  • Odpověz
Zuzzie, tak me se po strihnuti plodoveho vaku a vyteceni vody kontrakce rozjeli :slight_smile:

Jo a jeste, ja sice byla na sale 1 hod a 55 minut nez maly spatril svetlo sveta, ale muzu rici, ze v tech kontrakcich tak strasne ty hodiny letely.....
1. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
Já to myslela jako jestli se dá nějak poznat dopředu že rupne voda,jestli třeba bolí břicho nebo jestli z ničeho nic.Mě taky pak ty stahy zesílili když mi píchli vodu.Pamatuju si jak ve mě hrklo,když přišla s těma nůžkama či co to bylo :slight_smile:
1. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
Zuzzie, tak to ti nevim :slight_smile: Ale malej tam posledni dobou mele dole rucickama a tlaci hlavickou, ze cekam, kdy to prijde :grinning:
1. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
Mě nic nebolelo, šla jsem na malou, utřela se, umyla, vylezu z koupelny a cítím, že ze mě něco teče. Myslela jsem, že jsem si cvrnkla,že jsem prostě všechno nevyčurala, tak jdu znovu na záchod, pořád něco teče, vzala jsem si menstr. vložku, než jsem se umyla, byla durch, tak jsem usoudila, že je toasi voda. Tak jsem si šla dát 3 vložky najednou a jela jsem do porodky....
Před tím žádná bolest, na nic si nevzpomínám, že by tomu předcházelo.....

auauau, zase mě pálí žáha a to jsem ještě nic nejedla, tak přemýšlím, jestli mám prubnout ten guláš a pak to zajíst rennie, nebo si dát jen mlíko :confounded:
1. bře 2010 v 18:58  •  3 děti  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=KaVnA88oNTg

tohle je jedna z pisni co mam v mobilu pro porod na uklidneni....
1. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
luci,vůbec žáhu nezávidím.Já jsem teď splácala všechno možný,tak budu mít v noci určo taky zas eldorádo...
jdu se naložit do vany a přesvědčovat Adámka,že už může vylézt :grinning: četla jsem někde,že máš odreagovat celý tělo,spojit se s mimísem a do očí mu říct,že už může ven :grinning: ale nějak to u nás nezabírá. :slight_smile:
1. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=SgHfT4_IniU
http://www.youtube.com/watch?v=VYPfmFYA65A
Tu posledni naucim jako prvni tancit maleho :slight_smile: Je to sranda....
1. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
zuzzie,tak to zkusím. Taky napouštím vanu. Ale jak mu to řeknu do očí... to fakt nevím :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 19:18  •  1 dítě  • Odpověz
Ani,to máte hezkou vzpomínku. To se bud malému líbit :wink:
1. bře 2010 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz
doori :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=oB0ihVaH8PM
http://www.youtube.com/watch?v=EvjR7OEAzws

Posledni varka z nasich tancu v italii :slight_smile: Ta hudba me vzdycky presune nekam do krasnych slunecnych koncin.....
1. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
1. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Ani,aby se ti PA a mudr na sále neroztančili,když si to budeš pouštět :grinning:
1. bře 2010 v 19:42  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka :grinning: Alespon bude sranda :slight_smile:
1. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Ahojík pěkný večer,
Pajcul bledá závist
Hezky se vyspinkej a ať máš malou brzičko u sebe zdravou atd.... :wink: :wink: :wink:
1. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Já ani žádnou hudbu nemám, nevím proč, ale mě by to asi spíš vadilo. Já jsem se snažila myslet na dýchání a bavila se s manželem.
1. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
No,to by byla sranda :grinning: :grinning:
Jdu do té vany přemlouvat :wink:
1. bře 2010 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz
Taky asi dám zas teplou vahnu, mě ale nic asi nepomáhá. dnes zas vytírání, šlapání schodů, běh a nic, no uvidím zítra na kontrole......
1. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jakelin, tohle je pro pripad prvni doby porodni a pro pripad, ze bych sla na cisare o den drive, tak abych nemyslela na "blbosti" :slight_smile:
1. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
tak já už jsem vykoupaná a nějak jsem to přehnala s teplotou vody,takže jsem spíš ja vařený kuře :slight_smile: A prcek se nenechal přemluvit. :confounded: ani úplněk nezabírá,takže to bude asi další paličák do rodiny.
Aleni,mě taky ne.Zkoušela jsem trošku jemně i to stimulování bradavek a prd z toho :frowning2: to spíš přijdu o prsa :slight_smile:
Dneska už mi volala 4krát tchýně,jestli jsem v pořádku,protože jsem sama doma :angry:
1. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ani, určitě si to musí každý přizpůsobit sobě. :grinning: Manžel už si dělal srandu, že si vezme noťas a můžeme se dívat na nějaký film :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
Jakelin, a proc ne? :slight_smile: Akurat nevim, co bych z toho filmu mela :grinning:
1. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
S moji hudbou se alespon muzu kroutit na mici :grinning:
1. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
koukám, že včerejší úplněk se dnes na někom neprojevil :confounded:
1. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ani, jak vidím manžu, když se do něčeho zabere a já na něj mluvím a on mě nevnímá, tak bych ho tam asi přetáhla něčím po hlavě. :frowning2:
1. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
bafiny, baf, jsem zase tady....

taky jsem měla vanu, ale zatím nečekám, že by to mělo vliv....

holky, na barrandově jede zajímavý dokument o jednovaječných dvojčatech - nějaký syndrom transfuze, kdy jedno dvojče roste na úkor druhého. a normálně ukázali laserovou operaci ještě v bříšku maminky, kdy opatrně dvojčatům oddělili nějaké cévy či co a většímu dvojčeti odebrali 4,5 l plodovky (!!). po týdnu se stav druhého zlepšil. dělali to v 21. tt. a před operací zavedli kameru - fotoskop - zajímavé záběry...
1. bře 2010 ve 20:29  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.