• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
když jsem příteli říkala, že se rodí několik hodin, tak se ptal, jestli se tam bude moct vyspat :angry:
1. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Zuzie, tak buď ráda. Moje tchýně se za celou dobu ani nezeptala jak se cítím, nebo jestli nechci s něčím pomoct. Na vánoce byla u nás na večeři a ani mi nepopřála hezké vánoce. Sedla ke stolu a čekala co přinesu a nepomohla mi s ničím. :cry: Já bych byla ráda, kdyby se zeptala alespoň jednou, když se vrátím od doktora, co mi řekl. Nezájem.
1. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Lucis, jdu se dívat.
1. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
Jakelin, tak to po mojí kontrole volá přítelova maminka, moje mamonka, bratr, dvě spolupracovnice a tři kamarádky. Mně by se to vyplatilo hlásit rozhlasem :grinning:
1. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
aronku, :grinning:
1. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
moje je samozdřejmě taky maminka a ne mamonka :grinning:
1. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
Holky mizim do sprchy, pak se tu jeste na chvili objevim.....
1. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
nejhorší je, že volají i několikrát deně a pak se diví, že nic nestíhám. Ještě si mamka a brácha udělali skype a to je fakt pořád, pak ještě dostanu vynadáno, jako jakto, že jsem ještě v noční košili, nebo co to zase jím :angry:
1. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
jakel,všeho moc taky škodí,ale to tu nebudu rozepisovat... :wink:
1. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
tak nejlepší je neříkat termín kontroly a bude aspoň den dva klid, než jim dojde, že už by měla být kontrola :grinning:

ale skype je fakt žrout času. je to sice fajn, pokecat a vidět se sestřenkou, která studuje ve Španělsku a přijela od září jen na vánoce, pak přijede až v červenci, ale z malé chvilky je hned hoďka.....
1. bře 2010 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz
tak právě skončil ten dokument, bylo to fakt hodně zajímavé, člověk jen žasne, jak jsou dr. machři a co všechno už je dnes možné dělat....
1. bře 2010 ve 21:05  •  3 děti  • Odpověz
mě se taky tchýně ještě nezeptala.Ale už to neřeším.
Tak uvidíme co ta vana. Jo a to šolíchání bradavek mi asi zabírá,ale vydržím to jen 2-3 minuty a do půl hodky až do hodiny mě začne tvrdnout břicho a mám křeče jako při menses.
1. bře 2010 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu zalehnout :wink:
1. bře 2010 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem tu, koukam, ze se nic nedeje, tak jdu namazat brucho a sup do hajan.......brou rano a nejaky prirustek prosim!!!
1. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
Taky se loučím a Dorka to máme asi stejnou tchýni :cry: :cry:
1. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
loučím se a jdu zalézt. Přeji dobrou noc :wink:
1. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz
Dobré ranko holky,
jdu napřed s dotázkem, pak vás dočtu. V noci ze mě vypadla hlenová zátka (napřed jsem myslela, že je to plodovka, bylo toho docela dost :slight_smile: ). Je normální, že od tý doby špiním? Vždycky po utření mám krev na toaleťáku (světle červenou - do růžova)... nevim jak to popsat.
Neporodil někdo večer? Byli jsme na návštěvě a pak už jsem se sem nedostala. Jdu vás dočíst.
2. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
Dobré ráno. Říkám si, jestli to má někdy přijít naschvál (ne že by tou něco nasvědčovalo), tak dneska. Manžel odjel na služebku, ale jel s lidma z jinýho oddělení, takže rychlý návrat v případě nutnosti nehrozí... :frowning2:
2. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
Dobré ráno,
zabi,kdy jdeš na KO?Je možný že ještě odcházej zbytky ty hlenovky.Bolí tě něco?To by ti mohlo do večera vypuknout teda.
Já včera padla po půl 10 a dospávala z předešlý noci.Párkrát jsem se vzbudila se ztvrdlym břichem,ale jinak normálka.Já budu vážně asi rodit poslední ze začátku březnovek. :frowning2:
Pajcu,už je teď taky asi v "nejlepšim"
2. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
Ahojda maminky. Tak jsme se bohužel narodily na 36tt. První termín jsme měly podle ultrazvuku 3.3.2010 posledni 19.3. Matyášek se narodil 23.2.2010 ve 23:36 vážil 2470g a měřil 46cm.Je to naše sluníčko.Na svět vykoukl asi za necelé tři hodiny od prvních bolestí.Tatínek byl s náma a byl první kdo si Matyáška pochoval.
Přeji všem maminkám tak rychlý a pohodový porod jako jsme měly my.
2. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
Zuzzie bolí mě břicho jako při MS, ale v kuse bez intervalů. Kontrolu mám v pátek. (Si připadám jak při menstuaci - břicho bolí, červená ze mě jde :grinning: )
Na Pajcul taky myslím, už to má možná i za sebou, jestli se zadařilo a byla to rychlovka.
2. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
piskunadle,gratuluju k Matyáškovi a rychlýmu bezproblémovýmu porodu.Ráda se nechám inspirovat takovouhle rychlovkou :wink:
Zabi,jestli je to vyloženě krev,tak bych radši mazala na KO hned.
2. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
Piskunadle gratuluju, to byla rychlovka teda :slight_smile:
Zuzzie já ještě vyčkám, jestli to nepřejde a nebudou to ty zbytky zátky. Jak jsem byla přes noc ležmo, třeba to teď ještě teče. Kdyžtak tam zavolám a zeptám se. Chjo
2. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
Zuzzie, moc děkujeme, akorát přidávám fotky do alba.Tak můžete pak kouknout.
Zabi, na kontrolu bych raději šla hned dneska, tohle se mi stalo přesně před týdnem, na kontrolu jsem šla hned, můj doktor měl k mé smůle dovolenou, tak jsem musela jinam, prohlížela super lékařka, oznámila mi že jsem na dva psty otevřená a že to bude do dvou dnů, když jsem jí řekla, že čekám třetí, tam mi řekla že do půlnoci a vůbec se nespletla.Hodně štěstí ti přeji.
2. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
Jéje vy mě strašíte holky. Já tam tedy zavolám a uvidím co mi řeknou.
2. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
Dobré ránko.
zabko,tak první pro tebe-Vyčetl ajsem v chytré knížce-
Jestliže začnu krvácet jasnou krví a je potřeba použít více než 2 vložky na nic a na nikoho nečekám,volám sanitku a jedu do porodky.
Špinění nebo hlen s krví nejsou na závadu,to způsobuje otevírání porodních cest.
2. bře 2010 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz
Tak budu držet palečky,ať se ti to brzo rozjede :wink: Já už se včera konečně dokopala si dát podložku na postel,kdyby náhodou voda a myslim,že nakonec skončim na vyvolávačce :unamused:
2. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
přeji dobré ráno :grinning:
pisku, gratuluji k rychlému porodu, já chci taky :wink:
zabi, tak tam zavolej a zeptej se
2. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
piskunadle-moc gratuluji k Matýskovi a k rychlému porodu. Snad už je to chlapák :slight_smile:
Flapi,tak že by schválnosti? To tak občas bývá. A přijede manža večer?
Já jdu dnes do poradny do porodnice,protože můj mudr má dovču,tak jsem zvědavá.
Pajcula už se trápí a já si tady v klidu snídám :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz
Piskun-to je ale krásný chlapeček. :slight_smile:
Aničko zapisovatelko,kde jsi?
2. bře 2010 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.