• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Doorka, pokud je to jasnou krvi, mazej hned na kontrolu nebo do porodky!!!! Protoze se muze odlucovat placenta a to neni dobre....(nechci strasit, ale ja uz bych tam byla)....
2. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3858315&vReferer=

uz je zaevidovane....

Piskun, gratuluji a jdu zkouknout jeste fotky....
2. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Piškun, veliká gratulace.
Zabi jak jsem četla taky o té hlenové zátce, jestli jsem koumesila jestli tobylo ono nebo ne, tak všude psaly o minimum krve, takže být tebou tak na nic nečekám a jedu tradá porodnice.
Pajculko myslím na tě :wink: :wink:
Jinak já stále nic, dnes jdu na KO , tak jsem zvědavá co mi řeknou, jestli teda budu rodit a nebo to nosit do dubna :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Je doorka, to melo byt na zabi :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
Zabi,kde jsi??? Už jsi jela?
Ani,já ještě ne :wink:
2. bře 2010 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz
Piskun, gratulujeme. Ty jsi nakukovala občas, tak nás ani nenapadlo tě podezírat,že rodíš. :grinning:
Zabi taky bych jela hned.
2. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
Alesni, mi ta zátka odešla a tři dny jsme měla semtam trochu narůžovělý výtok a porod začal až za tři dny. Je to fakt u každého jinak
2. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
žabi, tak co volalas tam?
2. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
Holky nejela jsem, já furt nevim, teď jsem kecala s kamarádkou, říkala že špinila 2 dny, když jí odcházela zátka. Dori taky jsem našla přesně tenhle článek, jasnou krev tam mám, ale teď po dvakrát jsem ji měla na toaleťáku smíchanou s hlenem. Tak možná, že ta zátka furt odchází a plaším zbytečně.
Ještě počkám chviličku, co ze mě vyteče příště a uvidím,jestli nevyjedu.
2. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Jakelin, já se podezřívám jestli to vůbec bylo ono, no zkusím to popsat dneska dr. Já to měla tak na dvě utření toaleťákem, takový nahnědlý jak to popsat soplík, a trošilinku pidi krvičku a to bylo v neděli ráno a od té doby nic, tak nevím, uvidím co mi řekne dr :wink:
2. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
dobre ranko koukam ze se to rozjizdi tak jsem zvedava na zabi jak dopadne :wink:
Piskun moooc gratuluji k chlapeckovi :wink:
2. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Tak jestli je to s hlenem,tak by to snad mělo být v poho. :wink:
2. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
žabi, no já nevím s tou krví, radši bych jela... s placentou si není radno zahrávati...
2. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Zabi,tak aspoň volej mudr.
Jak píše vždycky myslím Anička,raději 10krát zbytečně...
2. bře 2010 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz
zabi mas nekoho doma kdyby nahodou?aby jsi nam neporodila doma
2. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Holky těhulky, my tady zůstáváme a je nás čím dál míň. Jestli tady zůstanu jako poslední a budu si psát jenom s těma co už porodily, tak se asi picnu. :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Marti a co ty??? Ještě nic se nerýsuje??
2. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
ahoj no vcera me pichalo v podbrisku a bricho porad tvrdne docela me tlaci a stpucha do mocaku ze mam pocit ze mi protrhne blanu ale zatim nic a co ty jak to vypada?myslim ze tu budeme strasit spolu :grinning:
2. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Jakelin a jestli tady zůstanu já, tak fakt budu naštvaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
jakel, neplas, pri mem stesti budu rodit az v dubnu....

Ja bych si teda s krvi nezahravala, to ze nekoho nekde pichne budiz, kdyz citi pravidelne pohyby, ale krev muze skryvat hodne veci........ja bych volala a nejspis pak jela ke svemu dr. na kontrolu, po konzultaci s nim..... Radeji 10krat roztahnu nohy na koze, nez si jednou neco vycitat - tot muj nazor.....
2. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
Marti jsem sama, leda že bych rodila za asistence našeho hafa :slight_smile:, ale manža je tu z práce za půl hoďky kdyby něco.
Nic ze mě nejde, teď když chci. Ale jestli už nepůjde, taky dobře.
2. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
jeste musim omyt ohradku a vyndat postylku nemam to pripravene mam jen veci slozene ve skrini jinak nic a jsem nejak lina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Nezůstanete tu,holky. Nebojte. :wink:
Já jedu na tu kontrolu.Jsem zvědavá,co mi tam řeknou. :wink:
Zabi,drž se.
2. bře 2010 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz
Jo jinak ja dneska v noci rodila. Jednou uz jsem drzela hlavicku v rozkroku, tak jsem bezela do sprchoveho koutu a volam na chlapa at prinese prosteradla a plenky a ten nez si zamotel ten svuj kablik v obyvaku, tak byl malej venku :grinning: no pak jsem sla na wecko a do rana jsem zase hledala volnej sal se svym doktorem v nejake nasi nove nemocnici s divadlem, vsude bylo plno lidi a schodu, furt jsme se nahaneli..... Holky, tohle tehu uz mam porozenou 3krat klabzubovu jedenactku.....minule tehu jsem vubec nerodila :grinning:
2. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
Jé taky dnes vůbec nic, včera po vyšetření to bylo horší. Včera jsem nafotila a nachystala koš pro malého. Raději :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
zabi moje segra to mela taky tak napred zatka pak krev a pak malem nedojela do porodky a to cekala prvni me teda praskla voda a hned jsem mela kontrakce po dvou minutach a byla jsem plasan a jela jsem hned do porodnice kdyby to zacaly bolesti nebo znovu krev tak na nic necekej
2. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
2. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Marti to měla dobrou rychlovku, ještě že dojela. Snad to nebude můj případ.
Jinak zatím ze mě nic nejde, budu informovat.
2. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
tak to ja budu muset zacit neco delat a kdyz to nestihnu tak manza ma instrukce a kdyby nahodou zapomel (zname chlapy)tak je postylka slozena hned tak to udelam az dorazim domu
2. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
žabíku, tak aspoň že tak, fakt hlídej se :wink:
Doori tak hodně štěstí na KO, já se jdu nasnídat a taky pak vyrazím na KO
2. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.