• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
zabi to by mohl byt pripad nas vsech :grinning: to bych brala :slight_smile:
ale hlidej to a kdyz zacnes mit tlak na spodek tak bych taky necekala
2. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
jakelin a kde ho mas nafoceny?jo po kontrole vzdy bricho boli pak to ale prejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Ani,já dneska taky rodila.Zdálo se mi,že se vyskytli nějaký komplikace,ale nakonec se všechno zvládlo v pohodě a já byla hrozně šťastná.Byl to tak živej sen,že jsem se vzbudila a hledala mimi :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
Já čekám návštěvu, tak to tady jdu zkulturnit. I tak píšu s mopem v ruce a pak tu mám samé překlepy :grinning:
2. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
holky nerodte porad :grinning: ja dnes v noci byla ex pritelem a rano jsem s toho byla nejaka paf takjsem pak na nej rano koukala z okna jak maze do prace :grinning:
2. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
Tak my mame dneska na planu uklidit takovou mistnustku za vytahem, kde mame uskladneny krabice od spotrebicu, poradne to tam probrat. No a pak chci trochu predelat skrinky na balkone, abych tam mohla davat kocar a nakonec se ukidi decak. Postylka uz stoji a s decakem si muze hrat az budu v porodce, ale on to stihne driv :grinning: Nejak ma zahnizdovaci efekt, jak je na tom UP a nema co delat :grinning: Postylka uz stoji, jen ji povlecu az se vratime, driv to nema cenu :wink:
2. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
tak ted mi volala segra pry mam s ni jit s postou abych se prosla treba to pry pomuze tak jsem zvedava ale pochybuju kdyz mam cele tehu fyzickou zatez ze prochajda pomuze :dizzy_face:
2. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky. Tak včera mi bylo fakt celý den blbě (křeče v břiše, průjem), noc jsem ale přežila docela v pohodě, i když jsem se furt budila...ale dnes už zas křeče v břiše, průjem a před chvílí mi bylo tak špatně, že jsem myslela, že půjdu zvracet..naštěstí to ale přešlo..tak nevím, bud mám nějakou střevní chřipku, nebo že by se něco dělo? Cokoli od včera sním, tak letím na záchod :stuck_out_tongue_closed_eyes: co myslíte?
2. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
citim se divne mam hrozne divny pocit taky to obcas mate?
2. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
zuzule a co teplota merila jsi?to je tezko rict muze to byt to i to co zajit k dr?
2. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Tak už hodinu se snažím něco napsat a furt musím odepisovat na skype :unamused: .
Ani já dnes taky rodila, vše dobrý, až na to, že ze mě nešla placenta a to jsem se dost snažila, až jsem se z toho probudila, to je něco ty sny
Včera jsem byla na kontrole, doktor mě prošťouchnul, tak mě vše bolí, ale jinak se nic neděje, určo budu přenášet.
Jinak gratuluju všem maminkám, který už mají porod za sebou
2. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
Marti - jestli najdu teploměr, tak se změřím..jsem čerstvě přestěhovaní ke tchýni..a moc nevím, kde co má :sweat_smile:
2. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
Tak se tu ženečky mějte, já se jdu pomalu oblíkat a taky razím na KO.
Jinak žabi podej hlášení jak si na tom?
2. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Už to bude skoro hodina od tvého posledního příspěvku žabičko - takže hezky napiš jak to s tebou vypadá :wink: :wink: :wink:
2. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky,
vítám nové příchozí kuřátko vyklubanátko a gratulujem :dizzy_face:
holkky at vám dobře dopadne Ko, taky za chvilku vyrážíme, no su zvědavá estli to prcek v břůšku zase prospí a ani se nehne, když ted řádí o 106 :sweat_smile:
Pěkný den :dizzy_face:
2. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahoj, holky,
velká gratulace k dalšímu kuřátku....

Zabi, val na kontrolu, max. tě pošlou zpátky!!!!

zuzule, to by mohl být začínající porod. já když ležela před měsícem na infekčním, hlídali mě právě proto, že takhle může začít předčasný porod (i když u tebe o předčasném už se nemá cenu bavit... :wink: , v tomhle případě jakýkoliv porod...tak myslím, že to taky můžeš čekat... ale pro jistotu si zavolej dr.
Já tehdy taky volala, ty křeče v břiše byly fakt nepříjemné a řekli mi, ať hned přijedu a měla jsem natočenou na ktg děložní činnost. slabou, ale byla tam - u mě se pak zklidnila, byla následkem střevní virozy, u tebe to tak být nemusí, ale u nás tehdy všichni průmovali a zvraceli, takže se to dalo předpokládat....
2. bře 2010 v 10:10  •  3 děti  • Odpověz
Cori tak hodně štěstí,
žabi nenapsala třeba jela do porodky :slight_smile: :wink: :wink:
tak já už taky konečně valím na KO, pěkný den kuřátka apááááááááááááááááááá večer
2. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
ahoj kočenky, žabi, nemyslím, že by krvácení muselo být závažné, ale souhlasím s holkama, že už to značí Tvoje otvírání a to sice může trvat ještě několik hodin, ale taky třeba ne. Moc na Vás budeme myslet a držet palečky a číhat na zprávy. Jinak samo i na Pajcul a ostatní, kteří se také chystají. Piskundale, tak koukám, že jsme to měli s prťousky dost podobné :wink: :sweat_smile: akorát, Vy jste teda trochu těžší a větší :wink:
2. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
Holky já byla se psem a vylila se ze mě další dávka, takže pojedu do porodky. Volala jsem a prý mám přijet na monitor a pak na prohlídku. Tak držte palečky, snad to bude ok.
2. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
Zabi - držím palce! a dej vědět jak jsi dopadla :wink: :slight_smile:
2. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
Pisku gratulace k Matyáškovi :slight_smile:

Holky jak to děláte, že většina máte tak rychlé porody ??? Bumbali jste všechny ten maliník nebo to způsobilo něco jiného?

zabi tak se drž a ať jste hlavně s Toníkem v pořádku :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. bře 2010 v 11:12  •  3 děti  • Odpověz
zabi, tak ať to dobře dopadne, držím palečky :wink:
2. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
já dnes měla taky blbý polosen.... zdálo se mi, že mám malou na prsu a že mi zapadla mezi mě a přítele....tak jsem mu chudákovi v noci zvedala ruku a hledala :grinning: to jak jsem měla ty prsa napnuté....
2. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem strávila včerejší noc v porodnici, měla jsem kontrakce co 6 minut, tak jsme o půlnoci vyrazili. Byla jsem otevřená jen na prst, tak jsem si já blbá nechala píchnout plegomazin, prý abych se před porodem trošku vyspala :unamused: . Takže jsem až do rána hlídala hodiny (na porodním lůžku se fakt spát nedá), kontrakce pořád co 6 minut a nebyly ani silnější. V sedm přišel "můj" MUDr na vizitu a že prý se to rozjelo jen nepatrně, tak jestli chci domů. Než jsem dojela domů, bylo po kontrakcích :unamused: . Tak se Jakel neboj, budeme tu do konce března strašit dvě :slight_smile: .
2. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
tak holky ja ted prisla domu byla jsem roznaset postu :grinning: na kontrolu jdu az zitra tak jsemzvedava :sweat_smile:
zabi drzim palecky :dizzy_face:
zuzule tak co jak to vypada?nasla jsi teplomer?
2. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
jirco to ti nezavidim to uz by melo jit rychle ne ctvrte ditko a nejak se mu nechce ven co?
2. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
Marti - teploměr jsem našla, mám jen 36,9...tak nevím, křeče jsem měla ráno, od té doby klid, tak uvidím, co bude ted, když jsem si dala oběd..

Jirca - tak to je teda k vzteku...ale já myslím, že se to třeba ještě dnes rozjede, ne? Zkus si uvařit maliník....a uvidíš :wink:
2. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
zuzule a co klouby bolej?nebo hlava?spis jak se citis jestli na virozu nebo jinak to by jsi poznala kdyby to byla viroza nebo ne?
2. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Piju maliník, baštím semínko, byla jsem se projít s pejsany, tak se to snad pohne....
2. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
to je hrozne tezke protoze nekomu se takhle projevuje porod ze zacne mit průjem a zvracet a ani nepoznas ze to je ono to tady mela jedna holka co pracovala u nas v albertu, vedela ze je tehotna ale nevedela s kym a jak dlouho uz ma jednu holku doma,no a nikdo z prace nevedel ze je tehotna a porad delala a bylo ji zle zacala zvracet mit průjem, tak ji dali v praci nejake prasky na zaludek a poslali ji domu a doma zacala rodit takze malou porodila doma, ale ona nevedela ani v jakem je mesici :sweat_smile:
2. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.