• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Jejda, to nechodila na žádný kontroly? Docela ohrožovala sebe, dítě a to dítě, co měla doma, ne? :rolling_eyes:
2. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Marti - ne, nic mě nebolí, a zatím je mi i dobře, uvidíme později, jestli zas budu mít ty křeče nebo ne..

Hele, tak to byla dobrá, ta kamarádka..to já naštěstí vím i jak dlouho i s kým :grinning:

Jirca - však uvidíš, jsi v termínu, tak už to snad nebude dlouho trvat..ale ten včerejšek je divnej..člověk by řek, že už fakt rodíš a pak tohle.. :sweat_smile: to by mě teda naštvalo :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:

gratuluji k dalšímu březňátku :slight_smile:
Jirčo,to naštve :angry: ,já tohle zažila asi před 14 dny.A ještě teď jsme 2v1,ale je fakt,že mám do termínu ještě čas.
Martinko,ta holčina nebyla tak trochu hloupoučká?? :sweat_smile: :rolling_eyes: To je nějaké divné,zvlášť,když už jedno dítko doma měla. :confounded:
Zabi,držím palce,ať máš drobečka brzy u sebe :wink:
2. bře 2010 ve 12:40  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
ne ne nechodila na kontroly a to jeste brala nejake prasky na hlavu ale holku jsem videla a je pekna
zuzule jo jo to ja nastesti taky vim s kym kde a jak :grinning: no co i to se stane ne :grinning: tak ja myslela ze kdyz se půjdu projit tak se neco pohne, celouprochajdu kopal a radil malem jsem prisla o mocak a jen co jsem prisla domu tak chrni asi se mu prochazka libila :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
2. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
Jakel - moc hezký, my máme kolíbku, taky se nemůžu dočkat, až v ní bude malej ležet :dizzy_face: a bráška ho bude pořád houpat - to je mi jasný :grinning:
2. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
jakelin moooc hezka :wink:
2. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Zuzul, možná první den :grinning: Potom ho budeš muset hlídat, ať ho nevyklopí.
2. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Jakel - doufám, že nevyklopí, má ty houpadla docela široké a myslím, že to ani nejde, aby ho vyklopil..koukni kdyžtak do alba :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
Kdyby tu bylo víc místa, tak už ji chystám a vyfotím pořádně nazdobenou, ale ta fotka v albu je fotka od paní, co jsme ji od ní koupili :wink: takže fotka nic moc...ale dost času pak..je zatím na balkoně zabalená :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Zuzul, dívala jsem se a je hezká. My měli podobnou a pak si ji půjčil brácha a už nevrátil. Prý neví kde je, no já to nekomentuju a už nic nepůjčuju. Koš je na kolečkách, tak možná budeme místo houpání pro změnu vozit a uspávat.
2. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jakel - díky. Ona je masivní a hodně těžká, takže si myslím, že by malej ani neměl sílu ji převrátit, ale pozor dávat radši budem...

No, to víš, to je tak když něco půjčíš..to znám :angry: to pak naštve..nechápu jak nemůže vědět, kde je.. :sweat_smile: vid?
2. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
Tak plegomazin bych si po minulem porodu pichnout nedala, navic mi od kontrakci nepomohl, ani jim nepridal a v tech konskych davkach, co jsem ho dostala, jsem byla spis grogy... Plegomazin u me prohral na plne care. Radeji ty bolesti vydrzim.....

Chtela bych plnit tabulku, tak sup sup rodit!!! Pajcul se jeste neozvala a Zabka by mohla byt taky zhavy adept :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Ja taky nepujcuju!!!! Ted uz jen prodavam a odkupuji pripadne zpet.....
2. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
to uz jsem tady probirala takze o půjcoviani to uz nekomentuju :angry:
2. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
zuzule taky je mooc hezka ja bych chtela taky ale je malo mista a ani nemam vymysleno kam dam postylku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
Holky jsem zpět. Děkuju za držení palečků :dizzy_face:
Tak krev byla od té hlenové zátky, prý to může být jako slabá menstruace, ale ne na víc, než 2 vložky. Tak kdyby se to některé z vás taky stalo, je to prý normální.
Kontrakce mám už celkem pravidelné, ale slabé, takže mě poslali domů...tak jsem zvědavá jestli se mi to během dneška nebo zítřka více rozjede. Otevřená na 2 prsty, tak mě pan doktor zase prošťouchnul :slight_smile:
Uvidíme, co z toho bude nebo nebude.
2. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Zabko, tak vidis. Nastesti to nebylo nic vazneho a alespon si se uklidnila a pan doktor treba pomohl :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Zdravim vsechny,holky jsem tady poprve tak doufam ze budeme dobre vychazet :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
zabi nadherny nalez to je parada tak to malej se chysta ven myslim ze tohle uz se nezastvi a jeste kdyz jsi tak pekne otevrenaa na prvorodicku na dva prsty to klobouk dolu :wink:
2. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
Zabko, tak alespoň víš, že to bude co nevidět a nic nezanedbalas. :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj veru, kdy čekáš mimčo???
2. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
termin mam 6.3. tak jsem zvedava budu rodit poprve a bojim se ze to nepoznam v sobotu,v nedeli i vcera na vecer ze me vytekla hlenova zatka,mam bolesti v podbrisku a taky mi tvrdne bricho,intervaly mam nepravidelne nekdy 15min.nekdy dil a taky nekdy driv tak nevim jestli nemam navstivit doktora prosim poradite mi? :fearful:
2. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
Veru, jestli máš pocit, že ti tvrdne břicho a máš bolesti, tak bych jela do nemocnice. Nic horšího, než že si tě tam nechají, nebo tě pošlou domů se nemůže stát.
Prostě ať čekáš první, nebo třeba páté dítě, pokaždé to je jiné a jestli jde o porod ti řeknou podle vyšetření a monitoru v porodnici. Takhle na dálku ti nic lepšího neporadíme.
2. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
Holky díky, jsem klidnější měly jste pravdu. Pan doktror byl moc hodnej, lepší než ta doktorka, co mívám v pátek.
Ahoj veru, koukám že na tom možná budeš podobně jako já :slight_smile:
veru pokud chces mit klidek na dusi tak na kontrolu si zajdi ale pokud neodtece plodova voda nebo nemas kontrakce pravidelne tak po peti minutach tak se nic nedeje :wink:
:slight_smile: holky dekuji.ja si asi zajdu k tomu doktorovi at vim jak na tom jsem protoze od vcerejska mam taky mekkou stolici az prujem.ale taky nechci byt v nemocnici zbytecne :frowning2:
2. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
veru oni si te tam nenechaji pokud to neni nic vazneho nebo jsi nezacala rodit neboj :slight_smile:
2. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
zabi,to je dobře,že jsi v pořádku doma,ale škoda,že ještě bez malého :wink: :grinning: Pojistila bych to dneska sexíkem :wink:
jakelin,košík je úžasný :dizzy_face:

Holky,kdy (asi kolikátého)se vyplácí mateřská?Tento měsíc bych měla dostat první,za únor,tak jsem napnutá,kdy to dorazí a hlavně kolik :confused: Než Vám přišly vyplacené peníze,dostali jste předem nějaké rozhodnutí o výši PPM?
2. bře 2010 ve 14:04  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
katy to ti vyplaci zamestnavatel?
2. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.