• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Katy jestli mě přestane bolet spodek z toho doktorova prošťouchnutí, tak to sexíkem asi zkusíme pojistit, aby se to nezastavilo.
2. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
žabi, tak na Tebe moc myslíme, koukám, že by to fakt dnes nebo zítra mohlo padnout, mě PA říkala, že otevření na 3 prsty už se bere jako začátek porodu :wink:
2. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
marti,prd se v tom vyznám,ale myslím,že to vždy vyplácí osssz,ne?Zaměstnavatel to jen potvrdí,ne?
2. bře 2010 ve 14:12  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Rintin jo? Tak třeba se to hne, v pátek jsem byla na poradně otevřená jen na půl prstu. Vypadnutím tý zátky se to možná trošku zrychlí, uvidíme.
Ty už jsi doma s Klárkou? Jak se máte?
2. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
mam v tom taky bordel driv to posilal zamestnavatel a chodilo mi to jako vyplata ten den ale to bylo minule tehu zavolej tam a zeptej se kdy maji vyplatni termin prtoze oni to posilaji jak se jim to hodi a hlavne kazde mesto i casti prahy to maji jinak ten vyplatni den a rozhodnuti by ti prijit melo a tam by mela byt napsana castka i den kdy se bude vyplacet
2. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
AHoj holky, omlouvám se že Vám sem lezu, ale třetího to bude rok co vykoukla naše malá cácorka. Takže narozeným miminkům velká gratulace a Vám ostatním přeji hladké a rychlé porody. :slight_smile:
2. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
Tak zatím žádné rozhodnutí nedošlo a to jsem na mateřské od 1.2. a hned ten den jsem to podávala v zaměstnání :rolling_eyes: ,no doufám,že na peníze nebudu dlouho čekat,to by mě asi piclo :angry:
2. bře 2010 ve 14:24  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Marti26,moc děkujeme :slight_smile: a Kristýnce vše nej k 1.narozeninám :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 14:25  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Katy, zatím mi nic nepřišlo a nevím přesně jak se to vyplácí. Já jsem byla na nemocenské, tak mi zatím chodila jenom ta.
2. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
Jake,já taky byla od začátku těhu na nemocenské.No snad to můj zaměstnavatel nezapinkal,ať se ta almužna nespozdí :confounded:
2. bře 2010 ve 14:29  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Mě přišla mateřská za leden 25.2. Žádné rozhodnutí nedorazilo
2. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
flapi,a tos měla mateřskou od začátku ledna?
2. bře 2010 ve 14:30  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
marti26 vse nejlepsi Kristynce k prvnim narozeninam hlavne hodne zdravicka :wink:
2. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
katy.m: od 16.1.
2. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
Ahojte,
tak jsem zpět z KO - Při monitoru se prcek hezky prospal, takže jak mi celý den rajzuje v břůšku, tak se skoro ani nehnul :sweat_smile: , a to sme před tím obcházeli kachličky a podlahy, tak se asi potřeboval chvilku prospat.
Jen mám pozitivní nález na streptokoka, měla jste to taky některá? CO to vůbec všechno obnáší?
2. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
Jdu vás dočíst a jsem celá napjatá :fearful:
2. bře 2010 ve 14:44  •  1 dítě  • Odpověz
cori ja ho mam taky pozitivni dr rikal ze to ma spousta zenskych ze se to normalne neleci ale v tehu se musi jet hned do porodky kdyz ti praskne voda aby ti dali ATB kvuli miminku
2. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
Marti dík, info že bych měla pak hned jet do porodky sem neměla, oni vlastně při porodu by nám měli asi něco podat, že? Teda asi ATB či co jiného :sweat_smile:
2. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
cori, ma to 30 % zen, ja to u prvniho tehu mela, ted nemam. Musis dorazit do porodky, co nejdrive. Neni pravda, ze musi zakonite prasknout voda. Proste ihned jak zacnou pravidelne kontrakce nebo praskne voda. Daji ti antibiotika v kapacce, aby malej nedostal toho streptokoka od tebe az pujde porodnimi cestami.....
2. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
cori jen ATB aby se to nedostalo miminku tam kam nema :wink: dr rikal ze kdyz rupne plodovka tak na nic necekat
2. bře 2010 v 15:09  • Odpověz
Marti, to ano, ale nemusi prasknout a prijdou kontrakce, takze nejet treba pri kontrakcich po 5 minutach, ale uz po 10 ti!!!
2. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
Holky, jdu se natahnout, ted jsem dogruntovala ten nas balkon, to byl svincik po te zime.....
2. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
ani me dr rikal ze staci kdyz budu mit kontrakce po peti minutach
2. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
Já jsem toho strptokoka neměla ani v jednom těhu, tak neporadím.
2. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
Já jsem toho streptokoka neměla ani v jednom těhu, tak neporadím.
2. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
Jejda, poslala jsem to dvakrát a ani nevím jak se to stalo. Dělala jsem to jako obvykle. :frowning2:
2. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
Marti 26,vvše nejlepší Kristýnce k zítřejším narozkám :wink:
zabi,tak uvidíš. Je dobře,že jsi tam jela. Aspoň jsi klidnější,ne? Zítra je hezké datum. Mohlo by to být,ne?
Pajcula se ještě trápí?
My na kontrole docela dobré. Do 10dnů to prý bude. Pomalu se otevírám,tak uvidíme. :slight_smile:
Byla jsem v porodnici a zrovna tam jedna hekala,chuďato. Tak mi jí bylo líto. :slight_smile:
Jdu chvilku hodit nohy hore,než půjdu cvičit,ať se zregeneruju. Nachodila jsem 100 jarních kilometrů. :grinning:
2. bře 2010 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz
Mě taky řikali po 5-ti minutách,ale pokud to bude jako poprve pojedu o fous dřív,protože se maj ATB podat 3hodiny před porodem,tak aby se to včas stihlo.A poprve jsem byla v porodnici 3 a pul hodky,když jsem jela se stahama po 5 min,tak kdyby to bylo rychlejší.
Já se dneska pustila do uklízení,už chápu proč se doma na mateřský před porodem nudíte :slight_smile: už vymejšlim ruzny blbiny co kde ještě,ale pak na to nebude čas,tak se toho musí využít :wink:
gratulace k dobrým výsledkům KO,já chci taky už rodit,prckovi se k nám ale evidentně moc nechce,když koukám,jak to tu všechny rozjíždíte...
2. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
Ahojky :wink:
hlásím se stále 2v1, ale já mám ještě na rozdíl od některých z Vás čas,že? :grinning: I když včera mi bylo dost divně, děsný tlaky na spodek, ale teplá sprška to zažehnala :slight_smile:
Registruji dobře, že Pajcule je v porodnici? A Zabka je další adeptka?

Jste mi připomněli, jak se bavíte o mateřské, že už od pátku chci volat do práce na mzdovku. Chtěla jsem ve čtvrtek na sociálce potvrzení o mateřské pro pracák, aby mi pozastavili rodičák na Čendu, ale ještě to tam od zaměstnavatele nemám a to jsem na MD od 8.2. :confounded: naštěstí tam byla hodná paní, nechala si tam formulář a až to dorazí z práce, tak to vyplní a předá na pracák. Ale do práce chci volat, abych věděla v jakém je to stádiu.

My byli dneska s Čendou na plavču, potvůrka začal stávkovat pomůcky a potopit ho nehrozí vůbec, nevím co to má za období, ještě na podzim byl neskutečná potápka :confounded:
2. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.