• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
já mám tentokrát streptokoka negativního, u Čendy jsme ho měla pozitivního, antibiotik jsem stihla slušnou dávku, jak mi praskla voda bez kontrakcí a vyvolávali mi porod až 24 hodin potom, dostávala jsem je v infuzi po 4 hodinách až do porodu.
2. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
Ahojík, tak u mě KO, prý jsem na prstík otevřená, pan dr do mě hrábnul, a začalo to špinit, tak jsem vyfasovala vložku a mám hnědý hleník asi zbytky zátky a trošku mě bolí podbřišek. Taky říkal že to chce sexík, ale taky se mi do toho teda dneska moc nechce, bych řekla že jí mám pipku nějakou citlivou po dnešní kontrole.
Taky mi kontroloval prsa, hlavně bradavky a říkal že mám hezké bradavkypro mimčo a že by němel být problém s kojením, pokud teda bude dostatek mléka.
Pak mě ještě poinformoval že pokud mě budou nastřihávat takže má u sebe laser a pokud budu chtít zrychlit hojení, tak mám volat jen co mě pustí dom a že stačí 3 - 5 návštěv na laser a je to prý OK, a jeden ten zásah stojí 50 |Kč
A jinak se mám hlásit ve čtvrtek už v porodnici na KO a tam mi dají další instrukce co a jak bude dál.

Žabi uf, to jsem ráda že máš vše OK, aspoň seš i sama klidnější , né? :wink: :wink: :wink:
2. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
Jinak jsem byla taky ještě nakupovat a jsem z toho nějaká KO, tak si jdu na chvilku lehnout, tak zatím páááá, juknu večer. :wink:
2. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
Aleni,no to byla prohlídka jaksepatří.
O tom laseru jsem ještě neslyšela,ale pokud to pomůže,šla bych do toho hned :wink:
2. bře 2010 v 16:27  •  1 dítě  • Odpověz
Ali tak to máš krásný zprávy z kontroly. Máš pečlivého doktora, to mě prsa ještě nikdo neprohlížel. A s tím laserem to zní dobře :wink:
Já si dala horkou koupel, maliník, ještě dáme s manžou procházku až přijde...chtěla jsem to trošku podpořit, ale začíná mi být o mnoho líp než ráno, i břicho bolí míň. Takže to spíš vypadá, že se mi to nějak zarazilo nebo co :slight_smile:
2. bře 2010 v 16:38  • Odpověz
O laseru slyšim taky prvně,to by nemuselo být špatný.Mě prsa teda taky nikdo nekontroloval ani poprvvé.
Já jdu na KO zejtra ale vnitřně vyšetřujou jen jednou za 14dní tak se toho asi moc nedozvim :unamused:
Pajcula se ještě pořád neozvala?Myslim,že dneska by měli pustit taky Veru,jestli maj všechno v pořádku...
2. bře 2010 v 16:57  • Odpověz
Tak jsem myslela že si půjdu hajnout a nějak začínám cítit podbřišek, žádná velaká bolest , ale vždy jakoby zatvdrne a a bolí jako na Ms a pak to odezní, tak jsem zvědavá co to je.
Holky můžou být kontakce bez toho aniž by odešla plodová voda?
I když tohle jsou asi poslíčci, no uvidím dodělám salát a dám si vahničku a uvidíme.

S tím laserem se mi to taky líbí, tak pak poreferuji, jestli ho teda budu potřebovat .
Jinak já stále špiním, ale ne nějak tragicky
2. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
Jinak s těma prsama, mě je ted taky vyšetřoval prvně :wink:
2. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
Aleni,je to možný,sleduj hodiny jestli je to pravidelný a jak dlouho.Mě stříhli taky vodu až v porodce.Vana by ti posly rozehnala.
To je hrůza! 2 dny března a už máte skoro všechny odrozeno :slight_smile:
2. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
Zuzzie, když mě přijde že to bolí tak každých 5 min, ale není to velká bolest, ale začne to jakoby na MS a běhemm chvilky to zas odezní, a to by bylo zas nějaký rychlý, ale mám to ted tak po 5 , během půl hodinky :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
2. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
Aleni: to klidně už můžou být kontrakce, každá to máme jinak,někdo trpí jak pes a někdo to má jen jak bolest při MS :wink: Zkus vanu a sleduj časové intervaly :wink: Mě to Čendy začalo zkraje jako tlak v podbřišku jako při silné MS, pak se dostavily silné kontrakce :wink:
2. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
Tak mame dalsi kuratko: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3860394&vReferer=

Psala Pajcul:
" Uz jsem na svete, narodila jsem se ve 14:30 hod, vazim 3126 g, merim 49 cm. S maminkou jsme v poradku. Nelinka"

Pak psala Zuzka72:
"V patek nas asi pusti, jeste mame zloutenku, tak se obcas ohrivame pod lampou. Ted dovezli Pajculu, je vedle me na pokoji, nekdo dalsi porodil?"
2. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
Nikit , Ok, já prubnu tu vahnu, počkám než dorazí drahouš, kdyby náhodou.....

Tak hurá velká gratulace Nelince, tak to je paráda....
2. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
Aleninininko : kontrakce bez toho aby odešla voda jsou. Mě nepraskla ani u jednoho kluka, u obou mi jí praskli až v porodnici. U prvního mi jí praskli cca 10 hodin od prvních kontrakcí a u druhého dokonce až po 24 hoďkách. Ale je fakt, že mě se to stupňovalo pomalu a do porodnice jsem vždy přijela zhruba tak hoďku před tím než mi tu vodu praskli.
No doufám, že teď to budu mít rachlejší :sweat_smile: . Alespoň u toho posledního třetího mimíska by to mohlo být rychlejší :sweat_smile: - moje zbožné přání :wink:

Pajcul : móóócinky velká gratulace k Nelince :grinning: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. bře 2010 v 17:34  •  3 děti  • Odpověz
aleni voda ti prasknout nemusi muzes mit jen kontrakce a pokud se ti tam dr pohrabal :grinning: tak je mozne ze ti to rozjel vetsinou to zacina ze jsou kontrakce jen slabe ze zacatku i kdyz me praskla voda a nastoupili docela velke hned po dvou minutach pak se na chvilku protahly asi na tri a pak porad na ty dve minutky ta posledni velka kontrakce znamenala ze jde mala ven hlidej to jestli to neprejde tak radeji jed :wink:
2. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
taky se pridavam k velke gratulaci k nelince :wink:
2. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
Obrovská gratulace Pajcul a vítám Nelinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 v 17:47  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Jéé Pajcul moc gratuluju k Nelince.
Ali tak že bys byla na řadě? Jestli po 5 minutách, tak to začíná být napínavé. Mně taky bolí podbřišek, ale pořád tak nějak v kuse...
2. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
Taky gratuluju k dalšímu miminku. Jestli porodí Aleni, tak máme teď samé holčičky. :slight_smile:
2. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahoj, holky,

pajcul, velká gratulace k Nelince - mimochodem, vybrala jsi krásné jméno, schvaluji.......

Já dneska furt lítám na velkou a bolí mě v zádech, taky jsem to v poledne skoro na dvě hoďky zalomila, ještě, že dorazil manža a pak jel pro holky, tak jsem mohla být v klidu....

Vidím, že tady se to neskutečně rozjíždí, kéž by to i na mě už přišlo, nemůžu se dočkat, nohy mám jak papuče, už mám nateklé nejen kotníky, ale i nárty a jak udělám krok a u prstů se to ohýbá, tak mě to neskutečně pálí a bolí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 18:07  •  3 děti  • Odpověz
Jakelin, ono se to obrati neboj.....

Holky, zitra jdu na kontrolu a jestli bude mit odhadovanou hmotnost malej kolem 3800 g, tak ho zacnu vlastnorucne presvedcovat na planovaneho cisare. Ted jsem mela problem s Honzulkou a dle papiru mel 3500-3600 g a to mel Luky ted, takze nebudu nic riskovat.... To at me radeji boli zada a hlava jako Zuzku, ale at je malej v poradku!!!

Aleni, ja mela taky rovnou kontrakce po 5ti minutach, dej si vazne sprchu a uvidis, jestli to prejde nebo zesili. Jinak me taky delali dirupci plodove vody (prostrihnuti vaku plodove vody).
2. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
Lucis, já už se taky otevírám, tak manžu přemluv na sexík a zítra v porodce
2. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
Jé,gratuluji Pajculi k holčičce :slight_smile: Juchůůů.
Aleni,takže teď budem čekat na tebe.
Cvíčo dnes není. Jsou u nás prázdniny.
2. bře 2010 v 18:09  •  1 dítě  • Odpověz
ani boli to kdyz prostrihnou vak?
2. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
Lucisa, ja uz mam u nohou natekle i prsty. Kdyz v noci vylezam z postele normalne citim jak mi praska ta kuze jak se natahuje. Nohy mam jak bambuly, uz si ani nepamatuju jak vypadaji moje kotniky a moje prsticky. Ted bych se ani nevesla do svych svatebnich pantoflicek :frowning2: :unamused:
Doorka to tě obdivuju, já už bych teď cvičila asi jenom sedání a vstávání ze záchodu. :grinning: :grinning:
Marti vubec ne :slight_smile: akorat z tebe vytece najednou takova hromada teploucke vody.....
2. bře 2010 v 18:11  • Odpověz
holky ja chtela taky sexik kdyz uz se zacinam otevirat a manza mi na to rekl ze jsem nechutna :sweat_smile:
2. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
Marti mi to dělali u všech tří porodů a není to zas tak nejhorší. Trochu je bolestivé to jak ti to mimčo o kus níž sjede hlavičkou. Alespoň já to tak cítila, jak vytekla ta voda a mimčo sjelo o kus dolů místo té vody. :frowning2:
2. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
me vzdy rupla sama a docela to vzdy zabolelo tak jsem si myslela ze kdyz ti to prostrihnou tak to musi taky bolet :fearful:
2. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.