• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ani, tak mě to teda trochu bolelo, nevím proč, asi to má každá jinak. Ale je fakt, že mi to dělali asi hodinu před samotným porodem a už jsem měla dost velké bolesti a tím se hodně zvětšily.
2. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
Jakelin, me to delala pri kontrakci, tak mozna proto.... Nicmene je pravda, ze to dite sjede o kus niz :slight_smile: Ale vody teda bylo :grinning: a bolesti pak nastoupily ukrtutny, za hodinu jsem prosila o cisare, ale pry nebyl duvod......
2. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
tak jsem si dala holky papu, česnekovou pomazánku, tak doufám že rodit nepojedu :grinning: :grinning: :grinning: , řekla bych že se to prodlužeje, ale pořád to cítím, takže to budou poslíčci, zkusím tu vahnu a uvidám, telefon mám na Ani , tak dyžtak podám info, ale myslím že to dneska nebude :wink: :wink:
2. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Jen piste holky at mam co doplnovat :slight_smile:
2. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
Ani, ty jsi na to odborník. Kdybych porodila teď, tak je to považováno za předčasný porod??? Asi ano, ikdyž mi to tady na koníkoví počítá už 38 týden, ale podle průkazky teprve 37 týden, mi tam píše dr.
2. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
No pokud jsi 37+neco, tak uz jsi 38 tt, takze uz by si predcasne nerodila, ale oni se spise rozhoduji dle vahy ditete, ta tam pak hraje taky velkou roli.....
2. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
Takze vezmu priklad: ja jsem zitra 37+0, tzn. ze mam ukonceny 37tt a ve ctvrtek jsem 37+1 tzn. ze uz zacinam 38 tt (je to jako s vekem), takze zitra bych byla na hranici predcasneho a normalniho porodu, kdezto ve ctvrtek by se jednalo uz o porod v terminu....
2. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
pajcul, moc gratuluji k Nelince :grinning:
2. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
Aleni, to bude na porodním sále odér :grinning: až pojedeš... :slight_smile:
Tak mě rupnutí vody nebolelo,ani jsem necítila že mi sjela hlavička dolů.Akorát když přišla sestřička s těma nůžkama nebo co to bylo,tak jsem málem zdrhala z porodního sálu :grinning: hrozná to byla představa...
já měla na začátku skoro neznatelný stahy,mě se pořádně rozjeli až někdy po píchnutí vody...
2. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
celé odpo jsem byla u spolupracovnice na návštěvě :grinning: a na porod to pořád nevypadá :angry:
2. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
aronku, tak jeste je cas :slight_smile:
2. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
Ani díky, holky na jiné diskusi mě strašily, že to bude předčasný porod a ani mi malého nedají na pokoj, kdybych porodila teď. Váhu má už kolem 3 kil, doktor ho v pondělí měřil.
2. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
žabi tak to ti možná vyjde přesně termín, no uvidíš
Pajcul velká gratulace k Nelince.

Dopoledne jsem zabydlela cca polovinu nové kuchyně a zítra pokračujeme. Dělali nám skříň, zítra budou dodělávat.
Jinak odpoledne jsem byla na KO, ale došla jsem z ní pěkně naštvaná. Natočili monitor - vše v pořádku, malá sebou mlela. Pak jsem přes hoduinu čekala než mě vezme doktorka a ta mi řekla, že tentokrát kontrolu dělat nebude, že mě jen objedná na příště, to klidně mohla hned po monitoru. Fakt mě to naštvalo a ještě se tvářila, že vlastně už stejně jen čekám na kontrakce a porod.
2. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
Aleni,tak co?Jsem napnutá jak kšandy :slight_smile:
broučku,tak to by mě teda taky pěkně nasr... ale hlavně že je vše OK
2. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
tajně jsem doufala, že mi třeba řeknou, jestli se už neotvírám, ale fakt mě ten přístup překvapil
2. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
Brouči, to se jim divím, můj dr. je opatrný, vyšetřuje mě pokaždé a fakt nikdy nic nezanedbal.
2. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Měla jsi jí říct, že to vyšetření chceš, že se necítíš dobře a chceš vědět, jestli se něco neděje.
2. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
Jakelin, minuly tyden jsem byla 36+0 tt na kontrole (vzdy chodim v ukoncenych tydnech :slight_smile:) a kdyz maleho dr. zmeril a rekl mi vahu 3459 g, tak mu rikam, tak a ted uz muzu klidne rodit ne? A on rika, ze to klidne muzu..... od vahy 2200 ci 2500 g bych se uz nebala.....
2. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
Jakelin- mě ho doktor neměřil ani jednou, jelikož mi řekl, že ten ultrazvuk miminkům vadí, divný co? Podle mě se to zjišťovat musí. Ale v lednu jsem byla v nemocnici, tak rostl pěkně.

Pajcul gratuluji k mimískovi

Jinak jsem se chtěla zeptat, jak je to s tou horkou vanou. Sestra u doktora mi řekla, že mě má přítel provézt ve favoritu, pak si mám dát červený vínko a horkou vanu, sex jsem zamítla, toho se s mimčem v břiše třesu, když jsem to řekla před mamkou, tak málem omdlela, že po vínu se mi narodí hlupák ( což je kravina, že jo?) a ve vaně nepoznám odtok plodový vody, což mě teda zarazilo. Jak to je?
2. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
jako ona tam byla nějaká doktorka, ke které normálně nechodím (zastupovala) a asi už spěchala domů. 2 ženský přede mnou tam byly každá cca 30 min. Třeba se ještě dočkám kontroly příští týden, to už snad u mé doktorky.
2. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Tak holky od 19 hodin mi teče voda a kontrakce stále po 5 min, ale je to silnější, jsem po sprše a razíme do porodky
2. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
Tak na mě myslete, ale docela to fakt začíná bolet, tak snad to bude rychlé, moc na Vás budu myslet kuřátka
2. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
jééé,Ali, super :dizzy_face: Těšíme se na další kuřátko. Držím palečky, ať je to rychlé a bez komplikací :dizzy_face:
2. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
aleni držím palečky, ať máš rychlý porod
2. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
děkuji, ještě čekám na drahouše, šel odvést pejska a ze mě to furt vytejká, akorát to není průhledné ,ale hnědavé
2. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
aleni, moc držím palečky :wink:
2. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
Tak se těšíme na další holčičku. Bude to rychlovka a ránko máš malou v náručí. Držím palce. :grinning:
2. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
Taky držím palečky
2. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
vím, že otravuju, řekněte mi názor na tu vanu, jinak do ní fakt nevlezu :unamused:
2. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Aleni, pis ve dne v noci!!!
2. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.