• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
jnvlk, ja bych se horke vody nebala, u me by to byla spis sprcha, ale tu uz si dopravam 14 dni, miluji horkou vodu.....
2. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Jé, další odjíždí, Aleni, drž se!!!!!

jnvlk: já si myslím, že vana ti neublíží a voda nevyteče během chvilky všechna, takže i kdyby ti začala téct ve vaně, poteče ti, i když vylezeš.... a s tím vínem to jsou jen takové babské povídačky, tohle neřeš :wink:

jo a jak jste tady řešily tu mateřskou, takjá ji mám od 28.01., takže mi náleží už za 4 lednové dny a doteď mi nepřišla, prý to s tou mateřskou pěkně flákají a prodlužují, jak jen mohou, byla o tom i reportáž v telce, oni totiž mají z každého zadrženého dne hafo úroků na účtech. a mateřskou po té novelizaci vyplácí sociálka, ne zaměstnavatel, taky to nechápu, jestli si to pak nějak přeúčtovávají či co.... :cry:
2. bře 2010 ve 20:08  •  3 děti  • Odpověz
lucisa, tak je to logicke, ze to vyplasi OSSZ, kdyz je na to narok ze zakona - jde to ze statnich penez, ne z penez zamestnavatele. Neposlou vam zadny vymer, bud prijde slozenka nebo castka na ucet. Pokud si nastoupila v takovyto termin, je mozne, ze ti prijde az s unorovou. Me taky vyplatili nemocenskou za leden plus tech 9 dni v unoru najednou.....

Holky, pozorujete jak se to tu zase rozjizdi? Kolem uplnku klid a ted to zase jede :slight_smile: Jeste Zabi by mohla :slight_smile:
A co Flapi a Zelvinka? a tenhle tyden i Marfinka27 a pak by mel byt naval kolem vyplatniho terminu :grinning:
2. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
jnvlk, já se celý život jenom sprchuju, tak neporadím
2. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Lucis ty to dnes tady nějak flákáš, já jdu na ordinaci :slight_smile:
2. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Aleni,taky držim palečky na rychlej bezbolestnej česnekovej porod :grinning:
jnvlk,souhlas s luci,bude to z tebe tect i po vylezení z vany...akorát pokud máš streptokoka,tak se nemá lézt do vany po prasknutí plodovky mám dojem.Je to tak?
2. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
já se taky normálně jen sprchuju ale takhle na konci těhu jsem si poprvé i teď vychutnávala vany,pomáhá mi to i na bolavý záda...
2. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
zuzzie, tak to mas muj obdiv, ja bych se z te vany uz nezvedla....

Ano, pokud je streptokok, nemela by zena pri otvirani a prasknuti plodove vody byt ve vane, ve sprse vsak ano....
2. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
Tak děkuju holky, já zkusím poloviční vanu:grinning:, jinak mě už mateřská za leden přišla, bylo to pár dní, ale tady to zatím neflákaj, uvidím další měsíc.
Musím na ordinaci, jinak mi to přítel přepne, pokud mu nedám PC, taky nemůžu mít všechno :sweat_smile:
2. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
já sice z vany lezu blbě, ale lezu tam jen když je tu přítel, aby mně kdyžtak zachránil :grinning:
2. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
jakel, já vím, že flákám, ale dnes dopo přijel chlopeček, potřeboval si tady něco dodělat a měl být tak dva dny doma, ale odpo mu volali, že potřebují jednu točku do Belgie, tak ještě jede, ať se najezdí nějaké penízky, potom bude doma, až budu v porodce.

ani, já miluju vany a taky mám problém vylézt, ale já už mám fígl, my totiž máme rohovou, takže dost širokou, já se vytočím na bok a pak se s funěním otáčím na čtyři, až vylezu... pohled pro bohy, ale vylezu :grinning:
2. bře 2010 ve 20:37  •  3 děti  • Odpověz
Ani já pořád nic :frowning2:
Aleni přeju rychlý bezproblémový porod. A závidím. Už chci taky!!!!!!
2. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Luci,vy se z manžou musíte hodně vidět,co?Nevadí ti to,že je tak hodně pryč?Já manžu nevidim 24hod a už se mi většinou stejská :slight_smile:
já lezu z vany taky jedině bokem,jinak by nebyla šance :grinning:
mě se taky líbí 3.3.,asi pujdu zkoušet Maji taktiku běhat po schodech :slight_smile:
2. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Holčinky, kuřátka, dneska odcházím do hajan, mám tady taťku, tak se musíme užít a navíc mě dost bolí ta záda... Tak když tak zítra, to už tu budou další přírůstky :wink:
2. bře 2010 ve 20:43  •  3 děti  • Odpověz
Flapi, prijde to az to budes nejmene cekat :slight_smile:
2. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
zuzzie, většinou to stíhá, že je každý víkend doma, al ekdyž jeden anglii, tak to nejde, nechci, aby se někde zabil, tak mu pořád připomínám, aby jel raději dva dny déle, al edojel...

Taky mi je smutno, ale co nadělám, jsem ráda, že má práci a chytl dobrého zaměstnavatele. Předtím byl voják z povolání, pak je ministerstvo zákonem předělalo na hasiče a šlo to od 10 k 5, jak platem, tak šílenou buzerací. zůstaly tam staré gumy, které nechápaly, že už se nejede podle rozkazu...
takže teď je sice mimo (což bylo i kolikrát předtím, a to třeba ráno odjel do práce a za hodinu mi volal, že je vysílají na nějaké cvíčko, kdo ví kam a neví, kdy se vrátí), ale vím, kam jede, hlásí se mi, je zaplacený, a včas...

Tak teď už fakt končím, papa
2. bře 2010 ve 20:47  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, tak zítra se už zase budete loučit. Mě by taky bylo smutno. Jsem ráda, že je manžel každý den doma.
2. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
Pise Alca:

"Ahojik, tak lezim na pokoji a prodychavam kontra po 5 min, ale porod pry az tak v noci nebo rano au boli to. Alenininka"
2. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
Holky, mizim spat, zitra dam vedet, co a jak s alcou a pak zmiznu na kontrolu..... Dobrou...
2. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
ani, díky za zprávy :grinning: Koukám že Alenininka je jedna z mála na kterou se dá svéct ještě úplněk :wink:
2. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, všchny Vás zdravím a gratuluji dodatečně k miminkům:

právě mi ve vaně asi odešla hlenová zátka, jsem z toho nějaká nervózní....Zítra KO, tak uvidíme... :slight_smile:
2. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
petulkad, jseš určitě ráda, že se něco děje a porod vypadá nadějně :wink: u mně pořád nic :frowning2:
loučím se a jdu zalézt, přeji dobrou noc
2. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
ahoj holky, tak už začínám litovat, že jsem netrvala na vyšetření. Teď mi malá hodně tlačí na spodek a mám takový zvláštní pocit, že se začínám otevírat, ale možná je to jen pocit a hlavně to klidně může ještě 14 dní trvat. Ještě pár dní bych ráda vydržela.
2. bře 2010 ve 23:39  • Odpověz
SMS od aleninininka • 40tt •:

"tak uz vim jak vypada mamka s tatkou zvenku vase Elenka, mam 3,12 kg a cas narozeni 22:47"
3. bře 2010 v 01:22  • Odpověz
krásné sluníčkové ráno všem
Aleni velká gratulace a ať Elenka roste do krásné mladé slečny.
Tak koukám, že porod byl nakonec celkem rychlý
3. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
Dobré ráno, holky :slight_smile:

Aleni - moc gratuluji k Elence, těším se na fotky :dizzy_face:
3. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
Ahoj, holky, pěkné ránko...

Tak máme další kuřátko březňátko... velká gratulace k Elence, aleni..... hlavně zdravíčko a spousta štěstíčka...
3. bře 2010 v 08:08  •  3 děti  • Odpověz
Taky velikánská gratulace k Elence,to tedy koukám jak měla lrásně rychlej porod. :slight_smile:
Co Zabi,neodjela nám už taky?
Já mažu za chvíli na KO,tak potom dám info...
Jak zvládáte maminy?
3. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Taky přidávám gratulaci Elence :slight_smile:...Taky valím na kontrolu, tak uvidíme... :slight_smile: Zatím se mějte hezky...
3. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
Dobré ranko holky,
tak Aleni měla opravdu česnekový porod :slight_smile:, moc gratuluju k Elence, bylo to rychlé :sweat_smile:
Mně je holky dobře, parádně jsem se vyspala...je toto možný? Navnadili mě včera v porodnici, že mi to pomalu začíná a ono to tedy momentálně vůbec nevypadá.
Zuzzie držím palece na KO.
3. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.