• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Dobré ránko, Aleni to měla na první porod super rychlé. Moc gratulací k holčičce.
Holky nás je tu fakt mín a míň, ach jo.
3. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Jakel - holt to musíme vydržet :slight_smile:

Já teda nevím, ale včera už mi bylo dobře a už mám zas křeče v břiše a nic moc..tak nevím, někde jsem vyčetla, že v těhotenství by se neměla zanedbat ani střevní chřipka, tak nevím, co tím mysleli..asi radši zavolám na gyndu a zeptám se a bude klid..je to přecejen už třetí den..i když včera mi bylo špatně jen ráno, pak už celý den dobrý..a nebo že by se fakt už něco "dělo"? :sweat_smile:
3. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Ahojte holky,

další kuřátko :slight_smile: ...Alenininko,obrovská gratulace,ať Vám Elenka dělá samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 09:08  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Dobré ránko.
Moc gratuluji Alence k česnekové Elence :slight_smile: To bylo super rychlé na prvničku. Taky bych si to tak představovala :wink:
Flapi,takže manžu už nikam nepoštěj,ať zůstává doma. Byl včera celý den pryč,ne?
zaby,tak co,zůstaneš tu s náma do výplaty?
Ani,ty jsi super rychlý zpravodaj :wink:
Zuzule,raději volej.
Jdu umývat okna,dala jsem oprat záclony-asi zase hnízdím :grinning:
3. bře 2010 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzul, neporadím. Ale raději si tam zavolej. Já jsem začínala porod až bolestma a předtím jsem poznala, že se bude něco dít podle hlenové zátky.
3. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Vidím, že jste všechny na poradnách, tak se jdu na chvilku natáhnout, mám doma klid, tak si přečtu nějakou knížečku. Já fičím do poradny až zítra, jen nevím, jestli nebudu muset jet autem (i když to dělám nerada), páč se má snad zítra stávkovat a opavské emhádečko se určitě připojí taky, a to prý na celý den. Což mě pěkně naštvalo...

Tak později papa :wink:
3. bře 2010 v 09:13  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, já jsem tady :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
Jejda, nedala jsem aktualizovat a najednou koukám, že tady pár těhulek ještě je.... :slight_smile:
3. bře 2010 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz
Já jsem taky tady,s hadrem v ruce........
3. bře 2010 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz
A jak je, jakel? Pořád kinder vajíčko?
Já teda včera pořád lítala na záchod na velkou, už jsem z toho byla hotová, říkala jsem si, to snad není možné, asi jsem něco špatného snědla. No ale pořád lepší, než zácpa....

Ráno tatínek odjel, a to jsem se těšila, jak dnes vyprovodí holky on a já si poležím, ale co se dá dělat, člověk míní, zaměstnavatel mění..... Ale snad bude do víkendu zpět, máme rodinnou pařbu, takže si většinou všichni něco vypijí, jen můj chlopek je abstinent, tak aby mě měl kdo odvézt, kdyby náhodou.
Jinak jedu do porodky taxíkem nebo městskou. Nebo se odvezu sama :grinning: Dobrá představa, ja jedu po Krnovské a každých 100 m zastavuju na vydýchání kontrakcí :grinning:
3. bře 2010 v 09:18  •  3 děti  • Odpověz
dori, já lítala celé pondělní dopoledne a včera už jsem zase v obýváku nadávala, že tam jsou papírky a holky se divily, že jim nedovolím jíst u telky guláš.... :angry:
3. bře 2010 v 09:20  •  3 děti  • Odpověz
Kuřátka, ale teď se jdu fakt už natáhnout, pořád mě pobolívá v zádech a u kompíku je to ještě horší...
Navíc jsem dostala šílenou chuť na horkou čokoládku, tak jsem si ji právě zalila a jdu si ji vychutnat. Ani jsem na obalu nestudovala, jestli ji vůbec můžu, ale snad jo, max. z toho zase přiberu, ale to už teď neřeším...
3. bře 2010 v 09:23  •  3 děti  • Odpověz
Lucis pořád vcelku
3. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
Já jsem se dnes vzbudila s rýmou. Ach jo. Tak se léčím a cpu vitamínama. Mám tu čaj z maliníku, čaj pro těhotné v druhém hrnku a až to vypíju, tak se naleju čajem s citronem a medem a budu z toho čurat dvě hodiny v kuse :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahoj přeji dobré ráno :grinning:
gratuluji k dalšímu březňátku :wink:
3. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
Jo, jakel, abych nezapomněla, chlopek mi stáhnul ty fotky ze srazíku, tak si s tím pak pohraju, zmenším to, abych to mohla nahrát a hodím do alba.
Jsme tam kočky :wink: (někdo nás pochválit musí, no ne?)
3. bře 2010 v 09:31  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, nikdo mě nechválí, chválím se sám. Jo jo :grinning:
3. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
Jakel,přesně tuto kombinaci jsem teď vypila. Akorát ten čaj s medem a citronem nebyl-jen voda s citronem. Na tom posledních 14 ujíždím :slight_smile:
Aronku,dobré ránko
3. bře 2010 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka :grinning: :grinning: Taky z toho pak čuráš celé dopoledne???
3. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
Tak jsem radši volala do motola a prd..doktor mi řekl, že pokud to nejsou pravidelné bolesti, tak to je spíš střevního charakteru..to vím taky, ale vyčetla jsem kdesi, že se nemá zanedbat ani střevní chřipka, tak proto jsem volala...nevěděla jsem přesně co tím chtěl básník říct...no nic, uvidím, jestli se ještě něco bude dít nebo ne..každopádně jsem si zrovna psala s kamarádkou po skypu a říkala, že jí tak porod začal - průjmem a zvracením...tak co si mám o tom pak myslet :sweat_smile:
3. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
Dopo ani nee,spíš odpo a večer. Ale snažím se pít dost.
3. bře 2010 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzko,tak si pak vyber,co?
3. bře 2010 v 09:45  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka - no právě :grinning: jestli bude malej ještě chvíli napínat, tak pojedu s kufrem ne s taškou, bo tam furt něco přihazuju...pořád mám pocit, že mi tam něco chybí :sweat_smile:
3. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Zuzko,raději víc,než aby ti něco chybělo. Já taky pořád něco přidávám. Naposled levandulový olej na masáž a müsli tyčinky :grinning:
3. bře 2010 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzul, já taky a to tam ještě nemám polštářek pod hlavu, fén a nějaké drobnosti. To chci balit až při odjezdu, ještě to používám. :grinning:
3. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
NO, já tam taky ještě některé věci nemám..župan - ten taky používám a sranda je, že ho mám merunkový a vždy ho vyperu a pak ho zas něčím zašpiním - to je hned v mém případě :grinning: a vsadím se, že nakonec si radši vezmu manželův tmavý, bo ten můj nebude vypraný :sweat_smile: ten světlý je špinavý hned...

No, minule na mě koukali jak blázen, měla jsem malou cestovní tašku, ale opravdu malou, pak batoh a kabelku...prej co táhnu :sweat_smile: no, ale jen župan zabral skoro celou tu cestovní tašku..tak co..
3. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Zuzul, já si ten župan ani nevezmu. U nás mají erár a to bych si taky musela vzít ještě kufr :grinning:
Jdu péct chleba a něco sladkého, pa a zas nakouknu.
3. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Holky to je na bednu. Od rána odepisuju na 6.sms, jestli už? V 8 ráno mi volal táta (ten mě vzbudil a rovnou nasral, protože celý moje těhu se nestaral a najednou volá), teď volala máma. Včera taky volala máma i babička, předevčírem taky.
Z tohohle se zblázním... jsem si musela postěžovat.
3. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Já právě pro to,župan neberu. Mám takový ten velký,měkoučký a zabral by mi půl tašky. V porodnici mi dají erár.
3. bře 2010 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz
Jakel - taky o tom přemýšlím, že si ho nevezmu, přecejen zabere hodně místa, mám takový ten huňatý...a je fakt, že mi ho kdyžtak může manžel přivézt, že? :wink:
3. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.