• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
zabi to znám, už mám za sebou tři telefony a dva emaily :angry:
3. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Aronku hrůza, viď? Mně to nejvíc vadí od rodiny (krom babičky), abych se přiznala. Nemáme moc dobrý vztahy, celý těhu se o mimču nezmiňovali, když, tak jen minimálně. Tak teď to jejich kontrolování mě točí.
3. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
zabi, hlavně někteří volají i třikrát denně :angry:
3. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
zabko,to je naprd,pokud se celé těhu nezajímali,jak ti je!!
Uvařila jsem další maliník-poslední-musím ještě koupit. Okna mám umyté,ještě natáhnu záclony na trubku a asi i povysávám. Na oběd udělám jen zeleninový salát,protože jsme se včera přežraly topinek a v noci nemohly spát,tak dnes jen něco lehčího. I když mě to určo stačit nebude :wink:
3. bře 2010 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz
Dori všechny okna jsi zvládla? Tak jesti tohle nezabere...
3. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
Doorka je to lepší a navíc nemusíš mít strach, že si svůj zašpiníš krví, nebo tě pozvrací miminko. :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Zuzul, jasně kdyžtak doveze manžel a nebo ti půjčí.
3. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
Ani tu dnes není, je u doktora???
3. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahojky holky,gratuluji k miminkam :slight_smile: ja uz chci taky.zaby jeste nic jo?no ja taky ne :frowning2:
3. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Veru, tak jsi nám tu vydržela :grinning: :grinning: Ještě máš pár dní čas.
3. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Umyla jsem jen v obýváku a v kuchyni,zbytek byl minulý týden.
S tím erárem,já si beru jen jednu košili,právě proto,ať si ji nezašpiním od krve. To by byla škoda.Je moc hezká a ty kojokošile jsou sviňsky drahé. Darebáci na nás chtějí vydělávat!!
3. bře 2010 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz
no zatim se drzim do terminu mam 3dny tak jsem zvedava :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
Moc gratuluji Aleni k malé Elence :slight_smile: !!!!!!!!

Mě od rána pěkně trápili poslíčci, až mě to prostřelovalo do zad :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Chvílema jsem úplně cejtila, jak mi tepe v páteři, no síla. Tak jsem se naložila do vany a je mi líp :sweat_smile: . Jestli mě tohle bude zlobit nějak pravidelně až do porodu, tak to teda pěkně děkuju :rolling_eyes: . To potom nechci ani pomyslet na bolest zad při samotném porodu. No snad nééé.

zabi: tak je "slušně" odpálkuj, ať neotravujou a že jim dáte sami vědět až bude Toník na světě, že tě akorát znervózňujou. A vypni zvonění :wink: , ať to neslyšíš :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:48  •  3 děti  • Odpověz
tak ja jdu neco delat tak se tady mejte
3. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
Jani já už jim právě řekla, že jim ty telefony nebudu brát a že se dozvědí, až bude Toník venku...jenže pochybuju, že můj výklad budou respektovat.
Veru tak ty taky nic?
Jdu něco uvařit, ale vůbec nevím co. Nemám na nic chuťku, co kuchtíte vy?
3. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
Zabko nevezmeš jim telefon a oni ještě přijedou, aby tě zkontrolovali. :grinning:
Já mám španělský ptáček s rýží.
3. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
zabi tak ten tlf prostě ignoruj :wink: , ať si škubnou :sweat_smile: .
Já nevařím nic, nechce se mi a jsem "ráda, že jsem ráda". Nejsem nějak ve své kůži :unamused:
3. bře 2010 v 11:11  •  3 děti  • Odpověz
Jdu poklidit a něco vyštrachat z mrazáku k obědu. Potom razím pro mladýho do školy a odpol se starším na očkování na žloutenku
Tak zatím pa pa holčiny
3. bře 2010 v 11:12  •  3 děti  • Odpověz
Jakel tak to je taky možný, to by mě už asi kleplo :grinning:
Dala jsem rozmrazit kuřecí prsa, tak je asi obalím na řízek a udělám kaši.
Jani tak nožky nahoru a odpočívej :wink:
3. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
Já jsem si dala ke svačince rohlík se šunkou a sýrem-vytrávilo mi po těch oknech,udělám nějaké faktury děckám do práce,zavezu jim to,koupím zeleninu a bude ten salátek.
3. bře 2010 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz
Jani tak jsem ti popřála odpočinek a koukám, že máš pěkně nabitý program. Tak ať je líp :slight_smile:
3. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
Doorka, nějak ti vytrávilo :grinning: :grinning: Já jsem zrovna přebrala dárkové tašky, měla jsem jich plný šuplík a všehochuť, tak jsem roztřídila vánoční a to ostatní a uložila je do příštích vánoc do úložného prostoru v posteli. Konečně jde ten šuplík zavřít :slight_smile:
Jdu péct ten chleba
3. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
TAk jsem po obědě. Dnes byli vrabci se špenátem a br. knedlíkem - mňam :slight_smile: Snad zas nechytnu ty křeče..od rána zas v pohodě...tuk tuk :wink:

Holky, vím, že to tu už někdo psal, tuším Aninam, ale co vše se musí vyřídit po porodu? Díky moc...
3. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
Zuzul já jsem si to skopčila, jak to tady někdo psal, tak snad se na mě dotyčná nebude zlobit, když ti to sem nakopíruju zpátky :

tak pokud jste manzele potrebujes kopii obcanek obou a oddaci list, pak doklad na jmena, ktery oba podepisete, vic nic. Pokud nejste manzele tak obcanky, doklad o uznani otcovstvi kvuli prijmeni (na matrice) a doklad na jmena (ten dava nam lekar). Pokud jste pripadne nekdo z vas rozveden, tak rozvodovy list.
Po porodu se musi na matriku pro rodni list (to v prvni rade!!!), pak na pojistovnu matky prihlasit dite, pak na urad prace - socialni odbor pro porodne a na mesto nahlasit a hlavne zaplatit popelnice. No a ja si jeste pujdu na obcanku, zapsat maleho do ni
3. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
Myslím, že to je od Aničky.
3. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:

Jen vás jdu pozdravit. Včera nás pustili z porodnice. Akorát doma jsem se za celý den nezastavila. Je to trochu náročnější. Do alba jsem přidala pár foteček. Jen v rychlosti - Zuzanka se ohlásila fakt nečekaně. Ale porod byla naprostá nádhera proti prvnímu. O půl sedmé ráno mi praskla voda, bolesti jsem začínala cítit až po sedmý a to mi přišly jako celkem slabý. V porodnici nás přijali asi o tři čtvrtě na osm, půl hodiny měřili monitor, pak udělali rychlý UTZ, šla jsem se převlíct. Na hekárnu jsem přišla asi o půl devátý, tam jsme pobili ani ne deset minut a šla jsem na kozu. Před devátou už byla malá na světě. Bez nástřihu, jen asi tři stehy, takže fakt paráda. Zuzanka je šikulka. Krásně jsme se rozkojili. Jen máme slabou žloutenku, tak má teď malá opalovačku na sluníčku. :grinning: Musím mazat, tak zatím pa. Zas se ozvu, až bude trochu klidu a víc času.
3. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
Jsem tu z kontroly. Doktorka mi oznámila, že klidně můžu rodit až 19.3. Termín podle utz je 9.3. a od toho se počítá 10 dní do vyvolávání.To mi dřív hrábne. Otevřená jsem na 2 prsty, čípek je prý připraven, ale na monitoru nebyla jediná kontrakce a když na mě koukla tak to prý nevypadá :frowning2:
3. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahoj Vero. Moc velká gratulace ještě jednou :slight_smile: Koukla jsem na fotky, malá je úžasná :dizzy_face: Tak to jsi měla fakt super porod, závidím, ale samozřejmě v dobrém :slight_smile: Uvidíme, jak to proběhne u nás...už aby to bylo. Už bych se chtěla konečně pořádně vyspat, s tím břichem to fakt nejde, ale je fakt, že pak zas budu kojit, tak si o nějakém velkém spaní stejně můžu nechat tak akorát zdát, ale stejně, je to zátěž, to břicho tahat všude s sebou :grinning:
3. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Flapi - klídek, třeba to vypukne ani nevíš jak..já už teda taky stresuju, ale to je u mě normální, já mám navíc ještě čas, i když už bych klidně mohla...
3. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
zuzule - nejhorší je, že jsem se pořád bála že přijde moc brzo, že musím ještě stihnout tohle a támto...a ono se mu teď nechce. Přístí středu jdu na poradnu do porodnice tak jsem zvědavá
3. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.