• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Vero malá je krásná. Taky bych chtěla takový porod, parádní rychlovka :slight_smile:
Flapi tak snad to nebude tak jak říkal a půjde to rychleji.
3. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
vero Zuzanka je NÁDHERNÁ :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 12:12  •  3 děti  • Odpověz
Bože já jsem střevo, slívala jsem brambory a tu horkou vodu jsem si vyšplíchla na břicho. Au, mám tam dva pěkný červený bolavý fleky jako ozdobu.
3. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Vero, tak porod úplně super. Moc přeju a ať malá poslouchá. :grinning:
3. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Zabko namaž Panthenolem a chlaď
3. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jakel mám na tom mražený špenát. Panthenol nemám. Už je to docela dobrý, při nejhorším se oloupu :unamused:
3. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
zabi,ty už nevíš,jak bys Toníka vyhnala :grinning: ,já si dávám fenistil. Za poslední 2 měsíce jsem se pěkně popálila žehličkou.
Vero,Zuzanka je nádherná. A porod? No závidím :wink:
3. bře 2010 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz
mražený špenát je taky dobrý :grinning:
3. bře 2010 ve 12:35  •  1 dítě  • Odpověz
ahojík, zabko já si takhle opařila párou prsty na levé ruce, jak jsme dělala v pondělí ty knedle.

Tak si představte, že jsem zalehla ke knížce, po 3 stránkách mi spadla víčka a o 20 min. později mě vzbudil pošťák. Už jsem nezabrala, tak čučím na Jessiku Fletcher a ke konci zase usínám a o půl hoďky mě vzbudí zkouška sirén a vzápětí dočista probere pračka, dojíždělo odstřeďování a něco se tam asi po...o, bo to byl šílený kravál. Což je paráda, nevím, co s tím, budu muset počkat na taťku, mám strach to teď pouštět.

Jdu zmenšit ty fotky a přidat do alba. Jo a na oběd si dělám zapečenou brokolici s těstovinami a sýrem. Nechce se mi nic vymýšlet....

vero, malá je super, už chci taky, jsem celá auva, blbě se mi spí, pořád lítám čurat a cucám rennie, ta žáha mě snad odrovná...
3. bře 2010 ve 12:36  •  3 děti  • Odpověz
Koukám, že jsme všechny zručné poslední dobou, co? :grinning: :grinning: Fenistil mám, tak vyzkouším ten.
3. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
Tak jsem zpet z kontroly, dopadli jsme dobre. Pristi tyden ve stredu jeste jednou k panu dr. a 17.3 nastupuji do nemocnice a 18.3 v 8 hod rano mam planovaneho cisare :slight_smile: Takze na Josefa uz jsme ve trech :slight_smile: Jsem docela rada, ze to tak nakonec dopadlo.....

Jinak psala Aleninininka:

"Kuratka moc vas vsechny zdravime s ELENKOU uz od 5 spinkame a ne se vzbudit preji kazde z vas takovy super rychly porod jako my."
3. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
Lucis, tak to je radost, pokažená pračka. Já jsem týden před porodem Jakuba taky honila opraváře a nakonec stejně fungovala jenom na heslo a při ždímání jsem ji honila po celé koupelně. Tak jsme koupili novou. Měla jsem v koupelně haldu prádla a šudlila to v rukách pár dní po porodu, radost.
3. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
Luci,tvůj oběd je taky dobrota. Koupím brokolku na zítra. Dík za tip. :wink:
Jedu do té práce. Nechám si zrovna udělat i obočí,ať se piškotovi líbím.
3. bře 2010 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz
Ani, tak když jsi to tak chtěla tak je to super a budeš vědět přesně kdy a jak.
Holky nenechávejte mě tu samotnou. Mám už z toho depku. :cry:
3. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
ani, dík za zprávy a gratuluji k úspěšné kontrole :wink:
3. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
Jakel,neboj, já tady taky ještě budu s tebou.. :grinning:
3. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
Jakelin, ja jsem fakt radeji..... Kdyz to tak vezmu do dusledku, tak bych byla uz rizla pri Honzulkovi a za tu jistotu to stoji.... Ted jen radu jestli celkovou narkozu nebo spinal.... Takze v patek mam rande s tou svoji PA :slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
jakelin, neboj, já tu budu taky strašit :confounded:
3. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Já s Lucis a Janul máme termín až po 20.3 jinak všichni rodíte dřív. Myslím ještě Cori má termín kolem 20.3.
Ani já bych do celkové narkozy nešla, já ji měla a bylo mi potom strašně špatně a nemohla jsem se ani posadit, abych nezvracela.
3. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ani, můžeš mít ještě klidně další dva porody císařem a víc dětí než tři ani nechceš. :slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Já taky myslím, že celková je na prd..myslím, že dnes raději dělaj toho císaře pod epidurálem..asi je to lepší, vidíš malého hned a vůbec...ale záleží na každém samozřejmě :wink: já osobně s tím zkušenost nemám, tak se těžko radí, jen co jsem slyšela a vyčetla :wink:
3. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahojte,
jak se dneska máte, du dočítat, zase se tady toho napovídalo :sweat_smile:
Jakel, jj já su taky až po 23 a kdoví jestli tu nebudu strašit ještě v dubnu. Jak sem se včera dozvěděla o tom streptokokovi tak sem se docela rozhodila, chjooo. Snad to prcek nijak neodnese :frowning2:
3. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Zdravím holky, od rána jsem se věnovala štěňátkům a uklidňovala fenku kvůli sirénám.

Aleni moc gratuluji k Elence, jj, takhle rychlé si to představuju :wink:

Flapi až 19.3.? To je za dlouho, njn, taky už mám radši vše hotovo a jen čekám, ale nic se neděje, jen o víkendu poslíčci a teď ticho po pěšině

Jdu si dát fazolovou polévku a pak asi prochajdu s naší psí matkou, jinak jsem dostala další tipy na přivolání porodu, v rameni jsou prý vyvolávací body, tak vám má dát přítel či manža masáž, večer zkusíme a uvidíme :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
Cori - neboj, když to ví, tak ti včas dají antibiotika, bráchovi se teď taky narodil malej, měli streptokoka a to to zjistili dvě hodiny před porodem, měla rychlovku (o měsíc dřív) a malej je krásně zdravej, nádhernej, jen brali antibiotika ještě 3 dny po porodu
3. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jnvlk - v rameni, jo? Tak večer jdem na to :grinning: Zrovna chroustám semínko a chystám se uvařit maliník, arnicu už jsem měla...když už tak už :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Já ho měla u Kubíka taky, a taky byla rychlovka, takže nestihli dát obě ty kapačky, tak se pak čekalo na výsledky, ale dopadlo to dobře..tak neboj. Tentokrát ho nemám, se divím, doktor mi říkal, at se připravím radši na variantu, že bude, protože to prý je pěkněj hajzlík ten streptokok a vrací se...
3. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj, tak jsem zase tady.

Přidala jsme fotečky, jakel, katy i z našeho srazíku:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=561060&vReferer=%2Fphotos%2Flucisa

Aničko, tak to je super, u tebe se té jistotě nedivím, stejně tak u zuzky72.
Alenka má s Elenkou lehárko, no paráda.

a jakel, neboj, já tady budu taky určo strašit dlouho, zítra mám poradnu, tak podám bližší info, ale moc bych nesázela na dřívější termín, i když bych ho brala.....
3. bře 2010 ve 13:15  •  3 děti  • Odpověz
holky dík za uklidnění :wink:
a zuzule malý pak bral taky ATB v kapačkách po narození? já se totiž tak trochu bojím jehel, bo po odběrech většinou omdlívám, tak se na to musím připravit :sweat_smile: , hlavně at to nevleze na prcka...

Jinjak se přidávám ke gratulacím, ted sem dočetla Nelinku a Elenku vítáme na světě, hlavně ať se jich drží zdravíčko :wink: :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Opravdu nechci vice jak 3 deti :slight_smile: a navic jeste me to stale muze chytnout prirozene, 15 dni je dlouha a zaroven tak kratka doba... No pockam do vikendu na Zuzku, snad nam poreferuje.... a jeste by mohla Hajdus a Market....
3. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
Cori - ne, malej žádné kapačky neměl, aspon o tom nic nevím..jen já při porodu..
3. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.