• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Jo a termin kolem 20 teho a po nem maji:
Broucek (18.3),
Zuzule (17.3),
Nikitka26 (17.3.),
Aronek (18.3),
Cori (23.3),
Doorka (21.3),
Jakelina (22.3),
Janule11 (1.4)
no a ja 23.3, tedy 18.3..... takze nas je jeste dost :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj,
taky jsem zpět z KO.Vše beze změny :unamused: vydyndala jsem si aspoň pokus o poštouchnutí,ale Dr byla křehká blondýnka a i vyšetření bylo křehké,břicho se skoro nehne ani nezabolí nic,takže předpokládám,že se ani nic dít nebude.U nás se nechává 10dní přenášet,takže předpokládám max 18. bysme měli být zas o jednoho víc.V půlce těhu mi tvrdnul břich jak blázen a teď ani ťuk.Nechápu to...
3. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
Zuzzie, to tak byva......
3. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
mě můžete taky zařadit :slight_smile: ještě taky martinka2000 ale to si nepamatuju kdy...
3. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
ani, já se taky hláím s termínem 23.3.!!!!
3. bře 2010 ve 13:26  •  3 děti  • Odpověz
Takže ted jsem na řadě (čistě teoreticky) já s Nikitkou :sweat_smile: tak to jsem zvědavá :wink:
3. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
jdu chrupkat,protože dneska jsem rodila za Aleninku a mám naspato tak 3hod a večer mi přijede ďáblik...
3. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
Lucisa, nejsi v tabulce tehulek....TO JE BORDEL!!!!
3. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
No asi takhle - vsichni cekatele na porod (dle tabulky tehulek):

Zelvinka (1.3)
Flapi (3.3)
Zabka_I. (4.3)
Marfinka27 (6.3)
Katy.m (14.3)
Broucek2 (18.3)
Zuzule (17.3)
Nikitka26 (17.3.)
Aronek (18.3)
Cori (23.3)
Doorka (21.3)
Jakelina (22.3)
Janule11 (1.4)
Lucisa (23.3) - pridana do tabulky u me na papire :slight_smile:
AninaM (24.3, planovany CS na 18.3 )

Jeste me tam nekdo chybi????
3. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Ani :grinning: to teda je, ale to neva, já bych se ti i tak přihlásila do tabulky novorozeňátek březňátek :grinning:
3. bře 2010 ve 13:35  •  3 děti  • Odpověz
já a martinka2000 :slight_smile: já mám termín 8.března
3. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
No holky, ja slibuji, ze v tabulce breznatek budete!!! Sice budu tyden mimo, ale ja to doplnim az se vratim :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
koukám, že nás je ještě hodně, tak s chutí do toho. KOlika ještě nezačaly posličci či neodešla zátka??? U mně tedy pořád nic :frowning2:
3. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
U mě taky nic, aron, když nepočítám to bolení v zádech od včerejška (a častější stolice, ale to mohlo být i z jídla) :unamused: Buď v klidu... asi máme fajné pelíšky, že se těm lumpíkům nechce ven.....
3. bře 2010 ve 13:44  •  3 děti  • Odpověz
U me taky nic, ale dr. dneska rikal, ze dle monitoru mam slabe poslicky.......ja necitila nic :grinning:
3. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
aronku, já mám teda poslíčky sema tamo, ale zátka ještě neodešla, já tuším, že prcek chce vydržet do berana :grinning: , to by u nás bylo veselo a nebo já mám 27.3 narozky, tak třeba dostanu dáreček :grinning: :grinning:
A jaký máte CS či jak je to zapsané v průkazce, já CS3, hlavičku mi včera říkala, že u dobře cítí, ale že to ještě nebude :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
holky když tak na nás koukám, tak povětšinou čekáme kluky :sweat_smile: , tak to už se nějak brzo drží máminy sukně :grinning:
3. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
já mám narozky 30.3. tak to doufám, že už budem dávno doma :confounded: CS mám pořád 0 :angry:
3. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
U mě taky pořád nic...jen ty nevolnosti poslední tři dny, ale to asi nebude mít spojitost...
3. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
U mě taky pořád nic...
3. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
aronku, taky doufám, že už na narozky budu doma :grinning:
3. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
já mám to CS3 už 14 dní, takže 0 nic neznamená :sweat_smile:
flapi, ty nechceš trhat partu, prckovi se taky moc nechce, co?
3. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
Já sice nevím, co čekáme, ale mám obavy, že se také dočkáme beránka, ač jsem raději chtěla rybu. Jsem totiž sama o sobě dost ukecaná, holky to zdědily po mě, tak tajně doufám, že aspoň jedno dítko bude trošku mlčenlivější a míň tvrdohlavé :sweat_smile:

Já mám CS napsáno C/3, ale je to týden staré, uvidím, co zítra.....
3. bře 2010 ve 14:00  •  3 děti  • Odpověz
flapi, mě se líbí ta věta v tvém pasu - dnes čekáme miminko...... :grinning:

jé a ty jsi z plzně, jako můj manža...... :wink:
3. bře 2010 ve 14:01  •  3 děti  • Odpověz
Luci aspoň máte živou domácnost :sweat_smile: a já právě jak su beran a malá je beran, tak třetí, to už by bylo moc :grinning: bysme furt naráželi :grinning:
3. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Ahojky,jsme doma,hodím vám sem můj porod,je to zkopírované ještě z jiné diskuse. :wink:

Přijeli jsme do porodice v 6:41,zrovna měli nějakou maminu na příjmu,takže jsem s kontrakcema po 3 minutách,možná kratších,čekala na chodbě až se uvolní místo,si asi mysleli,že kecám,že mám bolesti nebo co,no ic,takže mě pak vzali na monitor dali klystýr a byla jsem otevřená na 3 prsty,tak jsem letěla na záchod,tam to ze mě vyletělo a pořád mě to nutilo tlačit,tak jsem si říkala,že je to z toho klystýru,tak jsem byla ještě 2x na wc a stále pocit na tlačení,v 7:40 mi chtěli natočit další monitor a přitom mi píchli vodu,ale jak jí píchli,tak se mi chtělo neskutečně tlačit,tak se sestra koukla na ález,sundala pásy a prý jdeme rodit,mmch jsem chtěla epidurál a ten jsme samo že nestihlidošla jsem na sál lehla na postel a sestra šla volat doktorku,tak přišla a pak asi na 5-6 zatlačení byla malá venku 8:21,chtěla jsem říct,že byla maličká,ale když mi řekli váhu,tak jsem se divila,ani mě nenastřihli,ale byla jsem trošku odřená,tak mi tam 1 steh šoupla.Všichi byli moc milí a hodní,teda až na to čekání na příjmu.
3. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
Aničku mi přinesli na pokoj kolem 13 té hodiny tuším-bylo to po obědě,nejdřív mě vyzpovídali jestli jsem si zdřímla,tak jsem kývla že jo,ale přitom jsem jen ležela a odpočívala

S tou glukózou jsem byla nakonec ráda,malá celou noc nespala a plakala,protože se jí špatně dýchalo,měla po porodu spláclej nosánek,byla jsem vděčá,za super spolubydlící,která teda druhý den šla domu,ale moc mi pomohla,v noci mi chvilku malou chovala,abych si odpočinula,když jsem šla na záchod nebo do sprchy,tak taky.té glukózy malá dostala jen dvě lžičky a krásně se sklidnila,tím jak mím ty velké prsa a ještě navíc neforemné bradavky,tak se neuměla pořádně přisát,už jsem byla nešťastá,z toho jak ubívá na váze a stále pláče,i jsem nakonec pak přistoupila k dudlíku,protože byla na prsu dlouho a stejně nic a hned chtěla znovu prso,ona toho dudana stejně moc nechtěla,ale na 5 minut byl odpočinek,ale pak jsme se teda rozkojili,malá začala přibývat a krásně spinkat,jenže mě se tak nalili prsa,že jsem musela odsávat,stále mě ty prsa bolí,už mám i rozervaný bradavky,deska jsem si dokonce našla zatuhlé mlíko pod bradavkou,tak do vany a už to jelo.Kojo podprda mi je jen jedna a to ještě stěží
3. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
Tak s těma časama jsem trošku vedle,tohle psal Kuba známým

Tak v 6.40 mě vzbudila, v 7.10 nemocnice, pak prohlídka,klistýr,na 3cm
otevřená,silnější kontrakce, 8.10 porodní sál hupkáme na postel za pomoci
táty,pak mu drtíme ruku,tlačíme jak zapadlý auto a grande finale -> 8.21
na světě a dva přeštastní rodiče k tomu.

Kuba
Všem maminkám co už mají mimísky u sebe,tak gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kačí vítejte doma, tak to jsi měla krásně rychlý porod :slight_smile: a jak se cítíš, utahaná? A co Kubík na sestřičku?
3. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.