• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Já mám nejhorší zážitek z porodu taky ze šití,protože mi to umrtvili při nástřihu a při šití už to nejspíš neúčinkovalo a pěkně to bolelo.Nevim,jestli to místo takhle brzo po sobě můžou za chvilinku umrtvit znova,jestli si můžeš říct o přídavek,ale v tu chvíli mě nenapadlo se na to zeptat...Zkusim se na to zeptat teď gyndr(jdu ve středu),je moc sympatická a ukecaná,tak určo poradí....
18. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
zuzzie, mohou urcite. Protoze me pri siti pichala dvakrat. Kdyz dosila vnitrek, tak na venek uz to nepusobilo a pak jsem jeste dostala cipek proti bolesti.... Mela jsem dvakrat trhlej cipek a natrhla jsem se az ke konecniku.....
18. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
Právě jsem na Aukru vyhrála vložky do porodnice a jednorázové kalhotky :wink: No, alespoň něco už budu mít, kdyby se malému chtělo na svět dřív :grinning:
18. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Kolik je tak potřeba těch vložek do porodnice? Mám jedno balení po 20ks, to je asi málo, že?
18. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
aronku, za kolik jsi je vydrazila? No ja mam troje po 20 ks. Na jeden zatah si vezmes v prvnim navalu i tri!!!
18. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
ani, tak to mám málo. Je to pět jednorázových kalhotek za 49,- a vložky 37,- za 20ks. Jestli to budu brát po třech, tak vydržím tak dva dny :confounded:
18. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Aronku, ty vlozky sezenes v lekarne i s kalhotkama. Ja teda kupovala bez kalhotek, mam je od minule a neunosila jsem je. Daji se prat. Vim, ze jsem kupovala ted bez kalhotek za 32 Kc balik...... Jinak ty kalhotky jsou dobre jako kramovky na noc :slight_smile:
18. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
ani, tak ještě dokoupím. Myslíš, že ty tři balení budou stačit? Já mívala MS hrozně málo, tak netuším ani spotřebu při ní
18. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
Zuzule, mne sice zašívali, měla jsem menší nástřih hráze, ale jelikož jsem byla potrhaná víc vevnitř než venku, tak mě chození na velkou moc nevadilo. Spíš mi bylo protivný to ošetřování v šestinedělí. Dokonce jsem se pak radši pokaždý (po malý i velký) oplachovala a vysoušela si to fénem (na radu doktorky).

Hajduš, já při prvním těhu taky na EKG nebyla. Měla jsem z kraje prvního těhu jinýho doktora, který na EKG neposílal. Až teď u jinýho doktora jsem šla na EKG. Takže u nás taky záleží na doktorovi. :wink: Nic si z toho nedělej, že jsi tam nebyla.

Aronku, super, že se miminku daří. Tak se možná i v tý porodnici ještě sejdem. :grinning: I když já počítám, že budu rodit nejdřív po 10. březnu. 7. března je podle mne dost brzy, když dle MS mám 16. března.

Tak já bych taky žádnýho obříka nechtěla. Kačenka měla 2,7 kg a bylo to celkem v pohodě. Akorát je pak problém, když nechce moc bumbat mlíčko, tak hodně spadne a pak je člověk vystresovanej, že má míň jak 2,5 kg a doktoři už na to koukají jako na problém.

Pajculo, já mám taky takovýho paličáka. Zatím mimčo bylo na každým UTZ vždycky zadečkem dolů. I když teď jsem asi týden cítila kopance nahoře, ale před asi třemi dni se nejspíš otočilo zpátky zadečkem dolů, protože kope zas dole. Fakt už jsem z toho nervozní. A na císaře se mi vůbec nechce. Ráda bych šla i do přirozenýho porodu KP. Jestli teda v porodnici nebudou proti. Zítra jdu na kontrolu, ale předpokládám, že na UTZ bude mimčo opět KP. :unamused:
18. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
vero, já měla teď malého hlavou dolu, ale doktor řek, že se pořád ještě točí, že až tak 36 či 37tt a ustálí se to
18. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
Aronku, já si budu pořizovat aspoň 50 vložek. V porodnici jsem tenkrát dostala malý balíček, který jsem brzy spotřebovala, tak mi manžel koupil ještě velký balení a ty jsem používala ještě doma během šestinedělí.
18. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
vero, to by byla sranda, kdybychom rodily spolu :grinning:
18. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Jdu do pelíšku, ráno vstávám v pět, tak abych byla k něčemu :wink: Přeji dobrou noc
18. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
aronku, tri baleni ti do porodky staci, pak dokoupis. Ja napr. mela ocistky 4 tydny pak 3 dny nic a pak prisla MS.
18. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :wink: U nás těsně kolem nuly, nesněží neprší, co víc si přát :wink:
19. led 2010 v 06:40  • Odpověz
Ahojky, u nás kolem nuly, nejspis bude obleva jako vcera. To co stihlo roztat cele je fajn, kde byla brecka je jedno velke kluziste......
19. led 2010 v 07:50  • Odpověz
čau kočky, Aronku v A centru jsem pořídila jednorázové kalhotky 15,- Kč za kus, říkala PA, že stačí 3-4ks, opravdu velice rychle schnou, stačí přeprat v ruce a za chvilku jsou suché, tak já mám troje. No a vložek mám 2 balení po 20 za 37,- Kč z lékárny. Na začátek to bude myslím stačit a jinak určitě v každé porodnici je možnost dokoupení, nebo může tatínek při cestě na návštěvu to vzít přes lékárnu. Akorát mě udivilo, jsem si myslela, že je to taková ta buničina nastříhaná v síťce ala vzpomínka na dobu komunismu :sweat_smile: bo ty jsou úplně nejvíc nejlepší, tyto mi příjdou trochu úzký :confused:
19. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Jinak včera jsem se pobavila na kurzu, bo na programu byl porodní plán. Tak prý si máme udělat prostě odrážky na téma u porodu si přeji: a u porodu si nepřeji: nakonec po těch dvou hodinách vyplynulo, že máme defakto všechno odmítnout :grinning: tak nevím. Asi to vezmu tou zlatou střední cestou. Co určitě budu požadovat, tak tatínka neustále při sobě, bo nám popisovala tak, že často se stává, že žena stráví třeba až hodinu nebo dvě na příjmu a pak holením a klystýrem a tatínka nechají čekat na chodbě ve stresu a bez informací co se s jeho ženou (partnerkou) vlastně aktuálně děje. Říkala PA, že žádný tatínek není tak tlustý, aby se do přijímací ordinace nevešel s Vámi :wink:
19. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Dobré ráno!

Aronku, to by bylo fakt dobrý, kdybychom rodily spolu. A ještě větší sranda by byla, kdybychom pak spolu byly na pokoji. Dneska brnku do porodnice a zeptám se na ten kurz. Jestli se dovolám, tak ti dám vědět. :wink:
Já doufám, že se mimísek umoudří a otočí se přece jen hlavičkou dolů. Občas doma cvičím na otočení miminka, ale tak často to není. Nějak není čas.

Já jsem dostala MS až 8 měsíců po porodu, což byla paráda. Doufám, že tentokrát si MS taky nepospíší.

Já si kupovala k prvnímu porodu jednorázový kalhotky v DM. Brala jsem tehdy tuším jeden balíček po 5 ks. Ale vadilo mi, že se blbě navlíkaly. Přece jen nebyly pružný. Teď jsem si teda koupila zase (pro jistotu 2 balíčky), ale ještě se chci zeptat ve zdravotních potřebách na síťovaný kalhůtky. V šestinedělí bych je určitě využila.
19. led 2010 v 09:08  • Odpověz
Rintin, já se poprvý taky chystala sepsat porodní plán, ale když jsme to rozebírali na kurzu, tak mi přišlo, že je zbytečný něco sepisovat. Pokud jsem při vědomí, tak se můžu s personálem dohodnout, co a jak. A tentokrát to taky nechám bez porodního plánu. Manžel se mnou na přijímacím sále byl. Pak mi dali klystýr, to poslali manžela na kafčo, že je to určitě pro mne příjemnější tuhle chvilku strávit bez něj (ale kdybych chtěla, tak by ho tam určitě nechali). A pak už byl manžel celou dobu se mnou.
19. led 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
dobre ranko, kocky, vcerejsek nedocitam, tak snad o nic neprichazim :slight_smile:

kolik mame fotek v albu?!?!?!
19. led 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
vero ma pochvalu!
jeste 4 CHYBIII!!!
19. led 2010 v 09:22  • Odpověz
rintin, mně po revizi dávali přesně ty vložky - buničina v síťce a musela jsem dost měnit, protože hlavně v začáktku jsem pořád tekla a stejně to bylo všude :frowning2:
19. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Dobré ranko holky . Tedy jak pro koho, já jsem po noci úplně mrtvá. Od 4 hodin neskutečná bolest břicha, jako při křeče při MS, tak už jsem toho moc nenaspala. Bolí mě z toho i pánev a kyčle, břicho je teď lepší, ale furt ho cítím.
Jsem z toho docela vyplašená, tak dneska budu balit do porodnice. Z čeho to může být, nevíte někdo? Taky to míváte?
19. led 2010 v 09:32  • Odpověz
vero, já mám dle MS termín 18 a dle velikosti malého 7, pokud se nemílím, máš to podobně, takže potkat bychom se mohly :grinning:
19. led 2010 v 09:34  • Odpověz
zabi, mně břicho nebolí, dost často tvrdne, na to mi doktor řekl, že se moc sleduji, takže to neřeším a pak mám dost pocity, jako by mně někdo nakopal mezi nohy, taková divná bolest, ale to předpokládám, že se roztahují porodní cesty. Každopádně tašku ještě nemám :wink:
19. led 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
zabi a nebyli to poslicci? v tomhle tydnu uz se klidne muzou objevit :slight_smile:
19. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Aronku asi se to tam nějak připravuje, ale tohle byla fakt bolest, že se při tom nedalo spát. Teď to cítím tak, že kdybych nebyla těhotná, tak každou chvíli očekávám menstruaci.
19. led 2010 v 09:42  • Odpověz
zabi, vpomínám, tak v 20-25tt mně hrozně bolelo břicho a byly to vazy, ale nevím jestli to mohou být i takhle pozdě. Prostě se asi připravuje na cestu, čeká nás to všechny :wink: Ne že bychom se na to těšily :confounded:
19. led 2010 v 09:51  • Odpověz
žabi, neodepsala jsi mi na IP a ani brouček :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale podle toho, jak se momentálně cítíš, to asi padá že? Jinak mě trápí čím dál tím víc takové bolesti jako jak to popsat. Prostě, když jsem mívala MS, tak před tím vždy bolel spíš podbříšek (křeče) a když se to rozjelo pořádně ta MS, tak jsem vyloženě cítila bolest jakoby až u čípku, tak to teď mívám, kupodivu hlavně když se v noci snažím spát. Možná je to to co popisuje Aronek, jako když kopne mezi nohy
19. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.