• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
lucisa: jo, to já dnes čekám, ale asi se nedočkám :grinning:
3. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
kacko, tvůj manžel má smysl pro humor, kdybych nevěděla, že jde o porod, řekla, bych si, že třeba popisuje STK :grinning:
i tak to byla rychlovka, nejdřív se Aninka parádí a pak neví, jak rychle by se vám ukázala....

A co velký brácha? Jak zvládá svou roli?
3. bře 2010 ve 14:20  •  3 děti  • Odpověz
Flapi, tak mrňouse přemluv, že bude mít pěkné datum narození :wink:

Jéje, až teď jsem si všimla, že už se na Kubíka ptala i cori.... :confused:
3. bře 2010 ve 14:21  •  3 děti  • Odpověz
hi luci máme stejné myšlenky :wink: a co tvoje holky, těší se na sourozence?
3. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
Cori,Luci malej je z ím vyprdlej a to ještě až přijde ze školky,tak dostane jako od Aničky velký auto :slight_smile:
3. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
taky sem si říkala, estli malé něco dát, ale nevím co :sweat_smile:
tak to je supr, že z ní má Kubík radost :wink:
3. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
Kačko, tak super porod. Hlavně bez šití a rychle. :grinning:
3. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
Já taky žádné příznaky, jenom chodím víc čurat a připadá mi, že má hlavičku mezi nohama, jak mě bolí kyčle a chodím jak kačenka.
3. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
Moje holky se těší, jen si to představují jak Hurvínek válku. Mamííí a kdy už to bude? A jak se ti narodí a kudma? A nebude tě to bolet? A můžu jít potom hned na procházku? A můžu jít do porodnice za tebou...
A kdy začne mluvit?
Samé ptákoviny otázky....

Uvidím, jak se zachovají, až se nenarodí miminko podle jejích představ, tzn. jak se bude tvářit Noemi, když to bude kluk a jak Nathalie, když holka. Noemi si vůbec nepřipouští, že by to klidně mohl být kluk a dokonce jsem ji zaslechla, jak říká Anině, že jestli to bude kluk, tak ji zbije. Tak hned dostala kartáč, co to mele za nesmysly, jakoby Aňa mohla za pohlaví.....

jakel, kukni ke mě do alba, mám už tam ty fotky ze srazíku - už! konečně!
3. bře 2010 ve 14:42  •  3 děti  • Odpověz
já dnes chodím čurat obzvlášť vypečeně :grinning: taky FURT!!!
3. bře 2010 ve 14:43  •  3 děti  • Odpověz
Tak uff, prý odboráři odvolali stávku, tak snad nebudu muset zítra jet autem, ale busem. No hurááá.

Nic, fičím pro ten můj poloviční babinec....
Večer čauky....
3. bře 2010 ve 14:49  •  3 děti  • Odpověz
Kačko taky moc gratuluju k rychlému a bezproblémovému porodu. Ať Anička pěkně prospívá :wink:
Přidávám se k vyčůranejm, já na tom záchodě jsem taky dneska furt :slight_smile:
3. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
Ani ještě já - 8.3.
3. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
gratuluju dalším maminkám a koukám na tabulku, že holky už vedou :wink: a kupodivu nikdo nemáme stejné jména! my dnes byly u doktora, za týden malá přibrala 0,5 kg, tak jsme dostaly pochvalu :slight_smile:
3. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
Ahoj mamky a budoucí mamky :slight_smile: teda vy jste holky šikovný..jak vás tak pročítám, tak to vypadá všude dost podobně :sunglasses: to mi odlehlo. Ačkoli mám termín až 23.3. tak mi v pondělí na Obilňáku natočili 1. monitor a UZ a při závěrečném vyšetření mi oznámili, že už se to chystá...trošku panika, protože se cítím jak už tady některé z vás popisovaly- chodit bolí, sedět bolí, ležet taky stojí za...tak bych tomu i celkem věřila a mimi už má hrubo přes 3kg...no tak vzhledem k tomu , že Marianka se narodila v 41. týdnu a do posledních dní jsem byla celkem fit....tak bych i věřila tomu, že toto mimi bude dřív...no a samozřejmě , že spousta věcí ještě není hotová... :confounded: mno tak dám vědět jak se to vykulí....držte se a přeji hladký průběh porodu, zdravé dětičky a rychlé hojení
3. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
Laurinka je velká šikulka :slight_smile: přihod ještě nějaký foto,když bude čas.Jak si to vyřešila s tim nákupem...
Já si hezky schrupla a zatopila :dizzy_face: a je mi fajn :slight_smile:
dneska by taky měli určo pouštět Máju,tak uvidíme,kdy sem k nám zavítá...
3. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
Tak až zítra,4.den po porodu se propouští...
Luci,to by mě celkem zajímalo co jim řikáš kudy mimčo vyleze.Mě to Filda možná ještě sežere ale ty máš holky už chápavý.Ještě jsem se chtěla zeptat k tomu zaměstnání,to z nich udělali klasickou hasičskou jednotku?Manža je totiž taky hasič a na kurzu byl na začátku a teď po 6letech na tejden pryč,jinak nikam nejezdej na výcviky :confused: tak mě to překvapilo...
My teď kupovaly branku na kopání na zahradu,že mu to pak přiveze brácha z porodnice...
3. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
zuzzie, jo, byli normálně vojáci (Vojenský záchranný útvar Hlučín) a ministryně Parkanová tehdy v rámci šetření rozhodla, že se tahle jednotka zruší. Jenomže se vzbouřil hejtman, protože to byla jediná jednotka tady na severní Moravě a když byly povodně, tak byli sakra třeba. Tak aby ucpaly h..y, udělali z nich záchrannou jednotku hasičů, ale jen takovou pomocnou, nejsou plnohodnotní jako jiné jednotky. Prostě je zavolají až na ty dodělávky a drbky. Když je nehoda, tak jen na odklízení zbytků po nehodě, při povodních na všdchny práce po... atpod. A aby se jako ukázalo, že jsou třeba, tak je pošlou na nějaký výcvik do terénu, ale tak, aby jim nemuseli proplatit diety a tak, takže vydrb jak cyp.
Loni, kdy tam ještě byl, měli dva zásahy - husy na Hodonínsku kvůli ptačí chřipce a pak povodně. Jinak nuda na útvaru, resp. nesmyslné úkoly jako furt dokola pucovat auta, která pak v době potřeby ani nevyjela, bo technika měla téměř 30 let, přetírání všechn částí, které se daly atp.
navíc neoficiálně kolovalo kuloáry, že ten první rok bude jednotku ještě dotovat vojsko, aby jako je hasiči nezrušili, ale co bude letos, je ve hvězdách, páč údajně šéf hasičů už loni na podzim prohlašoval, že nemá moc peněz na výdaje klasických hasičů, natož takových pomocných...

jo a holkám jsem normálně řekla, že se mimčo narodí kačkou (náš výraz pro přirození) a kdyby to nešlo kvůli nějakým problémům, tak z bříška... Máme doma knížku, jak jsem přišel na svět od K. Janouchové a tam je to pěkně popsané, tak jsem jen doplňovala informace...
Co jim chceš říct? Když jim zalžu, tak za mnou pak přiletí nasupené, když se náhodou dozví něco jiného. Nechci pak být za blba, i když mi mamka kolikrát říká, že bych jim nemusela všechno vysvětlovat až tak podrobně. Ale to by ses divila, jak jsou dnes děcka chytré i v 7 letech..... :grinning:
3. bře 2010 v 16:01  •  3 děti  • Odpověz
ještě, že nemusím nikomu nic vysvětlovat :confounded: Včera jsem byla u kamarádky a její čtyřletý syn mně pěkně školil, fakt jsem koukala co ví
3. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
Lucis, koukla jsem na fotky. Povedly se všechny tři. :slight_smile:
Mě teče z nosu, tak jsme si lehla a hned zvonek, pak přišel ze školy Maty a už byl rachot a po něm David a zase tam klep s něčím a tam buch do něčeho, spláchnutí na záchodě a bylo po spaní. Celkem asi pět minut a to nestálo ani za to si jít lehnout. Já zítra taky potřebuju jet busem do Opavy, tak naštěstí jede :grinning:
3. bře 2010 v 17:01  • Odpověz
Aronku konečně ti někdo vysvětlil, jak se ti to mimčo dostalo do bříška co :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
Michel, tak malá krásně papá, jen tak dál.
Zuzka a Ani budou mít Lukáška a já a Katy Eliáška, jinak asi víc jmen stejných nebude, ale někdo ještě neprozradil, jak se bude mimísek jmenovat, tak uvidíme.
3. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
jakelin, vysvětlil úplně všechno a do detailu, naštěstí než to stihl prakticky, tak jsme šli domů :grinning:
3. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
Aronku :grinning: :grinning: Máš inspiraci, jak to vysvětlit vašemu malému po pár letech.
3. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
Jakelin, já si myslela, že ve 4 letech jsou děti ještě děti, ale on je jedináček a je jenom mezi dospělými a ti mu vše po pravdě vysvětlují, fakt jsem koukala co všechno ví
3. bře 2010 v 17:12  • Odpověz
Já už se tak těším, až budu taky vysvětlovat :grinning:

Ani - ještě já 7. 3.
3. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
S nákupem to nakonec dopadlo skvěle - šla se mnou ségra a mamka :grinning: Ale říkala mi paní v drogerii, že ačkoliv tam nemají k hnutí, ať klidně vjedu s kočárkem dovnitř a nechám ho tam v uličce, že to tak dělají všechny s kočárkama. Takže první obchod zpřístupněn :wink:
3. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
michell, vidíš, nakonec to půjde i s miminkem vevnitř :grinning: chce to jen vyzkoušet :wink:
3. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
michelle,myslím,že časem zjistíme,kam s těma kočárkama můžem.
Dneska jsem total KO. Ani jsem si neodpočala,teď odešla návštěva se kterou sme byly na velké procházce.
Napustím vanu-já ji teď fakt můžu každý den :wink:
Lucis,jste na fotkách pěkné mamče. :slight_smile:
3. bře 2010 v 19:18  •  1 dítě  • Odpověz
dori, dík za kompliment, ale já zůstávám nohama na zemi, jakel a katy tam jsou fajn, já se zase pitvořím jak blb. nevím, čím to je, ale holky ať vyfotím v jakékoliv situaci, vypadají dobře a já i když se snažím tvářit inteligentně, vážně, přirozeně, jakkoliv, vždycky vypadám jak jojo.....
3. bře 2010 v 19:25  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.