• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Holky, koukaly jste na tu novou verzi koníka?
Není to špatné, jen nevím, jak si na to zase budeme zvykat...... Je tam i možnost soukromé diskuse....
3. bře 2010 v 19:27  •  3 děti  • Odpověz
Luci,já si taky připadám na každé fotce naprosto příšerně.Ale co naděláš. A mám pocit,že čím víc se snažím,tím je to horší :grinning:
Na nového koníka jsem ještě nenakukla.
3. bře 2010 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz
náhodou vám to tam sluší všem :wink: já si taky připadám na každý fotce jak deb..,ale vzhledem k tomu,že fotim převážně já tak se pak na sebe nemusim dívat :slight_smile: manžovi fotky jsou většinou tak "kvalitní",že jsou na 2 věci.je na to absolutní antitalent,vůbec nechápu jak se mu vždycky podaří udělat tak hrozný fotky... :grinning:
Mě dohnalo noční spaní/nespaní a už mi padaj oči,tak snad dnešní noc bude lepší než včerejší...
a navíc mám zas hrozný chutě a jsem nenažřaná :slight_smile: mám chuť na ananas jako že to normálně moc nemusim a to jsem před chvíli měla 4 knedlíky s omáčkou na paprice(ale byli malý :grinning: ) mimochodem mám za tejden zas kilo nahoře,překvapující že :grinning: :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
jo,pošťouchnutí - účinek nulovej,asi jednou mi ztvdrlo :angry: já už se normálně na ten porod fakt vyloženě těšim...
a už jdu chrnět. Hawk :grinning:
3. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
zuzzie, u nás je to zase tak, že manža si s foťákem vyhraje, máme jeden lepší, kde se dá fotit automatem a ti, co to umí, i ručně. což já neumím a navíc jsem si ani nevšimla, že to bylo na ruční focení nastavené, takže některé fotky holek z karnevalu jsou na nic.
ale na ten srazík jsem si vzala ten starý, který si už vzala do parády starší dcera a musím bohužel konstatovat, že nafotí kolikrát lepší fotky, než já.
jenomže taky je fakt, že já jsem na každé akci v zápřahu a nemám čas na focení.... Buď pořád někdo něco chce, nebo likviduju hádky mezi děckama a pod.
a chlopek se pak diví, co je na tom tak složitého, vždyť to přece nic není, mamko.... :angry:

a s tím jídlem ani nemluv, začne mě pálit žáha, tak to přebíjím i jídlem, ale ono to kupodivu nepomáhá :grinning: a taky mě furt honí žravá, mmch já dneska snědla celou plechovku s ananasem :grinning:
3. bře 2010 ve 20:15  •  3 děti  • Odpověz
Taky fičím do pelechu, záda mě rvou a začal nový Comeback, tak se jdu koukat. papa zítra, kuřátka...
3. bře 2010 ve 20:16  •  3 děti  • Odpověz
Vylezla jsem z vany a všichni jsou pryč,tak jdu taky k telce. A s tím jídlem? Kilo za týden není problém. Mám chuť na brambůrky,ale zatím už hodinu odolávám,protože ta žáha svině pálí,že už to ani Rennie nespraví.
Kdepak je celé odpolko Anička?
Dobrou noc a zítra. :slight_smile:
3. bře 2010 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz
Tak ja uz moc nenabiram, dneska o 400 g vice nez minule a to jsem predtim nebyla na velke :grinning:

Holky, ja delala dneska cele odpoledne ty fotky z dovolene a ted jsem grogy, pujdu si dat sprchu a chci pockat na vizitu.....
3. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
Doorka, tady :slight_smile: a vsichni jsou fuc :grinning:
3. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Lucis na fotkách i jinak ti to sluší, tak si nestěžuj. Jsi sympatická a hezká holka.
Já jsem vystavovala faktury, tak jsem ani nepsala. Uf, mám to hotové a jdu si sednout trochu pohodlněji.
Loučím se a dobrou.
3. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ted mi zabral koupelnu manzel, takze musim chvili pockat :grinning:

Holky, zkoukla jsem fota a slusi vam to vsem!!!!
3. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
Ahojky dovečera,
tak mě konečně usnula malá, takže chvilka volna :grinning:
Taky ještě tak přibíráte, sem si libovala, že moc nenaberu a ted už je to kilo za týden, fíha estli budu přenášet, tak bude malý docela cvalík :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
já přibírala pořád hodně, ale poslední dobou je to mazec, kilo za týden není problém, ale hrozně natýkám, tak doufám, že je to voda :wink:
3. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
Cori - já mám 16kg nahoře, poslední týdny jdu po 400gramech, jenže jak jsem na začátku ujížděla na zdravých věcech, tak teď bohužel jen sladký, do ostatního se musím nutit, takže mám taky strach z přenášení, to by byl pekněj cvalík :sweat_smile:, ale co, hlavně ať je zdravej.

Teď jsem vylezla z vany, padla na mě únava a jdu si číst do postýlky, mějte se, já se zítra určo ukážu :unamused:
3. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
Tak ja mam nahore 19 kg :slight_smile: a zatim to neleze, coz jsem rada!!! Ale i tak budu mit co davat dolu :confounded:
3. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
aronku, ja taky silene zadrzuju vodu, nohy mam jak bambule...
3. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem utahaná jako kotě, dnes dodělali 2 skříně a stěnu do obýváku, tak jsem odpoledne všechno umývala a chystala, abych mohla třeba zítra skládat věci.

Anim jinak mám sice termín dle ms 18.3., ale podle UTZ mi jej už po 12 týdnech posunuli na 11.3., takže se mi to krátí

Dnes se sítím o něco líp, takže asi hned rodit nebudeme :o)))
3. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
aronku moc jsem v průběhu nepřibírala, do minulé kontroly jen 7,8 kg, ale teď během týdne 0,6 kg, takže to začínám dohánět :o))) Taky to teda mohlo být tím, že jsem vypila hodně vody na monitoru, takže se to nějak mohlo projevit i na váze
3. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
loučím se a jdu zalézt, koukám, že žádné březňátko není na cestě
3. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
Ahojky holky, prosím Vás nevíte některá něco o Majatob ??? Má už druhé dítko???
3. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz
3. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz
děkuji moc za odpověď
3. bře 2010 ve 23:16  • Odpověz
ahoj holky tak jsem vcera byla KO moc me nepotesil mam stejny nalez jako pred tydnem cs 6 otevrena na spicku prstu pry do tri dnu urcite neporodim jen jsem zhubla necele kilo
Ani ja mam termin 19.3.
koukam ze se to nejak zarazilo a miminkum se v breznu nejak ven nechce :wink: a jak se mate?
4. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
Dobré ráno,
mě chytli v noci poslíčci,tak jsem čekala co se z toho vyvrbí a nic.Měla jsem pravidelně po 15min a po 1a půl hodce se mi stáhli na 10min.Po dvou hodinách jsem to řekla manžovi a jako když utne a nic se nedělo :slight_smile: ale konečně aspoň něco. :sweat_smile: byli překvapivě silný teda...
Já mám navrh 15kg,u Fildy jsem taky přibírala poslední měsíc co týden kilo a cvalda nebyl.A já nateklá moc nejsem,takže u mě to z vody moc nebude :unamused:
broučku,tak už se vám to rýsuje.Ještě tě zloběj ty křeče nebo to samo přestalo?
4. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
zuzzie křeče mě už moc nechytají a když mám pocit, že by mohly, tak si dám magnésko, což je poslední dobou max. 1x týdně.
Zuzzie když už poslíčci, tak by to nemělo dlouho trvat a bude další miminko.
Martinka my máme ještě týden do termínu, takže si z toho nějak nic nedělám.
Zabko, tak co? už ti přestali volat nebo otravují stále, když máš dnes ten termín? Mně volá mamka každý den, ale zatím mi to nevadí, většinou se jen zeptá, jak se mám, jak se cítím a řešíme jiné věci
4. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Zuzzie, já měla poslíčky v pondělí, taky co 10 minut a po třech hodinách to přešlo. Teď jsem ráda, protože mám hroznou rýmu a chci se alespoň z nejhoršího dostat a nerodit nachlazená,

Brouči ty budeš rodit jak po másle, když jsi pořád v zápřahu, tak budeš vytrénovaná :grinning:
4. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
Dobré ranko holky,
s tím přibíráním mě všichni strašej, že když se přenáší, tak jde váha nejvíc nahoru :frowning2: .
Broučku ještě dneska nikdo z rodiny nevolal, ale už jsem měla kontrolu 2 kamarádek po skypu. Vy máte tedy turbo stěhování, zatlučete poslední hřebíček a praskne ti voda :grinning: .
4. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
Dobré ráno,jdu dočíst :wink:
4. bře 2010 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz
Dobre ranko,
tak zadne kuratko do tabulky :confounded:

Holky ja se vcera tim CS tak sklidnila, ze me v noci bolelo po otoceni bricho a vcera padlo jeste vice dolu :frowning2: Snad to vydrzim.... a kdyz prej ne, tak to budeme resit za pochodu - chjo.
4. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
brouči,to je stějně mazec s tím vaším stěhováním. Těsně před porodem. Ale jak píše zabka,doděláte a tebe odvezou :wink:
V noci jsem měla silnou kontrakci,čekala jsem na další a nic.Takže ráno jsem pomuchlovala muža,jdu převléct postele a uklidit ložnici a koupelnu a to by v tom byl čert!!! Ale když ani včerejší okna nezabraly,tak nevím :angry:
4. bře 2010 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.