• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahoj holky, přeji krásné ráno, i když tady sněží... :frowning2:

Já po včerejší kontrole taky nic moc...Zatím to prý na porod nevypadá...Už jsem to slyšela tak 3x, tak doufám, že to budu poslouchat do konce dubna :angry: Já od poslední kontroly už nepřibrala, ale stejně si připadám jak koule...

Doorka: Ty jsi mě včera navnadila tak přemýšlím, že půjdu taky na okna, vypadají totiž už strašně, po té zimě...Celkově chci ještě uklidit, uvařeno mám...tak aspoň něco...
4. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
U vás sněží,Peti??? No to snad ne?? Tady je teda pod mrakem. Včera bylo 10stupňů :slight_smile:
Ty okna jsem moc špinavé neměla,umývala jsem v listopadu,ale abych se náhodou nenudila... :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:26  •  1 dítě  • Odpověz
Ani, já měla bolesti co 2 minuty a teprve se zjistily komplikace a fofrem mě převáželi na sál. Už ve výtahu mi píchala sestra nějaké injekce a napůl jsem spala, když mi dávali podepsat souhlas s operací. Byla to rychlovka. Neboj, ikdyby to přišlo dřív, tak se to v porodce pořeší.
4. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
Doorka, okna mám taky umyté, ale že bych to dělala kvůli tomu, že se nudím :grinning: :grinning:
Mě to stejně umyli kluci, ale je fakt, že tady už včera poletoval sníh. Dnes hlásí taky na severu sněžení.
4. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
Jo, u nás sněží, teď jsem se dívala z okna, tak nějak přestává...Tak uvidíme, jak to bude pokračovat...

No nic holky, já jdu uklízet, mějte se zatím hezky...
4. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
Dobré ránko, holky. Jak jste se dnes vyspaly? Já dnes vyjímečně docela v poho...

Koukaly jste na Elenku, Aleni už ji má v albu, je moc hezká :dizzy_face:

tady je odkaz: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=279901&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
4. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Ta je krásná. A jak se dívá na té jedné fotce přímo do foťáku. To bude modelka :wink:
4. bře 2010 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
dori asi se prdolkovi u tebe líbí a nechce se mu ven :wink:
Jak se dneska máte, na mě působí zase nízký tlak :angry:
4. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :grinning: spíš dopoledne :wink: Jsme s přítelem probírali co ještě chybí v tašce do porodky, tak se ptal, jestli si má vzít čisté prádlo ještě sebou, tak nevím, on se tam se mnou chce snad odetěhovat :grinning:
4. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
cori, na me taky..... mota se mi hlava a mam silene navaly horka.... To se zase bude varit jedna basen....
4. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Aronek - :grinning: bud ráda, já ani nevím, jestli můj chlop se mnou vůbec pojede... když se narodí dřív jak v pondělí večer, tak jedu sama :frowning2:

Ale třeba vydrží až přijede babička...uvidíme. Jinak, dobře, žes to napsala, musím se podívat, co si maj chlapi brát s sebou k porodu... :slight_smile:
4. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
Ani :unamused: , snad to brzo přejde, naštěstí vařit nemusím, máme rajskou ze včera :sweat_smile:
4. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
Holky, co dnes vaříte? Já dělám ledvinky s rýží, mám na ně děsnou chut a jsou lepší než játra :slight_smile:
4. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
já si jen pamatuju, že MM při příjmu poslali nakoupit si svačinu :grinning: takže tam se mnou celou dobu nebyl a je fakt, že zrovna klystýr absolvovat nemusí, že i když tam mi bylo docela ouzko samotné :unamused:
4. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
zuzule to sem snad ani ještě nejdela, tak dobrou chut :wink:
4. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
zuzul, u nás má mít tatínek přezuvky, něco k jídlu a k pití :grinning:
4. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Cori - no, u klystýru bych ho taky mít nemusela..pokud se stihne a nebude to "bez" jako minule :grinning: Já myslím, že pokud se mnou MM pojede, tak než se mu povede zaparkovat auto, tak bude malej na světě. V pondělí jsme v motole absolutně nemohli zaparkovat, děs :angry: Takže je to jasný, rodit se musí až nejdřív v pondělí a navíc v noci..to snad problém nebude a navíc bude doma babička aby mohla hlídat KUbíka..no, tak vymyšlené to mám dobře, jsem zvědavá jaká bude realita :grinning:
4. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
holky, přestěhovaní do porodu určitě úplě nebudeme, fakt máme strašných věcí, což jsem ani netušila, kolik se toho nashromáždilo. Hlavně manžel je z těch, co nic nevyhodí a prý se to na něco může hodit, atd. A vyhazovat mu to za zády úplně s pupkem emůžu, protože hromadu věcí ani neutáhnu. Zatím mám přestěhovanou většinu oblečení a kuchyni, víc toho nestíhám a taky mě nebaví se pořád doprošovat, že ještě tuto a tamtu krabici je nutné vzít a dívat se na ty obličeje, že je to těžké a proč to všechno balím, aby se to ani nedalo unést. Třeba korálky asi nechám až po porodu a odvezu si je sama, jsou totiž fakt těžký a nechci, aby se navíc vidělo, kolik už jich mám :o)))
avíc manžel každý den jezdí kvůli práci, takže mi fakt moc nestíhá pomoci a ani se nestíhá balit. Na vypadá to tu jak po výbuchu. Už chci být v novém

zabka neboj, váhou už nahoru moc nepůjdeš a většinou nenechají přenášet dýl jak 10 dní. Kontrolní telefo od mamky už jsem měla, ale naštěstí mi spíše říkala, kde viděla košíky, co chci ještě dokoupit do přebalováku.
4. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Aronek - taky si myslím, že by to mohlo stačit, i když si myslím, že na jídlo nebude mít ani moc chut, ten můj spíš bude potřebovat karton cigaret :grinning: na nervy...

Cori - dělá se to stejně jak játra na cibulce, ale použiješ ledvinky, nejsou tak suché, i manžel prvně koukal, ale ted už játra ani nechce... však někdy zkus a uvidíš :wink:
4. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Hi zuzi pravda my si to plánujeme, ale uvidíme co prdolíci, kdy si zavelí a šupito presto :grinning:
Jen nevím u teho mého nálezu na streptokoka, jak mám dlouho pobýt doma, zase se mi tam strašit dlouho nechce, ale když mi musí dát tu kapačku, tak raděj jet za včasu. U Káji mi začaly kontrakce rovnou po 5-ti min. do dvou hodin byly po 3 a tak jsme jeli. Ted raděj jet hned, co? :confused:
4. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
dnes asi vařit nebudu, mám upečeného lososa, ale ryby manžel nejí, takže o bude muset sníst zbytek guláše.
4. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
jj zuzi zní to lákavě

broučku, takže ty to ted máš všechno rozchystané na dvou frontách, co? S korálkama to znám, jak sme se stěhovali k našim, tak sem to musela taky nenádapdně propašovávat :grinning: a ted stejně pořádně nevím, kde co máme, tak si v tom udělám pořádek až v domečku (snad :sweat_smile: )
4. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
nejlepší otázky typu a jak dlouho tam tedy budu? Kolik si mám vzít jídla? a pod. Jak to mám jako vědět???? :angry:
4. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Cori - raději jed asi hned. Já měla taky streptokoka a čekala jsem dlouho, chtěla jsem být co nejdýl doma a pak to tak dopadlo...bez klystýru (ale to mě teda nijak netrápilo) a navíc se tuším nestihla dát ta druhá kapačka, ale dopadlo to dobře...takže neboj :wink: Já tentokrát streptokoka nemám, ale pojedu dřív, u druhého porodu je to prý rychlejší, tak jestli to bude rychlejší jak minule tak to do porodnice snad ani nestihnu :sweat_smile:
4. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
Cori - vy taky stavíte?
4. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
cori kdyby na dvou, musím část věcí taky chystat do domečku, kam se časem chceme přesídlit, takže fakt nevím, odkud začít.
Dnes asi vyhodím kytky, které se mi nelíbí a už je dál pěstovat nechci a pak asi nahážu zase nějaké oblečení a boty do pytlů.
Navíc máme strasného skla váziček a hríčků, protože tchýně nám vždycky něco dala k vánocům. Nejhorší je, že je to každý pes jiná ves a nejraději bych, kdybych to mohla vyházet, ale to by asi nepřežili. Chjo chjo, co s těmi kýči budu dělat
4. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
Broucek - tak držím palce, at to máte co nejdřív sbaleno, koukám, že se taky stěhujete na chvíli....my už to naštěstí máme zasebou, ale jen tak na půl roku, pak nanovo, a snad už naposled :wink:

A kýče - ty fakt nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
Zuuzule jj stavíme :sweat_smile: na podzim jsme se stěhovali k našim - prodali jsme byt, aby byly penízky na stavbu, takže ted obýváme jednu místnost :grinning: , docela bojové, ale zase to má výhodu, že mi naši pohlídají malou a můžu jezdit vyřizovat kolem stavby. I když ted už se mi nic nechce.
Takže momentálně si vybrat jestli bude kuchyně tmavá enbo světlá je pro mě šílený problém - holt ty těhu hormony :grinning:
Broučku no tak to je taky paráda, my máme věci taky postrkané už ani nevím kde, docela vtipné jak mi furt něco na malého chybí, ale nevím ani kde to hledat - u tchánovců, u našich na hůře, v jedné nebo druhé garáži no veselo :sweat_smile: , takže tohle ti fakt nezávidím. A kde to máš pro mimčo nachystané?
4. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
zuzule ono to u nás asi nebude úplě a krátko, protože budeme bydlet asi i v bytě i v domě, kvůli práci v bytě, protože se mi nebude chtít každý den dojíždět do práce a v domečku budeme s malou kvůli zahradě. Navíc si pak chci domluvit práci jako částečný homeoffice, takže nějaké dny v Praze a nějaké na domečku
4. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
zuzule, takže taky stavíte a v létě se budete stěhovat do vlastního domečku?
broučku vy to teda budete mít a máte rozlítaný, co :sweat_smile:
4. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.