• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
o trochu jsme asi všechno původě nedomysleli a vzali to ve velkém. Původí záměr byl jít do domečku, ale pak ás odradilo to každodenní dojíždění cca 50km do práce. Manžel to tak šílené nemá, dělá na živnosteský list, ale já bych musela dojíždět, tak jsme se rozhodli, že zatím budeme v bytě a vyměníme jeden za druhý.
4. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
a ty broučku budeš pracovat i při mateřské?
Já doufám, že my v létě dem taky do svého :sweat_smile:
4. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
Brouči a co děláš? Jakou práci?
Už mám povlečeno. Neodolala jsem a nachystala i postýlku. Achjo. Skoro se mi chtělo plakat. Dala jsem tam zatím prázdnou zavinovačku a medvídka,ale už aby....
4. bře 2010 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz
dělám v bance a ráda bych se vrátila do práce po mateřské (6 měsících), pokud mi teda dovolí aspoň částečný homeoffice. Mamka totiž jde do důchodu, takže by mi tak 1-2 dny v týdnu hlídala
4. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
tak to máš fajn, že by ti babí pohlídala... a je fakt, že toho dojíždění je docela dost a koor přes Prahu :unamused:
4. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
Právě by bylo super, kdybychom pak už mohli být v domečku, protože by si mamka mohla vzít s sebou i psa a kočku. Aspoˇby si malá zvykala a zvířátka
4. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si vás přečetla, všechno dobrý a jdu si lehnout. Celou noc jsem se drbala, od pěti mě bolelo břicho jak při menstruaci, jinak nic, jsem nějaká otrávená.
Počasí fuj a přítel se vrátí až večer z Prahy
Když tak čtu, jak se stěhujete a plánujete stěhování, tak my se stěhovali do svého den před štědrým dnem, nestihli jsme to a na Štědrý den jsme leželi v holým obýváku na matraci, ale byla to krása, do té doby jsme bydleli v jedné místnosti a to byl mazec
:confounded:
4. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
jnvlk,taky jsme se stěhovaly před Vánocema. Ale už je to 8let a do teď na to vzpomínáme.
Pávě mi volali děcka z práce,že mi přišla kolébka. Tady tato:http://www.letajicisen.cz/www-letajicisen-cz/eshop/34-1-Detsky-nabytek/190-2-postylky-drevene/5/474-Multifunkcni-kolebka
Čekala jsem na ni měsíc a myslela,že už to ani nestihnou poslat. Takže už fakt můžu rodit.
Na oběd dělám těstoviny s brokolicí a sýrem-kdopak mě to tady včera navnadil??
A kde je zbytek holek?
Luci??? Jakel??? Ani???
4. bře 2010 v 11:18  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka - nj, my jsme spolu pět let :grinning: , ale fotky máme, taky doufám, že za 8 let budeme společně vzpomínat :wink:, jinak pro kolébku jezdí přítel ke známým už týdny, takže snad to do porodu stihne. Nebesa, matrace a peřinka už čekají :confounded:
Přijdu zkontrolovat po o, co se tady dělo
4. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
Cori - no, my ještě stavět nezačali, ale st. povolení už máme a začnem asi už v dubnu...a je to montovaný dům a je za 3 měsíce k nastěhování na klíč..my teda na klíč nechceme, protože vnitřek si chceme udělat celý sami (teda firmy), ale stejně do konce léta snad budem v domečku :slight_smile:

A s tím hledáním věcí, to znám moc dobře...něco jsme si vzali sem, něco je už na MOravě...a ted babo rad, kde co je..a většinou co hledám, to nenajdu, takže je to asi pryč....ach jo, no, snad se to nějak přežije :sweat_smile:

Teda Broucku, to máte teda divoké...držím palce...
4. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
Jnvlk - my s manželem jsme spolu teprve 4 roky a už máme 3 roky staré dítě :grinning:
4. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
A druhé skoro na světě :sweat_smile:
4. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
Doorka už jsem tady, měla jsem tu kamarádku a probraly jsme všechny drby a je pomalu 12 hodin.
V úterý tu byla zase jiná, já z těch návštěv nevylezu :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
Od včerejška mi vozí obědy z jedné jídelny a zatím mi to chutná. Moc se mi už nechce vařit, tak si budu před porodem lebedit a odpočívat. Dnes mám rýži a vepřový plátek na zelenině. Nemají to pálivé ani přesolené, tak akurát.

Doorka kolébka je kouzelná, nafoť nám ji pak ještě v reálu.
4. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
Cori já měla taky streptokoka a do porodky jsme jeli když jsem měla kontrakce po 3 minutách,tu kapačku mi dali a jak dokapala,tak mi píchli vodu a hned jsem šla na sál a za 10-15 minut byla malá venku a je v pohodě. :wink:
4. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
Ja tu jsem taky, dneska jak zlobi ten tlak, tak polehavam, ale do porodu daleko..... :slight_smile:
4. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
ahoj holky tak jsem povlikla uklidila loznici vyluxovala umyla koupelnu a vsude vytrela po ctyrech :grinning: ted se chystam delat jidlo jakelin ty se mas to bych taky brala za kolik maji ty obedy?
zuzule je jedno jestli jste spolu dvacet let nebo rok hlavne ze to klape a rozumite si to je hlavni :wink: ja jsem s tim mym devet let a vic jak pet let to stalo za prd ani nevim proc jsem to tenkrat neukoncila teprve ted tri roky je to tak jak ma byt :slight_smile:
4. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Zuzule - to jste rychlíci, ten můj se do ničeho moc nežene, je takovej mooooc opatrnej :confounded: , ale Martinka má pravdu, hlavně, že nám to všem klape, ať jsme spolu rok nebo deset let

Martinka - je dobře, že si to neukončila, když jste se dostali takhle pěkně do pohody, mělo to tak být :wink: , teda ale pět let stálo za prd (jak to vypadalo?, jestli se smím zeptat)

Doorka - ta kolébka je fakt jak pro princátko
4. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
Marti obědy jsou za 52,- korun. Polévky je tak pro dva až tři lidi a zůstalo mi hodně přílohy, tak to ještě někdo dojí večer. Nejspíš já :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ani, já už ani polehávat nemůžu - se mi točí hlava i při ležení, chjooo. To počasí je ted na prd. Tak snad to brzo přejde.

Dori, kolíbka je kouzelná, určitě se v něm bude mimískovi líbit.

Zuzule, tak to budete brzko bydlet, to je paráda. takže jdete do dřevostavby. My nakonec zvolili cihlu, ale stavíme zatím rok, což se dá a v létě teda už chci fakt do svojého :grinning: už se i těším na ty práce na zahradě, ale to přejde, hi.

Kači dík za odezvu, to mě potěšilo, já jak sem byla furt v poho, tak mě právě zpráva o tom kokoušovi rozhodila, takže se zase musím dát do klidu :sweat_smile: , já totiž jak mám vystudovanou speciální ped. tak asi všechno vidím moc černě :angry: a kapačky ti dávali až po klystýru nebo před?
4. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jakel, není nad to když někdo jiný uvaří, co? :grinning:
jnvlk to musela být romantika - prázdný byt, ale konečně sami :wink:
My už jsme spolu 10 let a manželata skoro 5 let, fíha to to letííí. A mám pocit, že je to furt lepší a lepší. MM je rodinný typ a to je pro mne hlavní :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ahojky holky,
koukala jsem na fotky malé elenky, ta je krásná :dizzy_face:
Vidím, že zase vyháníte mimča úklidem. Já od rána peru a v přestávkách krafu s kamarádkama po skypu. Teď jsemdovařila obídek, tak se cpu.
Můžu vám ale říct, že jak jsou ty dny teď hodně stejný, tak se začínám dost nudit. Ale co by taková Brouček asi dala za trochu mojí nudy,co? :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Cori a my už 19 let a něco a máme se pořád rádi. :slight_smile: Jinak bychom si asi nepořizovali tolik dětí a neodsoudili se k doživotní chudobě :slight_smile: :slight_smile: Ale duchovně jsme boháči, úplní multimilionáři.
4. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
Zabko, ty máš dnes termín, tak to je krása.
4. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
jakelin :grinning: :grinning:
jnvlk kdybych mela psat vse co bylo tak by to byl roman :stuck_out_tongue_closed_eyes: delal kulturistiku byl protivnej zlej hadali jsme se a nejen to taky jsem to parkrat schytala dokonce si nasel jinou kdyz jsem byla tehotna sesnactiletou pipi byl s ni na dovoleny byl s ni pres půl roku ja ho vyhodila ale porad chodil volal posilal sms hral mi do mobilu porad jednu pisnicku ceskou jak mu schazim vozil mcdonalda atd nakonec jsem ho vzala zpatky blba a prestal cvicit normalne jist starat se o rodinu je uplne jinej clovek a jsem za to moc stastna driv jsem byla na poslednim miste rikal ze je pro nej nejdulezitejsi cviceni a jestli to nebudu respektovat tak at jdu bylo toho hrozne moc hrozne mi ublizil fakt hodne nikdy mu to neodpustim zkouseli jsme to davat porad dohromady a nakonec se hrozne zmenil miluje rodinu ta je pro nej ted nejdulezitejsi deti me bylo to tezky hodne mozna taky v tom hraje vek je mu 38 let tak mozna dostal rozum :grinning:
4. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
Jakel ale nevypadá to, že by se Toníkovi chtělo. Já už mu to ráno říkala, že by měl dneska vylézt...má to na háku :grinning:
4. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
pridam fotky do alba jak vypadal kdyz cvicil je to na pohled hezky ale uz bych to nikdy v zivote doma mit nechtela :frowning2:
4. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
je to pridane ve vozitku pro Josifka
4. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Marti to jsou ale bicáky :fearful:
4. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
martin, vycvičený byl pěkně, ale za rozpad rodiny to nestojí, lepší malé bříško a pohodový tatík :wink:
4. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.