• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Jakel, tak to my na tom časem budem hoooodně podobně :sweat_smile: a ještě by jste někdy nějaký mimi chtěli? A pravda není nad duševní souznění :sweat_smile:

Marti já bych se těch bicáků bála :sweat_smile: , ale je fajn, že se to urovnalo :wink:
4. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
aronku sice ma ted vetsi brisko ale je normalni :grinning:
4. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Marti svaly jak hrom. Ty jo.
4. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
je to sranda je chlap jak hora i kdyz neni tak vyrysovany ale kdyz je doma jak mamka vari koupe malou atd tak je to pro me nadherny pocit jako bych zila s nekym uplne jinym je to pro me neuveritelne kdyz se nad tim zamyslim jasne ze se taky pohadame ale je to jine proste normalni :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
Cori, mluvili jsme o tom s manželem a on by se nebránil. Já zatím nevím a kdybychom chtěli, tak by muselo přijít hned po Elískovi, protože mě už bude v létě 40 let. :frowning2:
4. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
svaly doma uz nikdy NECHCI chci NORMALNI zivot :wink:
4. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
Marti to máš pravdu, oni se ti svalovci pořád pozorujou, měří , váží. Horší jak ženské, diety atd...
4. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
jakelin ty by jsi sla jeste do jednoho? :astonished: ty jo to te obdivuju :wink:
Martinka - teda, tak to byl mazec :frowning2: , to je dobře, že se uklidnil, přeju, ať jste i nadále šťastný.

My jsme teď s přítelem strašně zvědavý, jak nám ten náš život ve dvou mrňous změní. Máme v plánu cestování i s ním, pak pořízení dalšího a pak svatbu, tak jsem zvědavá, co z toho vyjde :slight_smile:.
Holky já valím na bus, ještě jedu naposledy do práce na zákuseček :grinning: :grinning: Pa večer
jakel, teda zákusky v práci, no to je hezký :grinning: to máš dobrýho muže, ale tady u nás na Moravě je to asi normálnější mít víc dětí, tak uvidíte třebas by to byla holčička, co?
4. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
jakelin jo jo nejedl nic nez varenou ryzi a varene kureci maso cpal do sebe protejnaky doplnky ke cviceni chodil denne do posilky byl to narcis fakt porad pred zrcadlem nic jineho pro nej nebylo taky to byl peknej kre......!
ted kdyz uvarim ryzi nebo testoviny tak to nechce ani videt rika mi ze to jedl sest let :grinning: :grinning: predtim me odsuzoval jak si muzu davat bucek atd a ted ho chce delat :grinning:
4. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
hlavne odsuzoval chlapy co chodej po praci na pivo a ted tam sedi taky :grinning: rika mi co jsi dnes upekla mamko a je nejaka cokoladicka s mlickem mnam mnam :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
Martinka - vidíš to a mýmu příteli se teď všichni smějou, že má pupík větší než já, že by měl se sebou něco dělat, tak zkouší večer omezit přílohy, ale je to zbytečný, lepší je, když ho vidím, jak je spokojenej, že se hezky najedl, u něj je to spíš o pohybu, do procházek ho nutím a jiný pohyb fakt nemá, což je špatně na druhou stranu.
4. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
Marti, tak takovyho borce se svala bych doma nechtela. Tady je jeden takovej na sidlisti a me se zveda kufr. Radeji normalniho strizlika a normalni zivot..... Tohle me nikdy netahlo.....
4. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
ani on takovy nebyl kdyz jsme se poznali byl taky normalni ale par mesicu na to zacal a stal se z nej blazen ted ma bricho ale je spokojenej a stastnej a ja taky fakt to je o te pohode o nicem jinem :slight_smile:
4. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
doorka ta je krásná

zabka náhodou dnes nic nestěhuji a užívám si relativně pohody doma u počítače, to zase až zítra. Dnes musím manželovi pomoci s nějakou prací, tak ťukám do PC a on někde lítá. Vždy se tu na chvíli staví a zase musí prač. nZítra přinesou poslední drobnosti a tak budu moci dokončit vybalení kuchyně a ještě poskládám do skříně oblečení. Pak zbytek asi nechám na manželovi. Ještě bych brala, aby bylo větší teplo, protože jsem si chtěla převést kytky, abych si to aspoň mohla už nazdobit. Moc se už těším. Krásně to tam voní novotou.
Jak ti je? pořád to nevypadá, že by se malému od tebe chtělo, má se u tebe moc dobře.
4. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
marti je super, že se někdo může změnit, snad se pak zase nezmění až na něj půjde druhá míza. To bývají chlapi fakt na zabití
4. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
broucku ja jen doufam ze uz to mame za sebou ty roky hruzy ma vybrane do konce zivota a on to vi ted je rada na me :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
ale je fakt ze malo kdo se zmeni kamaradka se ted rozvadi taky sliboval jak se zmeni a jak to bude jine a je porad stejny takze ono opravdu zmeni se jen ten kdo to opravdu chce
4. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
koukala jsem na ty fotky Elenky a jsem jak pitoma koukam na to miminko a mam slzy v ocich to ty hormony :grinning:
4. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
druhou mízu jsem si užila, když přišla na taťku a fakt se divím, že to mamka ustála, jak ustála a asi bych na to fakt neměla
4. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
No broučku s těma kytkama ještě počkej. Prej má v sobotu zase sněžit, nebo co jsem to dneska četla na netu.
Mně je dobře, dneska ani břicho nebolí :sweat_smile: , asi si to Toník rozmyslel a ještě u mě pobude.
4. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
pokud chce ta zenska zachranit rodinu a toho chlapa miluje tak vydrzi vsechno pak to tumu chlapovi dojde a klepe si na hlavu ale v tu chvili si nedokaze predstavit jak ublizuje a jak moc to boli :frowning2:
4. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
no nechávají jen cca 10 dní přenášet, pak to vyvolávají, takže to budeš mít za chvíli za sebou. Mně dnes malá strašně kope pod žebra a boulí břicho.
4. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
mně ještě ke všemu přijde, že se za to pořádně taťka mamce ani neomluvil a když mu něco řekne, tak jí začne hned vyhrožovat, což mě na tom štve asi nejvíc, měl dojít se sklopenou hlavou
4. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
Cori,kapačku až po klystýru :slight_smile:
4. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Kacko, tak co Anicka? Uz mate nejaky rezim?
4. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
kači dík :sweat_smile:
jo holky a v nemocnici se asi ještě platí za pobyt, že? ale jen nás mamin, mimča už ne, u Káji sem platila i za ni :angry:
4. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
nám na předporodním kurzu říkali, že pokud má někdo streptokoka, tak má do porodnice vyrazit hned a nečekat na stahy po 5 min. Je to právě kvůli antibiotikám, co se mají dát před porodem
4. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.