• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Cori, plati se jen za nas, za mimca ne..... A jeste nekde je, ze to podepises jako dar.....
4. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
Broucku, to tu celou dobu rikam.....
4. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla. Čekám na muže,až přijde k obědu.
Kolíbku mám v autě,je docela těžká a musí se poskládat,tak ji pak nafotím.
Byla jsem si pochovat 2 měsíční mimi,tak snad se ta naše bambulka rozhoupe. :slight_smile:
4. bře 2010 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, to je krasny chovat tak male dite vid???? Me se fakt stacilo na maleho v inkubatoru podivat a uz se mi spustilo mliko i pres chranice jsem mela vzdycky kolace mokry az na mikine :frowning2:
Ja uz pocitam dny, za 14 budeme drzet maleho v naruci, ikdyz prvni bude manzel :wink:
4. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
tak si chystám pozdní oběd a bude to kalorická bomba :o))) právě se mi fritují hranolky k lososovi, už se těším
4. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
anim holky psaly, že čekaly dýl, což mě překvapilo.
4. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
Je to malý zázrak ty děti.
Jdu zalehnout :grinning:
Brouči,kalorie neřeš. To vyběháme :wink:
4. bře 2010 ve 14:58  •  1 dítě  • Odpověz
Mě dneska tak bolí ty kosti, to je šílený. Zajímalo by mě co by dělali, kdych se úplně otevřela, ale neměla jedinou kontrakci (protože ty já nemívám)
4. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
Flapi - mě dnes taky děsně bolí ty kosti dole..tak doufám, že mrnous nevypadne :sweat_smile: Přijde mi, jako by už lezl ven či co... :grinning:
4. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
Flapi,taky dobré v tvém pasu,že včera čekáme miminko :grinning:
Už se chystáš. Bude to snad cobydup :slight_smile:
4. bře 2010 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz
tak se venku pěkně zatáhlo, vypadá to na chumelenici, před chvílí dokonce pár vloček poletovalo
4. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
Broucku, ten kdo ceka, tak riskuje.... Ale je fakt, ze kdyz se to nestihne, tak se da streptokok resit 3dennim pouzivanim antibiotik..... Nicmene, ja bych na nic necekala :slight_smile:

Ja uz se tesim na Zuzku, musim s ni probrat toho cisare :slight_smile: Uz mi naznacila neco v smskach, ale nemuzu se dockat :slight_smile:
4. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
No ty zmeny tlaku pocituji a dost.... Tady je taky pod mrakem a ja jsem cela unavena....
4. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu po dlouhe dobe :frowning2: vubec nestiham konikovat od te doby co jsme doma jsem v jednom kole a kdyz je malej vzhuru tak se mu snazim venovat co to jde a vubec nestiham konikovat :confounded: ale koukam ze holky co take porodili se tu take neukazuji, holt uz neni tolik casu. Hned jak bude cas tak pridam fotky do alba, prijde mi ze nedelam nic jineho nez ze kojim :confounded: boleji me strasne bradavky a tak jsem si vcdera koupila silikonove nastavce a vsem vrele doporucuji obrovska uleva :slight_smile:
dneska je malemu tyde, touhle dobou jsem byla uz na sale :unamused: radeji nevzpomonat....s malym se nam vede skvele, ja se zotavuji po cisari rychle az neuveritelne rychle uz od utery dokonce i ridim :fearful: a mam dole 13kg juchuu jeste 10 a budu na sve vaze. Moc me pobavilo kdyz tatinek povida malemu "kdyz budes hezky papkat maminka nebude muset na liposukci a ty si vydelas na dovolenou :grinning: :grinning: :grinning:"
uz musim zase letet mejte se krasne paaa pokusim se sem vecer nahlednout
4. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
autor
ahojte kuratkaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
hajduš, koukám, jak ti to jde pěkně dolů, doufám, že mně potom taky :wink:
4. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
Ahoj holky, píšu z práce, tak jenom rychle.
Psala mi Jirča, že je v porodnici, tak bude dnes ještě jedno kuřátko :grinning:
4. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
majo, jak se cítíš?
4. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
Maji Ahooooooooooooooooooooooooooooj.
4. bře 2010 v 16:05  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj, holky, jakel, no to jsou zprávy... :wink: Rodil ještě někdo? Jdu vás dočíst a pak poreferuju....
4. bře 2010 v 16:06  •  3 děti  • Odpověz
Hajdi,tak to jsem se pobavila,jak si tatínek povídá s malým. To je super,že ti ty kila jdou dolů. Taky na to spoléhám :wink:
Jé,Ani,nachystej tabuku :slight_smile:
Maji,tak co? popíšeš nám to? bude čas?
4. bře 2010 v 16:07  •  1 dítě  • Odpověz
hajdusko mylim, ze na tom budeme po porodu všechny stejně a koník se na nějaký čas od nás vylidní
4. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
autor
holky, porod byl paradni a strasne rychlej, musim jit tedka jeste rychle poklidit nez se vrati teta s Tobikem...napisu vecer jak deti usnou, dala jsem do alba foto :wink:
4. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
To je ale krásné vlasaté mimi. Já chci taky takové :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 16:17  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Maji. Tak to je super, že porod pohoda, musíš pak napsat, jak to probíhalo a co epi-no -pomohlo? pa
4. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
jé, bude další březňátko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jakelin, díky za zprávu :wink:
4. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
Maji - jo, a koukala jsem na Beatku a je moc sladká :dizzy_face:
4. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
Vítám Maju zpátky :slight_smile:. Beátka je krásná a vlasatá :dizzy_face:
Jirče držím moc palečky.
4. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
Maji, obě děti byly krásně vlasatý a vypadají o dost starší než jsou (to asi ty vlasy).
4. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
Cori já jsem podepsala jako dar :wink:

Ani malá je zlatíčko,buď spinká nebo kouká,málokdy pláče :slight_smile:
4. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.