• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
maji, hajduš, ahojík, ať se vám daří a miminka rostou.....
malá elenka od aleni taky krásná.... já už chci takýýýýýýýýý

dori, já tu brokolici dojídám ještě dnes a zítra taky určo, to zas budou rány :grinning:

Tak já jsem se dnes honila jak pes. Na 10 jsem měla být na KTG, byla jsem tam v 9.45, v čekárně dvě břuškaté maminy a v 10 zavolala sestru jednu z nich. říkám si, paráda, poradna je v 10.30, to chci vidět, jak to stihnu. Pak to té sestře došlo, byla na zástupu, a přišla za mnou do čekárny, že půjdu hned po ní. Napojila mě v 10.30 a naší dr. zavolala, že dojdu později, že mě teprve připojila (mají ordinace ob dvě patra, naštěstí). Tsně před 11 mě odpojila, ale při natáčení se kobzol furt tak vrtěl, že jsem co chvilu hledala sondou srdíčko. A když našla, tak zase kopnul a pohnul se a tak pořád dokola, asi se mu to nelíbilo... :frowning2:

Pak jdu zpět do čekárny a dalších 20 minut jsem čekala, než se dr. podíval na výsledek a zapsal ho do průkajdy. Takže na poradnu jsem se dostala o hodinu později. Díky tomu jsem dnes měla i výjimečně normální tlak, vždycky ho mám nízký jak mateřskou.....

Na kontrole mi dr. říkala, že hlavička už těsně naléhá, hrdlo mám rozvolněné či změklé nebo co, čípek zatím v poho a ty bolesti v zádech můžou být od toho, jak se mimčo už hnízdí dole a hlavička tlačí.
Prý mám ještě týden vydržet a jít se jí ukázat, pak už si můžu rodit....

No a na zpáteční cestě jsem si sedla do trolejbusu, ujela 2 zastávky a že vystoupím u obchodu a normálně jsem se neuměla postavit, rvalo mě celé břicho, pak jsem to nějak dala, ale jak zastavil, málem jsem neseslezla ty schůdky. Pak jsem ještě stála 5 minut na zastávce, než to povolí, všichni na mě čuměli jak na blba :confounded:

A z obchodu domů jsem si vybrala nejblbější spoj, úplně narvaný, nikdo mě nepustil sednout, já v ruce tašku z obchodu, vydýchaný vzduch, no, byla jsem ráda, že jsem za necelých 15 minut mohla vystoupit....

Tak a dopsala jsem zase román :grinning:
4. bře 2010 v 16:48  •  3 děti  • Odpověz
Jo a jak jsem seděla v čekárně, tak mi přišla sms od kámošky, že se právě vrátila z nemocnice, kde ji dělali škrabku, protože miminku přestalo ve 13 tt bít srdíčko. tak jsem z toho ještě teď přešlá :cry:
4. bře 2010 v 16:49  •  3 děti  • Odpověz
lucis, tak to mně tedy pouští sednout :wink: bych je kopla :angry:
4. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
Ahoj holky, pár dní nám nešelo PC tak nebudu ani dočítat. Vložila jsem do alba pár fotek Tomíka, ve středu už nám byl měsíc :frowning2: , strašně to letí.
4. bře 2010 v 16:57  • Odpověz
lucisa to se nedivím

za celou dobu těhotenství mě pustil někdo sednout snad 2x a z toho byl jedno starý pán o berlích, což mi přišlo šílené, tak jsem mu říkala, že jedu jen 2 zastávky a že jsou tam daleko mladší, ať si sedí dál. Všichni mladší dělali, že neslaší a nevidí
4. bře 2010 v 16:57  • Odpověz
Jeeee, dalsi kuratko!!!! Uz mam pripravenou tabulku a jen ciham!!!!!

Maji, krasna holcicka, at vam jen roste ku radosti :slight_smile:

Holky, me dneska zase padlo bricho o neco vic...... Snad do toho 18teho neporodim....
4. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
Jo, to je klasika, spíš se zvednou ti starší. Dnes tam bylo taky hafo studentů, ale všichni v uších mp3 a nezájem....

Je sice blbé, že teď v těch zimních bundách to není tak vidět, ale já si v tom buse zrovna musela rozepnout bundu i mikinu, jinak bych se asi vybulila....
4. bře 2010 v 17:17  •  3 děti  • Odpověz
Holky, kde zijete???? Davno jsou pryc doby, kdy vas pustili v buse sednout, kdy jste mohla predbehnout frontu v kramu a to nejen jako tehule, ale i jako maminka s kocarem!!!! Dokonce me dva smradi tady pri uklizeni balkonu (jsme v prizemi :slight_smile:) rekli: "Pani, vy smrdite!" a pak si mezi sebou suskali s kym jsem si to jako mohla uhnat. Samozrejme, ze jsem nesmrdela, ale jen jsem jim rekla, ze nemusi kopat do toho loje pro ptaky na vetvi stromu, ze to neminim mit v okne (strom je 2 m od okna). Tak si ulevili jinak....
4. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
Market, Tomik je jak pulrocni detatko.... je hezouckej.
Prosim napis bud sem nebo do IP jaky jsi mela cisarsky rez (spinal, epidural, celkova narkoza) a jak jsi byla spokojena??? Dekuji. Schanim rady, jak se mam nechat uspat, abych byla pro maleho co nejdrive "plne" k dispozici... Chci co nejdrive roming in plnej :slight_smile:
4. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
autor
pridala jsem do alba fotky :slight_smile:
4. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
Tak jsem si prohlídla všechna nová miminka a jsou nádherná, moc se těším i na svojeho klučíka
4. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
Maji - právě jsem dokoukala, ty jsi strašnej hubeňour, moc ti to sluší
4. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
Hubeňour? No tak to se snad ani nebudu dívat, ať z toho nemám depku už teď :grinning:
Ale jo, jdu na to.....
4. bře 2010 v 17:56  •  3 děti  • Odpověz
No tak to je mazec, my ještě nemáme (a kdo ví, kdy budeme mít) odrozeno a malý Tomík už je jak kus chlapa....

Maji, tvůj manža vypadá vedle dětí jako jejich starší brácha, tomu ani nebudou chtít věřit, že je otec a až pro ně půjde do školky, tak mu je nedají :grinning:
4. bře 2010 v 18:00  •  3 děti  • Odpověz
Luci, to jsem si presne rikala ja :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
Holky jsme doma, napojím tady ty mrňousky, trošku poklidím, udělám večeři a svačinky, lupnu kafe a hodím sem fotky a písnu, jak bylo, takže kolem 21hod čekrjte story. :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:08  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, ty jsi nezmar :grinning:
4. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
Jejda, Zuzka!!!!! NO ja cekam na reference :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
No zacinaji se nam maminy vracet domu :slight_smile: Uz abychom byly i my s mrnaty :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
Zuzko ahoj doma. Hurááá.
4. bře 2010 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz
Lucis Maja po porodu jako proutek, že. Já budu jak velryba ještě rok :frowning2:
4. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
Zuzko, hlavně se těšíme na fotečky miminek. Jéééééé, já se nemůžu dočkat až je uvidím.
4. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
autor
haha, holky, to byla jen dobra investice do stahovaciho pasu, kterej jsem na sebe pred focenim navlikla :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
maji, srandičky, srandičky.....

ahoj, zuzi, vždyť jsem to říkala, jak přijde Zuzka domů, celá domácnost bude jen kmitat a Zuzajda bude mít na každé ruce prďolku a ještě stihne nějakou lehkou večeři.......
ale už se těším na story..
4. bře 2010 v 18:31  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, já taky. Určitě mají dnes k večeři svíčkovou s domácím knedlíkem :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
autor
luci, bohuzel...kruta pravda...:grinning:
4. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
Maminy se vrací domů, budem se těšit na popisy porodů :grinning: Jak se cítíte maminy?
4. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
Myslíš, jakel? A není to pro Zuzku moc jednoduché? Leda by dělala véču pro celou širokou rodinu nebo sousedy, jako na oslavu, že už je doma - počítám tak 20-25 porcí..... :grinning: :grinning:

maji, tak to neříkej a my ti budeme nezřízeně závidět. mezi námi, já bych ten stahovací pás nedala asi ani na stehno :confounded:
4. bře 2010 v 18:49  •  3 děti  • Odpověz
autor
luci :grinning:
cori, ja se citim skvele..porod byl naprosto uzasnej a Bea furt spinka, tak je to pohodicka :grinning:
4. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
Ani máš to v IP :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.