• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Market, diky a mas odpoved :slight_smile:
4. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
Maji a co Epino pomohlo???? Já doufám, že jsi bez nástřihu a stálo to za to. :slight_smile:
4. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
Majo, jaky mas ten pas? Ja jsem sehnala akorat takovy ten podvazkovy :grinning: Hele a nosila jsi ho hned po porodu a jake byli reakce v porodnici? (na ten pas)
4. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
jakel, Bea ma 33,5cm obvod, mam 3 stehy, ale jen odreninky, takze pomohlo :wink:
4. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
autor
ani, ja mam od svatby, takovej napul elastickej, napul krajkovej :grinning: brala jsem si ho po chvilkach od druhyho dne po porodu a nikomu jsem to nerikala, takze reakce zadny :grinning:
4. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
Maja, diky za odpoved :slight_smile:
4. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
http://www.spodnipradlo-xxl.cz/images/Daniela%205003.jpg
ja si chci poridit nejaky takovyhle, s tim, ze ho budu pouzivat pres bricho :grinning:
4. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Zuzko, krásné fotky :slight_smile:
4. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
Maji,Beatka je moc krásná a moc vám to na fotkách jako rodince sluší :wink: tak tos měla super,žes to tentokrát měla problémů.Jak si zvládla tu dlouhou cestu do porodky?
Mě dneska odpol trošku bolelo břicho,tak možná že včerejší poštouchnutí nebylo až tak o ničem,ale na nic víc to nevypadá.Akorát mě šíleně chytli záda,že se nemůžu ohnout.Fakt super!navíc jsem zase utahaná,tak pujdu zalehnout(a předpokládám,že jak včera oči jak žárovky :slight_smile: ) to bude zase noc...
žabi,co u tebe,podle mýho by ti to mělo přijít každou chvíli když ti odešla zátka...
4. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
zuzko, mas krasny kluky!!!! A jizva vypadala v pohode a ted cekam reakce.... co jsi mela spinal nebo epidural? A od kdy jsi mela kluky u sebe?
4. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Ja furt cekam, co ta Jirca..... tabulka je v pohotovosti :grinning: Uz by se ty porody zase mohly rozjet :grinning:
4. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
Jee Zuzi,to jsou bobíšci :slight_smile: jsou vyhlazeňoučký,že ani nevypadaj jak novorozeňata.Já už chci takyyyy!!!! :wink:
4. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
No ja uz jen 14 dni, v tuhle dobu uz budeme mit davno prirustek :slight_smile: Snad se mi ten cas ted nezastavi...
4. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
Zuzi kluci jsou nádherný :slight_smile: a ta jizva je taky fajn. Já jí mam nějakou hnusnější :unamused: , asi tim že to je 2 císař tak je prostě větší a tim že to bylo akutní tak mě přijde i delší :unamused: ale hlavně že se zhojila dobře, já teda měla odvahu na ní kouknout asi až 3tt po porodu :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Zuzko72, řekni mi, kde jsi v tom břuchu den před porodem měla ty dva bobany schované, tobě musely jejich nožičky trčet i z krku, jinak nechápu, jak se tam mohli ti dva srovnat :sweat_smile:

Na těch fotkách, kdyby byli každý zvlášť, tak nikdo nechápe, že jsou z dvojčat.... :confounded:
Ale jsou opravdu fakt krásní..
Jirča nás napíná, asi ji tam půjdu popohna a hned tam zůstanu....

Představte si, že mi Nelka dnes nafučeně oznámila, jak to, že pro ně nepřišla do školy a školky babička. Prý si myslela, že když jdu na kontrolu, tak už hned zůstanu v porodnici a začnu rodit. Prý to je nuda, furt čekat. Co mám asi tak říkat já????
4. bře 2010 ve 20:08  •  3 děti  • Odpověz
Tak kdo si stěžuje na velký břich tak koukněte do alba kde je moje těhu, holky na MMB nechápali :grinning:
4. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
lucis, koukám, že by holky už taky nejraději měli prtě doma :grinning:
4. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
Teda Market!!! TO je mega pupek.... to ja mam jeste malicke ......
4. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
aron, což o to, já taky, ale kdybys viděla ten její kukuč, jak jsem si to mohla jako dovolit vrátit se domů... jako bych to mimčo dole zašpuntovala či co a nechtěla ho pustit ven :angry:

holky začíná mi být nějak blbě, sice si nejsem vědoma, že bych udělala nějakou dietní chybu, ale možné je všecko. je mi zle od žaludku a furt lítám na záchod, mám strach si up..out, aby se nepo...la.....

zkusím chvilku poležet, jestli to přejde, jinak si story od zuzky budu muset přečíst až ráno....
4. bře 2010 ve 20:23  •  3 děti  • Odpověz
jo, market, tak to je fakt pupíno, tys tam měla ještě sloníka kromě Tomíka, ne?
4. bře 2010 ve 20:24  •  3 děti  • Odpověz
Ale abych byla fér, Tomík byl kus chlapa, jen si nedovedu představit, jaký bys ten pupek měla, kdyby tě nechali až do konce. To bys v poradně vyfasovala tačky (kolečko), na které by sis bříško hodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 20:26  •  3 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: asi bych naší pidi koupelně se ani neotočila :unamused: Proto se tam moh tak otáčet až si zauzloval pupečník, taky se pak pěkně zklidnil :sunglasses: . Do termínu by mě nenechali, počítala jsem že se narodí 10.3 ale bylo to nakonec ještě o týden dřív. Ale i s tak velkym břichem si říkam jak se tam vešel :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
Zuzzie - tak to máme stejný, včera jsem moc nespala a dneska to samý jak ty, jen mi teda ještě do toho hrozně svědí celý tělo, nepomáhají krémy, ani pití

Zuzko - máš krásný prďolky i jizvu, kila už určo nemáš žádný

Market - pupík byl mega, to se ti musel dost pronést, co? :grinning: Ale už ho máš pěkně v náručí, to je fajn
4. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
Dobrou noc, vypínám pc
4. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
No ja furt cekam na tu Zuzku az dorazi, ale asi ma co delat s klukama :slight_smile:
Tak si skocim do sprchy (tedy pujdu pomalu a budu zvedat nohy do vanicky :grinning:) a pak zase nakouknu.....
4. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
Dorazila sms od Jirči.

Dnes v 19 00 dorazila posila našeho chlapeckého týmu Michael. Váha 3830 g a 50 cm. Oba jsme vpořádku.
4. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
Poslusne hlasim, ze tabulka aktualizovana: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3868681&vReferer=

Uz jsem na ne myslela, mocinky gratuluji!!! A kdo dalsi.... sup sup.... :wink:
4. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
Ani ty se ani nevyspíš. :cry:
4. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz
Jakelin, vyspim :slight_smile: Jen nevim jak to udelat az budu tyden pryc, asi nekoho zaukoluji a necham si posilat prirustky do IP a pak doplnim :slight_smile:
4. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
moc gratuluji k dalšímu březňátku :grinning:
4. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.