• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
řízeček bych si taky dala :dizzy_face:
5. bře 2010 v 10:21  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
a to ti delali nejake testy katy?
5. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
ja mam docela hlad ale uz nemuzu jist uz jsem za tyden zhubla je mi pak tezko a zvracim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
ano,na genetice,zjišťovala se příčina úmrtí našich dvojčátek.Nakonec příčina neznámá,prostě jen předčasný porod,ale i ten trval celkem 11 hodin :pensive:
5. bře 2010 v 10:30  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Ahoj,hlásim se celá a dneska jsem si i přála,aby to nepřišlo.
u nás je veselo,Filda mi v noci několikrát zvracel,takže mám probdělou noc a teď poránu má pro změnu průjem,takže celou noc a ráno furt něco převlíkám a peru :unamused: ale vypadá to,že už je líp,tak snad už se znormalizujem...navrh manža přijel z práce a celou noc byl vzhůru,takže dnešek bude zajímavej...
5. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
Katy to je fakt šílený :frowning2: , poslední dobou mě přijde že čtu jen tyhle zprávy. To se tě nedivim že chceš císaře a spíš se divim že tě ho nechtějí udělat, vždycky se ěnco do karty dá napsad jako důvod ne. Já mam 2 císaře za sebou a jsem fakt ráda. I dětská doktorka kdžy jsem jí dala zprávu o malym tak řekla hned že normální porod by neměl šanci zvládnout :unamused: , ale já tam měla víc problémů a vyvolávat mě nemohli když jsem měla už 1 císaře takže mě hned řekli že půjdu na dalšího :wink: . A co zkusit jinou porodnici :wink:
5. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
Dobré pozdní ránko,

gratuluju Jiřce k mimču :grinning:
5. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
katy to mi je lito hrozne moooc
5. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
jnvlk takze dnes? :grinning:
5. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
Dobré dopoledne. Tak jsem uronila slzu a Zuzčiného popisu,na konci se zase smála...Kluci jsou nádherní.

Ráno jsem se vzbudila s pláčem-těžko říct proč???-hormony jsou svinstvo!!! Zajela jsem si do květinářství pro muškáty a budu sadit a přesazovat,až zčernám,ať nemyslím na hovadiny.
Taky jsem oprala potah na tu kolébku,tak budu žehlit a večer nafotím. Je parádní. :wink:

Jirče moc gratuluji k Miškovi.
Takže podle tabulky je to fifti:fifti,že? :grinning:
Aničko,ty nám děláš chutě s těma řízkama. Já je budu mít až zítra.
5. bře 2010 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj, zdravím. Dnes mně tak bolí hlava, že nejsem schopná cokoliv dělat :confounded:
5. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
Tak nic nedělej,Aronku. Hoď nohy nahoru a klídek. :slight_smile:
Já zase kdybych dnes nic nedělala,tak mě odvezou k psychiatrovi. :confounded:
5. bře 2010 v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz
holky ja vcera makala cely den tak dnes mam volnicko jen me ceka pradlo ktere se ted dopralo a musim tam hodit dalsi jinak na to kaslu vareno mam ale uz od noci mam boleni a porad mi tvrdne bricho to je tim jak se porad meni to pocasi uz aby bylo teploucko ja se nedivim ze se jim nechce ven kdyz je venku tak hnesne a porad mrzne a snezi :angry:
5. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
doorko, já nevydržím nic nedělat, ale dnes je mi blbě už od noci, vůbec jsem nespala :confounded:
5. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
aronku ze by neco se zacalo dit?nebo nejaka viroza?
5. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
marti, jen hlava a jak si nemůžu vzít brufen, tak je to na tři dny :confounded:
5. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
co paralen?ten muzes tak si ho vem ten pomaha taky a ted kdyz jine prasky nesmis a nejis cele tehu tak ti zabere :wink:
5. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
nebo nejaky bylinkovy cajik
5. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky!

Nestíhám dočítat. Přibylo nějaké další březňátko? Kde je vlastně tabulka s narozenými miminky? V kterém albu?

Ještě jsem chtěla napsat pro nezkušené. Pokud vám odteče plodovka a nebudete si jistý, jestli to je ono, tak si neberte Alwaysku. V porodce to polívají takovou tekutinou, která se v případě plodovky zbarví do modra. A Alwayska (aspoň ta, kterou používám já) je modrá sama o sobě, takže to pak v porodnici nedokážou identifikovat. :grinning: To jen tak pro info. Já jsem to právě takhle udělala a museli jsme čekat (mezitím mi natáčeli monitor), až se další vložka trochu nasákne plodovkou.
A taky nevím, jestli jsem psala, že mi ani nestihli dát ATB před porodem. Malou pak prý ohlídají pediatři. Ti mi řekli, že pokud nejeví žádné známky onemocnění, tak se to neřeší. Některý děti to prý mohou chytnout a některý vůbec ne. Malá vypadá zatím OK, tak snad to bude dobrý. Naše dětská mi včera říkala, že inkubační doba je asi týden, tak doufám, že to nejrizikovější období máme za sebou a malá bude v pořádku.

Taky vás tak štve ten sníh? U nás chumelí od rána. Chvilkama jsou to pořádný vánice. No, s malou stejně ještě do středy nemáme chodit ven, že měla při propuštění z porodnice pod 3 kila. Ve středu jdeme na kontrolu, tak ji převážíme a dle váhy nás pak případně už vypustí ven.
5. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
Zuzie, kup malému na ty problémy probiotika. Nám to doporučili v nemocnici, jak malého propouštěli. Malým dětem to můžeš vysypat z té tobolky do jídla. Jinak studenou Coca colu a rohlík. Rýže a banán později.
5. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Zuzzie, koukám, že vás postihla taky střevní chřipka. To je nepříjemný. Tak hlavně abys to nedostala ty.
5. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
Vero, díky za rady a malá už to určitě nedostane. Je slaďoučká.
5. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
Vero,díky za radu s always :wink: Tabulka s miminkama je u Aninam v albu.
Aronku,dej si ten paralen a budeš mít klid.
Já jdu udělat pár palačinek,pak vyžehlím volánky a zalehnu. Muškáty mám zasazené a hend je mi o trošinku líp. Už možná nejsem na zabití. Ještě,že muž odjel do Vyškova.Byla jsem protivná sama sobě.
Máte to taky některá nebo jsem opravdu pako?
5. bře 2010 ve 12:02  •  1 dítě  • Odpověz
doorka nejsi pako a nejsi jedina ja jsem ted na zabiti posledni dny jak jsem protivna a hnusna se divim ze mi jeste chlap i deti neutekli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
vcera jsem mu rekla ze se jednou bude divit az prijde domu a ja tu nebudu ze se odstehuju a deti mu tu necham abych mela konecne klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem na presdrzku :grinning:
5. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
Doorka, já jsem taky protiva, potom zase bulím u každého mimča co se tady narodí a nálady jak na houpačce.
5. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
holky,taky jsem děsně protivná,hlavně teda večer.přes den se to dá,ale večer mě všechno bolí,trnou mi nohy a cítím se hrozně nesvá :confounded: :angry: ,MM už to ale bere,už se ani neptá a sám začne masírovat :grinning:
5. bře 2010 ve 12:15  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Tak to jsem ráda. Vím,že to přejde,ale ....
Nejhorší je,že to nemůžeme ovlivnit :frowning2:
Jsem zvědavá na to šestinedělí. To tu budem na hromádce všechny. To bude sranda :frowning2:
5. bře 2010 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, psala Zabka:

"Ani Zdravim z porodnice, pri kontrole si me tady nechali, kvuli vysokemu tlaku. Momentalne mi delaji zatezovy test, kdyz se mi porod nerozjede, musi vyvolavat. Boli to teda fest, si ani nedokazu predstavit, ze to bude horsi :frowning2:. Pozdravuj vsechna kuratka. Pa Zabka"
5. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ani,díky za echo :wink:

Žabi,držím palce.Vydrž holka,zanedlouho budeš mít Toníčka u sebe :wink:
5. bře 2010 ve 12:57  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.