• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
zabi ja tu bolest mam stejnou, uz od soboty kazdy den, ale vzdycky to prejde, mluvila jsem s kamaradkou ktera nedavno rodila a rikala mi ze pry je to normalni, tak to nechavam byt, mam uplne stejny pocit, jako kdybych to mela kazdou chvilku dostat. Ja mam termin az 6.3 koukam ze ty o 2 dny drive :wink: tak snad to budou jen kontrakce (ja vubec nevim jak se kontrakce poznaj :confused: :confused: ) ale rekla bych ze nejak takhle :wink:
19. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Aronku, já také po každé revizi udělala vždy loužičku jako po zabíjačce, ale pak jsem vždy skoro hned přestala krvácet, tak mě ty buničiny přišly vhod. Co mi zbyly, tak jsem je nabrala dom a mám je tu schované :dizzy_face:
19. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Jé holky tak to jsem ráda, že to máte taky. Né, že bych nám to všem přála, ale bála jsem se, co to zase je. Asi už to lepší nebude, musíme si holt zvykat :wink: .
Jinak jsem dočítala, co jste napovídaly. Ty porodnické vložky v některých porodnicích dávají - třeba u nás u Apolináře jo. Takže jsem nakoupila jen 2 balíky potom na doma.
Rintin já si toho IP nějak nevšimla,promiň. Četla jsem to až teď. Jinak můžu v so.i v ne., nejlépe třeba kolem 14 nebo 15.hodiny.
19. led 2010 v 10:05  • Odpověz
PA říkala, že kontrakce začíná ve vrchní části dělohy a postupuje směrem dolů a měla by mít odeznívající charakter, nebo tak něco. Jako že se v tyto týdny už u všech pomalu začnou projevovat nějaké přípravy atd, to je jasné, každopádně, kdyby se Vám cokoli nezdálo, tak se určo nikdo nemůže zlobit, když zavoláte dr nebo do špitálu
19. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Já jsem dnes spala až do devíti hodin. Matyáš začal pokašlávat, tak jsem ho nechala doma, protože jede v pondělíl na lyžák, tak ať je zdravý. Tak jsem nemusela vstávat a vypravovat ho do školy. To bylo supéééééééér. Až se malý narodí, tak to budou už řešit sourozenci, protože nechci aby mi ho budil zvuk budíku. Horší to je, když mají kluci na 7 hodin a odcházejí na městskou už 6,30. To budu muset vstávat já. :unamused:
No nějak s to udělá. Když se narodil Matyáš, tak jsem měla doma prvňáčka a třeťáka. Psaní těch úkolů v první třídě s miminem na ruce to byla chuťovka. Přijde mi, že ta první třída je nejhorší, potom už to jde.
19. led 2010 v 10:06  • Odpověz
žabi, tak fajn, tak uvidíme jak brouček, aronek nemůže a Zuzle nevyhovuje ten víkend.
19. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Rintin, mě taky doktor říká, že je lepší jet třikrát do nemocnice zbytečně, třeba se zaraženýma větrama, než jednou pozdě. :frowning2:
19. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Rin tak uvidíme, jak Brouček.
Já si jdu lehnout, je mi pod psa. Pak nakouknu.
19. led 2010 v 10:10  • Odpověz
vero, já ten porodní plán taky asi nebudu nijak hrotit a prožívat, ale určitě něco sepíšu, už proto, že v pátek se snad sejdeme s tou naší PA, tak ať probereme vše co mě zajímá a neříkám si pak doma, ještě toto jsem zapomněla a toto, tak bude určitě lepší to mít na papíře. Taky se mi líbí, že se ten plán zakládá k dokumentaci (prý) a o to víc by ho doktoři měli brát vážně. Jasně, že vše se dá vykomunikovat, ale někdě to berou fakt jak na běžícím pásu a než si stihneš říct, že třeba nechceš klystýr, tak už máš hadičku v... :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 10:13  • Odpověz
... ale jinak je určitě fajn, že jsi měla dobrou zkušenost :wink:
19. led 2010 v 10:15  • Odpověz
jooo málem jsem zapomněla, chodila s námi na kurz holčina, která už minulé pondělí byla 36tt, hodně stále o co nejpřirozenější porod (dokonce uvažovala o domácím), včera nepřišla, tak jsem se ptala PA, jestli o ní něco neví, šla tento týden císařem, ale podrobnosti neznám. To nepíšu, abych lekala, ale že je fakt, že člověk míní a život mění :unamused:
19. led 2010 v 10:18  • Odpověz
při mým šmírování u únorovek :grinning: psala nějaká holčina,že tyhle bolesti jako při MS se počítaj taky jako poslíčky,že se na to ptala dr.
Já dnes spala jak mimi,byla jsem nějaká hotová...
19. led 2010 v 10:18  • Odpověz
tak jdu asi žehlit, či co :confused:
19. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky. Tak mě takhle bylo taky včera..bylo mi fakt divně a bolelo mě břicho :frowning2: Dnes jdu do poradny, tak se zeptám a bude.
19. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Zuzi, tak pak dej echo, co jsi se dověděla :wink: a vůbec dones jen samé dobré zprávy, jinak zítra se chystám do áčka na gravijogu, ale asi se povalím na žíňenku a budu jen pozorovat ostatní :sweat_smile:
19. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Holky, zivot se vam meni z minuty na minutu. To, co vcera platilo, dnes uz platit nemusi.... Jinak kontrakce jsou opravdu od vrcholu delohy dolu do spodku. Bolest jako na MS byvaji bud poslicci nebo roztahovani kosti a priprava na porod.... Nicmene me take boli v podbrisku vzdy vecer a kycle ...
19. led 2010 v 10:43  • Odpověz
pridala jsem pupik do alba, chtela jsem se zeptat, jestli byste souhlasili s tim kdybych v albu nechala jen pupiky z 30t a z 34t, ten zbytek bych vymazala aby se nam tam veslo vic pupiku dalsi bychom mohli pridat ve 37t
19. led 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
hajdus, jen to promaz :slight_smile:
19. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Já přiznávám, že 30 jsem nezvládla, ale na 34 se chystám :wink:
19. led 2010 v 11:12  • Odpověz
19. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Hajdus, ja mam jeste cas :slight_smile:
19. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Hajduško, nepřipadá mi, že jsi přibrala tolik kolik píšeš. Vypadáš tak na pár kilo navíc, ale určitě ne přes deset.
19. led 2010 v 11:58  • Odpověz
me to take tak neprijde kdyz se na sebe podivam ale uz mam 20kg nahore :confused: pravdepodobne zadrzuji vodu, ja hlavne hodne pribrala v prsou jsem si je zkousela vazit (ja vim jsem prdla :grinning: :grinning: :grinning: ) a dohromady vazi 5kg :confused: takze kdyz sectu prsa + mimco tak to mam hned 9kg nahore :grinning: :grinning: no a ten zbytek se nejak tak rozprostrel vsude :grinning: :grinning:

holky ja uz se tesim ze od zacatku unora budu take na MD :slight_smile: budu chodit do konce tohoto tydnu a pristi tyden mam 3 dny volna (dorazi nasi na navstevu) a pak uz jen ctvrtek, patek a huraaaaaaaaaaaaaaaaaa na materskou :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Hajduš, to by mě zajímalo, jak jsi si ty prsa vážila :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
zvazila jsem se s nima a a pak bez nich :grinning: :grinning: manza mi je nadzvednul :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Hajduš, bezva vážení :grinning: :grinning:
No mě dnes mimčo teda parádně kope do močáku, jen čekám, kdy to pustím! A to mu pouštím relaxační muziku a ono na to nic!
19. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Tak jsem teď dorazila od doktora, poslal mě zítra zase na prohlídku do nemocnice, bo mě asi odtíká plodovka. Tak chce mít jistotu, takže zítra tam letím, zase mě strašil, že už si mě tam nechají-ale to říká pokaždé.
Novy foto pupku v albu. :astonished:
19. led 2010 ve 12:59  •  4 děti  • Odpověz
hajduš, tak to vážení bych chtěla vidět :grinning:

Já včera muvila s přítelem jestli pořídit epi-no, nebo ne. Vysvětlovala jsem mu na co to je a co se stím dělá a on řek, že balónky máme a on mi je bude klidně nafukovat :grinning: Myslím, že to by byl taky pohled pro bohy :wink:
19. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
zuzko, na zítra držím palečky, aby bylo vše v pořádku a šla ještě domů :wink:
19. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Poslušně hlásím,že jsem zde.
A jdu vás dočíst.
19. led 2010 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.