• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
ani, dík za zprávy, zabce držím palečky :wink:
doorko, paralen jsem měla ve tři ráno a po spala jsem do čtyř a zase bolest :frowning2:
5. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ani,chystej tabulku :grinning:
Zabce držím palečky.
Aronku,tak dej další. A pomasti si zátylek. Od krku směrem k temeni. Foukám :wink:
5. bře 2010 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz
A ty probiotika účinkujou i na žaludek?Je hrozně zahleněnej a asi mu to podráždilo žaludek.Ale nemá rýmu.Vůbec nevim co s tim a pediatr tam dnes neni.Mucosolvan se bojim,abych zas nerozdráždila žaludek...
5. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
drzim palecky zabce bude to dobry uvidis :wink:
aronku a co nejaky ten caj?medunku nebo tak?
5. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jsem ji napsala, ze na ni vsichni myslime a at vydrzi, ze nejdele zitra uz drzi prcka v naruci :slight_smile:

Doorka, ta je v pohotovosti neustale :grinning:

Zuzzie, kup laktobacily upravuji strevni mikrofloru.....uzivam je po antibiotikach...
5. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Ani-kurnik tvůj příběh znám už snad i nazpaměť a přesto když ho znova a znova čtu bulím, jako malá to samé příběh katy-holky, nebojte, teď si to vynahradíte a bude to super. :wink:
5. bře 2010 ve 13:29  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, ja se tak tesim, ale zaroven se proste bojim..... Ikdyz mi neco rika, ze tentokrat to sakra musi vyjit, stejne se tech pochyb nezbavim.... Uz se tesim na prdelku moji. Asi si ho taky vyrvu hned prvni noc :slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
jak píše jakel na jakoukoliv vložku test na plodovku nepůsobí, jen na vatovou klasickou, tu co proteče, takže raději dojet s mokrýma kalhotkama nežs s potřísněnou alwayskou.
Jo a ještě jeden poznatek ze Šternberka-laktační poradkyně mi říkala, ať mou novou kojící krásnou podprsenku okamžitě vyhodím, jinak jsem bez mlíka. Prý ty klasicky kojíci podprdy co se prodávají jsou tím, že jsou obtaženy, tak působí, jako bandáž na zastavení laktace a ten trojúhelník, co se zapíná řes to, nadzvedne bradavku a zdeformuje ji. Nejlepší jseu sportovní volné podprdy-takže já už mám 3kousky.
5. bře 2010 ve 13:39  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, jeste dotaz! Pouzivala si homeo pred cisarem????
5. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
Zuzko, to si děláš randu s těma podprdama. Já mám tři, tak abych ještě sháněla něco jiného.
Zuzzie, Mates měl průjem a zvracel a ty probiotika ti vrátí nazpět tu původní mikrofloru v žaludku. Taky se dávají po antibiotikách, jak píše Ani.
Dávali mu to už v nemocnici do čaje.
5. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
autor
deticky spinkaji, tak jsem vas trochu docetla... :slight_smile:
jirce gratuluju k Michaelkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Zabce mooooc drzim palecky at to ma rychle za sebou :slight_smile:
5. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
autor
no jeste , ze jsem si kojopodprdu nekupovala :grinning: vzdycky mi to prislo jako zbytecne vyhozeny penize :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
Maji a co používáš???
5. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
Ani-promiň, nechci urazit-já homeo neuznávám ani jiné podobné věci, např. BIO, smažení na oleji atd. Jsem takovej novodobej barbar, neuznávám takovy blbosti a tvrdím, že tak jak žili a čím se živili naši předci, tak to budu dělat i já, ale jinak samozřejmě nikomu neberu názor na to. :slight_smile:
Jaky-promiň fakt jo a Maji klasika sportovní, dole je guma, jsou mírně pružné a máš tam volné prsa, prostě tam lítaj, jakoby a jmenují se sportovní, většinou jsou bezešvé a jsou fakt super, vrazím tam jen vložku prsní s mastí a funguji. :slight_smile:
5. bře 2010 ve 14:16  •  4 děti  • Odpověz
autor
jakel, sportovni podprdy :wink:
5. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
Zuzko, tak to máš takové ty lambády, to mám doma taky, ale jsou mi malé už od léta. Tak jedině koupím větší velikost. Dík za tip a rady.
5. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
A nemáte někdo tip, kde sehnat levně??? Já jsem to snad jednou koupila od Bellisimy, někde v marketu, ale jinak jedině v nějakém spodním prádle a tam se nedostanu.
5. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
Juj, teď jsem mrkla do tabulky kuřátek a koukám, že už je spousta nových miminek.

Ani, můžeš mi tam dopsat míru. Zuzanka měřila 48 cm. V HB se děti měří až 3. den po porodu, takže jsem po narození znala jen váhu.
5. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
Holky, to je husté s těma podprdama..to by mě nenapadlo a mám 3...ach jo

Ale ted jsem hledala a našla jsem třeba tohle: http://www.top-pradlo.cz/0-815-damska-sportovni-podprsenka-z-prijemneho-materialu
5. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
5. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
nemáte někdo zkušenost, jak sedí na velkých prsou, myslím fakt velkých. Myslím, že pak bude i velký obvod pod a vypadnou mi spodem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
Díky za info,pomažu do lékarny ještě nějaký koupit,kdyby náhodou to večer začlo nanovo.Mě zvracel poprvé za ty 4roky tak mě to absolutně vykolejilo.Teď přes hoďku spal,tak jsem vedle něj trnula,jestli zase něco nepoletí a zavřela oči asi na 10min.Sněd předtim i trošku rýže a mrkev.Uvidíme večer až se mu zase ucpe nos v posteli.Pátky chodí spát ke tchýni,tak nevim,jestli ji ho tam dát,když už byl přes den v pohodě.Každopádně já bych taky potřebovala dospat.
Jinak taky gratuluju Jirče a moc moc myslim na žabku,ať to má rychle za sebou...
Já mám kojo podprdy už od prvního těhu,nosila jsem je teď skoro celý těhu a poprvé jsem teda 4měsíce normálně kojila a pak měla málo mlíka,takže jsme začli s příkrmama,ale jestli to může mít spojitost s poprdou nevim. :wink: já teda ty lambady nemám moc ráda,jak se to v tom třese je mi to nepříjemný,kor na velký prsa...
5. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
Holky já mám od ťamanů za 50,- a jsou super a i té poradkyni se líbili. :slight_smile:
Aron, vypadnout nemůžou je tam guma a musíš mít správný obvod a velikost a je to v poho.
5. bře 2010 v 15:24  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, tak abych ještě oběhla ťamany :frowning2: Ale máš pravdu, já mám kazetu pro úspěšné kojení a mluví tam laktační poradkyně a říká, že nejlepší je chodit úplně bez, že ty prsy se nemají vůbec stlačovat, protože to omezuje tvorbu mléka. Jenom mám strach, že z té lambady mi po kojení zůstanou prsa trvale v oblasti pasu. :grinning:
5. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
Martinka - čekám, ale nic se neděje :frowning2: , sestra mě objednala na 9.3. na kontrolu a pak mě prý předají do péče nemocnici, tak uvidím

Jinak, jak jste psaly o náladách, tak jsem se včera rozbulela po telefonu od skorotchyně, jelikož jsem jí řekla, že už je to dlouhý a chtěla bych ho mít v náručí, že už jsem otrávená, řekla mi, že to jsme my mladý, že si to mám užívat, že tu svou otrávenost na něj přenesu a bude to nervák, tak jsem pak řvala na jednu stranu nad tím, jakým právem poučuje, když měla obě děti v sedmym a na druhou stranu, že už teď jsem špatná máma.

Podprsenky jsem si koupila jednu sportovní o číslo větší a druhou mi dala mamča kojící taky o číslo větší, já nepočítám, že mi nějak vyrostou, jelikož si to ještě nějak nedokážu představit :slight_smile:
5. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
Jakelin - super, že jsi mi připomněla to dvd s kojením, takže se jdu podívat, ať aspoň něco tuším :grinning:
5. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
zuzko, já si myslím, že mi bude malé všechno, už jsem u košíčků I a obvodu o pět čísel většího, abych se do toho vlezla :confounded:
5. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
Aronku, tak si koupíš něco až po porodu. Neumím posoudit, nemáš tu žádnou fotku. Já jsem dělala brigádu ve spodním prádle a byly tam podprsenky fakt obřích rozměrů. I třeba 100 H, což určitě nemáš takový obvod a košíčky určitě dobereš. :grinning:
5. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
jnvlk studuj doma v klidu :grinning: :grinning: Ono je to pak ve skutečnosti stejně vždycky jinak.
5. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
jnvlk.tchýně někdy umí rozhodit,co?
zuzko,to mi ani neříkej,že ta moje podprďa za 1200 stojí za ho... :unamused:
No,neva,nakoupím sportovní. Sice jsou ty prsa v tom naprosto příšerné,ale co už.Kojení především!
Aronku,no myslím,že s velikostí I bude ta lambada na prd. Zase budeš potřebovat,aby ti to ty prsa podrželo a toto fakt neudrží. To už můžeš chodit bez. Ale zase by ti neměli na čem držet kojovložky.
5. bře 2010 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.