• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Jo,ty probiotika jsou super na upravení mikroflory.
5. bře 2010 v 16:34  •  1 dítě  • Odpověz
jakelin - no, tak to mám radost :grinning:
5. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
Maji,Beatka je slaďoučká. S těma velkýma punčoškama je k nakousnutí :slight_smile:
5. bře 2010 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka-neboj určitě bude dobrá ono asi taky záleží, jaky máš prsa, dědičnost a tak, já bych to tak nedramatizovala, každému vyhovuje něco jiného. :slight_smile:
5. bře 2010 v 16:41  •  4 děti  • Odpověz
Tak tabulka u me v albu opravena :slight_smile:

Zuzko, nevadi.... Ja jsem taky takovej zivel, tohle je moje nerest. Taky nejim BIO potraviny a pod. a klidne si dam chleba se sadlem.....Jen ty moje homeopatika :slight_smile:
5. bře 2010 v 16:42  • Odpověz
Ani, důležité je, že tomu věříš a že to zabírá, to je hlavní.
A bylo by možná super udělat album fotek miminek březňátek, co vy na to? :slight_smile:
5. bře 2010 v 16:44  •  4 děti  • Odpověz
doorka - jj, ale kdyby nebyly ty hormony tak splašený, tak fakt nebulím :wink:
5. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
podařilo se mi stáhnout nějaké fotky, tak jsem něco přidala do alba :grinning:
5. bře 2010 v 16:56  • Odpověz
Zuzko, album by melo byt u Hajdusky.... Nicmene ja bych byla pro, zalozit album treba na rajceti, abychom k tomu meli pristup vsichni a nelezli si do profilu.... jen muj nazor.
5. bře 2010 v 17:13  • Odpověz
Teda aronku,to jsem snad ještě neviděla,tak velký prsa :wink: a to teprv ještě bude zajímavý až ti zmizí to těhu bříško a zůstanou tam JEN ty prsa :slight_smile: to na tebe chlapy asi musej civět,co :sweat_smile:
Tak jsem naordinovala probiotika a vyslala mladýho k babi,akorát se bojim jak to tam dopadne,protože mu nic nezakazuje a doufám,že do něj bude klasicky cpát nějaký sladký nebo šťávy.Nezbývá než doufat,že bude rozumná a uvědomí si,že by mu tim přitížila.
Já mám teď hormonově zrovna klidnější období,ale je u mě taky hodně na střídačku.Dneska jsem si teda připadala hrozně bezmocná.
Mimochodem jsem si koupila ten džus aloe vera,protože na mě měl projímavý účinky a místo toho mám zácpu :grinning: teď jsem si ohřála taky ten hruškovej džus,jak tu někdo někdy dávno psal a fakt je to dobrý.Mnam,mnam :slight_smile:
a v pondělí termín,hrůza...jdu si odpočinout,ať můžem v noci jet :grinning:
5. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
zuz, ze mně si všichni dělají srandu, že mám prsa za celou rodinu :grinning: jinak jsou u nás všichni štíhly a ploší :grinning:
5. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
Aronku,postýlku máte super. Ty prsa ti nezávidím. Co záda?
Zuzko,tak s tou podprdou uvidíme. Vyhazovat ji nebudu,že?
5. bře 2010 v 17:56  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky,
dneska jsem postíhala vybrat obklady do koupelen a koupit postýlku :grinning: , takže docela plodný den :sweat_smile:
Snad vás ještě stihnu i dočíst.

Holky bolívají vás třísla? Mě poslední dobou strašně, hlavně při chůzi nebo když si nějak blbě stoupnu :unamused:

K tomu albu - co tak založit nick - např. breznatka2010 či kuratka2010 + heslo a přístup bysme tam měly všechny a tím pádem tam mohly dávat fotky. My to tak měli na dubnátkách s malou,do jednoho alba si každá maminka tam pak po narození vložila 2 fotky s dítkem + popis - váha a míry a třebas tabulka co dělá ani , pak třeba v dalším albíku by mohly být pupíky+ jestli je k tomu nějaká tabulka.... :sweat_smile:
Možná už jste to tu probíraly, tak mě to jen napadlo :sweat_smile:
5. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
Cori,tak to byl plodný den. :wink:
A dobrý nápad s tím nickem tady.
5. bře 2010 v 18:14  •  1 dítě  • Odpověz
cori, dobrej napad :slight_smile:
5. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
Holky, tak jsem se ujala iniciativy a pracuji na tom.....
5. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
přidala jsem do alba tu kolébku. Už nevím,kdo ji chtěl vidět :wink:
5. bře 2010 v 18:31  •  1 dítě  • Odpověz
doorko, dřív záda bolely jen občas, ale teď je to mazec, skoro pořád :angry:
5. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
Ani,no kdo jiný než ty. My stebou počítáme. Teda já určitě. :wink:
5. bře 2010 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz
Takze, tohle je nas spolecny profil, vsem do IP postlu prihlasovaci hesla, kdyby nekomu nedosly, tak at se ozve AninaM do IP. Potom zalozim album kuratek, tehulky prenecham nekomu jinemu :slight_smile: a pak muzete vkladat fota z vesela.......
5. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
Ahoj, kočky, už vás hodinu dočítám, mezi tím mi do toho vlezl skype se sestřenkou, tak nestíhám....

aron, mě taky bolejí záda už od víkendu denně, večer nejvíc a dnes mi asi nějak hapruje tlak či co, páč se mi pořád točí hlava.

zuzko72, tvůj popis porodu nemá chybu. můj brácha při porodu jeho dvojčat zase bavil pitomostma osazenstvo sálu tak, že si to švagrovka skoro odrodila sama (přirozený porod) :grinning:

super s tím extra nickem pro naše mimča, jen já tam ještě nemám co přidat. :frowning2:

dnes mi volal manža, že to nestíhá domů na víkend a jen tak mezi řečí, jak mi je, tak se zeptal, jestli už jsem vyplnila jména na matriku. já to tam pořád ještě nemám, on mi to podepsal a já se pořád ještě nemůžu rozhodnout na tu finální verzi mrňouska. myslím, že to budu psát na příjmu.

máte to taky ještě některá tak trošku nerozhodně?
5. bře 2010 v 18:43  •  3 děti  • Odpověz
Takze, ve sve IP poste mate vsichni (co mam info dle tabulky tehulek + moje doplneni nicku) prihlasovaci udaje.....
5. bře 2010 v 18:50  • Odpověz
Koukam, Lucisa je nedockava :slight_smile: Mas to tam :grinning:
5. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
Ani ip
5. bře 2010 v 18:56  •  1 dítě  • Odpověz
Sorry, Ani, ale já jak odbíhám, tak ani nevím, kolik je hodin a v kolik jsi to mohla poslat. Už je to ok...
To víš, jsem nedočkavá, ale to my čekatelky všechny, ne?

Minulý víkend jsem si poňuhňala 3měsíční mimčo, že se jako nakazím a hormony zapracují a prdlajs.... Dneska jsem si zase pokoukala tentokrát 5měsíční mimčo a zase nic, já to nechápu.....
5. bře 2010 v 18:57  •  3 děti  • Odpověz
Pro vsechny, to heslo je takhle zamerne, aby bylo bezpecne.....

Prisla sms od zabky:

"Tak me tady mate, jmenuji se Tonda merim 49 cm a vazim 3,2 kg. Koukl jsem na svet v 17:15. Mamka a ja jsme v poradku, tata to ustal."

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3871190&vReferer=
5. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
Ok,Ani. Díky.
zabka už má Toníka u sebe. Juchůůů. Děkujeme za zprávu.
5. bře 2010 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz
Gratuluju k Toníkovi!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile:
5. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
luci - já taky furt nic a to už by jako něco fakt být mohlo :unamused:

Ani - ty jsi taková sekretářka kuřátek :grinning:
5. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
Super, zabko, to je príma, další kuřátko mezi námi...
Koukám, že ta pohlaví se rovnoměrně plní, na našem vzorku je vidět, že to příroda dělí spravedlivě :wink:
5. bře 2010 v 19:23  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.