• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Lucisa, jj je to krasne rozdelene :slight_smile:

jnvlk, no zatim mam na to sekretareni cas :grinning:
5. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
Ani,super i s těma fotkama :slight_smile:
5. bře 2010 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz
Luci - jen nevím, jak to příroda dělí tady v Mariánkách, jelikož u mýho doktora se rodí teď samý kluci, jedna holčička tam byla v lednu :confounded:
5. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Jinak na matrice nám nepovolili Rozárii, jen Rozálii, tak jsme řekli, že teď čekáme kluka, tak to nebudeme řešit, ale jakto, že není možný, aby nám nechali jméno, který není v kalendáři?
5. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
5. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
doorka, koukam, ze jsem pod drobnohledem :grinning: to je dobre :wink:
5. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
zabi gratuluji k toníkovi :grinning:
5. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
Aničko, pěkné udělané album, jsi šikulka....
Já jsem z těch bobků naměkko. Teď se se mnou dívala i moje Anička a ptala se, jestli si vybírám miminko, které bych chtěla. Tak nevím, však jsem jim to vysvětlovala, snad si nemyslí, že si místo do porodnice půjdu do krámu... :grinning:

jnvlk, dívala jsem se do knížky Knappové, jméno Rozárie tam opravdu není ani v alternativách. pokud byste v budoucnu na tomto jméně trvali, bylo by nejlepší obrátit se přímo na knappovou (jediný znalec v tomto oboru), který ti to může povolit. samo, že se za to něco platí....
5. bře 2010 ve 20:01  •  3 děti  • Odpověz
Luci - teda takže všichni, kdo mají Rozárku, mají vlastně Rozálku, ale děkuju
- Anička tomu holt ještě nerozumí, takže vysvětluj dokola, dokola :grinning:
5. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
tak žabi už je taky v řádu maminek,tak taky velká gratulačka :sunglasses:
a žabka má Tondu nebo Antonína,já vůbec nevěděla,že se dá dát jméno odvozelý od nějakýho základního :confused:
jnvlk,tak jsme tu ostali sami ze začátku březnovek co? :slight_smile:
5. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
jnvlk, přepisuju přesné znění z knížky, tam je patrné, že oslovení Rozárka je jednou z možností domáckých podob:

ROZÁLIE, starší pravopisnou podobou je ROSALIE, italské jméno latinského původu (z lat. rosa), znamená "růže, růžová". Českou podobou je Růžena, dalšími obdobami Róza, Rosana. - Dom. podoby: Róza, Rozálka, Rozár(k)a, Rozina apod. - Slov., maď. Rozália, něm., angl., hol. Rosalia, Rosalie, franc., dán., nor. Rosalie, ital., port. Rosalia, špan. Rosalia, rus., sch. Rozalija, pol. Rozalia. - U nás dnes obě podoby rozšířeny zvláště ve starší generaci. - Jmeniny: 4. září (podle starších kalendářů).
5. bře 2010 ve 20:25  •  3 děti  • Odpověz
zuzzie, myslím, že Antonína, protože i když se dají dát odvozeniny z různých jmen, tak Tonda zrovna nejde, pouze cizí ekvivalent Tony. Jinak u nás Antonín.....
5. bře 2010 ve 20:27  •  3 děti  • Odpověz
zuzzie - to mi ani neříkej, je fakt, že jsem tu vždycky tak nějakou ve stejným týdnu viděla a byla v klidu, jestli jsme už jen my dvě, tak to máme dobrý, už nevím, co bych dělala, (lítám furt po schodech krmit ty štěňata, na krátký procházky se psem, piju maliník, jím ty lněný semena, dávám horký sprchy, červený vínko jen občas), takže končím a uvidím, jelikož, když dítě ven nechce, tak mu domluvit nestačí :angry:
5. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
luci - tak děkuju, holt to kdyžtak zdomácníme a psát se bude Rozálie
5. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
to založení kuřátek 2010 je super, přesně tak jsem si to představovsla. Kdo byl tak šikovnej a založil to? :slight_smile:
5. bře 2010 ve 20:54  •  4 děti  • Odpověz
Ještě Flapi měla termín před náma,ale ta tu taky teď nějakou dobu myslim nebyla.Pak už je až ten výplatní termín :slight_smile:
jsem asi debil,ale jakej je rozdíl mezi kyčlema a tříslema,respektive kde jsou třísla :grinning: a ještě se mi plete bedra a kříž nebo je to lautr to samý :sweat_smile: mě to dneska zase střílí do kyčlí,stehen a záda porád.chjoo.
5. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
zuzzie, trisla jsou vnitrni strana stehen (slabiny) u kacky a kycle jsou zvenku. Bedra je horejsi cast zad a kriz je dole nad zadni uslechtilosti :slight_smile:
5. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ani, moc hezký album. :slight_smile:
5. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
No podle mě
-kyčle jsou jakoby zadek, jak je v tom ten kloub.
-třísla jsou mezi nohama pod intimníma místama na nohách
-bedra jsou nahoře zád
-kříž je jak jsou plotýnky
si myslím já
5. bře 2010 ve 20:59  •  4 děti  • Odpověz
diky :grinning:
5. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Jůů koukám, že albíko kuřátka2010 je založeno, ani super, vypadá to moc dobře, si šikulka :wink:
5. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Tak jak píše aninam, třísla jsou nejen pod intimníma místama, ale i vedle, kyčle zvenku, bedra jasný, kříž kousek nad kostrčí. Jak to začne bolet, zuzzie, sichr to poznáš :grinning:
5. bře 2010 ve 21:04  •  3 děti  • Odpověz
5. bře 2010 ve 21:06  •  4 děti  • Odpověz
Ani, krásné album. :grinning: Jsi šikovná. Alespoň se zabavíš a ten den ti uteče, ne. :slight_smile:
Lucis, tak to by se nám taky líbilo, jít si vybrat miminko podle fotky a nemuset se s ním tahat v břiše. :wink:
Zabce moc gratulací.
:slight_smile:
5. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
Dori, kolíbka je moooc hezká - si mě tím namotivovala a pořídila sem postýlku, bo co sme měli jsme dali švagrovcům, tak at má ten náš prdlolka něco nového i když v tom bude spát zatím Kája :grinning:

a bolí vás některou ted ty třísla?
autor
jeee, kuratka maji albicko :dizzy_face: super :dizzy_face:
ani, Bea se narodila 12.06 jestli bys nam mohla doplnit udaj do tabulky :wink:
Doorka, kolíbku jsem chtěla vidět já. Je úžasná, hlavně aby se v ní miminku dobře spinkalo.
5. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
Zuzko a jak se budí kluci v noci???
5. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
joo zapomněla sem pogratulovat žabce :sweat_smile: , já dycky na něco zapomenu. Tak moooc přejeme hlavně zdravíčko :wink:
5. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
ahoj holky, němám vůbec možnost vás dočíst, jsem utahaná jako kotě.
Vybalila jsem 10 banánových kabic a zabydlela kuchyni. V neděli a pondělí pokračuji, zítra jedeme s manžele na měření

Jinak velká gratulace k novým březňátkům
5. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.