• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
maja, tak to mas doplneny :slight_smile:
5. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
broučku ty si dávaáš, máš odpočívat s nohama nahoře - to se řekne, co, no já zítra du taky na stavbu trošku poklidit :sweat_smile: ale decentně :grinning:

luci, mno s jménama to mám taky ještě nerozhodně i když už asi vede Ondřej, ale vypsané papíry teda ještě nemáme :sweat_smile: a s tou Rozárkou, jsem teda taky myslela, že je povolene Rozárie a ne Rozálie - hmm to sou věci
5. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
ani, diky :slight_smile:
5. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
cori mám pocit, že tu všechny pořád uklízí a myjí okna, tak taky aspoň něco dělám. Stejně ale těch věcí ve staým bytě je moc a asi bude muset dostěhovávat tatínek i po tom, co přijdeme domů.
5. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
:sweat_smile: to věřím, člověk toho tolik nakupí, co?
jj taky žasnu jak se tu umývá a uklízí, já teda do oken nejdu - ale u našich máme staré kastláky, takže bych se vytáhala než bych je umyla, ale na bytě sem je taky umývala a všichni mi brblali, že se to nesmí :sweat_smile:

Maji co velký brácha říká na sestřičku?
5. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
cori, uplne ji miluje, furt chodi kontrolovat jestli spinka, dela ji mala, pomaha mi pri prebalovani, oblikani, koupani i kojeni :grinning: je uplne zlatej...a kdybys videla jak na ni kouka, tak nezne, su z toho vzdycky namekko :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
Tak ja teda vsechno flakam :grinning: Jeste umeju vanicku a prebalovaci pult bud v nedeli nebo v pondeli, az odjede tchan, je tu zase ne vikend a mam hotovo... Ja jen denne varim :slight_smile:
5. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
autor
hele holky, asi su nejaka vadna...ale z jednoho prsa odstrikam 50ml a jeste bych mohla pokracovat a z druhyho stezi po kapickach 10ml :sweat_smile: jak to mam srovnat? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
no docela jsem si dala zabrat hlavně, když jsem dávala oblečení do skříně. Máme totiž stopy vysoké 2,85m a tak jsem musela třeba s povlečením na štafle a to nejsem žádný drobek. Hlavně doufám, že jsem malé neomotala šňůru kolem krku, ale ta se jí může omotat, i když člověk nezvedá ruce
5. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
Maja, odstrikavej hodne z toho prsa co nejde... Musi se rozjet....
5. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj kočky :wink:
gratuluji Zabce k Toníčkovi, tady se fakt rodí o 106, každej den někdo, ztrácím přehled kolik nás ještě zbývá :sweat_smile:
Já byla dneska v bazénu,ale příští týden už asi nepůjdu, to nebudu riskovat, kdybych se začala otvírat. Ale bude mi to plavčo chybět, nevím nevím, kdy se mi podaří se zase k tomu vrátit, přeci jen už udat 2 děti na hlídání bude obtížnější :confounded:

Nevím, ale já teda žádnou uklízecí mánií nemám. Okna mýt ani v nejbližší době nebudu, chystáme se dělat terénní úpravy okolo domečku, bude tu jezdit bagr, nejsem blázen, abych si přidělávala práci. Dneska mě přepadla spíš nakupovací mánie, nechala jsem v Tescu skoro 1800 kč, myslím, že v nejbližších týdnech určitě hlady neumřeme :grinning: Železné zásoby, asi podvědomě příprava na dobu po porodu. mažel sice nakoupí, ale já si nejradši nakupuju sama :grinning:
5. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
Maji zkus častěji přikládat k tomu "míň produktivnímu" prsu, časem se taky rozjede, to je normální, že to nejde stejně... taky mi to dělalo a celkově sem z jednoho prsa měla problém kojit a z druhého to šlo v poho :confused: :sweat_smile:
To jje krásné, že ji Tomík tak miluje, taky su zvědavá na reakce malé a jak se tvářil malý když za tebou chodil do porodnice - nebo teda chodil tam za tebou?
5. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
maji, vadná nejsi, to se rozkojí, neboj.... nic v těle není stejné, zkus to málo kojící prso častěji stimulovat, to se rozjede, jen to nevzdávej, malá ti hlady neumře....... :wink:

zuzko72, s těmi kojeneckými vodami je to mazec, a největší prča je ta, že tenhle podnik zakládal otec mé tety. on už je teď v důchodu a do podniku jezdí jen z nostalgie, nemá tam žádnou funkci, všechny podíly prodal, ale zítra máme oslavu, tak jsem zvědavá, kdo tam do něj kvůli toho rýpne a co k tomu řekne.......

cori, s Ondráškem bych udělala radost mé mamce, jí se to jméno moc líbí. Mě nakonec taky, jen je blbé, že nemá nějaký hodně blízký a podobný ekvivalent bez diakritiky, já moc chci toho Maxíka a Maxim Ondřej je jak pěst na oko a kdybych dala nějakou poangličtěnou verzi jako Maxim Andrew, tak se mi to 1) nelíbí a 2) si všichni řeknou, že jsme praštění :grinning:
5. bře 2010 ve 21:46  •  3 děti  • Odpověz
Holky dobrou :slight_smile:
5. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
cori, byl tam den po porodu a to vchazel s ocima navrch hlavy, Martin mu urcite celou cestu v aute vykladal, ze uvidi mimi :slight_smile: a pak jsme se videli az doma, protoze ho Martin odvezl sebou do Ostravy aby jsme ho nemuseli nechavat u babicek... :cry:
hmm, tak ja zacnu jeste po kojeni odsavat...ale ze se mi chce teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nechci mit jedno prso vetsi a vytahanejsi nz druhy, tk mi nic jinyho nezbyde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Hi luci, pravda s výběrem jmen se člověk občas nezavděčí :grinning: , ale hlavně že se líbí Vám a ty chceš Maxima nebo Maxmiliána? Maxim asi není v kalendáři, že? a pro holku máte jaká jména?
5. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
jakel dobrou
maji jo Tobík už je velký brácha :sweat_smile: , neboj nebudeš mít jedno prso vytáhanější :grinning: , já např. z jednoho kojila normálně,a le z druhého sem mohla jen na fotbalistu a tak sem měla i bradavky každou jinak :sweat_smile: , ale časem se to srovnalo - naštěstí :grinning:
5. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

tak v první řadě mocinky gratuluji k čerstvým miminkům :grinning: !!!!!!!!!!

Ani : albíčko je super, jsi šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Cori : třísla mě už bolí cca 3 týdny, často mi to dělá i brajgl při vstávání z postele. Normálně si musím ty nohy srovnat růčo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Připadám si jako nějaký invalida :confounded: . MUDr. mi na to řekl, že to je od toho, jak se to tam roztahuje a připravuje. Tak snad jo :unamused:. Do toho mě bolí ještě kyčle a v kříži. Takže klasika :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 21:57  •  3 děti  • Odpověz
zuzzie: já tu pořád jsem. Jen není co psát. Na porod to pořád nevypadá, tak jen pomalu a potichu s každým novým kuřátkem propadám zoufalství. Tak doufám, že už mě nikdo nepředběhne :grinning:
5. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
Dneska jsem sem jukla pozdě :unamused: , takže jste šli asi už všechny do pelíšků

Takže přeji všem hezkou noc :slight_smile: a jdu taky
5. bře 2010 ve 22:02  •  3 děti  • Odpověz
cori, já původně chtěla Maxe (resp. stačila by mi varianta Max), ale to se manžovi zdálo jako jméno pro psa, Maxmilián je moc dlouhé, tak vznikl kompromis Maxim, pro mě to stejně bude Maxík - jen doufám, že to nebude nějaké tintítko, až vyroste :slight_smile:
Holčičku jsme chtěli Sofinku, ale ještě nevíme, v jaké podobě a v jaké kombinaci. Líbí se nám Amelie, které se podomácku dá říkat i Mia - což je i samostatná podoba. Tak teď váháme mezi Mia Sofia, Amelie Sofie, příp. Mia Sophia a Amelie Sophie......
Chlopek říkal, že dáme Amelie, když jí můžeme říkat i Miuš, Mio a tak.... Já si zase myslím, že Mia nikoho nenapadne a budou jí říkat Amálko, což není špatné, ale není to stejné jméno (i když stejný základ). Sofinka je jasná, jen ten pravopis nevíme. Asi bychom dali s "f", ať se to nekomplikuje, ale zase má takový divný pocit, že to k té Ameii nebo Mii lépe pasuje s "ph".
Fakt dilema...... :grinning: ale krásné....... pořád doufám, že mě třeba ve snu něco osvítí nebo bleskne hlavou nějaké znamení a já to do papírů konečně napíšu :grinning:

jakel, dobrou :wink:
5. bře 2010 ve 22:03  •  3 děti  • Odpověz
maji, to je hezké jak se bratříček stará :grinning: taky bych chtěla děti tak dva roka od sebe, tak doufám, že to bude podobné :wink:
5. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
janule, já tu ještě jsem, ale dobrou :wink:
5. bře 2010 ve 22:04  •  3 děti  • Odpověz
aron, maji je to hezké, ale je to fičák, já mám holky dva roky po sobě :wink:
5. bře 2010 ve 22:05  •  3 děti  • Odpověz
jo, maji, když přišla Noemi do porodky kouknout na sestřičku, tak ji zajímala jen tak na okraj. mnohem zajímavější byly madla nad postelí, záchod, přebalovák, výhled z okna apod. :grinning:
5. bře 2010 ve 22:06  •  3 děti  • Odpověz
Luci: já mám vyplněný papír o jménech asi 3 týdny, vše je vyplněné a podepsané kromě těch jmen :grinning: :grinning: :grinning: Taky ještě váháme :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz
A nejlepší je, že jméno tajíme a všichni se to snaží vytáhnout z Čendy, kterej taky neví a na otázku: "jak se bude jmenovat bráška?" odpovídá "ségla" :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
niki, tak to jsem fakt ráda, že nejsem sama.... nejraději bych koukla na mimčo a rozhodla se až pak, ale holt nejsem celebrita, aby mi to trpěli, beztak mě zašpuntujou a budou mi tak dlouho třepat s papírem před nosem, že dokud nepodepíšu, tak neodrodím :grinning:
5. bře 2010 ve 22:08  •  3 děti  • Odpověz
já jsem s bráchou taky o dva roky a jako děti jsme si vyhrály. Taky už nejsem nejmladší a nechci jedináčka, tak uvidím jak to půjde :wink:
5. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz
Jakel hošánky kojím v 20, 22, 02 a 07hodin-zatím se tak budí, tak uvidíme, jak to bude dál. :wink:
5. bře 2010 ve 22:09  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.