• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
niki :grinning:

nám zase nevěří, že nevíme, co to bude (ale to už jsem tady psala) a po každé poradně se mě ptají, jestli už to vím. tak říkám, že kdybych to chtěla vědět, tak nečekám na poslední 2 týdny před porodem. Teď už to musí všichni vydržet, zvědavci zvědaví...
Hlavně, že když někdo v okolí už předem věděl, co to bude, tak měli řeči, že se mohli nechat překvapit. Ale my když to nevíme, tak jsou z toho hotoví, jako by to kdysi věděli, taky čekali až na porod.......
5. bře 2010 ve 22:11  •  3 děti  • Odpověz
já jsem spokojená, děti budou 2,5 roku od sebe,Čenda už je v plno věcech samostatnej a je přes den bez plen, dojde si sám na nočník, sám se docela obstojně nají, krásně povídá, takže je s ním už dobrá domluva.....chtěla jsem do 3 let,povedlo se nějak samo, ještě dřív než jsme se začali snažit :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
hi Nikit, to je taky dobrý, já už sem se Káji občas ptala - tak co Karolínko, jak pojmenuje brášku - Filip nebo Ondřej se na mě podívala a říká Pupík :grinning: , tož to by nám asi na matrice neprošlo...
Luci jj vybírání dá zabrat, mě se dvě jména lbíí, jen bohužel k našemu příjmení by moc nešly :grinning: , tak sme zostali u klasiky, MM by šel do netradičních jmen Bartoloměj, Zachariáš, ale já su asi klasik :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
my jsme si právě Luci řekli, když jsme prozradili všem co to bude, tak aspoň pro ostatní nějaké překvápko to jméno :wink:
5. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
cori: když Čenda řekne, že se brácha bude jmenovat ségra, tak všichni znejistí a přestávaí nám věřit, že čekáme kluka. Docela se slušně bavím :grinning: Sranda by byla, kdyby to ta holka byla, pač to by mi pak asi nevěřil a ni manžel, že jsem mu nekecala, nebyl tentokrát ani u jednoho ultrazvuku :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
zuzko: a buděj se Ti kluci na kojení současně nebo vždycky toho druhého vzbudíš???
5. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
janule, tak dlouho už tě bolí tříšla au au, no jestli se to roztahuje tak su zvědavá kdy vykuknem na svět :grinning:
luci já to taky mám každý týden jinak, takže uvidíme v kterém týdnu se narodí, podle toho se bude jmenovat, ale ne, už fakt asi ostaneme u Ondřeje, mně se právě líbí jména s R a Ř aspon sou zvučná :sweat_smile:
aronku, to su ráda, že nechceš jedináčka - sourozenec je dobrý do života :wink: , ted mi připadne, že je docela trend mít jedináčky :pensive:
5. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
mě zase Cori přijde, že je trend pořizovat si třetí dítě :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
však jasné, i kdybyste neřekli nic, mají smůlu, je to jen vaše věc....

cori, Pupík by byl zase originální, což to je fakt, ale myslím, že by vám ani Knappová nepomohla...

Holky mají dvě jména, tak jsme nechtěli porušit tradici, okolí už je zvyklé, že jsme v tomhle "jiní", tak by asi byli spíš v šoku z toho, že dáváme jen jedno... A my máme krátké a neutrální příjmení bez diakriatiky, takže si to můžeme dovolit...
Mmch, u první dcery jsme dali dvě jména jen proto, že se nám obě tak líbila a měli jsme obavy, že by příště už nemusela být holčička, tak nám bylo líto jedno jméno úplně vyřadit....
5. bře 2010 ve 22:18  •  3 děti  • Odpověz
Že bychom byli trendy? :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 22:19  •  3 děti  • Odpověz
cori, přítel je jedináček tak ho nechce a já vždycky počítala s více dětmi, jen jsem začala nějak pozdě, nějak nebyl vhodný tatínek :confounded:
5. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
luci no jo jste trendy :grinning: , známí právě mají děti taky se 2 jmény, ale ty druhé si fakt nepamatuju a právě mají Amélii, Rozárii (či Rozálii nevím), Cecílii a Maxmiliána + druhé jména :sweat_smile:
Pokud je neutrální příjmneí, tak to je supr, to se dá vymýšlet kde co :grinning:
5. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
aronku a kolik ti je, smím -li se ptát? já sem právě taky jedináček a jedno dítko bych faááákt nechtěla, pokud by to nebylo nutné ze zdravotních důvodů :grinning: vždycky mi chyběl někdo do party :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 22:23  • Odpověz
Ale vážně, já vždycky chtěla 3 děti a byla jsem ráda, že jsem potkala chlapa, který s tím souhlasil, i když moji rodiče, hlavně mamka, má tedy za to, že dvě stačí, nevím proč.... Asi že to tak měl každý...

A já chtěla dvě za sebou a pak jedno o dost později, že jako ti starší vypadnou z domu, tak ať máme ještě někoho doma. nakonec jsem s dětmi začala až v 25, a manža měl loni 35, tak říkal, že jestli chci třetí, tak hned, že on až ve 40 nebude chtít, že už bude pohodlný.... :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 22:25  •  3 děti  • Odpověz
Já bych to třetí taky ještě věkově zvládla i z nějakým odstupem, ale v tuhle chvíli nevím, to asi ukáže čas :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz
Luci to mám podobně, taky chci 2 po sobě a třetí až pozdějc, ale uvidíme :sweat_smile:

už du na kutě a sem zvědavá kdo porodí zítra, že by se flapi konečně dočkala?
5. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz
cori, zajímaví lidé..... :grinning:
fakt by mě zajímala kombinace druhého jména k Cecílii...

u nás si tedy většinou lidé pamatují obě jména, protože u obou holek používáme obě, ale neví, ke které patří to druhé a v jakém pořadí jsou správná, což je v podstatě v neoficiální mluvě jedno....
přesně to musí být jen na úředních dokumentech a dokladech....
5. bře 2010 ve 22:29  •  3 děti  • Odpověz
Taky se loučím, normálně jsem si přepnula z novy po slunce seno na krause a zjistila jsem, že tenhle díl byl nějaký dlouhý a krause jsem prošvihla, tak si jdu na chvíli číst....

Snad se zítra flapi dočká, to musí být na bednu pořád čekat. Mě už to taky přijde dlouho, a to mám ještě do termínu čas.....
5. bře 2010 ve 22:31  •  3 děti  • Odpověz
autor
a ja uz bych chtela byt zase tehotnaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz
Maja, vydrz alespon pul roku :grinning: at si deloha odpocine :slight_smile:
5. bře 2010 ve 22:36  • Odpověz
autor
ani, obavam se, ze tentokrat si pockam podstatne dyl nez pul roku :wink: ale snad se dockam... :slight_smile:
5. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz
cori, mně bude teď v březnu 32 a příteli v květnu 41, takže jestli nechceme být úplně staří rodiče, tak si musíme hejbnout :wink: Pro oba je toto naše první miminko :wink:
5. bře 2010 ve 22:39  • Odpověz
maji tedy pět dní po porodu uvažovat o dalším, to jseš dost dobrá :wink: Pokud nezhubnu, tak do dalšího nejdu, fakt se nemužu umést :angry:
5. bře 2010 ve 22:41  • Odpověz
Maji: ty jsi nezmar :grinning: :sweat_smile: Ale ty jsi mladice, ty můžeš rodit jedno za druhým ještě řádku let...ať žije Klapzubova jedenáctka :grinning: :grinning: :grinning:

Aronku: jsi pořád věkově v pohodě, do 35 to druhé dáš :wink:
5. bře 2010 ve 22:43  • Odpověz
lucisa, taky jsme uvažovali o Sofii, ale neshodli jsme se na podobě psaní a navíc můj taťka říkal, že jí bude říkat počeštěně, takže Žofko :o)))
Prvně jsme chtěli Natálii, ale je jich teď moc, takže nakonec asi vyhraje Veronika, navíc už všichni říkají, abych pohladila Verunku
5. bře 2010 ve 22:44  • Odpověz
autor
aronek, souhlas s niki, do 35 krasne druhy stihate a rozhodne jeste nejste stari rodice :slight_smile:
niki, tak jedenact uz by bylo mozna moc, ne? :grinning:
5. bře 2010 ve 22:45  • Odpověz
nikit, já se jen bojím, aby to vyšlo, víš, já mám i tohle napodruhé, loni jsem o mimčo v dubnu přišla :cry:
5. bře 2010 ve 22:45  • Odpověz
Aronku: určitě to vyjde :wink:

no nic, jdu taky do hajan, Čenda zase poslední noci blbne, budí se a chce jen mě, tak mám takové trhané spaní, asi mě cvičí na mrňouse :sweat_smile: Dobrou :wink:
5. bře 2010 ve 22:51  • Odpověz
aronku nemysli na to a ono to vyjde ani nebudes vedet jak
5. bře 2010 ve 22:59  • Odpověz
broucku poprve mně ani nenapadlo, že to nemusí dopadnout, takže teď se klepu celé těhotenství, ale už začínám věřit, že bude vše v pořádku a příště to budou nervíčky zase :frowning2: holt špatná zkušenost :wink:
5. bře 2010 ve 23:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.