• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
mastím do postele, za chvilku je tu přítel, tak aby se nevztekal, že nespím. Přeji dobrou noc :wink:
5. bře 2010 ve 23:12  • Odpověz
Ahoj přeji dobré ráno :grinning: Tady hrozně sněží :frowning2:
6. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
Dobré ránko. U nás svítí sluníčko,ale je -5 :wink:
6. bře 2010 v 07:56  •  1 dítě  • Odpověz
Dočetla jsem.
Aronku,jsi mladá baba. A jsi na to stejně jako já :wink: Akorát jsem o 2 měsíce starší,mému muži 46 a loni jsem dopadla taky tak. Teď už to bude paráda. Jen samá pozitiva a sociální jistoty :grinning: .
Maji,ty jsi opravdu nezmar. Ještě jsem teda neslzšela někoho,kdo by chtěl po týdnu těhotnet zase :slight_smile:

Dneska jedu na celý den k našim. Taťka má narozky,tak jsem si myslela,že bych mu mohla dát vnoučátko a zatím nic :slight_smile: Manža jede do Olmiku na fotbal,přijede až o půl 6,tak ať nejsem sama. Ozvu se od nich.
6. bře 2010 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko!!!

Žádné kuřátko se nám přes noc nevyklubalo???? :wink:

U nás tedy nesněží, svítí sluníčko, ale je kosa jak cyp. Taky dnes fičíme na oslavu, takže po obídku tady nebudu, až večer....

dori, a to jedeš z Hodonína do Olmíku sama? Vlakem nebo busem? Možná jak tě to po cestě natřepe, tak u Vašich začneš rodit a ještě se potkáš v porodce s pajcul, nebo kdo to ještě rodí v Olmíku - vlastně Pajcul ve Šternberku, ne?
6. bře 2010 v 08:36  •  3 děti  • Odpověz
brouči, když moje mamka poprvé slyšela Sofie, tak taky říkala, že to bude "uchcaná" (sorry) Žofka, ale ona už si tak nějak zvykla, že my nedáváme klasiku, takže doufám, že si zvykne i teď a za Žofku ji vezmu plenou :grinning:
6. bře 2010 v 08:38  •  3 děti  • Odpověz
Niki-je to zajímavé, ale budí se součastně, nebo rychle po sobě. Asi jsou v pohotovosti, aby jim něco neuniklo´. :grinning:
6. bře 2010 v 08:42  •  4 děti  • Odpověz
já jsem dnes taky sama doma. Přítel je ve škole, ale hlásil, že telefon nevypíná, kdyby něco, ale nevypadá to :confounded:
6. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
u nás absolutně bílo,venku zatim nevim,ale v posteli teplo :slight_smile: a pořád pade a pade :sweat_smile:
v tom případě mi to střílí přes třísla až do stehen a záda mě stejně bolej celý...
6. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
zuzzie, tak už mrňouse vyprdni :grinning: ale vážně, úplně tě chápu, mě teda nestřílejí třísla, občas mě spíš chytnou kyčle, ale ta záda mě taky dostávají....

aron, copak to máš za fotečku, ty sis změnila pas, že?
6. bře 2010 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz
Holky dobré ráno, já jsem dnes měla noc pitomec. Vzbudila jsem se ve 4 hodiny a oči jak tenisáky až do 6, chvilku jsem četla a pak zase zhasla, šla jsem se napít, poskládat prádlo ze sušáku, něco uklidíla a pak jsem byla tak zmrzlá, že jsem nemohla ani na sebe položit nohy pod peřinou :frowning2:
Jsem jak praštěná, ale kupodivu mě nic nebolelo. Nevím proč jsem nespala.
6. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
O moji noi bych snad pomlčela. :frowning2: :pensive:
6. bře 2010 v 09:08  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi, co bylo. Plakali???
6. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
Nééé, o kluky nejde. :wink:
Ale o švagrovku, zkazila mi celej ples i noc i dnešek a asi aji zítřek. :frowning2:
6. bře 2010 v 09:16  •  4 děti  • Odpověz
Luci,já nee. Manža jede do Olmíku. Já jen tady o dědinu dál :grinning:
6. bře 2010 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzi, tak si to tak neber. Ať nepřijdeš o mléko. Co jí tak vadí, že tě rozčiluje pár dní po porodu??
6. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Zuzko,jak to?
6. bře 2010 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, ty jsi s tema socialnima jistotama dobra :grinning: :grinning:

Jinak me bude letos 30 let, takze taky nejsem nejmladsi :slight_smile:, ale stale si rikam, ze do 42 let mam cas (to me mela mamka) :slight_smile:

Jinak psala Zabka:

"Ahojky, porod byl doslova porod. Tim, ze jsem to mela zrychlene kvuli tlaku, jsme uvnitr paradne potrhana. Teprve ted mi zabraly leky na bolest (psala v 1:20 v noci) a ja si muzu jaks taks lehnout do jedny polohy. Mam dost Tanas je krasnej, ale videla jsem ho jen po porodu, od ty doby mam bolesti a nedali mi ho. Pisnu zitra, snad bude lip. Zabka"

Pak psala Pajcula:

"Ani, nevim, kdy budu doma. Mely jsme jit vcera. Mala nepapa, hubne a jen spi. Nejak to tu sestry neresily, jen at ji budim. Neslo to. Odchytla jsem doktorku, byla jsem na hromadce, ta to hned rozjela. Neli dostala lahev a krev. testy. Zjistilo se, ze potrebuje zavodnit. Celou noc byla na kapacce, dnes se uvidi dle dalsiho testu, jestli uz bude u me :frowning2: Spatne to nesu. Pozdravuj kuratka!"
6. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
Že mooooc na ně myslíme Žabku i Pajcul,ať se co nejdřív uzdravěj a daj do kupy. :wink:
Luci,já se snažim,ale tvrdohlavec se nechce hnout :slight_smile: manža nezabral,ani bradavky,ale během chvilinky mi vyjedou hezký oxytocinový bolesti,tak snad se to brzo rozjede samo...
já bych bez těch teplejch koupelí asi chcípla,mě to vždycky hodně uvolní.Už jsem nervozní z toho pondělního termínu.
6. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
Chudák Pajcula, a to ta Nelinka vypadala spokojeně a během jednoho dne, jak se to změní, ale to bude dobré.
No švagrovka-Petrova ségra, věčně nasraná na život, už asi 3měsíce se mnou nepromluvila, neprojevila zájem, možná i víc, jen na silvestra si se mnou ťukla. Asi jí vadí, že jsem byla těhotná a teď mám děti, je tak stará jako já má holky tak staré, jako já kluky, má chlapa suproviho-vždyť jsem jí ho taky dohodila :grinning: No a ona co tak kdysi říkala, tak by chtěla mimčo, ale on né až vyřeší bydlení, má 1+1(jinak má 2dospělé dcery a dvojčata vnoučata). Tak si myslím, že nám závidí a je na mě nasraná, že mě se to povedlo a jí zatím ne. S Petrem se baví, ale se mnou ne, chodili jsme spolu aji do školy, na akce, všude, známe se, řešili jsme chlapi, život atd. Napřed jsem čekala, že když její jediný brácha( u kterého se zjistilo, že děti mít nemůže přirozenou cestou, po tom co jsme podstoupili),bude čekat mimča, že vyměkne a bude nám to přát, ale od té doby je jak vyměněná. myslela jsem, že mě třeba navštíví ve špitále a nic, no a na plese, došli jsme , sedli, ona ani ahoj, nic, že by se zeptala, co úporod, co děcka, můžu je vidět, nebo cokoliv-nic, tak mě to vzalo a brečela jsem tam i celou noc i teď. :pensive:
6. bře 2010 v 09:50  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, to jsou ty rodinny vztahy.... bohuzel s tim nic nenadelame. Ale bude to mrzet o to vic, ze jsem k tomu jeste predtim byly kamaradky....
6. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
Info:stoupla jsem na váhu= -4kg, než před těhu, no vždyť jsem to říkala, že mě ty mrňousci vysáli. :grinning: No taky když jsem za těhu přibrala 10,5kg tak se nejde čemu divit. :slight_smile:
6. bře 2010 v 09:59  •  4 děti  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla, noc byla dobrá, jen mě bolí záda a podbřišek, takže Flapi, já a Zuzzie čekáme každým dnem, hmm, to jsem zvědavá

Zuzko - to se nedivím, že tě to vzalo, taky bych prořvala noc, ale neboj, ono jí to přejde, bůh ví, co se jí honí hlavou

Zuzzie - mě taky nic z toho nezabralo, ty jdeš teď do vany? Mě ti to ani nikdy po ránu nenapadlo

Ty jo, zabce a pajcule přeju, ať už jsou v poho doma

Jdu nakrmit štěňata a a vařit, na procházku dneska jedině s doprovodem, napadlo dost sněhu, pod ním ledík, nic moc :unamused:
6. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
Zuzko, vybodni se na ni, já vím, že to mrzí, ale netrap se teď tím. Jestli je to kráva, tak ti za to ani nestojí.
A s tou váhou nás chceš naštvat, co. :grinning: :grinning:
6. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Holky, ja dneska spala na houby. Mamka s tchanem si do me dneska rano rejply a od te doby jsem teda fakt morous. Jsem unavena jako prase, za noc jsem co hodinu chodila na zachod. Asi uvarim a zalezu do loznice a reknu vsem at me tak maximalne vlezou na zada. :unamused:
6. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
jnvlk, to mi ani neříkej o tom sněhu, stačí, že mi teď volal chlopek, že stojí nějakých 100 kilásků před Frankfurtem v koloně, bo se nějaký Němčour kochal sněhem a napral to do svodidel....

zuzko72, tak ke tvé švagrové můžu říct jen to, že je to ubohá závist, okrádá se o rodinnou pohodu a klid sama a jediné co můžu, tak ji litovat, takový život v závisti bych tedy nechtěla. Až na to přijde, bude pozdě a okrade se o krásné chvilky se svými synovci, sama víš, jak rychle to letí. A navíc v případě závisti ti to za pláč ani nestojí, mysli na klukánky, ať taky nejsou plačtiví a máš dost mlíka :wink:

zabce a pajcul hodně sil, bude líp... je to vykoupené zdravím bobánků :wink:

já teď odbíhám, vařím oběd a musím sehnat Aninu domů, už od rána vegetí u babi, beztak se tam zase láduje jídlem, opica jedna :grinning:
6. bře 2010 v 10:28  •  3 děti  • Odpověz
Zuzi,jj hod na ni bobek,teď jsou nejdůležitější přeci mimísci... :wink:
jnvlk,teď nejdu do vany :slight_smile: bych vylezla pak ven a už bych se nehla vůbec :grinning: ale když mě to bolí tak si vanu napustim klidně i přes den.
já mám dneska lenoru :rolling_eyes: naštěstí jsme pozvaný na oběd,brácha má svátek a bude pohodovej den,akorát to tu už zas vypadá jak po výbuchu granátu a mě se vůbec nechce.
6. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
to bude ale určitě z toho počasí,vůbec se mi do ty zimy nechce...
6. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
lucis, do pasu jsem si dala svoji čubičku, je zrovna čerstvě po kastraci, tak je taková přešlá a má na sobě mamčinu vyřazenou noční košili, aby si nelezla do jizvy, vydržela v ní asi pět minut
6. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
zuzko, ze švagrový si nic nedělej, já si vždycky říkám, že se umlátí sami a nestojí mi to za slzy :angry:
čerstvým maminkám přeji, aby byly co nejdříve doma :wink:
6. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.