• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Luci - no, tady jsme vysoko, sněhu holt dost, ale taky ho mám na cestách, musí být opatrní, toť jasná věc :unamused:

Zuzzie - taky na mě padla lenora, tak jsme dvě :wink: , ale musím se vzchopit, padá to na mě stejně jen u pc
6. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
jnvlk, tam mate snehu dost, to vim :slight_smile: Mam tam u Sokolova brachu a kdyz posilal fotky, no jedna basen :slight_smile:
6. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
Aronku-máte krásnou postýlku.
Holky díky za podporu, já ji mám na háku, ale mrzí to a sakra, že hodně... :frowning2:
6. bře 2010 v 11:20  •  4 děti  • Odpověz
At uz je dnesek pryc, je to nejakej divnej den.....
6. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
zuzko, dík :grinning: už je vypraná a schovaná a povlíkat se bude až budeme doma :grinning: už aby to bylo :wink:
6. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
tak už mám taky úspěšně zkaženou náladu.Vyzvedli jsme Fildu a jak jsem předpokládala,čaj nechtěl tak dostal pít ty ovocný Jupíky,na bolavej žaludek fakt super věc...už teda naštěstí nezvracel,ale chtěla bych vědět co by dělala,kdyby ji tam začal znova.Přehánim to já nebo to fakt neni normální...aspoň jsem poučená pro příště...
6. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
Zuzzie, taky bych byla nastvana, vzdyt mu to mohlo pritizit!!! Chjo dneska je fakt den depka!!!
6. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ani - copak? Vy asi ani jedna odsud ze západu nejste, co? Ve Strakonicích máme tátovo bratránka s rodinou :slight_smile:

Zuzzie - taky by mě to naštvalo, doufám, že když jednou oznámím, co mýmu dítětě můžou dávat a co ne, že to budou dodržovat, si to maluju, co? :grinning:
6. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj holky tak my jsme se trochu předběhli :slight_smile: 26.2. se nám narodil Jiřík měl 2800 g a 48 cm :slight_smile: je zdravý a krásný
porod byl dlouhý, ale dalo se to přežít
Přeji všem aby už měli své drobky u sebe :slight_smile:
6. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ofi-gratuluji-tak to máme stejně staré děti. :grinning:
6. bře 2010 ve 12:50  •  4 děti  • Odpověz
Ofina a v kolik????? Pridam Jiricka do tabulky :slight_smile:
6. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ofina- gratuluju k Jiříkovi, jj, je moc krásnej, buclatej, tak to má být :wink: , už ať ho taky mám v náručí. Tobě to začalo kontrakcema nebo praskla plodovka?
6. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=605805

Tak jsem doplnila tabulku o udaje, co jsem vedela :slight_smile:
6. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ofina, dovolila jsem si Jiricka vlozit sama :slight_smile: Mocinky gratuluji!!!!
6. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím do chladného leč slunečného dne, u nás anštěstí po sněhu ani památky
6. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
ofin, moc gratuluji k Jiříčkovi :wink:
6. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
U nás zase po slunci ani památky :grinning:
6. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
holky, to byl napad poridit si holcicku :sweat_smile: uz jsem vyplenila Brumlu, tak nekdy do konce tydne prijde balik ruzovych saticek a tricenek :grinning:

ofi velika gratulace k Jirickovi :slight_smile:

u nas trochu snezi...myslite, ze uz muzem na chvili vyrazit ven? :confused:
6. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ofi, taky gratulace k chlapečkovi. :slight_smile:
6. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ofi moc gratuluju :slight_smile:

Maji tak na Brumlovi jsem taky objednávala, jen mě štve že nnemají bodíčka s dlouhym rukávem. Za chvíli přecházíme na vel 62 takže pak budu muset dokoupit 68, to mam jen bodíčka s krátkym rukávem a jestli malej poroste tak jak roste tak 68 budu muset koupit docela brzo.

Včera v poradně vše ok, jen má malou pupeční kýlu ale prý zatim se to nebude řešit, měla by sama zmizet. Jinak má 4540gr, což je o 500gr víc za 14 dní a měří 55cm takže je prostě dlouhej, jinak jsme byli pochváleni jak zvedá hlavičku a už pozoruje okolí a Vikínovi potvrdila přihlášku do školky ale prý si moc šancí nemam dávat když jsem doma :unamused: . Viki sice do školky nechce ale potřebuje kolektiv dětí :wink:
6. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
autor
market, to je mazec, my mame dobrou vel. 50, v 56 jeste docela plave :grinning:
6. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
taky jste proti nám malinký :slight_smile: , už když jsme přijeli tak jsem ěnco v 56 dala do pytle a dupačky měl jen jednou a všude vidim jak se to napíná takže taky nic. Docela fajn jsou polodupky ale ty mam jen v 56 takže tak na týden max na 2 :slight_smile: . Viki měl 56 do 2 měsíců takže jsem v 62 kupovala jen tepláčky :slight_smile: a 68 jsem počítala že bude mít až v létě takže mam jen asi 8x bodíčko s kr rukávem a asi budu muset ještě dokoupit s dlouhym :slight_smile: , uvidíme jak poroste ale zatim roste hlavně do dýlky :slight_smile:
6. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
hele holky,ktery se vam libi nejvic? http://www.alo.cz/katalog/detske-nausnice#p1
6. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
Majo, me se libi vsechny :grinning: Vybrala jsi dobrej typ, tyhle se dobre udrzujou nez ty nastrelovaci. Muzes je mazat framykoinem a protacet a krasne dezinfikovat lihem....
6. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
já chci holčičku a vybírat naušničky :angry: no tak napodruhé :wink:
6. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
mamka má schované ještě po babičce, pak je nosila ona a pak já :wink: škoda, že je nemůže nosti kluk :frowning2:
6. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
aronek, muze, sice by vypadal asi dost zvlastne... :grinning: :grinning: :grinning:
ani, ja chci nechat asi nastrelit a pak je vymenit jak se zahoji dirky, mam z pichani strach, prece jen je to bolestivejsi a tak... :sweat_smile:
6. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
Maji, ja mam jiny nazor..... Moje mamka picha usi a reknu ti, ze to dite tu bolest nevnima. Navic po nastreleni vice hnisaji usi a mas mensi pristup k osetreni primo dirky..... Jen muj nazor. Ja bych nechala rovnou pichnout a dat tenhle typ nausnic.......

Aronku, my doma jeste na zacatku roku meli nausnice po me a dali jsme je synovcovi pro holky.....
6. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
A jeste, oni na to maji jehly, takze na jedno pichnuti protahnou jehlu, pak zezadu (zepredu - dle zapinani) navlecou nausnici a protahnou ji rovnou, takze uz se to tak nedre nasilim...... a mala bude brecet i u nastreleni, pac se proste lekne.....
6. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
Gratuluji ofině k mimi.
Maji,jsou nádherné všechny. Já chci taky holkuuuu. :slight_smile:
Zuzko,s tou švagrovou je to na prd. Hrozně to zamrzí.
Jedu si teď pro monitor dechu. Sousedka u našich ho prodává,ještě rok v záruce za litr,tak ho asi vezmu. Naprala jsem se řízkama a teď mě pálí žáha. :unamused:
6. bře 2010 v 15:35  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.