• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Já bych tam sebou šlehla při píchání i nastřelování :slight_smile: ale nádherný jsou... :wink: na píchání injekcí posílám s mladym manžu,jsem na to hroznej posera.
U nás už máme druhýho maroda a asi nám brzo umře :grinning: taťkovi to jde naštěstí zatim jen spodem :slight_smile:
doori,když je taková příležitost,tak proč ne...
6. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
Zuzzie, no ted radi strevni chripky a rymicky..... Manzel uz tyden skuhra, vytrhli mu moudrak - posledni a jeste do toho ma nejakou rymu ...no na umreni :grinning:
6. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
Tady zacalo pekne snezit, to tech 15 cm do rana napadne timhle tempem :unamused: uz jsem myslela, ze bude jaro!!!!
6. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
Ofi gratuluju k miminku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak a kdo bude další na řadě?? :wink:

Anička je stále zlatíčko,buď spinká nebo papá a občas chvilku vydrží koukat okolo :slight_smile: Některá velikost 56 nám je taky už malá :wink:
6. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
Maji - taky bych to udělala jako aninam, jsem pro píchnutí a vyber jakýkoliv, jsou nádherný všechny
6. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
Zuzzie a jak ti je? Asi taky normálně, co? :slight_smile:
6. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
Šla bych spát :slight_smile: jinak dobrý.dneska ani tolik nebolej záda a ty třísla.Akorát mi přijde,že prcek ještě klesnul,cejtim ho hrozně nízko...
6. bře 2010 v 15:59  • Odpověz
hm, tak já mám pupek furt až u brady :angry:
6. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
Maji - mě se líbí ten typ "flora" :dizzy_face: ale pěkné jsou i ostatní :slight_smile:

My jsme dnes byli v Ikei a ve Scontu, udělat průzkum nábytku, a sehnat kyblík na plínky, bo pak s miminem to nebude nic moc a budem potřebovat zařizovat baráček...no, v ikei klasika - plno a sconto naopak úplně prázdné, to byla pohoda..a dokonce i ten kyblík jsme nakonec sehnala - hurá :wink:
6. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
My jsme byli dnes na oběd v Globusu, tak jsme nevařili, pohoda. Teď dělám nějaké přiznání a neumím už u toho sedět, tak vstanu a něco udělám v kuchyni a zase na chvilku sednu. V pondělí mám poradnu, tak uvidím co mi řekne. Jak to vypadá s otevíráním, minulý týden jsem byla na 1 cm otevřená, tak to možná postoupilo. :slight_smile:
6. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
Majo-Alo Baby star-ty se mi moc líbí :slight_smile:
6. bře 2010 v 16:51  •  4 děti  • Odpověz
Ja si objednala ty 4 sportovni podprdy, jak tu nekdo hazel odkaz za tech 65 Kc :slight_smile: Snad dorazi nez pujdu do porodky, abych je stihla jeste preprat....
6. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak já kolem poledne jen pozdravila a už se mi probudila malá, takže sem ani nestihla ofině poblahopřát k Jiříkovi - tak dodatečně, hlavně zdravíčko přejeme

maji moc hezký naušničky, mně se líbí ty první,a le krásné sou všechny, malá podobné dostala při křtinách a furt vypadají moooc hezky

sme se před chvilkou vrátili ze stavby, MM uklízel a já besedovala se sůsedama a trošku sem taky něco pometla, ale nijak sem to nepřeháněla :sweat_smile:

jakel, taky už nevydržím sedět ani stát, do toho mě furt chytají ty třísla, to je tak nepříjemné :angry:

hezký podvečer všem :dizzy_face:
6. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
Cori a co nového u sůsedů??? Tož všeci čekajů na jaro, nééééééé? Můžu se zeptat kde stavíte???
6. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
Tož Jakel vidím, žes tu našu mluvu nezapomnělas :grinning:
6. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Holky, nerodite??? :wink:
6. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
Ani-já už ne. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 19:26  •  4 děti  • Odpověz
zuzko, ty jsi ted uz dojna :grinning: :-P
6. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
Ani - já nic :sweat_smile: . Furt něco chystám, je to děs...přerovnávám tašku do porodnice, pořád něco přihazuju a už mám i nachystané věci pro malého na cestu z porodnice :slight_smile:
6. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
No s tema porodama by se to tu melo jeste rozjet, je nas dost (terminy dle MS):

Zelvinka (1.3)
Flapi (3.3)
Marfinka27 (6.3)
Jnvlk (7.3)
Zuzzie (8.3)
Katy.m (14.3)
Zuzule (17.3)
Nikitka26 (17.3)
Brouček2 (18.3)
Aronek (18.3)
Martinka2000 (19.3)
Doorka (21.3)
Jakelina (22.3)
Cori (23.3)
Lucisa (23.3)
AninaM (24.3)
Janule11 (1.4)
Petulkad (?)

a to jich je jeste spousta urco mimo tabulku :slight_smile:
6. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
Zuzu, to ja mam taky. Jeste chci zitra az odjede tchan umyt prebalovak s vanickou a tim koncim, nejak se to silene zacina tahnout...... a pristi vikend musim prerovnat tasku, jako vyndat nafukovaci kruh a tak......

Zuzko, ty jsi po cisari mohla predpokladam sedet normalne :grinning: :grinning:
6. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Ani- dojná-to sedí, už jsem objednala odsávačku, a budu krmit psy a kočku:grinning: ti budou zdraví
Těch adeptek na porod teda je, to jsem netušila. To ještě bude boj o umístění. :grinning:
Sedět normálně? co to je? Jj, mohla, ale kvůli jizvě taky jak připotentovaná, teď už v pohodě.
Dnes mohl být nějaký sex. :slight_smile: ,To vám musím napsat- No jdu ze sprchy, nahá, Petr to sleduje, nasazuji kalhotky, beru vložku a Petr na to, na co to máš, no a já snad mezi nohy, ne? A on a to jako krvácíš? Já na to, že jo, že je to jak přirozenej porod-a hned bylo po sexu a asi dlouho bude. :confounded: Jen jsem mu řekla, že to trvá tak jen 2týdny a né 6, abych ho jako ukecala, tak snad se dočkám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 19:47  •  4 děti  • Odpověz
No tak jasny, ale zase si muzes sednou na kacku ne? Si pamatuju, jak jsme se ji nemohla ani dotknout :frowning2: a jeste 3 tydny po sedela jen na kruhu i jsme s nim ridila......

Zuzko, ty uz myslis na sex???? :grinning: Vy jste s Majou dvojka :grinning: Bez vas by to tu snad ani nebylo ono :grinning:
6. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Ani-já myslím jen na sex. :grinning: Ještě, že jsem byla sama na pokoji, mě se zdáli sny. :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 19:56  •  4 děti  • Odpověz
Jo ještě dotaz: Ležela jsem ve špitále s holkou co měla nějakou náplast na 3 měsíce za 120,-. Bohužel mě pustili a už jsem ji neviděla. Nevíte co by to mohlo být? Potřebuji poradit, kojím a tak bych chtěla něco co nejde do mlíka. Měla jsem celkem 3x Danu a super, ale ráda bych zkusila i něco jiného.
6. bře 2010 v 19:57  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, ja preferuji pharmatex - http://pharmatex.cz/
koukni na to, neni to hormonalka (tu nemohu) a navic je spolehliva a nejde do krve, tudiz ani do mleka :slight_smile:
6. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
jo a je bez lekarskeho predpisu :slight_smile:
6. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
No jo Ani, ale to si musím před zavést?
6. bře 2010 ve 20:03  •  4 děti  • Odpověz
jo, ale krem ma okamzity ucinek, takze nemusis cekat az bude pusobit...... prostuduj to :slight_smile:
6. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.