• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
tak to se bojím, že bych se z toho osypala a myslet na to, že pokaždé před-namazat to na mě není, já bych zapoměla, já potřebuji něco na co nemusím myslet. Ale dík za radu.
6. bře 2010 ve 20:07  •  4 děti  • Odpověz
No ja si to taky myslela, ale do kabelky se to vejde, nemusim myslet, jestli mam vyzvednout recept, jednou za tyden nalepit naplast.... a je to dobra predehra. Ale kazdemu sedi neco jineho :slight_smile:
6. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
tady fakt asi někdo rodí, nikdo tu není, to je divné
6. bře 2010 ve 20:12  •  4 děti  • Odpověz
6. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
No ono o vikendu taky vsichni necuci jen do kompu jako ja :frowning2:
6. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
a já :grinning:
6. bře 2010 ve 20:17  •  4 děti  • Odpověz
No nic, jdu do sprchy, pak se tu stavim a asi pujdu spat..... Tak zatim pa a dejte vedet az se nekdo narodi :slight_smile:
6. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
ahoj, jdu vás dočíst....
6. bře 2010 ve 20:29  •  3 děti  • Odpověz
Dobrý večer. My jsme přijeky od našich a musela jsem vlést do vany. U našich proběhlo pár kontrakcí,ale po 10 min.,teď po té vaně je to lepší. Tak uvidíme.
Monitor dechu mám a ještě klokanku za 200 úplně novou-měli ji 2krát. A pár kousků oblečení.
Ten pharmatex jsem taky používala.
Jdu koukat na lva. Hezký večer a zítra ráno...
6. bře 2010 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka - tak držím palce, třeba se to ještě dnes rozjede, co?

Holky, zajímalo by mne...berete někdo do porodky kojo polštář? Že bych si ho tam nechala donést...ještě uvidím..ale je fakt, že jestli nebudu moct sedět (a já doufám, že budu moct) tak by mi byl k ničemu.. :sweat_smile: asi uvidím podle situace a potřeby.

No nic, malej zrovna usnul, jdu koukat na "u mě dobrý" ten film prostě miluju, je super, doporučuju :grinning:
6. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Tak my byli na oslavě, přijeli jsme kolem půl šesté a ještě venku sucho - kosa, ale sucho. Kouknu za hodinu s holkama ven, poněvadž máme naproti hospodu a dneska je tam nějaká akce a stříleli petardy, tak se holky koukaly na ohňostroj a málem to se mnou švihlo. Všude bílo a chumelilo jak cyp.

Holky, celý den mě svědí kůže po celém těle. Máte to taky? Hlavně na místech, kde se objevují ekzémy - nárty, hřbety rukou, mezi prsty, prostě tam, kde je ta kůže hodně tenká a citlivá. Pořád mažu. byla jsem ho´dku ve vaně a zase se mažu, je to šílené, jak to svědí...

Mmch - velká gratulace offi k Juráškovi :wink:
6. bře 2010 ve 20:46  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky tak dneska druhý pokus :slight_smile: psala jsem vám tak dlouhý příspěvek a mrcha kobyla modrá mi to tam neotiskla...a nebo máme nějaký špatný připojení k netu dnes obecně...to bude asi ono tak koníku promiň :frowning2: takže přečetla jsem pár posledních stránek a vidím, že nejsme sami, kdo má dilema se jménem pro mimi..takže teď to zkrátím: doma máme 2 a půl roční Marianu a chtěli jsem něco podobně pěkného pro naši další holčičku...a protože jsem prolistovala snad všechnu dostupnou literaturu - kalendáři počínaje a Knappovou konče- už mám z toho guláš a vůbec nevím, co by bylo fakt vhodný :frowning2: takže otvírám anketu co si myslíte o ROZÁRCE..tedy Rozálii...mám teda tu smůlu , že mi to manžel neodsouhlasil :angry: takže pak už je ve hře jen Klára a Natálie...podotýkám že máme české a lehce ušišlané příjmení "Nečasovi" takže nějaká vyslovená exotika je kontraindikována....ale budu ráda za všechny vaše připomínky nebo nápady...díky , díky předem Makytka :pensive:
6. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
Zuzuli v některých porodnicích ho půjčují(kojící polštář) když mě malá rozedrala bradavky téměř do krve tak mi přišla s polštářem pomoct staniční sestra z porodního sálu...jinak ho mám od předchozího kojení doma akorát ten s vatelínem...kuličkovej (polystyrénovej je rozhodně lepší)
6. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
tak než mi to zase spadne popřeji vám dobrou noc a příjdu se ná vás zase zítra .snad..podívat...........
6. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
Tak mam dalsi dusicku na porod v tabulce.........makytku :grinning:

Doorka, ze by to byl tygl????? Ja chci dalsi kuratko....

Lukasek dneska kope do spodku jako blazen a kdyz jdu do drepu, tak mam i takove jako krece dole, mate to taky nekdo?
6. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
makytka - včera jsme tu Rozárku rozebíraly, je to můj favorit, mám jí v papíře do porodnice,ale když manžel nechce, tak druhá by u mě byla Natálka :wink:

luci - s tou kůží ani nemluv, včera jsem mazala třema krémama celý tělo, abych nezažila noc jako předešlou, přítel promastil záda a musím říct, že zabralo a mám klídek, jeden námaz ale fakt nestačil :slight_smile:

zuzule - kojící polštář neberu, tak nějak doufám, že mi to naučí bez něj, jelikož ho zatím nemám :sweat_smile:
6. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ani-že by? :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:03  •  4 děti  • Odpověz
Ani - nemám, já fakt nevím, jestli se to někdy změní nebo budu rodit až na Vánoce
6. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
Zuzko, tohle porod neni :grinning: Uz vim, jak vypadaji kontrakce :grinning: a tohle je zatim prochazka ruzovou zahradou :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Tak jsem přidala dnešní fotky pupku, je podle vás nahoře nebo dole? Podle mamči dost nahoře a jelikož rodím poprvé, tak nevím, jestli stačí den, aby se tohle změnilo :unamused:
6. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
jnvlk, to je nejake bricho jo???? :grinning:
ja bych rekla, ze dole vypada jinak.....
Pockejte, jeste premluvim manzu, aby vyblejskl ten muj :grinning:
6. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Hm, a měl ho někdo z vás poprvé takhle nahoře kolem porodu? Já jestli jde vypozorovat, že budu přenášet 14 dní nebo týden, den :wink:, jinak tchyně mi řekla, že takovej balon ještě neviděla

Jj Ani, jen ho sem dej a zuzzie taky,když jí šel dolů, ať vím, jak to vypadá
6. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
jnvlk, souhlasím s ani, co to je za pidibřicho? ty jsi jak zuzka, ta taky měla ty dvojičky schované bůhvíkde....

takže mazat, mazat, mazat... hm to mám radost.

Já jsem prďolce řekla, že ještě tenhle týden musí vydržet a pak ať už se narodí, nejlépe příští víkend, to by mohl být manža doma... teď stojí pořád v německé koloně, už od dvou hodin, ale už se přiblížil na nějakých 50 km k českým hranicím..

já si dnes nemohla po obědě zdřímnout a jsem nějaká marná, asi půjdu hají. a díky tomu sněhu se už ani nedivím, že se mi včera tak motala hlava, jsem jak barometr.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 ve 21:19  •  3 děti  • Odpověz
6. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
jnvlk, jak ti praskne voda, mimčo ti žuchne dolů během chvilky, i když bys měla předtím břicho kdovíjak nahoře.....
6. bře 2010 ve 21:20  •  3 děti  • Odpověz
jnvlk, manzel te tu predvadel :grinning: Kdybych mela nastartovanej fotak, mohla jsi srovnat, jsi jak on, kdyz se "nasilim" nafoukne ............. Ja vam tak zavidim, ze nemusite nic shazovat a to se nepreziram vazne!!!
6. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
To tu zase nejak utichlo..... :frowning2:
6. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ani - prosím tě, je to moje první dítě a mám už 16kg nahoře, jde mi to všude, ne jen do břicha a ze zadku a stehen se to shazuje prý nejhůř, tvůj manžel je vtipálek, co? Rozesmálo mě to :grinning: , můj přítel griluje na venkovním grilu, už mu chybí léto, takže moje břicho neřeší :wink:
6. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
Holky, tak my máme škytavku, furt mi škube pupek :grinning:

Ani, to ti to dobře popraskalo :unamused: Já se taky nepřežírám a mám 16 kilo nahoře :angry:
6. bře 2010 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz
Ani - a máš pěkný bříško

Luci - tak to jsem zvědavá, jestli přijde voda nebo kontrakce, mamka obě své děti, takže mě a bráchu porodila o týden dřív na prasknutí plodovky
6. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.